- Reklama -

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

- Reklama -

Jak všichni víme, seriál Stranger Things, který si získal srdce milionů diváků, se chystá na svou pátou a závěrečnou sérii. Rozloučíme se jak s Hawkinsem, tak s jeho různorodými obyvateli. Gaten Matarazzo však neskrývá jisté obavy z toho, co ho v budoucnu čeká.

Není tajemstvím, že představitel Dustina a jeho herečtí kolegové se seriálem dospěli. Poprvé jsme se s postavou Dustina setkali, když Gatenu Matarazzovi bylo pouhých 13 let. Seriál se stal nedílnou součástí jeho herecké kariéry. Stejně jako u ostatních jeho kolegů Finna Wolfharda, Noaha Schnappa, Millie Bobby Brownové a Caleba McLaughlina.

Gaten Materazzo přiznal vnitřní strach

Během nedávného rozhovoru televizním pořadu „The Tonight Show“ Jimmyho Fallona, popsal Matarazzo pocity ohledně blížícího se konce seriálu. „Je to něco, co je pro nás všechny tak důležité a co bylo prostě zásadní pro můj růst během celého mého dospívání až do mých dvaceti let,“ vysvětlil. „Je to určující aspekt posledních let mého života, prakticky posledních deseti let.“

A ačkoli je mladý herec skutečně zvědavý na to, jak postavy v závěrečné sezóně uzavřou své cesty, vyjádřil také určitou obavu z toho, co se stane potom. „Je to něco jako vnitřní strach,“ svěřil se. „Nejenže to bylo úžasné, ale byla to na nějakou dobu docela velká jistota práce. Zpátky na volnou nohu!“

Poslední řada Stranger Things až v roce 2025?

Co se týče nadcházející řady Stranger Things, zatím není tak úplně jasné, kdy se dočkáme jejího příchodu. Jak informují stránky nme.com, představitel Mikea Wheelera Finn Wolhard odhadl, že by mohla vyjít až v roce 2025. Jisté je, že bude na co navazovat, protože události ve čtvrté sérii pořádně zahýbaly dějem.

V průběhu let terorizovala Hawkinse řada nepřátel, ale nejnovější přírůstek, Vecna (v podání Jamieho Campbella Bowera), svými sadistickými způsoby vyvolával mrazení v zádech fanoušků od prvních chvil, kdy se v seriálu objevil. Ačkoli v současné době drží město pevně v rukou, můžeme se jen ptát, zda oblíbené postavy nakonec nad hrozivým nepřítelem zvítězí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -