- Reklama -

Královna Alžběta II.: Sleduje seriál Koruna? Co si o něm myslí?

Seriál Koruna se ve své čtvrté sérii z velké části zaměřuje na princeznu Dianu a krach jejího manželství s princem Charlesem. Co si o tom myslí královna Alžběta?

- Reklama -

Královna Alžběta II. jako fanoušek seriálu Koruna? To je asi trochu scestná představa. Ale… Kouká se? Viděla aspoň pár dílů? Tak se asi ptá každý fanoušek celosvětově úspěšného seriálového hitu, který od 15. listopadu běží na Netflixu. Představa, že dlouholetá panovnice sleduje zdramatizované praní špinavého prádla vlastní rodiny, je a) pro královnu monstrózně ponižující a za b) nesnesitelně zábavná.

Kontroluje každý příběh jako fanoušci? Má oblíbenou verzi královny? K dispozici je naštěstí dostatek zpráv, abychom si odpovědi na tyto otázky mohli dát dohromady. Naposledy anonymní zdroje z paláce vydali pro Daily Mail řadu prohlášení, ve kterém se jasně mluví o znechucení královské domácnosti z nejnovějších epizod. Podle reprodukovaných slov představitelů rodiny seriál „fabuluje s hollywoodským rozpočtem“. Takže nadšení v Buckinghamském paláci zrovna nepanuje.

Sleduje královna Alžběta II. Korunu?

alžběta II.
Královna Alžběta II. Foto: Pixabay

Ačkoli o show královna nikdy veřejně nepromluvila, Sunday Express uvedl, že vládkyně Británie sledovala všech 10 epizod první sezóny. Mohl za to prý její nejmladší syn, princ Edward, a jeho manželka Sophie, hraběnka z Wessexu. Ti spolu pořádali sobotní večery s Korunou na Netflixu pro Její Veličenstvo.

„Edward a Sophie milují Korunu,“ uvedl tehdy nejmenovaný člen rodiny. „Měli ve zvyku o víkendu jezdit do Windsoru, aby se připojili ke královně při neformální večeři a sledování televize nebo filmu. Mají účet Netflix a tak královně navrhli, aby koukala s nimi. Naštěstí se jí to opravdu líbilo, i když jí vyobrazení některých událostí připadalo přespříliš zdramatizované.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -