- Reklama -

Jada Pinkett-Smith a Will Smith: Otevřené manželství

Hvězda filmu Muži v černém Will Smith učinil šokující přiznání. On a jeho manželka Jada Pinkett-Smith mají otevřené manželství a jsou domluvení, že je v pořádku mít sex s jinými lidmi!

- Reklama -

Jada Pinkett-Smith a hvězda filmů Mizerové Will Smith jsou spolu už od roku 1997 a mají spolu dvě děti, Jadena a Willow. A na netradičním vztahu se podle Willa Smithe domluvili, píše Independent.

„Manželství by se pro člověka nemělo stát vězením,“ řekl Will. „Jada nikdy příliš nevěřila na konvenční manželství. Ve své rodině má členy, kteří měli poměrně nekonvenční vztah“.

Herec dodal, že „po velkou část našeho vztahu jsme si zvolili monogamii“, ale prohlašuje, že monogamie není „jediná vztahová možnost“.

Jada má mladíka, Will své milenky tají

A jak to tedy teď dvojice má? Jada se před dvěma lety způsobem přiznala k aférce s Augustem Alsinou. S tím se dala dohromady, když jí bylo 48 a jemu 27 let! Herečku od vztahu neodradilo ani to, že August je kamarádem jejího syna Jadena.

- Reklama -

Will Smith také naznačil, že prožívá románek, ale nechce přiznat s kým. Svěřil se však, že si píše seznam holek, které by chtěl. A na jeho seznamu nechybí ani bondovská kráska Halle Berryové nebo baletka Misty Copelandové, všiml si insider.com.

Přestože Will Smith vyrůstal spíše v konzervativní rodině, podle webu allhiphop.com prý fantazíroval o tom, že by měl harém a „cestoval s dvaceti ženami, které by miloval, staral se o ně a tak, připadalo mi to jako opravdu skvělý nápad“.

„Nemusí to být pro každého,“ přiznává Smith

Prozradil také, že s Jadou vedli „významné nekonečné diskuse o tom, co je vztahová dokonalost a jaký je dokonalý způsob, jak spolu jako pár komunikovat?“

Nakonec se shodli na tom, že se milují a dohodli se na otevřeném manželství. Herec ale dodává, že rozumí tomu, že toto uspořádání nemusí být pro každého tím nejchutnějším šálkem čaje.

„Dali jsme si navzájem důvěru a svobodu s přesvědčením, že každý má na to najít svou vlastní cestu,“ říká Will. „Nikomu tuhle naši cestu nevnucuji. Ale zkušenosti, které jsme si navzájem poskytli, ta svoboda a bezpodmínečná podpora, jsou pro mě tou nejvyšší definicí lásky.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -