- Reklama -

Kaley Cuoco alias Penny z Teorie velkého třesku o sexu před kamerou

Kaley Cuoco promluvila o tom, jak se nechala koučovat pro svou první sexuální scénu, kterou předvedla v seriálu HBO „Letuška“.

- Reklama -

Ačkoli Kaley Cuoco působí v nové roli jako rozdováděná alkoholička, která si se studem neláme hlavu, natáčení lechtivých scén pro ni bylo překvapivě těžké. Jedna z hlavních postav seriálu The Big Bang Theory přiznala, že natáčení intimních okamžiků mezi její titulní postavou Cassie Bowdenovou a Alexem Sokolovem v podání Michiela Huismana bylo dost nepříjemné.

„Celostátní televize, která vysílá v osm večer má trochu jiný pravidla než HBO Max pro celou noc,“ svěřila se Cuoco pro USA Today. „Natáčela jsem už postelové scény v Big bang, ale tohle byla první opravdová sexuální scéna.“

Trapně nezkušená Penny

„Řekla jsem Michielovi, že jsem nikdy předtím nic podobného nedělala. Už jsi to dělal?“ ptala se kolegy.

Odpověď byla suverénní: „Ano, asi 30, 40krát.“

„Byla jsem naprosto ohromená,“ vzpomínala Kaley.

Jako Penny hrála Cuoco řadu vášnivých scén jako sousedka, která se nakonec stala manželkou hlavního hrdiny, vědce Leonarda Hofstadtera. Seriál loni skončil po dlouhých 12 sezónách. I přes letité zkušenosti však Kaley potřebovala radu…

Místo sexu let na záchodě…

„Když zavolali akce, vůbec jsem to nezvládla,“ přiznala herečka. „Michiel říkal, že vypadám, jako bych se vznášela nad veřejnou toaletou. Ptal se, co dělám, a já musela přiznat, že nevím. Takže mě musel trapně naučit, jak mít falešný sex.“

V roli nakonec přes ošemetné chvilky Cuoco našla velké zalíbení. Nová postava jí umožnila ukázat, že má i jiný herecký rozměr – musela totiž ztvárnit dívku s vážným problémem s alkoholem a hluboce zakořeněnými problémy vyplývajícími z dětství.

„Toto je určitě moje coming-out párty ve smyslu předvést všem, že dokážu i něco jiného než komedii. Ta postava je docela temná, docela emotivní,“ popsala ve svém rozhovoru pro USA Today. „Toto je můj způsob, jak ukázat, že mohu dělat víc než jen sitcomy, a že to dělám ráda.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -