- Reklama -

Jada Pinkett-Smith a Will Smith: Otevřené manželství

Hvězda filmu Muži v černém Will Smith učinil šokující přiznání. On a jeho manželka Jada Pinkett-Smith mají otevřené manželství a jsou domluvení, že je v pořádku mít sex s jinými lidmi!

- Reklama -

Jada Pinkett-Smith a hvězda filmů Mizerové Will Smith jsou spolu už od roku 1997 a mají spolu dvě děti, Jadena a Willow. A na netradičním vztahu se podle Willa Smithe domluvili, píše Independent.

„Manželství by se pro člověka nemělo stát vězením,“ řekl Will. „Jada nikdy příliš nevěřila na konvenční manželství. Ve své rodině má členy, kteří měli poměrně nekonvenční vztah“.

Herec dodal, že „po velkou část našeho vztahu jsme si zvolili monogamii“, ale prohlašuje, že monogamie není „jediná vztahová možnost“.

Jada má mladíka, Will své milenky tají

A jak to tedy teď dvojice má? Jada se před dvěma lety způsobem přiznala k aférce s Augustem Alsinou. S tím se dala dohromady, když jí bylo 48 a jemu 27 let! Herečku od vztahu neodradilo ani to, že August je kamarádem jejího syna Jadena.

Will Smith také naznačil, že prožívá románek, ale nechce přiznat s kým. Svěřil se však, že si píše seznam holek, které by chtěl. A na jeho seznamu nechybí ani bondovská kráska Halle Berryové nebo baletka Misty Copelandové, všiml si insider.com.

Přestože Will Smith vyrůstal spíše v konzervativní rodině, podle webu allhiphop.com prý fantazíroval o tom, že by měl harém a „cestoval s dvaceti ženami, které by miloval, staral se o ně a tak, připadalo mi to jako opravdu skvělý nápad“.

„Nemusí to být pro každého,“ přiznává Smith

Prozradil také, že s Jadou vedli „významné nekonečné diskuse o tom, co je vztahová dokonalost a jaký je dokonalý způsob, jak spolu jako pár komunikovat?“

Nakonec se shodli na tom, že se milují a dohodli se na otevřeném manželství. Herec ale dodává, že rozumí tomu, že toto uspořádání nemusí být pro každého tím nejchutnějším šálkem čaje.

„Dali jsme si navzájem důvěru a svobodu s přesvědčením, že každý má na to najít svou vlastní cestu,“ říká Will. „Nikomu tuhle naši cestu nevnucuji. Ale zkušenosti, které jsme si navzájem poskytli, ta svoboda a bezpodmínečná podpora, jsou pro mě tou nejvyšší definicí lásky.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -