- Reklama -

Witcher 3. série: Henry Cavill celý den při natáčení pláče a užívá si to

Další série Zaklínače se sice stále natáčí, přesto už z ní unikají první informace. A Henry Cavill přiznal, že při práci na Witcher 3. série rád celé dny brečí. Proč?

- Reklama -

Fantasy seriál s Henrym Cavillem v roli Geralta z Rivie představil druhou sezónu Další série Zaklínače se sice stále natáčí, přesto už z ní unikají první informace. A Henry Cavill přiznal, že při práci na Witcher 3. série rád celé dny brečí. Proč? na konci roku 2021. Datum vydání silně ovlivnila pandemie, ale nové díly nezklamaly a fanoušky jistě potěší, že Witcher 3. série je už v rané fázi výroby.

A o novinky z placu zatím není nouze. Zdá se, že se stále zvětšuje poměrně velké přátelství mezi Henrym Cavillem a Kimem Bodniou, jenž hraje v seriálu Vesemira.

Spousta slz s Vesemirem a Geraltem

Vesemir je Geraltův mentor a otcovská postava a jeden z mála, kdo přežil útok na Kaer Morhan, který vyhladil většinu Zaklínačů. Ukázalo se, že Kim Bodnia má pro roli Vesemira v podstatě dokonalé zkušenosti. „Dvacet let jsem žil v lese,“ řekl Bodnia podle webu pcgamer.com a otočil se na kolegu Cavilla, „a když jsem skončil s vyprávěním o svých výstřelcích na cestách a o tom, jaké to je být opravdu sám, řekl jsi: ‚Ty jsi Vesemir‘.“

„Každý den jsem trénoval nový způsob pláče,“ přiznal Bodnia. „A to je důvod, proč musím cestovat svým životem, protože nevíte, jestli je ještě nad čím plakat.“

- Reklama -

Cavill přiznal, že to má stejně. „Mám to taky, ano, rozhodně. Jakmile jsem něco ze svého života použil, fungovalo to,“ komentuje uplakané chvíle na place Cavill. „A pak jsem se s tím vyrovnal a emočně to zpracoval, protože jsem celý den na place probrečel.“

Producent ukázal nové lokace

Pro fanoušky si možná ještě zajímavější novinky připravil producent seriálu Steve Gaub, informuje web winteriscoming.net. Ten na svém Instagramu ukázal obrovský sklad, kde se staví kulisy. „Pro třetí sérii Zaklínače se rozhodně nic nebude zmenšovat,“ napsal Gaub.

I scénáristka pořadu Lauren Schmidt Hissrich nedávno naznačila, že třetí série Zaklínače bude „obrovská“, a fotografie z produkce to jen potvrzuje.

Odtud se dostáváme k průzkumu lokací. Podle Gauba tým kolem Zaklínače od 18. ledna začal s průzkumem nových lokací pro třetí sezónu. Podle fotek, které sdílí, to vypadá, že se uvažuje o široké škále strašidelných a nápadných míst.

Ostatně, podívejte se sami.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -