- Reklama -

Kde sledovat filmy online zdarma bez omezení

Televize vás nebaví. Streamovací služby jsou zase drahé. V pirátství nevěříte. Přesto stále chcete koukat na filmy a televizní pořady. Filmy online zdarma můžete sledovat bez omezení a legálně. Kde?

- Reklama -

Na místech, kde můžete streamovat zdarma! Existuje minimálně několik bezplatných webů, které nabízejí solidní sbírku filmů a televizních pořadů. Možná v nich sice nenajdete nejnovější trháky (nebo dokonce starší trháky), ale tyhle stránky nabízející filmy online zdarma jsou skvělým způsobem, jak vyplnit mezery ve filmovém vzdělání nebo objevit různé filmové „drahokamy“, díky jejichž znalosti můžete zaperlit na večírku (až se na nějaký bude moct jít).

Takže se pohodlně usaďte a přečtěte si, které streamovací stránky nabízejí filmy online zdarma. (A tady zase můžete zjistit, proč byste neměli koukat na Freefilm)

Youtube: Filmy česky a zadarmo

Koho by to napadlo, že legálně se na filmy můžete koukat už i na Youtube. Ale je to opravdu tak. Filmy online můžete sledovat na kanále „Filmy česky a zadarmo“, kde je naleznete i s dabingem. Za legální možnost sledování filmů je v tomto případě třeba děkovat společnostem Bioscop a Magic box, které za kanálem stojí.

Youtube: Filmy v češtině

Sledovat filmy můžete i na kanále Filmy v češtině. Ten se také nachází na webu Youtube. A stejně jako jeho dříve jmenovaný konkurent se zaměřuje na to, aby umožnil lidem sledovat filmy online zdarma bez omezení. Vzhledem k tomu, že online filmy tohoto kanálu jsou překvapivě kvalitní, můžeme už jen poťouchle upozornit na skutečnost, že některé z nabízených snímků nelze přehrát. Podle Youtube totiž nejsou v naší zemi dostupné.

- Reklama -

Youtube: Česká filmová klasika

Milujete české filmy? A rádi byste věděli o místě, kde najdete klasické hity naší kinematografie? Tak byste měli co nejdřív navštívit kanál Česká klasika na Youtube.

Tenhle kanál se velmi často aktualizuje a v nabídka je opravdu široká. Je dost dobře možné, že některé z uložených filmů ani nebudete znát! Nicméně nechybí několik všem známých klasik, jak se ostatně podle názvu kanálu sluší a patří.

Televize seznam a filmy od Aerofilms

On line filmy můžete sledovat už také na Seznamu. Přesněji řečeno na jeho Televizi seznam, kde pod hlavičkou společnosti Aerofilms najdete několik kousků z jejich nabídky. Jak je u tohoto kina známo, kvalita je až na prvním místě, což platí i pro nabídku na Televizi seznam. Vytknout by se dalo, že filmy nepřibývají nijak závratnou rychlostí, vzhledem k nárokům Aerofilmu na kvalitu se ale tento drobný nedostatek dá snadno pochopit.

Pořady České televize v iVysílání

Většinu televizního vysílání České televize můžete už několik let najít na jejích webových stránkách. V nabídce nechybí pořady vlastní tvorby, filmy, seriály, dokumenty i pohádky. Hledat lze pomocí různých filtrů i dat, jen se vám občas může stát, že některé věci nejdou kvůli licenčním právům přehrát. A některé mají ze stejného důvodu časově omezenou možnost přehrávání.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -