- Reklama -

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

- Reklama -

V seriálu byla Evelyn Harperová bohatou realitní makléřkou, která byla mezi diváky oblíbená svým neustálým vměšováním do životů svých synů. Taylorová za ztvárnění této postavy obdržela čtyři nominace na cenu Emmy v kategorii „Vynikající herečka ve vedlejší roli v komediálním seriálu.“

Přitom za své hraní dostávala méně než ostatní členové hereckého ansámblu, všiml si screenrant.com. Na vrcholu výdělkového žebříčku Dva a půl muže byl Charlie Sheen, který hrál hlavní postavu Charliho Harpera. Během vrcholu svého působení v seriálu měl Sheen údajně dostávat ohromujících 1,8 milionu dolarů za každý díl.

Nedostižný boháč Charlie Sheen

Jon Cryer, který hrál Charliho neurotického bratra Alana Harpera, si také přišel na nemalý obnos. I když jeho příjmy nedosahovaly astronomických výšin jako u Sheena, tvrdí se, že za pozdější řady seriálu si odnášel zhruba 600 000 dolarů za díl.

Angus T. Jones si také vydělal slušné peníze za svou roli Alanova syna Jakea Harpera. Na konci svého působení v seriálu údajně dostával zhruba 300 000 dolarů za díl. Po Sheenově odchodu přišel Ashton Kutcher, který si zahrál Waldena Schmidta, ten údajně dosahoval zhruba 700 000 dolarů za díl během jeho působení v seriálu.

- Reklama -

Víc než Evelyn brala i Berta

Honorář Holland Taylorové za její roli v Dva a půl chlapa je oproti výše zmíněným příjmům… trapný, přiznejme si to. Za hraní Evelyn Harperové údajně inkasovala pouze 75 000 dolarů za díl, což je poměrně nízká částka ve srovnání s některými dalšími herci v seriálu.

Podle stránk tuke.co.ke víc než Holland Taylorová brala i Conchata Ferrell, představitelka služky Berty, která dostávala mezi 100 000 a 150 000 dolary za díl. A Melanie Lynskey, která hrála roli Rose? I ta si vydělávala podstatně víc než Taylorová, za epizodu brala od 200 000 do 300 000 dolarů. A Marin Hinkle, která hrála Judith Harper-Melnickovou, Alanovu bývalou manželku, byla mezi nejlépe placenými herci ve vedlejší roli – dostávala 500 000 dolarů za díl.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -