- Reklama -

Jada Pinkett-Smith a Will Smith: Otevřené manželství

Hvězda filmu Muži v černém Will Smith učinil šokující přiznání. On a jeho manželka Jada Pinkett-Smith mají otevřené manželství a jsou domluvení, že je v pořádku mít sex s jinými lidmi!

- Reklama -

Jada Pinkett-Smith a hvězda filmů Mizerové Will Smith jsou spolu už od roku 1997 a mají spolu dvě děti, Jadena a Willow. A na netradičním vztahu se podle Willa Smithe domluvili, píše Independent.

„Manželství by se pro člověka nemělo stát vězením,“ řekl Will. „Jada nikdy příliš nevěřila na konvenční manželství. Ve své rodině má členy, kteří měli poměrně nekonvenční vztah“.

Herec dodal, že „po velkou část našeho vztahu jsme si zvolili monogamii“, ale prohlašuje, že monogamie není „jediná vztahová možnost“.

Jada má mladíka, Will své milenky tají

A jak to tedy teď dvojice má? Jada se před dvěma lety způsobem přiznala k aférce s Augustem Alsinou. S tím se dala dohromady, když jí bylo 48 a jemu 27 let! Herečku od vztahu neodradilo ani to, že August je kamarádem jejího syna Jadena.

Will Smith také naznačil, že prožívá románek, ale nechce přiznat s kým. Svěřil se však, že si píše seznam holek, které by chtěl. A na jeho seznamu nechybí ani bondovská kráska Halle Berryové nebo baletka Misty Copelandové, všiml si insider.com.

Přestože Will Smith vyrůstal spíše v konzervativní rodině, podle webu allhiphop.com prý fantazíroval o tom, že by měl harém a „cestoval s dvaceti ženami, které by miloval, staral se o ně a tak, připadalo mi to jako opravdu skvělý nápad“.

„Nemusí to být pro každého,“ přiznává Smith

Prozradil také, že s Jadou vedli „významné nekonečné diskuse o tom, co je vztahová dokonalost a jaký je dokonalý způsob, jak spolu jako pár komunikovat?“

Nakonec se shodli na tom, že se milují a dohodli se na otevřeném manželství. Herec ale dodává, že rozumí tomu, že toto uspořádání nemusí být pro každého tím nejchutnějším šálkem čaje.

„Dali jsme si navzájem důvěru a svobodu s přesvědčením, že každý má na to najít svou vlastní cestu,“ říká Will. „Nikomu tuhle naši cestu nevnucuji. Ale zkušenosti, které jsme si navzájem poskytli, ta svoboda a bezpodmínečná podpora, jsou pro mě tou nejvyšší definicí lásky.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -