- Reklama -

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

- Reklama -

Sedmdesátiletý herec Liam Neeson zavzpomínal na dobu, kdy v Karolíně natáčel film Nell po boku Jodie Fosterové. Právě tehdy ho jeho budoucí žena přísně varovala před tím, aby byť jen zvažoval možnost přijmout roli nepolapitelného agenta.

„Moje milovaná žena, budiž jí země lehká, mi při natáčení řekla: ‚Liame, chci ti něco říct: Jestli vezmeš roli Jamese Bonda, tak se nevezmeme,'“ přiznala hvězda legendárního akčního filmu 96 hodin podle stránek nme.com.

Za ultimátem stála žárlivost

Životní nabídkou a možnost ztvárnit slavného špiona tak herec podle svých slov musel odmítnout. Proč to jeho žena chtěla? Důvod je prostý: oslnivé krásky, které Bond sváděl na exotických místech po celém světě.

„No tak, vždyť všechny ty nádherné dívky v různých zemích procházejí jeho postelí. Určitě se při svém rozhodování hodně řídila právě tím!“ zasmál se Neeson při vzpomínce na manželku.

- Reklama -

Štastné manželství ukončila nehoda

A ačkoli ztráta role nejspíš Neesona ve své době řádně zklamala, odmítnutí Bonda vedlo v roce 1994 ke svatbě s Richardsonovou. Pár si pak užíval láskyplné a úspěšné manželství až do předčasné smrti Natashy v roce 2009, kdy jí bylo pouhých 45 let. Dnes tak už má Liam Neeson pro nečekanou žádost své zesnulé manželky jen slova pochopení.

„Dala mi ultimátum na Jamese Bonda a myslela to vážně!“ uzavřel oblíbený herec.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -