- Reklama -

Tom Ellis: 7 věcí, které o hvězdě Lucifera nejspíš nevíte

Co byste měli vědět o představiteli Lucifera?

- Reklama -

V dnešní zlaté éře televize není nouze o neuvěřitelné herce. Zatímco scénáristé, režiséři a producenti mají pro televizní pořady zásadní význam, popularita pořadu často závisí na charismatu hlavních herců. Naštěstí pro diváky je na obrazovce k vidění celá řada dojemných a vzrušujících výkonů. Jedním z nich je Tom Ellis a jeho excelentní herecké představení v seriálu Lucifer.

Tom Ellis hraje na Netflixu ďábla Lucifera Morningstara. Díky své vysoké postavě a temnému vzhledu se pro tuto manipulativní a charismatickou postavu dokonale hodí. Představuje jedinečné ztvárnění Satana. V seriálu se ke své roli ďábla vyjadřuje otevřeně, ačkoli mu to nikdo nevěří. Lucifer využívá neuvěřitelný rozsah svých schopností, pracuje jako poradce losangeleské policie a provozuje bar. Jedná se o vtipný a dojemný pořad, který je zároveň odlehčený i pronikavý. Ellis je jeden z hlavních důvodů úspěchu seriálu.

Kromě Lucifera hrál Ellis titulní roli v seriálu Rush a objevil se i v telenovele EastEnders na BBC One. Navzdory své úspěšné kariéře se však Ellis v USA teprve začíná prosazovat jako hvězda. Zatímco mnoho lidí ho může znát z jeho současné role, většina lidí neví, kdo je herec jako člověk. Zde je sedm faktů o Tomu Ellisovi, které vám poskytnou jasnější představu o tom, kdo skutečně je.

7. Má dvojče

Tom Ellis má sestru dvojče. Ve skutečnosti vyrůstal v ženské domácnosti, protože byl jediným bratrem tří sester. Protože byl po celou dobu své výchovy obklopen ženami, za což vděčí hlavně sestře dvojčeti, není divu, že se Ellis cítí v blízkosti žen dobře.

6. Potrpí si na romantiku

Nejenže se Ellis cítí dobře v blízkosti žen, je také poměrně citlivý a romantický. To se nejzřetelněji ukázalo, když požádal o ruku svou kolegyni z EastEnders Tamzin Outhwaiteovou pouhých 6 měsíců poté, co se oba seznámili. Součástí této žádosti o ruku byl dokonce ohňostroj. Ellis je dlouhán, tmavý a pohledný, ale také velmi romantický.

5. Jeho svatba byla plná hvězd

Přestože Ellis se díky svým posledním rolím dostal do centra pozornosti, pro někoho může být překvapením, jak hvězdná byla jeho svatba. Když se Ellis a Outhwaite brali, nechyběly na svatbě celebrity jako James McAvoy a Liam Gallagher. Samozřejmě není překvapením, že mezi herci a baviči vzniká přátelství. O respektu, který Ellis vzbuzoval i na začátku své kariéry, však svědčí, že se jeho svatby účastnila taková velká jména.

4. Je blízkým přítelem Jamese McAvoye

James McAvoy není jen celebritou, která se zúčastnila Ellisovy svatby; oba jsou ve skutečnosti blízkými přáteli. Herci se potkali před mnoha lety při studiu na herecké škole. Nakonec se z nich stali tak dobří přátelé, že McAvoy šel Ellisovi za svědka na svatbě. McAvoy vlastně Ellise a Outhwaitea seznámil.

3. Má tři dcery

Zajímavé je, že Ellis nejenže vyrůstal v ženské domácnosti, ale také jednu zplodil. Z manželství s Outhwaiteovou má Ellis dvě dcery jménem Florence Elsie a Marnie Mae. Stejně tak má z předchozího vztahu dceru jménem Nora. Zdá se, že ženský gen je v Ellisově rodině poměrně silný.

2. Své ženě byl nevěrný

Tlak slávy a bohatství může bohužel způsobit, že lidé dělají hrozná rozhodnutí. Jeho manželství s Outhwaiteovou skončilo rozvodem poté, co se zjistilo, že Ellis byl během práce v Americe nevěrný. Outhwaite také uvedl, že šlo o mnohem víc než o známost na jednu noc.

Ještě ničivější je, že Ellisovo jednání ho oddělilo od jeho dcer. Ačkoli s Outhwaiteovou udržují srdečný vztah, skutečnost, že jeho dcery žijí s matkou, znamená, že je často musí v závislosti na svém pracovním rozvrhu několik měsíců nevidět. To je smutné, nicméně je důležité, aby každý viděl, že i bohatí a slavní nesou následky svého chování.

1. Má hudební talent

I když Ellis dosáhl slávy a bohatství díky svým hereckým schopnostem, je také talentovaným hudebníkem. Než se stal profesionálním hercem, hrál Ellis na lesní roh v mládežnickém orchestru města Sheffieldu. Ačkoli nepřekvapí, že někdo s Ellisovou pracovní morálkou uspěje v jakékoli činnosti, které se věnuje, je zajímavé sledovat rozmanité talenty tohoto neuvěřitelného herce.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -