- Reklama -

Marilyn Manson šel na policii kvůli napadení, při kterém útočil nudlí z nosu

V roce 2019 v New Hampshire vydali zatykač. Jeho cíl? Marilyn Manson, který prý napadl nejmenovanou fotografku.

- Reklama -

Začátkem letošního roku se herečka a zpěvačka Evan Rachel Woodová světu svěřila se svou historií domácího násilí a za svého násilníka označila Briana Warnera, který je ve světě zábavy známý jako Marilyn Manson. Se svými obviněními přišlo pak mnoho dalších žen a uživatelé sociálních sítí pro ně hledali spravedlnost. Dnes to vypadá, že Manson je o krůček blíže k tomu, aby za své zločiny zaplatil. Není to přitom poprvé, co byl obviněný z napadení.

V roce 2019 na něj v New Hampshire vydali zatykač poté, co nejmenovaná fotografka tvrdila, že ji Manson napadl. Od té doby se státu tak dlouho vyhýbal, až už to dál nešlo. Napadení se netýkalo fyzického násilí, ale jeho „tělesných tekutin“. Manson se má vydat k soudu kvůli dvěma obviněním z prostého napadení.

K napadení došlo během Mansonova koncertu v Gilfordu ve státě New Hampshire a fotografka tehdy tvrdila, že na ni zpěvák z Ohia plivl a smrkl sopel. Druhý den po incidentu podala oznámení na policii.

Znásilňovač nebo jen smrkající otrapa?

- Reklama -

Vzhledem k tomu, že na obvinění Marilyn Manson nijak nereaguje, je vydaný zatykač stále platný. Za prosté napadení mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok a pokuta 2 000 dolarů. Manson nakonec souhlasil s tím, že se na základě dohody mezi policejním oddělením v Gilfordu a Mansonovým týmem vydá policejnímu oddělení v Los Angeles.

Šéf gilfordské policie Anthony Bean Burpee ve svém prohlášení napsal: „Pro nás to všechno znamená, že – díky více než 300 000 komentářů a sdílení na FB (z nichž mnozí nás očerňovali, že jsme vůbec vznesli taková obvinění) – to přimělo pana Warnera, aby se konečně zabýval svým nevyřízeným zatykačem. Což zase umožní oběti trestného činu, aby měla svůj den u soudu. A aby se snad pan Warner zodpovídal za své činy.“

Uživatelé Twitteru včetně @big081574 doufali, že zpěvák udělá správnou věc a vydá se policii. Nejen kvůli prostému obvinění z napadení, také kvůli dalším děsivým obviněním, která Mansona stále poškozují. Nijak mu totiž zatím nepomohlo, když tvrdí, že veškeré jeho sexuální vztahy probíhaly dobrovolně. Nyní ale bude přesto Marilyn Manson nejspíš oprávněně obviněn ze zneužívání, s nimiž přišla řada žen včetně Woodové. Jeho soud je plánovaný na srpen 2021.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -