- Reklama -

Evan Rachel Wood alias Dolores z Westworldu: Marilyn Manson chtěl znásilnit mého syna!

Podle herečky Evan Rachel Wood Marilyn Manson v době jejich vztahu vyhrožoval tím, že znásilní jejího syna.

- Reklama -

Jako nebojácnou robotku Dolores Abernathyovou ji zná díky seriálu WestWorld skoro celý svět. Jenže v soukromí, píše společenský web pagesix.com, podle soudních dokumentů zažívala herečka Evan Rachel Wood nevýslovný strach. Chodila s Marilynem Mansonem a podle všeho to nebyla zrovna procházka růžovým sadem.

Evan Rachel Woodová tvrdí, že jí zpěvák Marilyn Manson vyhrožoval znásilněním jejího osmiletého syna Jacka. Stalo se to prý několik měsíců poté, co extravagantního rockera herečka obvinila z nevhodného chování během jejich vztahu!

Tohle děsivé obvinění padlo v soudním prohlášení podaném v rámci probíhající hereččiny bitvy o opatrovnictví chlapce s jeho otcem. Tím je bývalá dětská hvězda filmu „Billy Elliot“ Jamie Bell.

Evan Rachel Wood u soudu tvrdila, že byla z Mansona tak vyděšená, že se ze strachu přestěhovala z L.A. do Nashvillu, aby ochránila svého syna! Ve výbušných soudních dokumentech Woodová tvrdila, že ji „velmi znepokojovalo“, když byl její syn Jack poblíž Mansona.

Manson rád nacistickou symboliku a židovské ženy

Herečka byla první z nejméně 15 žen, které obvinily zpěváka z duševního, sexuálního a fyzického zneužívání. V podání obvinila, že se obává, že by jí a její rodině ublížil v rámci „odplaty“.

To však otec dítěte odmítá. Za stěhováním vidí spíše snahu herečky odvést mu z dosahu syna. Bellovi právníci i proto považují hereččina obvinění za nedůvěryhodná!

- Reklama -

Evan Rachel Wood si však stojí za svým. Jak informuje web thecut.com, u soudu zopakovala své tvrzení, že Manson rád používal při svém zneužívání žen předměty s nacistickou symoblikou. Dodala, že se při výběru partnerek zaměřoval na židovské ženy.

Herečka, jejíž matka konvertovala k judaismu a vychovávala ji k tomuto náboženství, dříve uvedla, že Manson jí řekl, že je „lepší“, když není „pokrevní Židovka“.

Je Evan Rachel Wood jen „jedna z mnoha“?

Evan Rachel Wood přitom není jediná bývalá partnerka, která zpěváka obvinila ze zneužití veřejně. To samé udělala i jeho bývalá přítelkyně Ashley Morgan Smithline. Ta obvinila Mansona, že ji znásilnil a týral, a tvrdila, že byla jednou z mnoha žen, které spoutal a zavřel do „žaláře“! (Manson měl podle webu refresher.cz doma speciální místnost na týrání žen)

Marilyn Manson prostřednictvím svého právníka všechna obvinění „důrazně popírá“. Trvá na tom, že se to nikdy nestalo…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -