- Reklama -

Lockwood a spol. 2. série: Režisér naznačil, kudy se bude ubírat pokračování

Lockwood a spol., nejnovější strašidelný seriál na Netflixu, zanechal fanoušky v napětí po napínavé a mrazivé první sérii. Zatímco diváci netrpělivě očekávají zprávy o druhé sérii, podíváme se blíže na budoucnost seriálu a na to, co mohou fanoušci očekávat, pokud bude seriál pokračovat.

- Reklama -

Těšíte se na další mrazivá dobrodružství s Lockwoodem a spol.? Nejste sami. Po velmi očekávaném debutu tohohle seriálu na Netflixu fanoušci netrpělivě čekají na zprávy, jestli bude i Lockwood a spol. 2. série? Vzhledem k současné situaci, kdy se ruší televizní pořady, lze jen hádat, jaká bude budoucnost oblíbeného seriálu. Stále však existuje naděje, protože Netflix obvykle oznamuje obnovení do jednoho až dvou měsíců od premiéry nového seriálu.

Kdy bude 2. série Lockwood a spol.?

Jestli se Lockwood a spol. dočká kýženého obnovení, zabere výroba druhé série pravděpodobně 12-18 měsíců. To znamená, že 2. řadu seriálu můžeme očekávat nejdřív kolem jara 2024, píší stránky digitalspy.com. Připomeňme ale, že navzdory působivým recenzím první série od kritiků i fanoušků zatím není oficiálně známo, zda Netflix dá druhé sérii zelenou.

Měl by, protože první řada nezodpověděla otázku, co se skrývá za tajemnými dveřmi Anthonyho Lockwooda. Pokud se seriál dočká pokračování, scénárista a režisér Joe Cornish naznačil, že Lockwoodova tajemství budou i nadále stejně temná, jak očekáváme. „Řeknu jen, že to není jeho skříň na prádlo,“ řekl Cornish v rozhovoru pro Express.co.uk v narážce na závěr první řady. „Myslím, že by to byl zklamání na začátku druhé série! ‚Tady si schovávám ponožky!“ mohla by být první hláška. Ale to není to, co je za ní, a to je vše, co jsem ochoten říct.“

Zatím si přečtěte knihy, doporučuje režisér

Pro ty, kteří se prostě nemohou dočkat, až zjistí, co se skrývá v Lockwoodově tajemném pokoji, Cornish připomíná, že ve Stroudově původní sérii je ještě spousta knih, do kterých se lze začíst. „Příběh je vlastně docela blízko knihám,“ prozradil.

V knižní sérii, která skončila v roce 2017, je celkem pět knih a také kratší dobrodružství s názvem Dýka ve stole. Stroud je známý také díky sérii Bartimaeus Sequence a aktuální sérii Psanci Scarlett a Browne, která by měla pokračovat v letošním roce.

Prozatím si tedy s pokračováním musíme držet palce a doufat v to nejlepší.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -