- Reklama -

Letuška 2. série: Kaley Cuoco prozradila velké novinky o pokračování seriálu

Hvězda seriálu Teorie velkého třesku Kaley Cuoco se konečně podělila o další informace o stavu svého nového projektu, druhé série thrilleru z produkce HBO. Kdy bude mít Letuška 2. série premiéru?

- Reklama -

Herečka Kaley Cuoco na svém Instagramu potvrdila, že Letuška 2. série je už téměř hotová a připravená k uvedení na HBO. A to je pro mnoho fanoušků dobrá zpráva. Nepředvídatelný kriminální thriller už v 1. řadě dokázal, že bývalá hvězda Teorie velkého třesku je po skončení sitcomu zralá na další dramatické role. Role věčně opile letušky Cassie Bowdenové se jí podařila na jedničku.

Pokračování se přitom objeví v podstatě za chvíli. Kaley v nedávném příspěvku na Instagramu odhalila tři fotografie ze zákulisí natáčení. Je na nich společně se svými hereckými kolegy. A její poslední informace z natáčení druhé série dokonce dokládají, že Letuška 2. série už je definitivně dotočená.

„Už jen pár dní zbývá do konce natočení druhé sezóny!“ napsala Kaley Cuoco. „Tohle je jen pár lidí, díky kterým je to celé tak výjimečné. Budou mi chybět celým srdcem.“

- Reklama -

V posledních příspěvcích pak už jen chválí, jak se vše podařilo a že je hotovo.

Kdy bude mít Letuška 2. série premiéru?

První série měla se na HBO objevila v listopadu 2020. Stalo se tak po měsících odkladů, ke kterým došlo v důsledku probíhající epidemie koronaviru. Vzhledem k tomu, že pandemie i nadále narušuje produkci řady seriálů, museli si fanoušci počkat i na pokračování o něco déle, než se očekávalo.

Teď už ale není proč smutnit, protože je naprosto jasné, kdy přesně se Letuška vrátí. Druhá řada seriálu se na HBO dostane ve čtvrtek 21. dubna na HBO Max. První dva díly budou pro diváky připravené v den premiéry, informuje web ew.com.

Poté se 28. dubna na streamovací službě objeví epizody tři a čtyři. Po nich vyjde každý týden nový díl až do finále 2. řady, které je naplánováno na 26. května.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -