- Reklama -

Jak jsem poznala tvého otce 2. série: Je to oficiální! Fanoušci se dočkají dalších 20 epizod

Seriál Jak jsem poznala tvého otce bude mít o dost delší druhou sérii. Fanoušky nepochybně potěší, že Jak jsem poznala tvého otce 2. série nabídne divákům celkem 20 epizod.

- Reklama -

Seriál Jak jsem poznal vaši matku se vysílal téměř deset let, a tak každého přirozeně zajímalo, jak si povede jeho nástupce. Po uvedení prvních dílů spin-offu panovalo slušné zklamání – novinka zatím ani zdaleka nedosahuje kvalit původního seriálu. Jenže sledovanost se i tak vydařila. Producenti z HULU proto dali pokračování Jak jsem poznala tvého otce zelenou a seriál se dočká 2. řady, píše looper.com.

Spin-off od samého začátku vypráví příběh Sophie, kterou v současnosti hraje Hilary Duffová a v budoucnosti Kim Cattrallová ze Sexu ve městě. Sophie a její úzká skupina přátel se snaží zjistit, kdo jsou, co chtějí od života a jak se zamilovat v době seznamovacích aplikací a neomezených možností. Cattrallová má na starosti vypravěčské povinnosti a synovi podobně jako Ted svým dětem zdlouhavě vypráví, že se s jeho otcem seznámila během nočního dobrodružství v pilotní epizodě, čímž zanechává spoustu možností.

Příběh teprve začíná

Autory seriálu jsou Isaac Aptaker a Elizabeth Bergerová, kteří jsou také výkonnými producenty a spoluscenáristy. „Isaacova a Elizabethina inspirativní vize seriálu ‚Jak jsem poznala tvého otce‘ se ukázala jako skutečný divácký hit, kterého se fanoušci nemohli týden co týden nabažit,“ uvedl pro Variety Jordan Helman, vedoucí oddělení původních scénářů společnosti Hulu.

„Životy těchto postav v podání nesmírně talentovaných herců v čele s Hilary Duffovou se teprve začínají odvíjet a my jsme nadšeni, že můžeme našim divákům přinést další část cesty této skupiny v podobě nadstandardní druhé série,“ dodal Helman.

- Reklama -

Premiéra už před Vánoci?

Společnost Hulu zatím neuvedla žádné datum vydání druhé série seriálu Jak jsem poznala tvého otce, ale radiotimes.com na základě časové osy vydání prvních epizod odhaduje, že datum premiéry se bude odvíjet od toho, jakým způsobem se rozhodnou producenti Isaac Aptaker a Elizabeth další díly vydat. Alternativní možností je prý rozdělení další sezóny na dvě části.

Pokud by to tak bylo, pak se prý na nové díly můžeme těšit ještě před Vánoci tohoto roku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -