- Reklama -

Bombuj nebo Filmplanet: Kam chodit na filmy po konci Freefilm.to?

FIlmy online zdarma zatím pořád ještě běží na nějakých dalších serverech.

- Reklama -

Kde sledovat filmy online zdarma, když server freefilm.to skončil? Nejlepší možností s téměř totožnou nabídkou jako Freefilm se zdají být servery Bombuj a Filmplanet.

Už několik dní se statisíce Čechů musí vyrovnat se skutečností, že zničehonic ukončil svou činnost filmový server Freefilm.to. Mnoho lidí nyní hledá další stránky, na kterých by za stejných podmínek mohli dál sledovat filmy online zdarma. Světohled svým čtenářům přináší tipy na některé další servery, které se zabývají poskytováním online filmů zdarma, které jsou kvalitní, vyzkoušené a i jejich nabídka je taková, že si v ní každý člověk něco najde. Jako nejlepší alternativy pro freefilm.to se momentálně jeví stránky bombuj si a filmplanet to.

Bombuj si – všetky online filmy

Filmový server, který je stejně jako Freefilm provozovaný ve slovenštině. Ale stejně jako u nedávno zrušeného filmového serveru i zde platí, že v nabídce najdete většinu titulů s českými titulky nebo dabingem. Bombuj nabízí i nejžhavější novinky online zdarma, takže v nabídce nechybí např. poslední Bondovka, Duna, nebo třeba Venom 2.

Bombuj.si nabízí kromě online filmů zdarma možnost sledovat za stejných vydání i seriály. Stačí si jen překliknout nabídku z filmů na seriály v hlavní liště v záhlaví stránky. Výběr seriálů je bohatý, najdete tam věci z produkce Netflixu, HBO, nebo třeba Prime videa.

Na Bombuj se po rozkliknutí určitého filmu v otevřené stránce ukazuje pod obrazem, jaké verze jsou k dispozici – zda s dabingem, s titulky v angličtině, či zda jde o kinorip.

Jedinou nevýhodou pak je nutnost mít vypnutý adblock, protože bez toho se na bombuj.si na žádný film nepodíváte. A otravných reklam vám vyskáče opravdu dost – hlavně přes vyskočené stránky nikdy nic neinstalujte, bývají často rizikové. Stránky Bombuj dokonce nabízejí i vlastní aplikaci, díky které můžete filmy z jejich nabídky sledovat i ve svém mobilu. Vše je opět zdarma.

Překvapivě snadné je na bombuj hledání filmů, které si snadno můžete rozřadit podle žánrů, herců, režisérů nebo toho, zda mají či nemají dabing.

Filmplanet to – online filmy a online seriály zdarma

Další zajímavou alternativou pro sledování online filmů zdarma se díky tomu, že freefilm nefunguje, rozhodně stává filmplanet.to. Dnes už vcelku zavedený server láká na poměrně širokou nabídku filmů, ve které nechybí novinky ani starší kousky.

Filmplanet stejně jako bombuj nabízí možnost vyfiltrovat si tituly podle žánru, nabídku a počet filmů pro ten který žánr má v boční liště, takže si nabídku na např. komedie omezíte velmi snadno.

Filmplanet stejně jako bombuj má i svou seriálovou sekci, v ní najdete pestrou řádku titulů, ale často nejsou tak dobře aktualizovány jako v případě bombuj (například seriál The Boys má na filmplanet jen 1. řadu).

I tak se ale dá jen doporučit, některé tituly totiž přehraje bez jakékoli vyskakující reklamy. A to už dnes na moc místech nenajdete…

Playfilm.to

Největším plusem stránky je, že filmy lze přehrát i s aktivovaným adblockem, což většina ostatních neplacených filmových serverů neumožňuje. Playfilm.to také těží z toho, že jsou na jeho stránkách videa jak v originále, tak i s dabingem.

Dabing se podle autorů stránek objevuje okamžitě, když je k dispozici. Filmy jsou aktuální, hned jak vyjde dabing nebo titulky, jsou nahrávány na server. V anglické verzi často navíc najdete na stránce některé filmy, které v české verzi nejsou z důvodu, že u nich není k dispozici dabing ani titulky.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -