- Reklama -

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

- Reklama -

Zatím to vypadá, že Vaughnův zápal pro projekt a touha natočit „správný“ film o Supermanovi předčí všechny překážky. Z fanouškovského pohledu snad jen doufejme, že případný nový Superman nám přinese dobrodružství, které bude stát za to sledovat.

Právě Superman je v posledních letech v celém dobrodružství DC Extended Universe, které nám přineslo jak vzlety, tak i pády, jako hrdina v jakémsi téměř polozapomenutí. Ikonický hrdina se sice dočkal před lety kontroverzního filmu s Henrym Cavillem v hlavní roli, v němž zradil své vlastní principy, ale poté se nedočkal žádného pokračování. DC ho jen začlenilo do souboje s Batmanem a následně do Ligy spravedlnosti, kde jeho přítomnost byla, slušně řečeno, marginální. Ve filmových adaptacích posledních let zatím prostě nenaplnil potenciál komiksových předloh, natož slávu prvních dvou snímků s Christopherem Reevem.

Nyní však chce Supermanovy filmové neúspěchy změnit režisér Kingsmanů Matthew Vaughn, který hodlá přinést nový pohled na to, jak by Superman mohl oslnit diváky na filmovém plátně, píše screenrant.com.

Dlouholetá touha točit Supermana

Matthew Vaughn, odhalil, že touhu natočit Supermana v sobě nosí již dlouho, myslel si na něj dokonce ještě před vznikem snímku „Muž z oceli“. A jeho nadšení pro projekt se nezměnilo.

- Reklama -

„Chtěl jsem natočit Supermana až zoufale. Opravdu jsem z té touhy byl zoufalý,“ přiznal Vaughn. „Nabídl jsem velký film o Supermanovi před ‚Mužem z oceli‘.“

Matthew Vaughn podle stránek fandomwire.com zároveň přiznal, že si přeje, aby roli Supermana ztvárnil Henry Cavill, který má s nošením červeného pláště dlouholeté zkušenosti. Pod taktovkou Vaughna by ale prezentace Supermana měla být méně temná a vážná, než byla verze Zacka Snydera.

„Právě jsem měl možnost pracovat s Henrym Cavillem na filmu ‚Argylle‘, což bylo skvělé, a byl v něm úžasný. Stále si myslím, že je místo pro nový film o Supermanovi, ale správný film o Supermanovi. Barevný, zábavný film o Supermanovi. Ne temný,“ řekl Vaughn.

Oddělení Supermana a Batmana

Vaughn zdůraznil, že Superman měl dostat své vlastní pokračování předtím, než se zapojí do světa Batmana, který má jiný tón. Režisér má za to, že spojení těchto ikonických postav bylo chybou.

„Myslím si, že byla chyba přenést do světa Supermana atmosféru Batmana,“ řekl Vaughn. „Pro mě jsou to dvě oddělené věci, nemají spolu žádný vztah. Superman by měl být zábavný, ne temný.“

Nezbývá tak než doufat, že s Vaughnovy verze jednou dočkáme. Snad nám přinese superhrdinské dobrodružství, které si všichni přejeme vidět.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.

Christopher Nolan míří do světa Jamese Bonda: Konec éry Daniela Craiga

Barbara Broccoli, producentka filmů o slavném agentovi 007, Jamesi Bondovi, má odvahu se po skončení éry Daniela Craiga vydat novým směrem. Jejím cílem je přivést k dalšímu pokračování britského režiséra Christophera Nolana, autora mnoha kritiky oceňovaných filmů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -