- Reklama -

Henry Cavill končí jako Zaklínač. V minulosti řekl, že k jeho odchodu povede jediná věc

Nejhorší obava fanoušků seriálového Zaklínače se stala skutečností. Po třetí řadě v hlavní roli Geralta z Rivie skončí fenomenální Henry Cavill.

- Reklama -

Po třech řadách v hlaví roli seriálu Zaklínač Henry Cavill zahodí své meče a půjde se svou kariérou o dům dál. V pátek to herec oznámil na Instagramu. „Moje cesta v roli Geralta z Rivie byla plná příšer i dobrodružství. Bohužel ve čtvrté sérii odložím svůj medailon a meče,“ napsal.

Zvěsti o výměně a výrazná změna v obsazení podle deníku independent.co.uk vyvolaly u fanoušků vlnu pobouření a výhrůžky bojkotem. Mnoho z nich totiž s osobou Cavilla ztotožňovalo skutečnost, že seriál bude odpovídat knihám Andrzeje Sapkowského. Herec, který proslul rolí Supermana, je totiž vášnivým fanouškem světa Zaklínače.

Odejdu, když seriál přestane odpovídat knihám, naznačil herec

První řada Zaklínače byla pro Netflix obrovským hitem. Úspěšná byla i sezóna druhá, ačkoli u té už se objevovaly zvěsti, že se Cavill hádá s tvůrčím týmem kvůli tomu, že se scénáře odchylují od knih. Lauren Schmidt Hissrichová, tvůrkyně seriálu, se pak nechala slyšet, že má dost nápadů, aby Zaklínač vydržel dalších sedm sérií.

Ačkoli v té době zněly takové nápady až nepřiměřeně ambiciózně, Cavill prohlásil, že mu tento plán nevadí. Řekl, že bude v roli pokračovat, dokud lidé, kteří mají seriál na starosti, budou dodržovat jednu zásadní podmínku. V rozhovoru pro Hollywood Reporter naznačil, že rád zůstane, pokud tvůrci zajistí, aby dějové linie zůstaly autentické a odpovídaly knihám.

- Reklama -

Pochodeň předávám s úctou, loučí se Henry Cavill

Nyní z pořadu odchází, což naznačuje mnohé. V oficiálním prohlášení ale Cavill nemluvil o zklamání z vývoje seriálu, ale o tom, že mu bylo ctí Geralta hrát. „Místo mě převezme plášť Bílého vlka fantastický pan Liam Hemsworth. Stejně jako u největších literárních postav předávám pochodeň s úctou k času strávenému ztělesňováním Geralta a s nadšením očekávám, jak se tohoto nejúchvatnějšího a nejrozmanitějšího muže ujme Liam. Liame, dobrý pane, tato postava má v sobě tak úžasnou hloubku! Užijte si ponoření se do ní a zjistěte, co v ní najdete,“ uvedl herec v prohlášení, z něhož citoval web Deadline.com.

Hemsworth je pochopitelně nadšený, že se může role zhostit. „Henry Cavill byl neuvěřitelný Geralt. A já jsem poctěn, že mi předává otěže a dovoluje mi převzít čepele Bílého vlka pro další kapitolu jeho dobrodružství. Henry, jsem tvým fanouškem už léta a inspirovalo mě, co jsi této milované postavě přinesl. Možná mě čekají velké boty, ale jsem opravdu nadšený, že mohu vstoupit do světa Zaklínače,“ řekl nový Zaklínač.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -