- Reklama -

Kaley Cuoco alias Penny z Teorie velkého třesku o sexu před kamerou

Kaley Cuoco promluvila o tom, jak se nechala koučovat pro svou první sexuální scénu, kterou předvedla v seriálu HBO „Letuška“.

- Reklama -

Ačkoli Kaley Cuoco působí v nové roli jako rozdováděná alkoholička, která si se studem neláme hlavu, natáčení lechtivých scén pro ni bylo překvapivě těžké. Jedna z hlavních postav seriálu The Big Bang Theory přiznala, že natáčení intimních okamžiků mezi její titulní postavou Cassie Bowdenovou a Alexem Sokolovem v podání Michiela Huismana bylo dost nepříjemné.

„Celostátní televize, která vysílá v osm večer má trochu jiný pravidla než HBO Max pro celou noc,“ svěřila se Cuoco pro USA Today. „Natáčela jsem už postelové scény v Big bang, ale tohle byla první opravdová sexuální scéna.“

Trapně nezkušená Penny

„Řekla jsem Michielovi, že jsem nikdy předtím nic podobného nedělala. Už jsi to dělal?“ ptala se kolegy.

- Reklama -

Odpověď byla suverénní: „Ano, asi 30, 40krát.“

„Byla jsem naprosto ohromená,“ vzpomínala Kaley.

Jako Penny hrála Cuoco řadu vášnivých scén jako sousedka, která se nakonec stala manželkou hlavního hrdiny, vědce Leonarda Hofstadtera. Seriál loni skončil po dlouhých 12 sezónách. I přes letité zkušenosti však Kaley potřebovala radu…

Místo sexu let na záchodě…

„Když zavolali akce, vůbec jsem to nezvládla,“ přiznala herečka. „Michiel říkal, že vypadám, jako bych se vznášela nad veřejnou toaletou. Ptal se, co dělám, a já musela přiznat, že nevím. Takže mě musel trapně naučit, jak mít falešný sex.“

V roli nakonec přes ošemetné chvilky Cuoco našla velké zalíbení. Nová postava jí umožnila ukázat, že má i jiný herecký rozměr – musela totiž ztvárnit dívku s vážným problémem s alkoholem a hluboce zakořeněnými problémy vyplývajícími z dětství.

„Toto je určitě moje coming-out párty ve smyslu předvést všem, že dokážu i něco jiného než komedii. Ta postava je docela temná, docela emotivní,“ popsala ve svém rozhovoru pro USA Today. „Toto je můj způsob, jak ukázat, že mohu dělat víc než jen sitcomy, a že to dělám ráda.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -