- Reklama -

Evan Rachel Wood alias Dolores z Westworldu: Marilyn Manson chtěl znásilnit mého syna!

Podle herečky Evan Rachel Wood Marilyn Manson v době jejich vztahu vyhrožoval tím, že znásilní jejího syna.

- Reklama -

Jako nebojácnou robotku Dolores Abernathyovou ji zná díky seriálu WestWorld skoro celý svět. Jenže v soukromí, píše společenský web pagesix.com, podle soudních dokumentů zažívala herečka Evan Rachel Wood nevýslovný strach. Chodila s Marilynem Mansonem a podle všeho to nebyla zrovna procházka růžovým sadem.

Evan Rachel Woodová tvrdí, že jí zpěvák Marilyn Manson vyhrožoval znásilněním jejího osmiletého syna Jacka. Stalo se to prý několik měsíců poté, co extravagantního rockera herečka obvinila z nevhodného chování během jejich vztahu!

Tohle děsivé obvinění padlo v soudním prohlášení podaném v rámci probíhající hereččiny bitvy o opatrovnictví chlapce s jeho otcem. Tím je bývalá dětská hvězda filmu „Billy Elliot“ Jamie Bell.

Evan Rachel Wood u soudu tvrdila, že byla z Mansona tak vyděšená, že se ze strachu přestěhovala z L.A. do Nashvillu, aby ochránila svého syna! Ve výbušných soudních dokumentech Woodová tvrdila, že ji „velmi znepokojovalo“, když byl její syn Jack poblíž Mansona.

Manson rád nacistickou symboliku a židovské ženy

Herečka byla první z nejméně 15 žen, které obvinily zpěváka z duševního, sexuálního a fyzického zneužívání. V podání obvinila, že se obává, že by jí a její rodině ublížil v rámci „odplaty“.

To však otec dítěte odmítá. Za stěhováním vidí spíše snahu herečky odvést mu z dosahu syna. Bellovi právníci i proto považují hereččina obvinění za nedůvěryhodná!

Evan Rachel Wood si však stojí za svým. Jak informuje web thecut.com, u soudu zopakovala své tvrzení, že Manson rád používal při svém zneužívání žen předměty s nacistickou symoblikou. Dodala, že se při výběru partnerek zaměřoval na židovské ženy.

Herečka, jejíž matka konvertovala k judaismu a vychovávala ji k tomuto náboženství, dříve uvedla, že Manson jí řekl, že je „lepší“, když není „pokrevní Židovka“.

Je Evan Rachel Wood jen „jedna z mnoha“?

Evan Rachel Wood přitom není jediná bývalá partnerka, která zpěváka obvinila ze zneužití veřejně. To samé udělala i jeho bývalá přítelkyně Ashley Morgan Smithline. Ta obvinila Mansona, že ji znásilnil a týral, a tvrdila, že byla jednou z mnoha žen, které spoutal a zavřel do „žaláře“! (Manson měl podle webu refresher.cz doma speciální místnost na týrání žen)

Marilyn Manson prostřednictvím svého právníka všechna obvinění „důrazně popírá“. Trvá na tom, že se to nikdy nestalo…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -