- Reklama -

Henry Cavill končí jako Zaklínač. V minulosti řekl, že k jeho odchodu povede jediná věc

Nejhorší obava fanoušků seriálového Zaklínače se stala skutečností. Po třetí řadě v hlavní roli Geralta z Rivie skončí fenomenální Henry Cavill.

- Reklama -

Po třech řadách v hlaví roli seriálu Zaklínač Henry Cavill zahodí své meče a půjde se svou kariérou o dům dál. V pátek to herec oznámil na Instagramu. „Moje cesta v roli Geralta z Rivie byla plná příšer i dobrodružství. Bohužel ve čtvrté sérii odložím svůj medailon a meče,“ napsal.

Zvěsti o výměně a výrazná změna v obsazení podle deníku independent.co.uk vyvolaly u fanoušků vlnu pobouření a výhrůžky bojkotem. Mnoho z nich totiž s osobou Cavilla ztotožňovalo skutečnost, že seriál bude odpovídat knihám Andrzeje Sapkowského. Herec, který proslul rolí Supermana, je totiž vášnivým fanouškem světa Zaklínače.

Odejdu, když seriál přestane odpovídat knihám, naznačil herec

První řada Zaklínače byla pro Netflix obrovským hitem. Úspěšná byla i sezóna druhá, ačkoli u té už se objevovaly zvěsti, že se Cavill hádá s tvůrčím týmem kvůli tomu, že se scénáře odchylují od knih. Lauren Schmidt Hissrichová, tvůrkyně seriálu, se pak nechala slyšet, že má dost nápadů, aby Zaklínač vydržel dalších sedm sérií.

Ačkoli v té době zněly takové nápady až nepřiměřeně ambiciózně, Cavill prohlásil, že mu tento plán nevadí. Řekl, že bude v roli pokračovat, dokud lidé, kteří mají seriál na starosti, budou dodržovat jednu zásadní podmínku. V rozhovoru pro Hollywood Reporter naznačil, že rád zůstane, pokud tvůrci zajistí, aby dějové linie zůstaly autentické a odpovídaly knihám.

Pochodeň předávám s úctou, loučí se Henry Cavill

Nyní z pořadu odchází, což naznačuje mnohé. V oficiálním prohlášení ale Cavill nemluvil o zklamání z vývoje seriálu, ale o tom, že mu bylo ctí Geralta hrát. „Místo mě převezme plášť Bílého vlka fantastický pan Liam Hemsworth. Stejně jako u největších literárních postav předávám pochodeň s úctou k času strávenému ztělesňováním Geralta a s nadšením očekávám, jak se tohoto nejúchvatnějšího a nejrozmanitějšího muže ujme Liam. Liame, dobrý pane, tato postava má v sobě tak úžasnou hloubku! Užijte si ponoření se do ní a zjistěte, co v ní najdete,“ uvedl herec v prohlášení, z něhož citoval web Deadline.com.

Hemsworth je pochopitelně nadšený, že se může role zhostit. „Henry Cavill byl neuvěřitelný Geralt. A já jsem poctěn, že mi předává otěže a dovoluje mi převzít čepele Bílého vlka pro další kapitolu jeho dobrodružství. Henry, jsem tvým fanouškem už léta a inspirovalo mě, co jsi této milované postavě přinesl. Možná mě čekají velké boty, ale jsem opravdu nadšený, že mohu vstoupit do světa Zaklínače,“ řekl nový Zaklínač.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -