- Reklama -

Marilyn Manson šel na policii kvůli napadení, při kterém útočil nudlí z nosu

V roce 2019 v New Hampshire vydali zatykač. Jeho cíl? Marilyn Manson, který prý napadl nejmenovanou fotografku.

- Reklama -

Začátkem letošního roku se herečka a zpěvačka Evan Rachel Woodová světu svěřila se svou historií domácího násilí a za svého násilníka označila Briana Warnera, který je ve světě zábavy známý jako Marilyn Manson. Se svými obviněními přišlo pak mnoho dalších žen a uživatelé sociálních sítí pro ně hledali spravedlnost. Dnes to vypadá, že Manson je o krůček blíže k tomu, aby za své zločiny zaplatil. Není to přitom poprvé, co byl obviněný z napadení.

V roce 2019 na něj v New Hampshire vydali zatykač poté, co nejmenovaná fotografka tvrdila, že ji Manson napadl. Od té doby se státu tak dlouho vyhýbal, až už to dál nešlo. Napadení se netýkalo fyzického násilí, ale jeho „tělesných tekutin“. Manson se má vydat k soudu kvůli dvěma obviněním z prostého napadení.

K napadení došlo během Mansonova koncertu v Gilfordu ve státě New Hampshire a fotografka tehdy tvrdila, že na ni zpěvák z Ohia plivl a smrkl sopel. Druhý den po incidentu podala oznámení na policii.

Znásilňovač nebo jen smrkající otrapa?

Vzhledem k tomu, že na obvinění Marilyn Manson nijak nereaguje, je vydaný zatykač stále platný. Za prosté napadení mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok a pokuta 2 000 dolarů. Manson nakonec souhlasil s tím, že se na základě dohody mezi policejním oddělením v Gilfordu a Mansonovým týmem vydá policejnímu oddělení v Los Angeles.

Šéf gilfordské policie Anthony Bean Burpee ve svém prohlášení napsal: „Pro nás to všechno znamená, že – díky více než 300 000 komentářů a sdílení na FB (z nichž mnozí nás očerňovali, že jsme vůbec vznesli taková obvinění) – to přimělo pana Warnera, aby se konečně zabýval svým nevyřízeným zatykačem. Což zase umožní oběti trestného činu, aby měla svůj den u soudu. A aby se snad pan Warner zodpovídal za své činy.“

Uživatelé Twitteru včetně @big081574 doufali, že zpěvák udělá správnou věc a vydá se policii. Nejen kvůli prostému obvinění z napadení, také kvůli dalším děsivým obviněním, která Mansona stále poškozují. Nijak mu totiž zatím nepomohlo, když tvrdí, že veškeré jeho sexuální vztahy probíhaly dobrovolně. Nyní ale bude přesto Marilyn Manson nejspíš oprávněně obviněn ze zneužívání, s nimiž přišla řada žen včetně Woodové. Jeho soud je plánovaný na srpen 2021.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -