- Reklama -

Millie Bobby Brownová nemohla zastavit pláč, natáčení Stranger Things jí dalo zabrat

Herečka Millie Bobby Brownová si jako Eleven v seriálu Stranger Things sáhla při natáčení 4. řady na dno. Jak herečka přiznala, většina scén se neobešla bez pláče.

- Reklama -

Hvězda seriálu Stranger Things Millie Bobby Brownová před květnovou premiérou čtvrté série prozradila, že se fanoušci mají těšit na „hodně pláče a hodně smíchu“. Brownová se vrací v roli Eleven, jedné z titulních postav.

Herečka při vystoupení v pořadu ‚The Tonight Show‘ s Jimmym Fallonem prozradila, co její postavu i diváky čeká. Tak trochu představila 4. sérii z pohledu Eleven. Tahle dívka se zázračnými schopnostmi prý dospívá a začíná cestu, na níž se stává dospělou osobou.

Stálý pláč herečku potrápil

„Hlavní částí a sloganem tohoto děje je, že je to začátek konce,“ vyjádřila se pro Fallona podle stránek indiewire.com Brownová. „Opravdu se ponoříme do jejích začátků a do toho, jak se s lidmi kolem sebe stala tím, kým je, a jak chce získat svou samostatnost a stát se samostatnou ženou.“

A podle všeho se to neobejde bez emocí. „V této sezóně hodně brečím,“ prozradila Millie Bobby Brownová Vanity Fair na světové premiéře 4. řady seriálu v Brooklynu, která se konala v novém produkčním studiu společnosti Netflix. „Pro Eleven jde o o nejemotivnější sezónu. Je bezmocná, snaží se zapadnout na nové škole a chce pochopit, kdo je a odkud přišla. Bojuje se svou identitou a tohle je nejtemnější stav, v jakém kdy byla. Je smutná a já jsem musela hodně plakat. Bylo pro mě nesmírně těžké!“

Hvězdou je Millie Bobby Brownová od dětství

Vedle Brownové se v nové řadě vrátí i další stálí členové seriálu Winona Ryder, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Joe Keery, Sadie Sink, Maya Hawke, Charlie Heaton a Natalia Dyer.

Brownové bylo jen 12 let, když se seriál Stranger Things v roce 2016 objevil na Netflixu. Rychle se stal kulturním fenoménem posledních pěti let. A katapultoval do té doby nepříliš známou herečku na cestu k předtím nepoznané slávě. Během uplynulých šesti let herečka doslova rostla ve světle reflektorů a nyní už má ve svých 18 letech na kontě i hlavní roli ve filmu „Enola Holmes“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -