- Reklama -

Millie Bobby Brownová nemohla zastavit pláč, natáčení Stranger Things jí dalo zabrat

Herečka Millie Bobby Brownová si jako Eleven v seriálu Stranger Things sáhla při natáčení 4. řady na dno. Jak herečka přiznala, většina scén se neobešla bez pláče.

- Reklama -

Hvězda seriálu Stranger Things Millie Bobby Brownová před květnovou premiérou čtvrté série prozradila, že se fanoušci mají těšit na „hodně pláče a hodně smíchu“. Brownová se vrací v roli Eleven, jedné z titulních postav.

Herečka při vystoupení v pořadu ‚The Tonight Show‘ s Jimmym Fallonem prozradila, co její postavu i diváky čeká. Tak trochu představila 4. sérii z pohledu Eleven. Tahle dívka se zázračnými schopnostmi prý dospívá a začíná cestu, na níž se stává dospělou osobou.

Stálý pláč herečku potrápil

„Hlavní částí a sloganem tohoto děje je, že je to začátek konce,“ vyjádřila se pro Fallona podle stránek indiewire.com Brownová. „Opravdu se ponoříme do jejích začátků a do toho, jak se s lidmi kolem sebe stala tím, kým je, a jak chce získat svou samostatnost a stát se samostatnou ženou.“

A podle všeho se to neobejde bez emocí. „V této sezóně hodně brečím,“ prozradila Millie Bobby Brownová Vanity Fair na světové premiéře 4. řady seriálu v Brooklynu, která se konala v novém produkčním studiu společnosti Netflix. „Pro Eleven jde o o nejemotivnější sezónu. Je bezmocná, snaží se zapadnout na nové škole a chce pochopit, kdo je a odkud přišla. Bojuje se svou identitou a tohle je nejtemnější stav, v jakém kdy byla. Je smutná a já jsem musela hodně plakat. Bylo pro mě nesmírně těžké!“

- Reklama -

Hvězdou je Millie Bobby Brownová od dětství

Vedle Brownové se v nové řadě vrátí i další stálí členové seriálu Winona Ryder, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Joe Keery, Sadie Sink, Maya Hawke, Charlie Heaton a Natalia Dyer.

Brownové bylo jen 12 let, když se seriál Stranger Things v roce 2016 objevil na Netflixu. Rychle se stal kulturním fenoménem posledních pěti let. A katapultoval do té doby nepříliš známou herečku na cestu k předtím nepoznané slávě. Během uplynulých šesti let herečka doslova rostla ve světle reflektorů a nyní už má ve svých 18 letech na kontě i hlavní roli ve filmu „Enola Holmes“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -