- Reklama -

Královna Alžběta II.: Sleduje seriál Koruna? Co si o něm myslí?

Seriál Koruna se ve své čtvrté sérii z velké části zaměřuje na princeznu Dianu a krach jejího manželství s princem Charlesem. Co si o tom myslí královna Alžběta?

- Reklama -

Královna Alžběta II. jako fanoušek seriálu Koruna? To je asi trochu scestná představa. Ale… Kouká se? Viděla aspoň pár dílů? Tak se asi ptá každý fanoušek celosvětově úspěšného seriálového hitu, který od 15. listopadu běží na Netflixu. Představa, že dlouholetá panovnice sleduje zdramatizované praní špinavého prádla vlastní rodiny, je a) pro královnu monstrózně ponižující a za b) nesnesitelně zábavná.

Kontroluje každý příběh jako fanoušci? Má oblíbenou verzi královny? K dispozici je naštěstí dostatek zpráv, abychom si odpovědi na tyto otázky mohli dát dohromady. Naposledy anonymní zdroje z paláce vydali pro Daily Mail řadu prohlášení, ve kterém se jasně mluví o znechucení královské domácnosti z nejnovějších epizod. Podle reprodukovaných slov představitelů rodiny seriál „fabuluje s hollywoodským rozpočtem“. Takže nadšení v Buckinghamském paláci zrovna nepanuje.

Sleduje královna Alžběta II. Korunu?

alžběta II.
Královna Alžběta II. Foto: Pixabay

Ačkoli o show královna nikdy veřejně nepromluvila, Sunday Express uvedl, že vládkyně Británie sledovala všech 10 epizod první sezóny. Mohl za to prý její nejmladší syn, princ Edward, a jeho manželka Sophie, hraběnka z Wessexu. Ti spolu pořádali sobotní večery s Korunou na Netflixu pro Její Veličenstvo.

„Edward a Sophie milují Korunu,“ uvedl tehdy nejmenovaný člen rodiny. „Měli ve zvyku o víkendu jezdit do Windsoru, aby se připojili ke královně při neformální večeři a sledování televize nebo filmu. Mají účet Netflix a tak královně navrhli, aby koukala s nimi. Naštěstí se jí to opravdu líbilo, i když jí vyobrazení některých událostí připadalo přespříliš zdramatizované.“

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -