- Reklama -

Jada Pinkett-Smith a Will Smith: Otevřené manželství

Hvězda filmu Muži v černém Will Smith učinil šokující přiznání. On a jeho manželka Jada Pinkett-Smith mají otevřené manželství a jsou domluvení, že je v pořádku mít sex s jinými lidmi!

- Reklama -

Jada Pinkett-Smith a hvězda filmů Mizerové Will Smith jsou spolu už od roku 1997 a mají spolu dvě děti, Jadena a Willow. A na netradičním vztahu se podle Willa Smithe domluvili, píše Independent.

„Manželství by se pro člověka nemělo stát vězením,“ řekl Will. „Jada nikdy příliš nevěřila na konvenční manželství. Ve své rodině má členy, kteří měli poměrně nekonvenční vztah“.

Herec dodal, že „po velkou část našeho vztahu jsme si zvolili monogamii“, ale prohlašuje, že monogamie není „jediná vztahová možnost“.

Jada má mladíka, Will své milenky tají

A jak to tedy teď dvojice má? Jada se před dvěma lety způsobem přiznala k aférce s Augustem Alsinou. S tím se dala dohromady, když jí bylo 48 a jemu 27 let! Herečku od vztahu neodradilo ani to, že August je kamarádem jejího syna Jadena.

- Reklama -

Will Smith také naznačil, že prožívá románek, ale nechce přiznat s kým. Svěřil se však, že si píše seznam holek, které by chtěl. A na jeho seznamu nechybí ani bondovská kráska Halle Berryové nebo baletka Misty Copelandové, všiml si insider.com.

Přestože Will Smith vyrůstal spíše v konzervativní rodině, podle webu allhiphop.com prý fantazíroval o tom, že by měl harém a „cestoval s dvaceti ženami, které by miloval, staral se o ně a tak, připadalo mi to jako opravdu skvělý nápad“.

„Nemusí to být pro každého,“ přiznává Smith

Prozradil také, že s Jadou vedli „významné nekonečné diskuse o tom, co je vztahová dokonalost a jaký je dokonalý způsob, jak spolu jako pár komunikovat?“

Nakonec se shodli na tom, že se milují a dohodli se na otevřeném manželství. Herec ale dodává, že rozumí tomu, že toto uspořádání nemusí být pro každého tím nejchutnějším šálkem čaje.

„Dali jsme si navzájem důvěru a svobodu s přesvědčením, že každý má na to najít svou vlastní cestu,“ říká Will. „Nikomu tuhle naši cestu nevnucuji. Ale zkušenosti, které jsme si navzájem poskytli, ta svoboda a bezpodmínečná podpora, jsou pro mě tou nejvyšší definicí lásky.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -