- Reklama -

Královna Alžběta II.: Sleduje seriál Koruna? Co si o něm myslí?

Seriál Koruna se ve své čtvrté sérii z velké části zaměřuje na princeznu Dianu a krach jejího manželství s princem Charlesem. Co si o tom myslí královna Alžběta?

- Reklama -

Královna Alžběta II. jako fanoušek seriálu Koruna? To je asi trochu scestná představa. Ale… Kouká se? Viděla aspoň pár dílů? Tak se asi ptá každý fanoušek celosvětově úspěšného seriálového hitu, který od 15. listopadu běží na Netflixu. Představa, že dlouholetá panovnice sleduje zdramatizované praní špinavého prádla vlastní rodiny, je a) pro královnu monstrózně ponižující a za b) nesnesitelně zábavná.

Kontroluje každý příběh jako fanoušci? Má oblíbenou verzi královny? K dispozici je naštěstí dostatek zpráv, abychom si odpovědi na tyto otázky mohli dát dohromady. Naposledy anonymní zdroje z paláce vydali pro Daily Mail řadu prohlášení, ve kterém se jasně mluví o znechucení královské domácnosti z nejnovějších epizod. Podle reprodukovaných slov představitelů rodiny seriál „fabuluje s hollywoodským rozpočtem“. Takže nadšení v Buckinghamském paláci zrovna nepanuje.

Sleduje královna Alžběta II. Korunu?

alžběta II.
Královna Alžběta II. Foto: Pixabay

Ačkoli o show královna nikdy veřejně nepromluvila, Sunday Express uvedl, že vládkyně Británie sledovala všech 10 epizod první sezóny. Mohl za to prý její nejmladší syn, princ Edward, a jeho manželka Sophie, hraběnka z Wessexu. Ti spolu pořádali sobotní večery s Korunou na Netflixu pro Její Veličenstvo.

„Edward a Sophie milují Korunu,“ uvedl tehdy nejmenovaný člen rodiny. „Měli ve zvyku o víkendu jezdit do Windsoru, aby se připojili ke královně při neformální večeři a sledování televize nebo filmu. Mají účet Netflix a tak královně navrhli, aby koukala s nimi. Naštěstí se jí to opravdu líbilo, i když jí vyobrazení některých událostí připadalo přespříliš zdramatizované.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -