- Reklama -

Kde sledovat filmy online zdarma bez omezení

Televize vás nebaví. Streamovací služby jsou zase drahé. V pirátství nevěříte. Přesto stále chcete koukat na filmy a televizní pořady. Filmy online zdarma můžete sledovat bez omezení a legálně. Kde?

- Reklama -

Na místech, kde můžete streamovat zdarma! Existuje minimálně několik bezplatných webů, které nabízejí solidní sbírku filmů a televizních pořadů. Možná v nich sice nenajdete nejnovější trháky (nebo dokonce starší trháky), ale tyhle stránky nabízející filmy online zdarma jsou skvělým způsobem, jak vyplnit mezery ve filmovém vzdělání nebo objevit různé filmové „drahokamy“, díky jejichž znalosti můžete zaperlit na večírku (až se na nějaký bude moct jít).

Takže se pohodlně usaďte a přečtěte si, které streamovací stránky nabízejí filmy online zdarma. (A tady zase můžete zjistit, proč byste neměli koukat na Freefilm)

Youtube: Filmy česky a zadarmo

Koho by to napadlo, že legálně se na filmy můžete koukat už i na Youtube. Ale je to opravdu tak. Filmy online můžete sledovat na kanále „Filmy česky a zadarmo“, kde je naleznete i s dabingem. Za legální možnost sledování filmů je v tomto případě třeba děkovat společnostem Bioscop a Magic box, které za kanálem stojí.

Youtube: Filmy v češtině

Sledovat filmy můžete i na kanále Filmy v češtině. Ten se také nachází na webu Youtube. A stejně jako jeho dříve jmenovaný konkurent se zaměřuje na to, aby umožnil lidem sledovat filmy online zdarma bez omezení. Vzhledem k tomu, že online filmy tohoto kanálu jsou překvapivě kvalitní, můžeme už jen poťouchle upozornit na skutečnost, že některé z nabízených snímků nelze přehrát. Podle Youtube totiž nejsou v naší zemi dostupné.

Youtube: Česká filmová klasika

Milujete české filmy? A rádi byste věděli o místě, kde najdete klasické hity naší kinematografie? Tak byste měli co nejdřív navštívit kanál Česká klasika na Youtube.

Tenhle kanál se velmi často aktualizuje a v nabídka je opravdu široká. Je dost dobře možné, že některé z uložených filmů ani nebudete znát! Nicméně nechybí několik všem známých klasik, jak se ostatně podle názvu kanálu sluší a patří.

Televize seznam a filmy od Aerofilms

On line filmy můžete sledovat už také na Seznamu. Přesněji řečeno na jeho Televizi seznam, kde pod hlavičkou společnosti Aerofilms najdete několik kousků z jejich nabídky. Jak je u tohoto kina známo, kvalita je až na prvním místě, což platí i pro nabídku na Televizi seznam. Vytknout by se dalo, že filmy nepřibývají nijak závratnou rychlostí, vzhledem k nárokům Aerofilmu na kvalitu se ale tento drobný nedostatek dá snadno pochopit.

Pořady České televize v iVysílání

Většinu televizního vysílání České televize můžete už několik let najít na jejích webových stránkách. V nabídce nechybí pořady vlastní tvorby, filmy, seriály, dokumenty i pohádky. Hledat lze pomocí různých filtrů i dat, jen se vám občas může stát, že některé věci nejdou kvůli licenčním právům přehrát. A některé mají ze stejného důvodu časově omezenou možnost přehrávání.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -