- Reklama -

Noah Schnapp o konci Willa ve Stranger things: Bude to perfektní a krásné, slibuje herec

Hvězda populárního sci-fi seriálu Stranger Things, Noah Schnapp, naznačil, co čeká Willa Byerse ve finální řadě. A prozradil, že scénáristé si pro jeho postavu naplánovali "dokonalý" konec.

- Reklama -

Bratři Dufferové prý vytvořili naprosto famózní konec seriálu Stranger Things. Alespoň to tvrdí Noah Schnapp, který v seriálu hraje Willa Byerse. Ten totiž nedokáže skrýt nadšení, jak dokonale se povedlo tvůrcům celý příběh uzavřít.

„Jen vám mohu říci, že se velmi, velmi, velmi těším na to, co přijde. Myslím, že se s postavou Willa to udělali skvěle,“ řekl herec stránkám Forbes.com. „Krásně zodpověděli vše, co by mohlo fanoušky zajímat. Způsob, jakým uzavřeli show, je prostě dokonalý – příběh s Willem začal a s Willem také skončí.“

Stranger Things 5 musí vše uzavřít, říkají Dufferové

A závěr asi není jediné překvapení, co se chystá. Noah Schnapp v rozhovoru s Variety.com z loňského června diskutoval také možný coming out Willa, protože je všem fanouškům jasné, že je zamilovaný do Mikea, svého dlouholetého kamaráda z Hawkinsu, který chodí s El. „Mike se vyvíjí a teď se stará jen o Eleven. Jsem zvědavý, jak s tím Dufferové naloží v 5. řadě a jak tuto linii uzavřou.“

Něco málo z toho, co přijde, naznačili i samotní „Duffer Brothers“. Během nedávného FYC panelu Ross Duffer prohlásil, že je „zásadní“ uspokojivě uzavřít příběhové linie pro trvalé postavy seriálu, včetně Willa Byers.

„Stejně důležité jako uzavřít ty nadpřirozené je i uzavření příběhu ostatních postav, z nichž většina ještě žije. Je důležité tyto linie uzavřít, protože mnoho těchto postav se od počátku od rozvíjí už od první série,“ řekl Ross Duffer podle stránek movieweb.com. „Takže nás čeká vyvážená akce mezi dáním jim času na dokončení osobnostních linií a také uzavíráním dalších volných konců a prováděním našich finálních odhalení.“

Noah Schnapp přiznal, že se identifikuje jako gay

@noahschnapp

I guess I’m more similar to will than I thought

♬ original sound – princessazula0

A to nejsou jediné zpráva, co přilétly ze světa Stranger Things. Noah Schnapp také nedávno sdílel TikTok video, ve kterém prozradil, že se identifikuje jako gay. „Když jsem konečně řekl svým přátelům a rodině, že jsem gay po tom, že jsem se před tím schovával po dobu 18 let, a vše, co řekli, bylo: ‚my to víme‘.“

Ve videu se Schnapp usmívá, zatímco lip syncuje hlasový přepis textu, který říká: „Víte, co to nikdy nebylo? Příliš vážné. Nikdy to nebylo tak vážné, jak jsem myslel. Upřímně to ani nikdy nebude tak vážné.“

Pod videem Schnapp ještě přidal: „Asi jsem si s Willem více podobný, než jsem si myslel“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -