- Reklama -

Jak jsem poznala tvého otce 2. série: Je to oficiální! Fanoušci se dočkají dalších 20 epizod

Seriál Jak jsem poznala tvého otce bude mít o dost delší druhou sérii. Fanoušky nepochybně potěší, že Jak jsem poznala tvého otce 2. série nabídne divákům celkem 20 epizod.

- Reklama -

Seriál Jak jsem poznal vaši matku se vysílal téměř deset let, a tak každého přirozeně zajímalo, jak si povede jeho nástupce. Po uvedení prvních dílů spin-offu panovalo slušné zklamání – novinka zatím ani zdaleka nedosahuje kvalit původního seriálu. Jenže sledovanost se i tak vydařila. Producenti z HULU proto dali pokračování Jak jsem poznala tvého otce zelenou a seriál se dočká 2. řady, píše looper.com.

Spin-off od samého začátku vypráví příběh Sophie, kterou v současnosti hraje Hilary Duffová a v budoucnosti Kim Cattrallová ze Sexu ve městě. Sophie a její úzká skupina přátel se snaží zjistit, kdo jsou, co chtějí od života a jak se zamilovat v době seznamovacích aplikací a neomezených možností. Cattrallová má na starosti vypravěčské povinnosti a synovi podobně jako Ted svým dětem zdlouhavě vypráví, že se s jeho otcem seznámila během nočního dobrodružství v pilotní epizodě, čímž zanechává spoustu možností.

Příběh teprve začíná

Autory seriálu jsou Isaac Aptaker a Elizabeth Bergerová, kteří jsou také výkonnými producenty a spoluscenáristy. „Isaacova a Elizabethina inspirativní vize seriálu ‚Jak jsem poznala tvého otce‘ se ukázala jako skutečný divácký hit, kterého se fanoušci nemohli týden co týden nabažit,“ uvedl pro Variety Jordan Helman, vedoucí oddělení původních scénářů společnosti Hulu.

„Životy těchto postav v podání nesmírně talentovaných herců v čele s Hilary Duffovou se teprve začínají odvíjet a my jsme nadšeni, že můžeme našim divákům přinést další část cesty této skupiny v podobě nadstandardní druhé série,“ dodal Helman.

Premiéra už před Vánoci?

Společnost Hulu zatím neuvedla žádné datum vydání druhé série seriálu Jak jsem poznala tvého otce, ale radiotimes.com na základě časové osy vydání prvních epizod odhaduje, že datum premiéry se bude odvíjet od toho, jakým způsobem se rozhodnou producenti Isaac Aptaker a Elizabeth další díly vydat. Alternativní možností je prý rozdělení další sezóny na dvě části.

Pokud by to tak bylo, pak se prý na nové díly můžeme těšit ještě před Vánoci tohoto roku.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -