- Reklama -

Kaley Cuoco alias Penny z Teorie velkého třesku o sexu před kamerou

Kaley Cuoco promluvila o tom, jak se nechala koučovat pro svou první sexuální scénu, kterou předvedla v seriálu HBO „Letuška“.

- Reklama -

Ačkoli Kaley Cuoco působí v nové roli jako rozdováděná alkoholička, která si se studem neláme hlavu, natáčení lechtivých scén pro ni bylo překvapivě těžké. Jedna z hlavních postav seriálu The Big Bang Theory přiznala, že natáčení intimních okamžiků mezi její titulní postavou Cassie Bowdenovou a Alexem Sokolovem v podání Michiela Huismana bylo dost nepříjemné.

„Celostátní televize, která vysílá v osm večer má trochu jiný pravidla než HBO Max pro celou noc,“ svěřila se Cuoco pro USA Today. „Natáčela jsem už postelové scény v Big bang, ale tohle byla první opravdová sexuální scéna.“

Trapně nezkušená Penny

„Řekla jsem Michielovi, že jsem nikdy předtím nic podobného nedělala. Už jsi to dělal?“ ptala se kolegy.

- Reklama -

Odpověď byla suverénní: „Ano, asi 30, 40krát.“

„Byla jsem naprosto ohromená,“ vzpomínala Kaley.

Jako Penny hrála Cuoco řadu vášnivých scén jako sousedka, která se nakonec stala manželkou hlavního hrdiny, vědce Leonarda Hofstadtera. Seriál loni skončil po dlouhých 12 sezónách. I přes letité zkušenosti však Kaley potřebovala radu…

Místo sexu let na záchodě…

„Když zavolali akce, vůbec jsem to nezvládla,“ přiznala herečka. „Michiel říkal, že vypadám, jako bych se vznášela nad veřejnou toaletou. Ptal se, co dělám, a já musela přiznat, že nevím. Takže mě musel trapně naučit, jak mít falešný sex.“

V roli nakonec přes ošemetné chvilky Cuoco našla velké zalíbení. Nová postava jí umožnila ukázat, že má i jiný herecký rozměr – musela totiž ztvárnit dívku s vážným problémem s alkoholem a hluboce zakořeněnými problémy vyplývajícími z dětství.

„Toto je určitě moje coming-out párty ve smyslu předvést všem, že dokážu i něco jiného než komedii. Ta postava je docela temná, docela emotivní,“ popsala ve svém rozhovoru pro USA Today. „Toto je můj způsob, jak ukázat, že mohu dělat víc než jen sitcomy, a že to dělám ráda.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -