- Reklama -

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

- Reklama -

Jak všichni víme, seriál Stranger Things, který si získal srdce milionů diváků, se chystá na svou pátou a závěrečnou sérii. Rozloučíme se jak s Hawkinsem, tak s jeho různorodými obyvateli. Gaten Matarazzo však neskrývá jisté obavy z toho, co ho v budoucnu čeká.

Není tajemstvím, že představitel Dustina a jeho herečtí kolegové se seriálem dospěli. Poprvé jsme se s postavou Dustina setkali, když Gatenu Matarazzovi bylo pouhých 13 let. Seriál se stal nedílnou součástí jeho herecké kariéry. Stejně jako u ostatních jeho kolegů Finna Wolfharda, Noaha Schnappa, Millie Bobby Brownové a Caleba McLaughlina.

Gaten Materazzo přiznal vnitřní strach

Během nedávného rozhovoru televizním pořadu „The Tonight Show“ Jimmyho Fallona, popsal Matarazzo pocity ohledně blížícího se konce seriálu. „Je to něco, co je pro nás všechny tak důležité a co bylo prostě zásadní pro můj růst během celého mého dospívání až do mých dvaceti let,“ vysvětlil. „Je to určující aspekt posledních let mého života, prakticky posledních deseti let.“

A ačkoli je mladý herec skutečně zvědavý na to, jak postavy v závěrečné sezóně uzavřou své cesty, vyjádřil také určitou obavu z toho, co se stane potom. „Je to něco jako vnitřní strach,“ svěřil se. „Nejenže to bylo úžasné, ale byla to na nějakou dobu docela velká jistota práce. Zpátky na volnou nohu!“

Poslední řada Stranger Things až v roce 2025?

Co se týče nadcházející řady Stranger Things, zatím není tak úplně jasné, kdy se dočkáme jejího příchodu. Jak informují stránky nme.com, představitel Mikea Wheelera Finn Wolhard odhadl, že by mohla vyjít až v roce 2025. Jisté je, že bude na co navazovat, protože události ve čtvrté sérii pořádně zahýbaly dějem.

- Reklama -

V průběhu let terorizovala Hawkinse řada nepřátel, ale nejnovější přírůstek, Vecna (v podání Jamieho Campbella Bowera), svými sadistickými způsoby vyvolával mrazení v zádech fanoušků od prvních chvil, kdy se v seriálu objevil. Ačkoli v současné době drží město pevně v rukou, můžeme se jen ptát, zda oblíbené postavy nakonec nad hrozivým nepřítelem zvítězí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -