- Reklama -

Henry Cavill končí jako Zaklínač. V minulosti řekl, že k jeho odchodu povede jediná věc

Nejhorší obava fanoušků seriálového Zaklínače se stala skutečností. Po třetí řadě v hlavní roli Geralta z Rivie skončí fenomenální Henry Cavill.

- Reklama -

Po třech řadách v hlaví roli seriálu Zaklínač Henry Cavill zahodí své meče a půjde se svou kariérou o dům dál. V pátek to herec oznámil na Instagramu. „Moje cesta v roli Geralta z Rivie byla plná příšer i dobrodružství. Bohužel ve čtvrté sérii odložím svůj medailon a meče,“ napsal.

Zvěsti o výměně a výrazná změna v obsazení podle deníku independent.co.uk vyvolaly u fanoušků vlnu pobouření a výhrůžky bojkotem. Mnoho z nich totiž s osobou Cavilla ztotožňovalo skutečnost, že seriál bude odpovídat knihám Andrzeje Sapkowského. Herec, který proslul rolí Supermana, je totiž vášnivým fanouškem světa Zaklínače.

Odejdu, když seriál přestane odpovídat knihám, naznačil herec

První řada Zaklínače byla pro Netflix obrovským hitem. Úspěšná byla i sezóna druhá, ačkoli u té už se objevovaly zvěsti, že se Cavill hádá s tvůrčím týmem kvůli tomu, že se scénáře odchylují od knih. Lauren Schmidt Hissrichová, tvůrkyně seriálu, se pak nechala slyšet, že má dost nápadů, aby Zaklínač vydržel dalších sedm sérií.

Ačkoli v té době zněly takové nápady až nepřiměřeně ambiciózně, Cavill prohlásil, že mu tento plán nevadí. Řekl, že bude v roli pokračovat, dokud lidé, kteří mají seriál na starosti, budou dodržovat jednu zásadní podmínku. V rozhovoru pro Hollywood Reporter naznačil, že rád zůstane, pokud tvůrci zajistí, aby dějové linie zůstaly autentické a odpovídaly knihám.

- Reklama -

Pochodeň předávám s úctou, loučí se Henry Cavill

Nyní z pořadu odchází, což naznačuje mnohé. V oficiálním prohlášení ale Cavill nemluvil o zklamání z vývoje seriálu, ale o tom, že mu bylo ctí Geralta hrát. „Místo mě převezme plášť Bílého vlka fantastický pan Liam Hemsworth. Stejně jako u největších literárních postav předávám pochodeň s úctou k času strávenému ztělesňováním Geralta a s nadšením očekávám, jak se tohoto nejúchvatnějšího a nejrozmanitějšího muže ujme Liam. Liame, dobrý pane, tato postava má v sobě tak úžasnou hloubku! Užijte si ponoření se do ní a zjistěte, co v ní najdete,“ uvedl herec v prohlášení, z něhož citoval web Deadline.com.

Hemsworth je pochopitelně nadšený, že se může role zhostit. „Henry Cavill byl neuvěřitelný Geralt. A já jsem poctěn, že mi předává otěže a dovoluje mi převzít čepele Bílého vlka pro další kapitolu jeho dobrodružství. Henry, jsem tvým fanouškem už léta a inspirovalo mě, co jsi této milované postavě přinesl. Možná mě čekají velké boty, ale jsem opravdu nadšený, že mohu vstoupit do světa Zaklínače,“ řekl nový Zaklínač.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -