- Reklama -

Witcher 3. série: Henry Cavill celý den při natáčení pláče a užívá si to

Další série Zaklínače se sice stále natáčí, přesto už z ní unikají první informace. A Henry Cavill přiznal, že při práci na Witcher 3. série rád celé dny brečí. Proč?

- Reklama -

Fantasy seriál s Henrym Cavillem v roli Geralta z Rivie představil druhou sezónu Další série Zaklínače se sice stále natáčí, přesto už z ní unikají první informace. A Henry Cavill přiznal, že při práci na Witcher 3. série rád celé dny brečí. Proč? na konci roku 2021. Datum vydání silně ovlivnila pandemie, ale nové díly nezklamaly a fanoušky jistě potěší, že Witcher 3. série je už v rané fázi výroby.

A o novinky z placu zatím není nouze. Zdá se, že se stále zvětšuje poměrně velké přátelství mezi Henrym Cavillem a Kimem Bodniou, jenž hraje v seriálu Vesemira.

Spousta slz s Vesemirem a Geraltem

Vesemir je Geraltův mentor a otcovská postava a jeden z mála, kdo přežil útok na Kaer Morhan, který vyhladil většinu Zaklínačů. Ukázalo se, že Kim Bodnia má pro roli Vesemira v podstatě dokonalé zkušenosti. „Dvacet let jsem žil v lese,“ řekl Bodnia podle webu pcgamer.com a otočil se na kolegu Cavilla, „a když jsem skončil s vyprávěním o svých výstřelcích na cestách a o tom, jaké to je být opravdu sám, řekl jsi: ‚Ty jsi Vesemir‘.“

„Každý den jsem trénoval nový způsob pláče,“ přiznal Bodnia. „A to je důvod, proč musím cestovat svým životem, protože nevíte, jestli je ještě nad čím plakat.“

- Reklama -

Cavill přiznal, že to má stejně. „Mám to taky, ano, rozhodně. Jakmile jsem něco ze svého života použil, fungovalo to,“ komentuje uplakané chvíle na place Cavill. „A pak jsem se s tím vyrovnal a emočně to zpracoval, protože jsem celý den na place probrečel.“

Producent ukázal nové lokace

Pro fanoušky si možná ještě zajímavější novinky připravil producent seriálu Steve Gaub, informuje web winteriscoming.net. Ten na svém Instagramu ukázal obrovský sklad, kde se staví kulisy. „Pro třetí sérii Zaklínače se rozhodně nic nebude zmenšovat,“ napsal Gaub.

I scénáristka pořadu Lauren Schmidt Hissrich nedávno naznačila, že třetí série Zaklínače bude „obrovská“, a fotografie z produkce to jen potvrzuje.

Odtud se dostáváme k průzkumu lokací. Podle Gauba tým kolem Zaklínače od 18. ledna začal s průzkumem nových lokací pro třetí sezónu. Podle fotek, které sdílí, to vypadá, že se uvažuje o široké škále strašidelných a nápadných míst.

Ostatně, podívejte se sami.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -