- Reklama -

Noah Schnapp o konci Willa ve Stranger things: Bude to perfektní a krásné, slibuje herec

Hvězda populárního sci-fi seriálu Stranger Things, Noah Schnapp, naznačil, co čeká Willa Byerse ve finální řadě. A prozradil, že scénáristé si pro jeho postavu naplánovali "dokonalý" konec.

- Reklama -

Bratři Dufferové prý vytvořili naprosto famózní konec seriálu Stranger Things. Alespoň to tvrdí Noah Schnapp, který v seriálu hraje Willa Byerse. Ten totiž nedokáže skrýt nadšení, jak dokonale se povedlo tvůrcům celý příběh uzavřít.

„Jen vám mohu říci, že se velmi, velmi, velmi těším na to, co přijde. Myslím, že se s postavou Willa to udělali skvěle,“ řekl herec stránkám Forbes.com. „Krásně zodpověděli vše, co by mohlo fanoušky zajímat. Způsob, jakým uzavřeli show, je prostě dokonalý – příběh s Willem začal a s Willem také skončí.“

Stranger Things 5 musí vše uzavřít, říkají Dufferové

A závěr asi není jediné překvapení, co se chystá. Noah Schnapp v rozhovoru s Variety.com z loňského června diskutoval také možný coming out Willa, protože je všem fanouškům jasné, že je zamilovaný do Mikea, svého dlouholetého kamaráda z Hawkinsu, který chodí s El. „Mike se vyvíjí a teď se stará jen o Eleven. Jsem zvědavý, jak s tím Dufferové naloží v 5. řadě a jak tuto linii uzavřou.“

Něco málo z toho, co přijde, naznačili i samotní „Duffer Brothers“. Během nedávného FYC panelu Ross Duffer prohlásil, že je „zásadní“ uspokojivě uzavřít příběhové linie pro trvalé postavy seriálu, včetně Willa Byers.

- Reklama -

„Stejně důležité jako uzavřít ty nadpřirozené je i uzavření příběhu ostatních postav, z nichž většina ještě žije. Je důležité tyto linie uzavřít, protože mnoho těchto postav se od počátku od rozvíjí už od první série,“ řekl Ross Duffer podle stránek movieweb.com. „Takže nás čeká vyvážená akce mezi dáním jim času na dokončení osobnostních linií a také uzavíráním dalších volných konců a prováděním našich finálních odhalení.“

Noah Schnapp přiznal, že se identifikuje jako gay

@noahschnapp

I guess I’m more similar to will than I thought

♬ original sound – princessazula0

A to nejsou jediné zpráva, co přilétly ze světa Stranger Things. Noah Schnapp také nedávno sdílel TikTok video, ve kterém prozradil, že se identifikuje jako gay. „Když jsem konečně řekl svým přátelům a rodině, že jsem gay po tom, že jsem se před tím schovával po dobu 18 let, a vše, co řekli, bylo: ‚my to víme‘.“

Ve videu se Schnapp usmívá, zatímco lip syncuje hlasový přepis textu, který říká: „Víte, co to nikdy nebylo? Příliš vážné. Nikdy to nebylo tak vážné, jak jsem myslel. Upřímně to ani nikdy nebude tak vážné.“

Pod videem Schnapp ještě přidal: „Asi jsem si s Willem více podobný, než jsem si myslel“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -