- Reklama -

Královna Alžběta II.: Sleduje seriál Koruna? Co si o něm myslí?

Seriál Koruna se ve své čtvrté sérii z velké části zaměřuje na princeznu Dianu a krach jejího manželství s princem Charlesem. Co si o tom myslí královna Alžběta?

- Reklama -

Královna Alžběta II. jako fanoušek seriálu Koruna? To je asi trochu scestná představa. Ale… Kouká se? Viděla aspoň pár dílů? Tak se asi ptá každý fanoušek celosvětově úspěšného seriálového hitu, který od 15. listopadu běží na Netflixu. Představa, že dlouholetá panovnice sleduje zdramatizované praní špinavého prádla vlastní rodiny, je a) pro královnu monstrózně ponižující a za b) nesnesitelně zábavná.

Kontroluje každý příběh jako fanoušci? Má oblíbenou verzi královny? K dispozici je naštěstí dostatek zpráv, abychom si odpovědi na tyto otázky mohli dát dohromady. Naposledy anonymní zdroje z paláce vydali pro Daily Mail řadu prohlášení, ve kterém se jasně mluví o znechucení královské domácnosti z nejnovějších epizod. Podle reprodukovaných slov představitelů rodiny seriál „fabuluje s hollywoodským rozpočtem“. Takže nadšení v Buckinghamském paláci zrovna nepanuje.

Sleduje královna Alžběta II. Korunu?

alžběta II.
Královna Alžběta II. Foto: Pixabay

Ačkoli o show královna nikdy veřejně nepromluvila, Sunday Express uvedl, že vládkyně Británie sledovala všech 10 epizod první sezóny. Mohl za to prý její nejmladší syn, princ Edward, a jeho manželka Sophie, hraběnka z Wessexu. Ti spolu pořádali sobotní večery s Korunou na Netflixu pro Její Veličenstvo.

„Edward a Sophie milují Korunu,“ uvedl tehdy nejmenovaný člen rodiny. „Měli ve zvyku o víkendu jezdit do Windsoru, aby se připojili ke královně při neformální večeři a sledování televize nebo filmu. Mají účet Netflix a tak královně navrhli, aby koukala s nimi. Naštěstí se jí to opravdu líbilo, i když jí vyobrazení některých událostí připadalo přespříliš zdramatizované.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -