- Reklama -

Lockwood a spol. 2. série: Režisér naznačil, kudy se bude ubírat pokračování

Lockwood a spol., nejnovější strašidelný seriál na Netflixu, zanechal fanoušky v napětí po napínavé a mrazivé první sérii. Zatímco diváci netrpělivě očekávají zprávy o druhé sérii, podíváme se blíže na budoucnost seriálu a na to, co mohou fanoušci očekávat, pokud bude seriál pokračovat.

- Reklama -

Těšíte se na další mrazivá dobrodružství s Lockwoodem a spol.? Nejste sami. Po velmi očekávaném debutu tohohle seriálu na Netflixu fanoušci netrpělivě čekají na zprávy, jestli bude i Lockwood a spol. 2. série? Vzhledem k současné situaci, kdy se ruší televizní pořady, lze jen hádat, jaká bude budoucnost oblíbeného seriálu. Stále však existuje naděje, protože Netflix obvykle oznamuje obnovení do jednoho až dvou měsíců od premiéry nového seriálu.

Kdy bude 2. série Lockwood a spol.?

Jestli se Lockwood a spol. dočká kýženého obnovení, zabere výroba druhé série pravděpodobně 12-18 měsíců. To znamená, že 2. řadu seriálu můžeme očekávat nejdřív kolem jara 2024, píší stránky digitalspy.com. Připomeňme ale, že navzdory působivým recenzím první série od kritiků i fanoušků zatím není oficiálně známo, zda Netflix dá druhé sérii zelenou.

Měl by, protože první řada nezodpověděla otázku, co se skrývá za tajemnými dveřmi Anthonyho Lockwooda. Pokud se seriál dočká pokračování, scénárista a režisér Joe Cornish naznačil, že Lockwoodova tajemství budou i nadále stejně temná, jak očekáváme. „Řeknu jen, že to není jeho skříň na prádlo,“ řekl Cornish v rozhovoru pro Express.co.uk v narážce na závěr první řady. „Myslím, že by to byl zklamání na začátku druhé série! ‚Tady si schovávám ponožky!“ mohla by být první hláška. Ale to není to, co je za ní, a to je vše, co jsem ochoten říct.“

Zatím si přečtěte knihy, doporučuje režisér

Pro ty, kteří se prostě nemohou dočkat, až zjistí, co se skrývá v Lockwoodově tajemném pokoji, Cornish připomíná, že ve Stroudově původní sérii je ještě spousta knih, do kterých se lze začíst. „Příběh je vlastně docela blízko knihám,“ prozradil.

- Reklama -

V knižní sérii, která skončila v roce 2017, je celkem pět knih a také kratší dobrodružství s názvem Dýka ve stole. Stroud je známý také díky sérii Bartimaeus Sequence a aktuální sérii Psanci Scarlett a Browne, která by měla pokračovat v letošním roce.

Prozatím si tedy s pokračováním musíme držet palce a doufat v to nejlepší.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -