- Reklama -

Henry Cavill končí jako Zaklínač. V minulosti řekl, že k jeho odchodu povede jediná věc

Nejhorší obava fanoušků seriálového Zaklínače se stala skutečností. Po třetí řadě v hlavní roli Geralta z Rivie skončí fenomenální Henry Cavill.

- Reklama -

Po třech řadách v hlaví roli seriálu Zaklínač Henry Cavill zahodí své meče a půjde se svou kariérou o dům dál. V pátek to herec oznámil na Instagramu. „Moje cesta v roli Geralta z Rivie byla plná příšer i dobrodružství. Bohužel ve čtvrté sérii odložím svůj medailon a meče,“ napsal.

Zvěsti o výměně a výrazná změna v obsazení podle deníku independent.co.uk vyvolaly u fanoušků vlnu pobouření a výhrůžky bojkotem. Mnoho z nich totiž s osobou Cavilla ztotožňovalo skutečnost, že seriál bude odpovídat knihám Andrzeje Sapkowského. Herec, který proslul rolí Supermana, je totiž vášnivým fanouškem světa Zaklínače.

Odejdu, když seriál přestane odpovídat knihám, naznačil herec

První řada Zaklínače byla pro Netflix obrovským hitem. Úspěšná byla i sezóna druhá, ačkoli u té už se objevovaly zvěsti, že se Cavill hádá s tvůrčím týmem kvůli tomu, že se scénáře odchylují od knih. Lauren Schmidt Hissrichová, tvůrkyně seriálu, se pak nechala slyšet, že má dost nápadů, aby Zaklínač vydržel dalších sedm sérií.

Ačkoli v té době zněly takové nápady až nepřiměřeně ambiciózně, Cavill prohlásil, že mu tento plán nevadí. Řekl, že bude v roli pokračovat, dokud lidé, kteří mají seriál na starosti, budou dodržovat jednu zásadní podmínku. V rozhovoru pro Hollywood Reporter naznačil, že rád zůstane, pokud tvůrci zajistí, aby dějové linie zůstaly autentické a odpovídaly knihám.

Pochodeň předávám s úctou, loučí se Henry Cavill

Nyní z pořadu odchází, což naznačuje mnohé. V oficiálním prohlášení ale Cavill nemluvil o zklamání z vývoje seriálu, ale o tom, že mu bylo ctí Geralta hrát. „Místo mě převezme plášť Bílého vlka fantastický pan Liam Hemsworth. Stejně jako u největších literárních postav předávám pochodeň s úctou k času strávenému ztělesňováním Geralta a s nadšením očekávám, jak se tohoto nejúchvatnějšího a nejrozmanitějšího muže ujme Liam. Liame, dobrý pane, tato postava má v sobě tak úžasnou hloubku! Užijte si ponoření se do ní a zjistěte, co v ní najdete,“ uvedl herec v prohlášení, z něhož citoval web Deadline.com.

Hemsworth je pochopitelně nadšený, že se může role zhostit. „Henry Cavill byl neuvěřitelný Geralt. A já jsem poctěn, že mi předává otěže a dovoluje mi převzít čepele Bílého vlka pro další kapitolu jeho dobrodružství. Henry, jsem tvým fanouškem už léta a inspirovalo mě, co jsi této milované postavě přinesl. Možná mě čekají velké boty, ale jsem opravdu nadšený, že mohu vstoupit do světa Zaklínače,“ řekl nový Zaklínač.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -