- Reklama -

Noah Schnapp o konci Willa ve Stranger things: Bude to perfektní a krásné, slibuje herec

Hvězda populárního sci-fi seriálu Stranger Things, Noah Schnapp, naznačil, co čeká Willa Byerse ve finální řadě. A prozradil, že scénáristé si pro jeho postavu naplánovali "dokonalý" konec.

- Reklama -

Bratři Dufferové prý vytvořili naprosto famózní konec seriálu Stranger Things. Alespoň to tvrdí Noah Schnapp, který v seriálu hraje Willa Byerse. Ten totiž nedokáže skrýt nadšení, jak dokonale se povedlo tvůrcům celý příběh uzavřít.

„Jen vám mohu říci, že se velmi, velmi, velmi těším na to, co přijde. Myslím, že se s postavou Willa to udělali skvěle,“ řekl herec stránkám Forbes.com. „Krásně zodpověděli vše, co by mohlo fanoušky zajímat. Způsob, jakým uzavřeli show, je prostě dokonalý – příběh s Willem začal a s Willem také skončí.“

Stranger Things 5 musí vše uzavřít, říkají Dufferové

A závěr asi není jediné překvapení, co se chystá. Noah Schnapp v rozhovoru s Variety.com z loňského června diskutoval také možný coming out Willa, protože je všem fanouškům jasné, že je zamilovaný do Mikea, svého dlouholetého kamaráda z Hawkinsu, který chodí s El. „Mike se vyvíjí a teď se stará jen o Eleven. Jsem zvědavý, jak s tím Dufferové naloží v 5. řadě a jak tuto linii uzavřou.“

Něco málo z toho, co přijde, naznačili i samotní „Duffer Brothers“. Během nedávného FYC panelu Ross Duffer prohlásil, že je „zásadní“ uspokojivě uzavřít příběhové linie pro trvalé postavy seriálu, včetně Willa Byers.

- Reklama -

„Stejně důležité jako uzavřít ty nadpřirozené je i uzavření příběhu ostatních postav, z nichž většina ještě žije. Je důležité tyto linie uzavřít, protože mnoho těchto postav se od počátku od rozvíjí už od první série,“ řekl Ross Duffer podle stránek movieweb.com. „Takže nás čeká vyvážená akce mezi dáním jim času na dokončení osobnostních linií a také uzavíráním dalších volných konců a prováděním našich finálních odhalení.“

Noah Schnapp přiznal, že se identifikuje jako gay

@noahschnapp

I guess I’m more similar to will than I thought

♬ original sound – princessazula0

A to nejsou jediné zpráva, co přilétly ze světa Stranger Things. Noah Schnapp také nedávno sdílel TikTok video, ve kterém prozradil, že se identifikuje jako gay. „Když jsem konečně řekl svým přátelům a rodině, že jsem gay po tom, že jsem se před tím schovával po dobu 18 let, a vše, co řekli, bylo: ‚my to víme‘.“

Ve videu se Schnapp usmívá, zatímco lip syncuje hlasový přepis textu, který říká: „Víte, co to nikdy nebylo? Příliš vážné. Nikdy to nebylo tak vážné, jak jsem myslel. Upřímně to ani nikdy nebude tak vážné.“

Pod videem Schnapp ještě přidal: „Asi jsem si s Willem více podobný, než jsem si myslel“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -