- Reklama -

Jak jsem poznala vašeho otce: Kdy bude premiéra? A objeví se někdo z původního obsazení?

Pomalu se blíží premiéra nového sitcomu Jak jsem poznala vašeho otce. Ten je spin-offem seriálového hitu Jak jsem poznal vaši matku. Co se zatím ví?

- Reklama -

Seriál, který vychází z legendárního Jak jsem poznal vaši matku (v originále How I Met Your Mother, známém také pod zkratkou HIMYM)? Výzva přijata! Jak také jinak… Co se ale dá ve skutečnosti čekat od seriálu Jak jsem poznala vašeho otce? A stane se kvalitní náhradou HIMYM?

Seriál Jak jsem poznal vaši matku skončil před více než sedmi lety. A po celém světě po něm zůstaly miliony fanoušků, kterým se stýská po Robin, Barneym, Tedovi, Lily a Marshallovi. Ti doufají, že se na ně brzy usměje štěstí. Hilary Duffová totiž hraje ve spin-offu seriálu Jak jsem poznal vaši matku, který představí streamovací stanice Hulu pod názvem Jak jsem poznala vašeho otce. První série nabídne fanouškům deset dílů.

Dobrou zprávou rozhodně je, že pilotní díl točila režisérka Pamela Frymanová, která natočila 196 z 208 epizod původního HIMYM. To značí, že tvůrci rozhodně chtějí, aby novinka žánrově co nejvíc odpovídala původnímu seriálu. Ale… Objeví se v něm někdo z původní pětice? O čem to vlastně bude? A kdo v tom hraje? Na to vše si odpovíme v dnešním článku Světohledu.

Jak jsem poznala vašeho otce: Datum premiéry

Už v listopadu loňské roku představitelka hlavní role Hillary Duffová na sociální síti uvedla, že první díl seriálu Jak jsem poznala vašeho otce se objeví na Hulu 18. ledna. Vzhledem k tomu, že Hulu na rozdíl od Netflixu nemá ve zvyku dávat najednou celé série, je více než pravděpodobné, že se objeví jen první epizoda a pak bude každý týden následovat další.

Pokud nemáte předplacené Hulu, musíte doufat, že se seriál objeví na Netflixu, HBO nebo Amazonu, které nabízejí seriály s českou podporou. Nebo případně můžete zkusit štěstí a pustit si Jak jsem poznala vašeho otce online na některém ze seriálových a filmových serverů.

Jak jsem poznala vašeho otce trailer

Trailer už je nějakou dobu venku a vzbuzuje rozporuplné emoce. Z minutu a půl trvajícího sledu záběrů je patrné, že „matku“ ve stáří tentokrát uvidíme. Trailer totiž neuvede nikdo jiný než představitelka dospělé matky Kim Cattrallová, která prohlásí: „Tohle je příběh o tom, jak jsem potkala vašeho otce.“

Cattrallová hraje v seriálu podle webu parade.com starší verzi postavy Duffové, která je (v roce 2022) unavená ze schůzek na Tinderu, ale také razí motto: „Kašlu na to, že jsem dospělá! Špatná rozhodnutí můžeme dělat ještě pár let.“

O čem bude seriál Jak jsem poznala vašeho otce?

Hillary Duffová v seriálu hraje Sophii, hlavní hrdinku a vypravěčku, která svému synovi vypráví příběh o tom, jak se seznámila s jeho otcem. Děj začíná v roce 2021 a zachycuje Sophii a její úzkou skupinu přátel, kteří žijí – překvapivě – v New Yorku.

Duffová, která je zároveň i producentkou seriálu, přiznává, že se na roli extrémně těšila. Je totiž obrovskou fanynkou původního seriálu. „Ve své kariéře jsem měla neuvěřitelné štěstí, že jsem mohla hrát několik úžasných postav, a těším se, až se ujmu role Sophie. Jako velká fanynka seriálu Jak jsem poznal vaši matku jsem poctěna a dokonce i trochu nervózní, že mi [tvůrci HIMYM] Carter a Craig svěřili pokračování svého dítěte,“ uvedla Duff podle serveru Deadline.com.

Objeví se někdo z původního HIMYM?

Pro první sezónu zatím nejsou zprávy o tom, že by se v 10. epizodách měl objevit někdo z původního obsazení. Navíc: časová linie seriálu Jak jsem poznal vašeho otce se podle plánu překrývá s postavami původního seriálu. Což znamená, že Barneymu a ostatním bude kolem čtyřicítky, budou mít stabilní zaměstnání a děti.

Server screenrant.com z toho usoudil, že je proto nejpravděpodobnější budoucí cameo řidiče Ranjita. Původní postavy se podle webu pravděpodobně nebudou často vozit v limuzínách. Na druhou stranu novým postavám je přes dvacet a užívají si stejného životního stylu jako postavy HIMYM v časové linii původního seriálu.

Takže se prý zdá návrat Ranjita nejlogičtější. Kdyby to ale bylo čistě na fanoušcích, v seriálu by se objevil Barney Stinson.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -