- Reklama -

Jak jsem poznala tvého otce 2. série: Je to oficiální! Fanoušci se dočkají dalších 20 epizod

Seriál Jak jsem poznala tvého otce bude mít o dost delší druhou sérii. Fanoušky nepochybně potěší, že Jak jsem poznala tvého otce 2. série nabídne divákům celkem 20 epizod.

- Reklama -

Seriál Jak jsem poznal vaši matku se vysílal téměř deset let, a tak každého přirozeně zajímalo, jak si povede jeho nástupce. Po uvedení prvních dílů spin-offu panovalo slušné zklamání – novinka zatím ani zdaleka nedosahuje kvalit původního seriálu. Jenže sledovanost se i tak vydařila. Producenti z HULU proto dali pokračování Jak jsem poznala tvého otce zelenou a seriál se dočká 2. řady, píše looper.com.

Spin-off od samého začátku vypráví příběh Sophie, kterou v současnosti hraje Hilary Duffová a v budoucnosti Kim Cattrallová ze Sexu ve městě. Sophie a její úzká skupina přátel se snaží zjistit, kdo jsou, co chtějí od života a jak se zamilovat v době seznamovacích aplikací a neomezených možností. Cattrallová má na starosti vypravěčské povinnosti a synovi podobně jako Ted svým dětem zdlouhavě vypráví, že se s jeho otcem seznámila během nočního dobrodružství v pilotní epizodě, čímž zanechává spoustu možností.

Příběh teprve začíná

Autory seriálu jsou Isaac Aptaker a Elizabeth Bergerová, kteří jsou také výkonnými producenty a spoluscenáristy. „Isaacova a Elizabethina inspirativní vize seriálu ‚Jak jsem poznala tvého otce‘ se ukázala jako skutečný divácký hit, kterého se fanoušci nemohli týden co týden nabažit,“ uvedl pro Variety Jordan Helman, vedoucí oddělení původních scénářů společnosti Hulu.

„Životy těchto postav v podání nesmírně talentovaných herců v čele s Hilary Duffovou se teprve začínají odvíjet a my jsme nadšeni, že můžeme našim divákům přinést další část cesty této skupiny v podobě nadstandardní druhé série,“ dodal Helman.

Premiéra už před Vánoci?

Společnost Hulu zatím neuvedla žádné datum vydání druhé série seriálu Jak jsem poznala tvého otce, ale radiotimes.com na základě časové osy vydání prvních epizod odhaduje, že datum premiéry se bude odvíjet od toho, jakým způsobem se rozhodnou producenti Isaac Aptaker a Elizabeth další díly vydat. Alternativní možností je prý rozdělení další sezóny na dvě části.

Pokud by to tak bylo, pak se prý na nové díly můžeme těšit ještě před Vánoci tohoto roku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -