- Reklama -

Letuška 2. série: Kaley Cuoco prozradila velké novinky o pokračování seriálu

Hvězda seriálu Teorie velkého třesku Kaley Cuoco se konečně podělila o další informace o stavu svého nového projektu, druhé série thrilleru z produkce HBO. Kdy bude mít Letuška 2. série premiéru?

- Reklama -

Herečka Kaley Cuoco na svém Instagramu potvrdila, že Letuška 2. série je už téměř hotová a připravená k uvedení na HBO. A to je pro mnoho fanoušků dobrá zpráva. Nepředvídatelný kriminální thriller už v 1. řadě dokázal, že bývalá hvězda Teorie velkého třesku je po skončení sitcomu zralá na další dramatické role. Role věčně opile letušky Cassie Bowdenové se jí podařila na jedničku.

Pokračování se přitom objeví v podstatě za chvíli. Kaley v nedávném příspěvku na Instagramu odhalila tři fotografie ze zákulisí natáčení. Je na nich společně se svými hereckými kolegy. A její poslední informace z natáčení druhé série dokonce dokládají, že Letuška 2. série už je definitivně dotočená.

„Už jen pár dní zbývá do konce natočení druhé sezóny!“ napsala Kaley Cuoco. „Tohle je jen pár lidí, díky kterým je to celé tak výjimečné. Budou mi chybět celým srdcem.“

V posledních příspěvcích pak už jen chválí, jak se vše podařilo a že je hotovo.

Kdy bude mít Letuška 2. série premiéru?

První série měla se na HBO objevila v listopadu 2020. Stalo se tak po měsících odkladů, ke kterým došlo v důsledku probíhající epidemie koronaviru. Vzhledem k tomu, že pandemie i nadále narušuje produkci řady seriálů, museli si fanoušci počkat i na pokračování o něco déle, než se očekávalo.

Teď už ale není proč smutnit, protože je naprosto jasné, kdy přesně se Letuška vrátí. Druhá řada seriálu se na HBO dostane ve čtvrtek 21. dubna na HBO Max. První dva díly budou pro diváky připravené v den premiéry, informuje web ew.com.

Poté se 28. dubna na streamovací službě objeví epizody tři a čtyři. Po nich vyjde každý týden nový díl až do finále 2. řady, které je naplánováno na 26. května.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -