- Reklama -

Královna Alžběta II.: Sleduje seriál Koruna? Co si o něm myslí?

Seriál Koruna se ve své čtvrté sérii z velké části zaměřuje na princeznu Dianu a krach jejího manželství s princem Charlesem. Co si o tom myslí královna Alžběta?

- Reklama -

Královna Alžběta II. jako fanoušek seriálu Koruna? To je asi trochu scestná představa. Ale… Kouká se? Viděla aspoň pár dílů? Tak se asi ptá každý fanoušek celosvětově úspěšného seriálového hitu, který od 15. listopadu běží na Netflixu. Představa, že dlouholetá panovnice sleduje zdramatizované praní špinavého prádla vlastní rodiny, je a) pro královnu monstrózně ponižující a za b) nesnesitelně zábavná.

Kontroluje každý příběh jako fanoušci? Má oblíbenou verzi královny? K dispozici je naštěstí dostatek zpráv, abychom si odpovědi na tyto otázky mohli dát dohromady. Naposledy anonymní zdroje z paláce vydali pro Daily Mail řadu prohlášení, ve kterém se jasně mluví o znechucení královské domácnosti z nejnovějších epizod. Podle reprodukovaných slov představitelů rodiny seriál „fabuluje s hollywoodským rozpočtem“. Takže nadšení v Buckinghamském paláci zrovna nepanuje.

Sleduje královna Alžběta II. Korunu?

alžběta II.
Královna Alžběta II. Foto: Pixabay

Ačkoli o show královna nikdy veřejně nepromluvila, Sunday Express uvedl, že vládkyně Británie sledovala všech 10 epizod první sezóny. Mohl za to prý její nejmladší syn, princ Edward, a jeho manželka Sophie, hraběnka z Wessexu. Ti spolu pořádali sobotní večery s Korunou na Netflixu pro Její Veličenstvo.

„Edward a Sophie milují Korunu,“ uvedl tehdy nejmenovaný člen rodiny. „Měli ve zvyku o víkendu jezdit do Windsoru, aby se připojili ke královně při neformální večeři a sledování televize nebo filmu. Mají účet Netflix a tak královně navrhli, aby koukala s nimi. Naštěstí se jí to opravdu líbilo, i když jí vyobrazení některých událostí připadalo přespříliš zdramatizované.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -