- Reklama -

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

- Reklama -

Sedmdesátiletý herec Liam Neeson zavzpomínal na dobu, kdy v Karolíně natáčel film Nell po boku Jodie Fosterové. Právě tehdy ho jeho budoucí žena přísně varovala před tím, aby byť jen zvažoval možnost přijmout roli nepolapitelného agenta.

„Moje milovaná žena, budiž jí země lehká, mi při natáčení řekla: ‚Liame, chci ti něco říct: Jestli vezmeš roli Jamese Bonda, tak se nevezmeme,'“ přiznala hvězda legendárního akčního filmu 96 hodin podle stránek nme.com.

Za ultimátem stála žárlivost

Životní nabídkou a možnost ztvárnit slavného špiona tak herec podle svých slov musel odmítnout. Proč to jeho žena chtěla? Důvod je prostý: oslnivé krásky, které Bond sváděl na exotických místech po celém světě.

„No tak, vždyť všechny ty nádherné dívky v různých zemích procházejí jeho postelí. Určitě se při svém rozhodování hodně řídila právě tím!“ zasmál se Neeson při vzpomínce na manželku.

Štastné manželství ukončila nehoda

A ačkoli ztráta role nejspíš Neesona ve své době řádně zklamala, odmítnutí Bonda vedlo v roce 1994 ke svatbě s Richardsonovou. Pár si pak užíval láskyplné a úspěšné manželství až do předčasné smrti Natashy v roce 2009, kdy jí bylo pouhých 45 let. Dnes tak už má Liam Neeson pro nečekanou žádost své zesnulé manželky jen slova pochopení.

„Dala mi ultimátum na Jamese Bonda a myslela to vážně!“ uzavřel oblíbený herec.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -