- Reklama -

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

- Reklama -

Zatím to vypadá, že Vaughnův zápal pro projekt a touha natočit „správný“ film o Supermanovi předčí všechny překážky. Z fanouškovského pohledu snad jen doufejme, že případný nový Superman nám přinese dobrodružství, které bude stát za to sledovat.

Právě Superman je v posledních letech v celém dobrodružství DC Extended Universe, které nám přineslo jak vzlety, tak i pády, jako hrdina v jakémsi téměř polozapomenutí. Ikonický hrdina se sice dočkal před lety kontroverzního filmu s Henrym Cavillem v hlavní roli, v němž zradil své vlastní principy, ale poté se nedočkal žádného pokračování. DC ho jen začlenilo do souboje s Batmanem a následně do Ligy spravedlnosti, kde jeho přítomnost byla, slušně řečeno, marginální. Ve filmových adaptacích posledních let zatím prostě nenaplnil potenciál komiksových předloh, natož slávu prvních dvou snímků s Christopherem Reevem.

Nyní však chce Supermanovy filmové neúspěchy změnit režisér Kingsmanů Matthew Vaughn, který hodlá přinést nový pohled na to, jak by Superman mohl oslnit diváky na filmovém plátně, píše screenrant.com.

Dlouholetá touha točit Supermana

Matthew Vaughn, odhalil, že touhu natočit Supermana v sobě nosí již dlouho, myslel si na něj dokonce ještě před vznikem snímku „Muž z oceli“. A jeho nadšení pro projekt se nezměnilo.

- Reklama -

„Chtěl jsem natočit Supermana až zoufale. Opravdu jsem z té touhy byl zoufalý,“ přiznal Vaughn. „Nabídl jsem velký film o Supermanovi před ‚Mužem z oceli‘.“

Matthew Vaughn podle stránek fandomwire.com zároveň přiznal, že si přeje, aby roli Supermana ztvárnil Henry Cavill, který má s nošením červeného pláště dlouholeté zkušenosti. Pod taktovkou Vaughna by ale prezentace Supermana měla být méně temná a vážná, než byla verze Zacka Snydera.

„Právě jsem měl možnost pracovat s Henrym Cavillem na filmu ‚Argylle‘, což bylo skvělé, a byl v něm úžasný. Stále si myslím, že je místo pro nový film o Supermanovi, ale správný film o Supermanovi. Barevný, zábavný film o Supermanovi. Ne temný,“ řekl Vaughn.

Oddělení Supermana a Batmana

Vaughn zdůraznil, že Superman měl dostat své vlastní pokračování předtím, než se zapojí do světa Batmana, který má jiný tón. Režisér má za to, že spojení těchto ikonických postav bylo chybou.

„Myslím si, že byla chyba přenést do světa Supermana atmosféru Batmana,“ řekl Vaughn. „Pro mě jsou to dvě oddělené věci, nemají spolu žádný vztah. Superman by měl být zábavný, ne temný.“

Nezbývá tak než doufat, že s Vaughnovy verze jednou dočkáme. Snad nám přinese superhrdinské dobrodružství, které si všichni přejeme vidět.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -