- Reklama -

Jak jsem poznala vašeho otce: Kdy bude premiéra? A objeví se někdo z původního obsazení?

Pomalu se blíží premiéra nového sitcomu Jak jsem poznala vašeho otce. Ten je spin-offem seriálového hitu Jak jsem poznal vaši matku. Co se zatím ví?

- Reklama -

Seriál, který vychází z legendárního Jak jsem poznal vaši matku (v originále How I Met Your Mother, známém také pod zkratkou HIMYM)? Výzva přijata! Jak také jinak… Co se ale dá ve skutečnosti čekat od seriálu Jak jsem poznala vašeho otce? A stane se kvalitní náhradou HIMYM?

Seriál Jak jsem poznal vaši matku skončil před více než sedmi lety. A po celém světě po něm zůstaly miliony fanoušků, kterým se stýská po Robin, Barneym, Tedovi, Lily a Marshallovi. Ti doufají, že se na ně brzy usměje štěstí. Hilary Duffová totiž hraje ve spin-offu seriálu Jak jsem poznal vaši matku, který představí streamovací stanice Hulu pod názvem Jak jsem poznala vašeho otce. První série nabídne fanouškům deset dílů.

Dobrou zprávou rozhodně je, že pilotní díl točila režisérka Pamela Frymanová, která natočila 196 z 208 epizod původního HIMYM. To značí, že tvůrci rozhodně chtějí, aby novinka žánrově co nejvíc odpovídala původnímu seriálu. Ale… Objeví se v něm někdo z původní pětice? O čem to vlastně bude? A kdo v tom hraje? Na to vše si odpovíme v dnešním článku Světohledu.

Jak jsem poznala vašeho otce: Datum premiéry

- Reklama -

Už v listopadu loňské roku představitelka hlavní role Hillary Duffová na sociální síti uvedla, že první díl seriálu Jak jsem poznala vašeho otce se objeví na Hulu 18. ledna. Vzhledem k tomu, že Hulu na rozdíl od Netflixu nemá ve zvyku dávat najednou celé série, je více než pravděpodobné, že se objeví jen první epizoda a pak bude každý týden následovat další.

Pokud nemáte předplacené Hulu, musíte doufat, že se seriál objeví na Netflixu, HBO nebo Amazonu, které nabízejí seriály s českou podporou. Nebo případně můžete zkusit štěstí a pustit si Jak jsem poznala vašeho otce online na některém ze seriálových a filmových serverů.

Jak jsem poznala vašeho otce trailer

Trailer už je nějakou dobu venku a vzbuzuje rozporuplné emoce. Z minutu a půl trvajícího sledu záběrů je patrné, že „matku“ ve stáří tentokrát uvidíme. Trailer totiž neuvede nikdo jiný než představitelka dospělé matky Kim Cattrallová, která prohlásí: „Tohle je příběh o tom, jak jsem potkala vašeho otce.“

Cattrallová hraje v seriálu podle webu parade.com starší verzi postavy Duffové, která je (v roce 2022) unavená ze schůzek na Tinderu, ale také razí motto: „Kašlu na to, že jsem dospělá! Špatná rozhodnutí můžeme dělat ještě pár let.“

O čem bude seriál Jak jsem poznala vašeho otce?

Hillary Duffová v seriálu hraje Sophii, hlavní hrdinku a vypravěčku, která svému synovi vypráví příběh o tom, jak se seznámila s jeho otcem. Děj začíná v roce 2021 a zachycuje Sophii a její úzkou skupinu přátel, kteří žijí – překvapivě – v New Yorku.

Duffová, která je zároveň i producentkou seriálu, přiznává, že se na roli extrémně těšila. Je totiž obrovskou fanynkou původního seriálu. „Ve své kariéře jsem měla neuvěřitelné štěstí, že jsem mohla hrát několik úžasných postav, a těším se, až se ujmu role Sophie. Jako velká fanynka seriálu Jak jsem poznal vaši matku jsem poctěna a dokonce i trochu nervózní, že mi [tvůrci HIMYM] Carter a Craig svěřili pokračování svého dítěte,“ uvedla Duff podle serveru Deadline.com.

Objeví se někdo z původního HIMYM?

Pro první sezónu zatím nejsou zprávy o tom, že by se v 10. epizodách měl objevit někdo z původního obsazení. Navíc: časová linie seriálu Jak jsem poznal vašeho otce se podle plánu překrývá s postavami původního seriálu. Což znamená, že Barneymu a ostatním bude kolem čtyřicítky, budou mít stabilní zaměstnání a děti.

Server screenrant.com z toho usoudil, že je proto nejpravděpodobnější budoucí cameo řidiče Ranjita. Původní postavy se podle webu pravděpodobně nebudou často vozit v limuzínách. Na druhou stranu novým postavám je přes dvacet a užívají si stejného životního stylu jako postavy HIMYM v časové linii původního seriálu.

Takže se prý zdá návrat Ranjita nejlogičtější. Kdyby to ale bylo čistě na fanoušcích, v seriálu by se objevil Barney Stinson.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -