- Reklama -

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

- Reklama -

Sedmdesátiletý herec Liam Neeson zavzpomínal na dobu, kdy v Karolíně natáčel film Nell po boku Jodie Fosterové. Právě tehdy ho jeho budoucí žena přísně varovala před tím, aby byť jen zvažoval možnost přijmout roli nepolapitelného agenta.

„Moje milovaná žena, budiž jí země lehká, mi při natáčení řekla: ‚Liame, chci ti něco říct: Jestli vezmeš roli Jamese Bonda, tak se nevezmeme,'“ přiznala hvězda legendárního akčního filmu 96 hodin podle stránek nme.com.

Za ultimátem stála žárlivost

Životní nabídkou a možnost ztvárnit slavného špiona tak herec podle svých slov musel odmítnout. Proč to jeho žena chtěla? Důvod je prostý: oslnivé krásky, které Bond sváděl na exotických místech po celém světě.

„No tak, vždyť všechny ty nádherné dívky v různých zemích procházejí jeho postelí. Určitě se při svém rozhodování hodně řídila právě tím!“ zasmál se Neeson při vzpomínce na manželku.

- Reklama -

Štastné manželství ukončila nehoda

A ačkoli ztráta role nejspíš Neesona ve své době řádně zklamala, odmítnutí Bonda vedlo v roce 1994 ke svatbě s Richardsonovou. Pár si pak užíval láskyplné a úspěšné manželství až do předčasné smrti Natashy v roce 2009, kdy jí bylo pouhých 45 let. Dnes tak už má Liam Neeson pro nečekanou žádost své zesnulé manželky jen slova pochopení.

„Dala mi ultimátum na Jamese Bonda a myslela to vážně!“ uzavřel oblíbený herec.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -