- Reklama -

Millie Bobby Brownová nemohla zastavit pláč, natáčení Stranger Things jí dalo zabrat

Herečka Millie Bobby Brownová si jako Eleven v seriálu Stranger Things sáhla při natáčení 4. řady na dno. Jak herečka přiznala, většina scén se neobešla bez pláče.

- Reklama -

Hvězda seriálu Stranger Things Millie Bobby Brownová před květnovou premiérou čtvrté série prozradila, že se fanoušci mají těšit na „hodně pláče a hodně smíchu“. Brownová se vrací v roli Eleven, jedné z titulních postav.

Herečka při vystoupení v pořadu ‚The Tonight Show‘ s Jimmym Fallonem prozradila, co její postavu i diváky čeká. Tak trochu představila 4. sérii z pohledu Eleven. Tahle dívka se zázračnými schopnostmi prý dospívá a začíná cestu, na níž se stává dospělou osobou.

Stálý pláč herečku potrápil

„Hlavní částí a sloganem tohoto děje je, že je to začátek konce,“ vyjádřila se pro Fallona podle stránek indiewire.com Brownová. „Opravdu se ponoříme do jejích začátků a do toho, jak se s lidmi kolem sebe stala tím, kým je, a jak chce získat svou samostatnost a stát se samostatnou ženou.“

A podle všeho se to neobejde bez emocí. „V této sezóně hodně brečím,“ prozradila Millie Bobby Brownová Vanity Fair na světové premiéře 4. řady seriálu v Brooklynu, která se konala v novém produkčním studiu společnosti Netflix. „Pro Eleven jde o o nejemotivnější sezónu. Je bezmocná, snaží se zapadnout na nové škole a chce pochopit, kdo je a odkud přišla. Bojuje se svou identitou a tohle je nejtemnější stav, v jakém kdy byla. Je smutná a já jsem musela hodně plakat. Bylo pro mě nesmírně těžké!“

- Reklama -

Hvězdou je Millie Bobby Brownová od dětství

Vedle Brownové se v nové řadě vrátí i další stálí členové seriálu Winona Ryder, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Joe Keery, Sadie Sink, Maya Hawke, Charlie Heaton a Natalia Dyer.

Brownové bylo jen 12 let, když se seriál Stranger Things v roce 2016 objevil na Netflixu. Rychle se stal kulturním fenoménem posledních pěti let. A katapultoval do té doby nepříliš známou herečku na cestu k předtím nepoznané slávě. Během uplynulých šesti let herečka doslova rostla ve světle reflektorů a nyní už má ve svých 18 letech na kontě i hlavní roli ve filmu „Enola Holmes“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -