- Reklama -

Lockwood a spol. 2. série: Režisér naznačil, kudy se bude ubírat pokračování

Lockwood a spol., nejnovější strašidelný seriál na Netflixu, zanechal fanoušky v napětí po napínavé a mrazivé první sérii. Zatímco diváci netrpělivě očekávají zprávy o druhé sérii, podíváme se blíže na budoucnost seriálu a na to, co mohou fanoušci očekávat, pokud bude seriál pokračovat.

- Reklama -

Těšíte se na další mrazivá dobrodružství s Lockwoodem a spol.? Nejste sami. Po velmi očekávaném debutu tohohle seriálu na Netflixu fanoušci netrpělivě čekají na zprávy, jestli bude i Lockwood a spol. 2. série? Vzhledem k současné situaci, kdy se ruší televizní pořady, lze jen hádat, jaká bude budoucnost oblíbeného seriálu. Stále však existuje naděje, protože Netflix obvykle oznamuje obnovení do jednoho až dvou měsíců od premiéry nového seriálu.

Kdy bude 2. série Lockwood a spol.?

Jestli se Lockwood a spol. dočká kýženého obnovení, zabere výroba druhé série pravděpodobně 12-18 měsíců. To znamená, že 2. řadu seriálu můžeme očekávat nejdřív kolem jara 2024, píší stránky digitalspy.com. Připomeňme ale, že navzdory působivým recenzím první série od kritiků i fanoušků zatím není oficiálně známo, zda Netflix dá druhé sérii zelenou.

Měl by, protože první řada nezodpověděla otázku, co se skrývá za tajemnými dveřmi Anthonyho Lockwooda. Pokud se seriál dočká pokračování, scénárista a režisér Joe Cornish naznačil, že Lockwoodova tajemství budou i nadále stejně temná, jak očekáváme. „Řeknu jen, že to není jeho skříň na prádlo,“ řekl Cornish v rozhovoru pro Express.co.uk v narážce na závěr první řady. „Myslím, že by to byl zklamání na začátku druhé série! ‚Tady si schovávám ponožky!“ mohla by být první hláška. Ale to není to, co je za ní, a to je vše, co jsem ochoten říct.“

Zatím si přečtěte knihy, doporučuje režisér

Pro ty, kteří se prostě nemohou dočkat, až zjistí, co se skrývá v Lockwoodově tajemném pokoji, Cornish připomíná, že ve Stroudově původní sérii je ještě spousta knih, do kterých se lze začíst. „Příběh je vlastně docela blízko knihám,“ prozradil.

- Reklama -

V knižní sérii, která skončila v roce 2017, je celkem pět knih a také kratší dobrodružství s názvem Dýka ve stole. Stroud je známý také díky sérii Bartimaeus Sequence a aktuální sérii Psanci Scarlett a Browne, která by měla pokračovat v letošním roce.

Prozatím si tedy s pokračováním musíme držet palce a doufat v to nejlepší.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -