- Reklama -

Bombuj nebo Filmplanet: Kam chodit na filmy po konci Freefilm.to?

FIlmy online zdarma zatím pořád ještě běží na nějakých dalších serverech.

- Reklama -

Kde sledovat filmy online zdarma, když server freefilm.to skončil? Nejlepší možností s téměř totožnou nabídkou jako Freefilm se zdají být servery Bombuj a Filmplanet.

Už několik dní se statisíce Čechů musí vyrovnat se skutečností, že zničehonic ukončil svou činnost filmový server Freefilm.to. Mnoho lidí nyní hledá další stránky, na kterých by za stejných podmínek mohli dál sledovat filmy online zdarma. Světohled svým čtenářům přináší tipy na některé další servery, které se zabývají poskytováním online filmů zdarma, které jsou kvalitní, vyzkoušené a i jejich nabídka je taková, že si v ní každý člověk něco najde. Jako nejlepší alternativy pro freefilm.to se momentálně jeví stránky bombuj si a filmplanet to.

Bombuj si – všetky online filmy

Filmový server, který je stejně jako Freefilm provozovaný ve slovenštině. Ale stejně jako u nedávno zrušeného filmového serveru i zde platí, že v nabídce najdete většinu titulů s českými titulky nebo dabingem. Bombuj nabízí i nejžhavější novinky online zdarma, takže v nabídce nechybí např. poslední Bondovka, Duna, nebo třeba Venom 2.

Bombuj.si nabízí kromě online filmů zdarma možnost sledovat za stejných vydání i seriály. Stačí si jen překliknout nabídku z filmů na seriály v hlavní liště v záhlaví stránky. Výběr seriálů je bohatý, najdete tam věci z produkce Netflixu, HBO, nebo třeba Prime videa.

- Reklama -

Na Bombuj se po rozkliknutí určitého filmu v otevřené stránce ukazuje pod obrazem, jaké verze jsou k dispozici – zda s dabingem, s titulky v angličtině, či zda jde o kinorip.

Jedinou nevýhodou pak je nutnost mít vypnutý adblock, protože bez toho se na bombuj.si na žádný film nepodíváte. A otravných reklam vám vyskáče opravdu dost – hlavně přes vyskočené stránky nikdy nic neinstalujte, bývají často rizikové. Stránky Bombuj dokonce nabízejí i vlastní aplikaci, díky které můžete filmy z jejich nabídky sledovat i ve svém mobilu. Vše je opět zdarma.

Překvapivě snadné je na bombuj hledání filmů, které si snadno můžete rozřadit podle žánrů, herců, režisérů nebo toho, zda mají či nemají dabing.

Filmplanet to – online filmy a online seriály zdarma

Další zajímavou alternativou pro sledování online filmů zdarma se díky tomu, že freefilm nefunguje, rozhodně stává filmplanet.to. Dnes už vcelku zavedený server láká na poměrně širokou nabídku filmů, ve které nechybí novinky ani starší kousky.

Filmplanet stejně jako bombuj nabízí možnost vyfiltrovat si tituly podle žánru, nabídku a počet filmů pro ten který žánr má v boční liště, takže si nabídku na např. komedie omezíte velmi snadno.

Filmplanet stejně jako bombuj má i svou seriálovou sekci, v ní najdete pestrou řádku titulů, ale často nejsou tak dobře aktualizovány jako v případě bombuj (například seriál The Boys má na filmplanet jen 1. řadu).

I tak se ale dá jen doporučit, některé tituly totiž přehraje bez jakékoli vyskakující reklamy. A to už dnes na moc místech nenajdete…

Playfilm.to

Největším plusem stránky je, že filmy lze přehrát i s aktivovaným adblockem, což většina ostatních neplacených filmových serverů neumožňuje. Playfilm.to také těží z toho, že jsou na jeho stránkách videa jak v originále, tak i s dabingem.

Dabing se podle autorů stránek objevuje okamžitě, když je k dispozici. Filmy jsou aktuální, hned jak vyjde dabing nebo titulky, jsou nahrávány na server. V anglické verzi často navíc najdete na stránce některé filmy, které v české verzi nejsou z důvodu, že u nich není k dispozici dabing ani titulky.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -