- Reklama -

Witcher 3. série: Henry Cavill celý den při natáčení pláče a užívá si to

Další série Zaklínače se sice stále natáčí, přesto už z ní unikají první informace. A Henry Cavill přiznal, že při práci na Witcher 3. série rád celé dny brečí. Proč?

- Reklama -

Fantasy seriál s Henrym Cavillem v roli Geralta z Rivie představil druhou sezónu Další série Zaklínače se sice stále natáčí, přesto už z ní unikají první informace. A Henry Cavill přiznal, že při práci na Witcher 3. série rád celé dny brečí. Proč? na konci roku 2021. Datum vydání silně ovlivnila pandemie, ale nové díly nezklamaly a fanoušky jistě potěší, že Witcher 3. série je už v rané fázi výroby.

A o novinky z placu zatím není nouze. Zdá se, že se stále zvětšuje poměrně velké přátelství mezi Henrym Cavillem a Kimem Bodniou, jenž hraje v seriálu Vesemira.

Spousta slz s Vesemirem a Geraltem

Vesemir je Geraltův mentor a otcovská postava a jeden z mála, kdo přežil útok na Kaer Morhan, který vyhladil většinu Zaklínačů. Ukázalo se, že Kim Bodnia má pro roli Vesemira v podstatě dokonalé zkušenosti. „Dvacet let jsem žil v lese,“ řekl Bodnia podle webu pcgamer.com a otočil se na kolegu Cavilla, „a když jsem skončil s vyprávěním o svých výstřelcích na cestách a o tom, jaké to je být opravdu sám, řekl jsi: ‚Ty jsi Vesemir‘.“

„Každý den jsem trénoval nový způsob pláče,“ přiznal Bodnia. „A to je důvod, proč musím cestovat svým životem, protože nevíte, jestli je ještě nad čím plakat.“

Cavill přiznal, že to má stejně. „Mám to taky, ano, rozhodně. Jakmile jsem něco ze svého života použil, fungovalo to,“ komentuje uplakané chvíle na place Cavill. „A pak jsem se s tím vyrovnal a emočně to zpracoval, protože jsem celý den na place probrečel.“

Producent ukázal nové lokace

Pro fanoušky si možná ještě zajímavější novinky připravil producent seriálu Steve Gaub, informuje web winteriscoming.net. Ten na svém Instagramu ukázal obrovský sklad, kde se staví kulisy. „Pro třetí sérii Zaklínače se rozhodně nic nebude zmenšovat,“ napsal Gaub.

I scénáristka pořadu Lauren Schmidt Hissrich nedávno naznačila, že třetí série Zaklínače bude „obrovská“, a fotografie z produkce to jen potvrzuje.

Odtud se dostáváme k průzkumu lokací. Podle Gauba tým kolem Zaklínače od 18. ledna začal s průzkumem nových lokací pro třetí sezónu. Podle fotek, které sdílí, to vypadá, že se uvažuje o široké škále strašidelných a nápadných míst.

Ostatně, podívejte se sami.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -