- Reklama -

Letuška 2. série: Kaley Cuoco prozradila velké novinky o pokračování seriálu

Hvězda seriálu Teorie velkého třesku Kaley Cuoco se konečně podělila o další informace o stavu svého nového projektu, druhé série thrilleru z produkce HBO. Kdy bude mít Letuška 2. série premiéru?

- Reklama -

Herečka Kaley Cuoco na svém Instagramu potvrdila, že Letuška 2. série je už téměř hotová a připravená k uvedení na HBO. A to je pro mnoho fanoušků dobrá zpráva. Nepředvídatelný kriminální thriller už v 1. řadě dokázal, že bývalá hvězda Teorie velkého třesku je po skončení sitcomu zralá na další dramatické role. Role věčně opile letušky Cassie Bowdenové se jí podařila na jedničku.

Pokračování se přitom objeví v podstatě za chvíli. Kaley v nedávném příspěvku na Instagramu odhalila tři fotografie ze zákulisí natáčení. Je na nich společně se svými hereckými kolegy. A její poslední informace z natáčení druhé série dokonce dokládají, že Letuška 2. série už je definitivně dotočená.

„Už jen pár dní zbývá do konce natočení druhé sezóny!“ napsala Kaley Cuoco. „Tohle je jen pár lidí, díky kterým je to celé tak výjimečné. Budou mi chybět celým srdcem.“

- Reklama -

V posledních příspěvcích pak už jen chválí, jak se vše podařilo a že je hotovo.

Kdy bude mít Letuška 2. série premiéru?

První série měla se na HBO objevila v listopadu 2020. Stalo se tak po měsících odkladů, ke kterým došlo v důsledku probíhající epidemie koronaviru. Vzhledem k tomu, že pandemie i nadále narušuje produkci řady seriálů, museli si fanoušci počkat i na pokračování o něco déle, než se očekávalo.

Teď už ale není proč smutnit, protože je naprosto jasné, kdy přesně se Letuška vrátí. Druhá řada seriálu se na HBO dostane ve čtvrtek 21. dubna na HBO Max. První dva díly budou pro diváky připravené v den premiéry, informuje web ew.com.

Poté se 28. dubna na streamovací službě objeví epizody tři a čtyři. Po nich vyjde každý týden nový díl až do finále 2. řady, které je naplánováno na 26. května.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -