- Reklama -

Witcher 3. série: Henry Cavill celý den při natáčení pláče a užívá si to

Další série Zaklínače se sice stále natáčí, přesto už z ní unikají první informace. A Henry Cavill přiznal, že při práci na Witcher 3. série rád celé dny brečí. Proč?

- Reklama -

Fantasy seriál s Henrym Cavillem v roli Geralta z Rivie představil druhou sezónu Další série Zaklínače se sice stále natáčí, přesto už z ní unikají první informace. A Henry Cavill přiznal, že při práci na Witcher 3. série rád celé dny brečí. Proč? na konci roku 2021. Datum vydání silně ovlivnila pandemie, ale nové díly nezklamaly a fanoušky jistě potěší, že Witcher 3. série je už v rané fázi výroby.

A o novinky z placu zatím není nouze. Zdá se, že se stále zvětšuje poměrně velké přátelství mezi Henrym Cavillem a Kimem Bodniou, jenž hraje v seriálu Vesemira.

Spousta slz s Vesemirem a Geraltem

Vesemir je Geraltův mentor a otcovská postava a jeden z mála, kdo přežil útok na Kaer Morhan, který vyhladil většinu Zaklínačů. Ukázalo se, že Kim Bodnia má pro roli Vesemira v podstatě dokonalé zkušenosti. „Dvacet let jsem žil v lese,“ řekl Bodnia podle webu pcgamer.com a otočil se na kolegu Cavilla, „a když jsem skončil s vyprávěním o svých výstřelcích na cestách a o tom, jaké to je být opravdu sám, řekl jsi: ‚Ty jsi Vesemir‘.“

„Každý den jsem trénoval nový způsob pláče,“ přiznal Bodnia. „A to je důvod, proč musím cestovat svým životem, protože nevíte, jestli je ještě nad čím plakat.“

Cavill přiznal, že to má stejně. „Mám to taky, ano, rozhodně. Jakmile jsem něco ze svého života použil, fungovalo to,“ komentuje uplakané chvíle na place Cavill. „A pak jsem se s tím vyrovnal a emočně to zpracoval, protože jsem celý den na place probrečel.“

Producent ukázal nové lokace

Pro fanoušky si možná ještě zajímavější novinky připravil producent seriálu Steve Gaub, informuje web winteriscoming.net. Ten na svém Instagramu ukázal obrovský sklad, kde se staví kulisy. „Pro třetí sérii Zaklínače se rozhodně nic nebude zmenšovat,“ napsal Gaub.

I scénáristka pořadu Lauren Schmidt Hissrich nedávno naznačila, že třetí série Zaklínače bude „obrovská“, a fotografie z produkce to jen potvrzuje.

Odtud se dostáváme k průzkumu lokací. Podle Gauba tým kolem Zaklínače od 18. ledna začal s průzkumem nových lokací pro třetí sezónu. Podle fotek, které sdílí, to vypadá, že se uvažuje o široké škále strašidelných a nápadných míst.

Ostatně, podívejte se sami.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -