- Reklama -

Millie Bobby Brownová nemohla zastavit pláč, natáčení Stranger Things jí dalo zabrat

Herečka Millie Bobby Brownová si jako Eleven v seriálu Stranger Things sáhla při natáčení 4. řady na dno. Jak herečka přiznala, většina scén se neobešla bez pláče.

- Reklama -

Hvězda seriálu Stranger Things Millie Bobby Brownová před květnovou premiérou čtvrté série prozradila, že se fanoušci mají těšit na „hodně pláče a hodně smíchu“. Brownová se vrací v roli Eleven, jedné z titulních postav.

Herečka při vystoupení v pořadu ‚The Tonight Show‘ s Jimmym Fallonem prozradila, co její postavu i diváky čeká. Tak trochu představila 4. sérii z pohledu Eleven. Tahle dívka se zázračnými schopnostmi prý dospívá a začíná cestu, na níž se stává dospělou osobou.

Stálý pláč herečku potrápil

„Hlavní částí a sloganem tohoto děje je, že je to začátek konce,“ vyjádřila se pro Fallona podle stránek indiewire.com Brownová. „Opravdu se ponoříme do jejích začátků a do toho, jak se s lidmi kolem sebe stala tím, kým je, a jak chce získat svou samostatnost a stát se samostatnou ženou.“

A podle všeho se to neobejde bez emocí. „V této sezóně hodně brečím,“ prozradila Millie Bobby Brownová Vanity Fair na světové premiéře 4. řady seriálu v Brooklynu, která se konala v novém produkčním studiu společnosti Netflix. „Pro Eleven jde o o nejemotivnější sezónu. Je bezmocná, snaží se zapadnout na nové škole a chce pochopit, kdo je a odkud přišla. Bojuje se svou identitou a tohle je nejtemnější stav, v jakém kdy byla. Je smutná a já jsem musela hodně plakat. Bylo pro mě nesmírně těžké!“

- Reklama -

Hvězdou je Millie Bobby Brownová od dětství

Vedle Brownové se v nové řadě vrátí i další stálí členové seriálu Winona Ryder, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Joe Keery, Sadie Sink, Maya Hawke, Charlie Heaton a Natalia Dyer.

Brownové bylo jen 12 let, když se seriál Stranger Things v roce 2016 objevil na Netflixu. Rychle se stal kulturním fenoménem posledních pěti let. A katapultoval do té doby nepříliš známou herečku na cestu k předtím nepoznané slávě. Během uplynulých šesti let herečka doslova rostla ve světle reflektorů a nyní už má ve svých 18 letech na kontě i hlavní roli ve filmu „Enola Holmes“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -