- Reklama -

Jak jsem poznala tvého otce 2. série: Je to oficiální! Fanoušci se dočkají dalších 20 epizod

Seriál Jak jsem poznala tvého otce bude mít o dost delší druhou sérii. Fanoušky nepochybně potěší, že Jak jsem poznala tvého otce 2. série nabídne divákům celkem 20 epizod.

- Reklama -

Seriál Jak jsem poznal vaši matku se vysílal téměř deset let, a tak každého přirozeně zajímalo, jak si povede jeho nástupce. Po uvedení prvních dílů spin-offu panovalo slušné zklamání – novinka zatím ani zdaleka nedosahuje kvalit původního seriálu. Jenže sledovanost se i tak vydařila. Producenti z HULU proto dali pokračování Jak jsem poznala tvého otce zelenou a seriál se dočká 2. řady, píše looper.com.

Spin-off od samého začátku vypráví příběh Sophie, kterou v současnosti hraje Hilary Duffová a v budoucnosti Kim Cattrallová ze Sexu ve městě. Sophie a její úzká skupina přátel se snaží zjistit, kdo jsou, co chtějí od života a jak se zamilovat v době seznamovacích aplikací a neomezených možností. Cattrallová má na starosti vypravěčské povinnosti a synovi podobně jako Ted svým dětem zdlouhavě vypráví, že se s jeho otcem seznámila během nočního dobrodružství v pilotní epizodě, čímž zanechává spoustu možností.

Příběh teprve začíná

Autory seriálu jsou Isaac Aptaker a Elizabeth Bergerová, kteří jsou také výkonnými producenty a spoluscenáristy. „Isaacova a Elizabethina inspirativní vize seriálu ‚Jak jsem poznala tvého otce‘ se ukázala jako skutečný divácký hit, kterého se fanoušci nemohli týden co týden nabažit,“ uvedl pro Variety Jordan Helman, vedoucí oddělení původních scénářů společnosti Hulu.

„Životy těchto postav v podání nesmírně talentovaných herců v čele s Hilary Duffovou se teprve začínají odvíjet a my jsme nadšeni, že můžeme našim divákům přinést další část cesty této skupiny v podobě nadstandardní druhé série,“ dodal Helman.

- Reklama -

Premiéra už před Vánoci?

Společnost Hulu zatím neuvedla žádné datum vydání druhé série seriálu Jak jsem poznala tvého otce, ale radiotimes.com na základě časové osy vydání prvních epizod odhaduje, že datum premiéry se bude odvíjet od toho, jakým způsobem se rozhodnou producenti Isaac Aptaker a Elizabeth další díly vydat. Alternativní možností je prý rozdělení další sezóny na dvě části.

Pokud by to tak bylo, pak se prý na nové díly můžeme těšit ještě před Vánoci tohoto roku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -