- Reklama -

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

- Reklama -

Jak všichni víme, seriál Stranger Things, který si získal srdce milionů diváků, se chystá na svou pátou a závěrečnou sérii. Rozloučíme se jak s Hawkinsem, tak s jeho různorodými obyvateli. Gaten Matarazzo však neskrývá jisté obavy z toho, co ho v budoucnu čeká.

Není tajemstvím, že představitel Dustina a jeho herečtí kolegové se seriálem dospěli. Poprvé jsme se s postavou Dustina setkali, když Gatenu Matarazzovi bylo pouhých 13 let. Seriál se stal nedílnou součástí jeho herecké kariéry. Stejně jako u ostatních jeho kolegů Finna Wolfharda, Noaha Schnappa, Millie Bobby Brownové a Caleba McLaughlina.

Gaten Materazzo přiznal vnitřní strach

Během nedávného rozhovoru televizním pořadu „The Tonight Show“ Jimmyho Fallona, popsal Matarazzo pocity ohledně blížícího se konce seriálu. „Je to něco, co je pro nás všechny tak důležité a co bylo prostě zásadní pro můj růst během celého mého dospívání až do mých dvaceti let,“ vysvětlil. „Je to určující aspekt posledních let mého života, prakticky posledních deseti let.“

A ačkoli je mladý herec skutečně zvědavý na to, jak postavy v závěrečné sezóně uzavřou své cesty, vyjádřil také určitou obavu z toho, co se stane potom. „Je to něco jako vnitřní strach,“ svěřil se. „Nejenže to bylo úžasné, ale byla to na nějakou dobu docela velká jistota práce. Zpátky na volnou nohu!“

Poslední řada Stranger Things až v roce 2025?

Co se týče nadcházející řady Stranger Things, zatím není tak úplně jasné, kdy se dočkáme jejího příchodu. Jak informují stránky nme.com, představitel Mikea Wheelera Finn Wolhard odhadl, že by mohla vyjít až v roce 2025. Jisté je, že bude na co navazovat, protože události ve čtvrté sérii pořádně zahýbaly dějem.

- Reklama -

V průběhu let terorizovala Hawkinse řada nepřátel, ale nejnovější přírůstek, Vecna (v podání Jamieho Campbella Bowera), svými sadistickými způsoby vyvolával mrazení v zádech fanoušků od prvních chvil, kdy se v seriálu objevil. Ačkoli v současné době drží město pevně v rukou, můžeme se jen ptát, zda oblíbené postavy nakonec nad hrozivým nepřítelem zvítězí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -