- Reklama -

Letuška 2. série: Kaley Cuoco prozradila velké novinky o pokračování seriálu

Hvězda seriálu Teorie velkého třesku Kaley Cuoco se konečně podělila o další informace o stavu svého nového projektu, druhé série thrilleru z produkce HBO. Kdy bude mít Letuška 2. série premiéru?

- Reklama -

Herečka Kaley Cuoco na svém Instagramu potvrdila, že Letuška 2. série je už téměř hotová a připravená k uvedení na HBO. A to je pro mnoho fanoušků dobrá zpráva. Nepředvídatelný kriminální thriller už v 1. řadě dokázal, že bývalá hvězda Teorie velkého třesku je po skončení sitcomu zralá na další dramatické role. Role věčně opile letušky Cassie Bowdenové se jí podařila na jedničku.

Pokračování se přitom objeví v podstatě za chvíli. Kaley v nedávném příspěvku na Instagramu odhalila tři fotografie ze zákulisí natáčení. Je na nich společně se svými hereckými kolegy. A její poslední informace z natáčení druhé série dokonce dokládají, že Letuška 2. série už je definitivně dotočená.

„Už jen pár dní zbývá do konce natočení druhé sezóny!“ napsala Kaley Cuoco. „Tohle je jen pár lidí, díky kterým je to celé tak výjimečné. Budou mi chybět celým srdcem.“

V posledních příspěvcích pak už jen chválí, jak se vše podařilo a že je hotovo.

Kdy bude mít Letuška 2. série premiéru?

První série měla se na HBO objevila v listopadu 2020. Stalo se tak po měsících odkladů, ke kterým došlo v důsledku probíhající epidemie koronaviru. Vzhledem k tomu, že pandemie i nadále narušuje produkci řady seriálů, museli si fanoušci počkat i na pokračování o něco déle, než se očekávalo.

Teď už ale není proč smutnit, protože je naprosto jasné, kdy přesně se Letuška vrátí. Druhá řada seriálu se na HBO dostane ve čtvrtek 21. dubna na HBO Max. První dva díly budou pro diváky připravené v den premiéry, informuje web ew.com.

Poté se 28. dubna na streamovací službě objeví epizody tři a čtyři. Po nich vyjde každý týden nový díl až do finále 2. řady, které je naplánováno na 26. května.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -