- Reklama -

Evan Rachel Wood alias Dolores z Westworldu: Marilyn Manson chtěl znásilnit mého syna!

Podle herečky Evan Rachel Wood Marilyn Manson v době jejich vztahu vyhrožoval tím, že znásilní jejího syna.

- Reklama -

Jako nebojácnou robotku Dolores Abernathyovou ji zná díky seriálu WestWorld skoro celý svět. Jenže v soukromí, píše společenský web pagesix.com, podle soudních dokumentů zažívala herečka Evan Rachel Wood nevýslovný strach. Chodila s Marilynem Mansonem a podle všeho to nebyla zrovna procházka růžovým sadem.

Evan Rachel Woodová tvrdí, že jí zpěvák Marilyn Manson vyhrožoval znásilněním jejího osmiletého syna Jacka. Stalo se to prý několik měsíců poté, co extravagantního rockera herečka obvinila z nevhodného chování během jejich vztahu!

Tohle děsivé obvinění padlo v soudním prohlášení podaném v rámci probíhající hereččiny bitvy o opatrovnictví chlapce s jeho otcem. Tím je bývalá dětská hvězda filmu „Billy Elliot“ Jamie Bell.

Evan Rachel Wood u soudu tvrdila, že byla z Mansona tak vyděšená, že se ze strachu přestěhovala z L.A. do Nashvillu, aby ochránila svého syna! Ve výbušných soudních dokumentech Woodová tvrdila, že ji „velmi znepokojovalo“, když byl její syn Jack poblíž Mansona.

Manson rád nacistickou symboliku a židovské ženy

Herečka byla první z nejméně 15 žen, které obvinily zpěváka z duševního, sexuálního a fyzického zneužívání. V podání obvinila, že se obává, že by jí a její rodině ublížil v rámci „odplaty“.

To však otec dítěte odmítá. Za stěhováním vidí spíše snahu herečky odvést mu z dosahu syna. Bellovi právníci i proto považují hereččina obvinění za nedůvěryhodná!

- Reklama -

Evan Rachel Wood si však stojí za svým. Jak informuje web thecut.com, u soudu zopakovala své tvrzení, že Manson rád používal při svém zneužívání žen předměty s nacistickou symoblikou. Dodala, že se při výběru partnerek zaměřoval na židovské ženy.

Herečka, jejíž matka konvertovala k judaismu a vychovávala ji k tomuto náboženství, dříve uvedla, že Manson jí řekl, že je „lepší“, když není „pokrevní Židovka“.

Je Evan Rachel Wood jen „jedna z mnoha“?

Evan Rachel Wood přitom není jediná bývalá partnerka, která zpěváka obvinila ze zneužití veřejně. To samé udělala i jeho bývalá přítelkyně Ashley Morgan Smithline. Ta obvinila Mansona, že ji znásilnil a týral, a tvrdila, že byla jednou z mnoha žen, které spoutal a zavřel do „žaláře“! (Manson měl podle webu refresher.cz doma speciální místnost na týrání žen)

Marilyn Manson prostřednictvím svého právníka všechna obvinění „důrazně popírá“. Trvá na tom, že se to nikdy nestalo…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články

- Reklama -