- Reklama -

S královnou Alžbětou II. se loučí medvídek Paddington i odcházející James Bond

Po smrti královny Alžběty II. zveřejnil medvídek Paddington dojemnou vzpomínku na své "krásné" setkání s ní při jejím platinovém jubileu. Svou soustrast vyjádřil i herec Daniel Craig, poslední představitel Jamese Bonda.

- Reklama -

Ve čtvrtek (8. září) Buckinghamský palác oznámil, že královna zemřela pokojně na Balmoralu ve věku 96 let. Medvídek Paddington, který se objevil ve speciálním krátkém filmu s královnou u příležitosti platinového jubilea Jejího Veličenstva, napsal na Twitteru krátký, ale emotivní vzkaz své zesnulé kamarádce, upozornil idependent.co.uk.

„Děkuji vám, madam, za všechno,“ stálo ve statusu, který zopakoval Paddingtonovu závěrečnou větu z krátkého filmu, který byl natočen před několika měsíci k příležitosti 70. let panování Alžběty II..

Dvouapůlminutovou filmovou sekvenci poprvé odvysílala BBC v rámci oslav jubilea. Video si můžete prohlédnout níže.

Královna nezkazila žádnou legraci

Paddington v něm s potěšením ukazuje Jejímu Veličenstvu, co skrývá pod kloboukem – svůj milovaný sendvič s pomerančovou marmeládou. A zjistí, že královna má stejnou slabost jako on. Také si ráda pochutnává na sendvičích s marmeládou. Dokonce před ním otevře svou legendární kabelku, aby mu dokázala, že má vlastní marmeládovou svačinku.

- Reklama -

Medvěd v krátkosti poblahopřeje královně k jejímu panování a řekne: „Šťastné jubileum, madam. A děkuji vám. Za všechno.“ Její Veličenstvo jen odpoví: „To je od vás velmi milé“.

Nyní svou větu Paddington zopakoval v méně šťastné chvíli. Ale dokonale s ní vystihl to, co si myslí většina lidí po celém světě. Odchod královny Alžběty II, jíž měli rádi snad úplně všichni, je totiž těžkou ranou pro všechny, i ty, co nežijí v Británii.

Smutek Jamese Bonda

Lidé si po královnině smrti připomínají i její slavný skeč na zahajovacím ceremoniálu letních olympijských her v Londýně v roce 2012, v němž vystupovala po boku Jamese Bonda Daniela Craiga.

Ten nyní také vyjádřil svou soustrast královské rodině, zejména královninu synovi, nyní králi Charlesovi III., a následníkovi trůnu princi Williamovi. Craig vzdal hold bývalé panovnici v prohlášení pro tiskovou agenturu PA, ve kterém uvedl, že mu bude „hluboce chybět“, píše britské Metro.

„Stejně jako mnoho jiných jsem byl hluboce zarmoucen zprávou o smrti Jejího veličenstva a v myšlenkách jsem s královskou rodinou, těmi, které milovala, a všemi, kteří milovali ji,“ napsal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -