- Reklama -

Lucifer 6: Proč chce Chloe zabít Lucifera v traileru na poslední sérii?

Lucifer 6 bude už příští měsíc na Netflixu. Nedávno zveřejněný trailer ale zanechal ve fanoušcích mnoho otázek. Jaký je důvod útoku Chloe na Lucifera? Proč by to vůbec dělala?!?

- Reklama -

Lucifer se na Netflixu vysílá už pět let, ale bohužel je toto fantasy drama téměř u konce. Lucifer 6 přistane na streamovací službě za několik týdnů, a proto Netflix zveřejnil první upoutávku na novou řadu. Jako vždy však trailer poskytl více otázek než odpovědí.

Proč Chloe zaútočí na Lucifera?

Promo sice probudilo diváckou zvědavost, co se bude dít dál, ale závěr traileru zanechal diváky zmatené.

Chloe (hraje ji Lauren Germanová) je vidět, jak říká příteli Luciferovi (Tom Ellis): „Ještě nám zbývá vyřešit jednu záhadu. Vraždu Lucifera Morningstara.“

Na Luciferovi je znát, že ho Chloe zaskočila. Pak mezi nimi vypukne šarvátka.

- Reklama -

S nožem v ruce se Chloe vrhá na Lucifera a snaží se ho udeřit ostřím. Nějakým způsobem se jí podaří Lucifera přimáčknout k zemi s nožem mířícím na jeho hruď.

Vše končí zmateným prohlášením Lucifera: „Tohle jsem tedy nečekal“.

Falešný Lucifer? Nebo převlečená Chloe?

Jeden z fanoušků na Redditu se domnívá, že by to mohla být nově obsazená Brianna Hildebrand, která hraje Luciferovu sestru Rory, převlečená za Chloe.

„Jednoduchá odpověď je, že to není skutečná Chloe, nebo že to není skutečný Lucifer,“ napsal. „Možná známe jméno nového anděla, ale nevíme, jakou má andělskou moc. Mohla by to být změna podoby.“

Objevují se ale i různé další teorie, co tato bojová scéna mohla znamenat.

„Jsem si docela jistý, že Chloe drží Amenadielův náhrdelník, který jí dává supersílu,“ myslí si další z uživatelů. „Myslím, že ji Maze naučila bojovat, což využívá proti Luciferovi. Ale je to jen odhad.“

„Nemyslím si, že se ho snaží zabít. Myslím, že trailer je zavádějící,“ říká další z fandů.

Buď jak buď, Lucifer po nejnovější sérii skončí. Na Netflixu se Lucifer 6 objeví 10. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -