- Reklama -

Evan Rachel Wood alias Dolores z Westworldu: Marilyn Manson chtěl znásilnit mého syna!

Podle herečky Evan Rachel Wood Marilyn Manson v době jejich vztahu vyhrožoval tím, že znásilní jejího syna.

- Reklama -

Jako nebojácnou robotku Dolores Abernathyovou ji zná díky seriálu WestWorld skoro celý svět. Jenže v soukromí, píše společenský web pagesix.com, podle soudních dokumentů zažívala herečka Evan Rachel Wood nevýslovný strach. Chodila s Marilynem Mansonem a podle všeho to nebyla zrovna procházka růžovým sadem.

Evan Rachel Woodová tvrdí, že jí zpěvák Marilyn Manson vyhrožoval znásilněním jejího osmiletého syna Jacka. Stalo se to prý několik měsíců poté, co extravagantního rockera herečka obvinila z nevhodného chování během jejich vztahu!

Tohle děsivé obvinění padlo v soudním prohlášení podaném v rámci probíhající hereččiny bitvy o opatrovnictví chlapce s jeho otcem. Tím je bývalá dětská hvězda filmu „Billy Elliot“ Jamie Bell.

Evan Rachel Wood u soudu tvrdila, že byla z Mansona tak vyděšená, že se ze strachu přestěhovala z L.A. do Nashvillu, aby ochránila svého syna! Ve výbušných soudních dokumentech Woodová tvrdila, že ji „velmi znepokojovalo“, když byl její syn Jack poblíž Mansona.

Manson rád nacistickou symboliku a židovské ženy

Herečka byla první z nejméně 15 žen, které obvinily zpěváka z duševního, sexuálního a fyzického zneužívání. V podání obvinila, že se obává, že by jí a její rodině ublížil v rámci „odplaty“.

To však otec dítěte odmítá. Za stěhováním vidí spíše snahu herečky odvést mu z dosahu syna. Bellovi právníci i proto považují hereččina obvinění za nedůvěryhodná!

- Reklama -

Evan Rachel Wood si však stojí za svým. Jak informuje web thecut.com, u soudu zopakovala své tvrzení, že Manson rád používal při svém zneužívání žen předměty s nacistickou symoblikou. Dodala, že se při výběru partnerek zaměřoval na židovské ženy.

Herečka, jejíž matka konvertovala k judaismu a vychovávala ji k tomuto náboženství, dříve uvedla, že Manson jí řekl, že je „lepší“, když není „pokrevní Židovka“.

Je Evan Rachel Wood jen „jedna z mnoha“?

Evan Rachel Wood přitom není jediná bývalá partnerka, která zpěváka obvinila ze zneužití veřejně. To samé udělala i jeho bývalá přítelkyně Ashley Morgan Smithline. Ta obvinila Mansona, že ji znásilnil a týral, a tvrdila, že byla jednou z mnoha žen, které spoutal a zavřel do „žaláře“! (Manson měl podle webu refresher.cz doma speciální místnost na týrání žen)

Marilyn Manson prostřednictvím svého právníka všechna obvinění „důrazně popírá“. Trvá na tom, že se to nikdy nestalo…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -