- Reklama -

Kde sledovat filmy online zdarma bez omezení

Televize vás nebaví. Streamovací služby jsou zase drahé. V pirátství nevěříte. Přesto stále chcete koukat na filmy a televizní pořady. Filmy online zdarma můžete sledovat bez omezení a legálně. Kde?

- Reklama -

Na místech, kde můžete streamovat zdarma! Existuje minimálně několik bezplatných webů, které nabízejí solidní sbírku filmů a televizních pořadů. Možná v nich sice nenajdete nejnovější trháky (nebo dokonce starší trháky), ale tyhle stránky nabízející filmy online zdarma jsou skvělým způsobem, jak vyplnit mezery ve filmovém vzdělání nebo objevit různé filmové „drahokamy“, díky jejichž znalosti můžete zaperlit na večírku (až se na nějaký bude moct jít).

Takže se pohodlně usaďte a přečtěte si, které streamovací stránky nabízejí filmy online zdarma. (A tady zase můžete zjistit, proč byste neměli koukat na Freefilm)

Youtube: Filmy česky a zadarmo

Koho by to napadlo, že legálně se na filmy můžete koukat už i na Youtube. Ale je to opravdu tak. Filmy online můžete sledovat na kanále „Filmy česky a zadarmo“, kde je naleznete i s dabingem. Za legální možnost sledování filmů je v tomto případě třeba děkovat společnostem Bioscop a Magic box, které za kanálem stojí.

Youtube: Filmy v češtině

Sledovat filmy můžete i na kanále Filmy v češtině. Ten se také nachází na webu Youtube. A stejně jako jeho dříve jmenovaný konkurent se zaměřuje na to, aby umožnil lidem sledovat filmy online zdarma bez omezení. Vzhledem k tomu, že online filmy tohoto kanálu jsou překvapivě kvalitní, můžeme už jen poťouchle upozornit na skutečnost, že některé z nabízených snímků nelze přehrát. Podle Youtube totiž nejsou v naší zemi dostupné.

- Reklama -

Youtube: Česká filmová klasika

Milujete české filmy? A rádi byste věděli o místě, kde najdete klasické hity naší kinematografie? Tak byste měli co nejdřív navštívit kanál Česká klasika na Youtube.

Tenhle kanál se velmi často aktualizuje a v nabídka je opravdu široká. Je dost dobře možné, že některé z uložených filmů ani nebudete znát! Nicméně nechybí několik všem známých klasik, jak se ostatně podle názvu kanálu sluší a patří.

Televize seznam a filmy od Aerofilms

On line filmy můžete sledovat už také na Seznamu. Přesněji řečeno na jeho Televizi seznam, kde pod hlavičkou společnosti Aerofilms najdete několik kousků z jejich nabídky. Jak je u tohoto kina známo, kvalita je až na prvním místě, což platí i pro nabídku na Televizi seznam. Vytknout by se dalo, že filmy nepřibývají nijak závratnou rychlostí, vzhledem k nárokům Aerofilmu na kvalitu se ale tento drobný nedostatek dá snadno pochopit.

Pořady České televize v iVysílání

Většinu televizního vysílání České televize můžete už několik let najít na jejích webových stránkách. V nabídce nechybí pořady vlastní tvorby, filmy, seriály, dokumenty i pohádky. Hledat lze pomocí různých filtrů i dat, jen se vám občas může stát, že některé věci nejdou kvůli licenčním právům přehrát. A některé mají ze stejného důvodu časově omezenou možnost přehrávání.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -