- Reklama -

Noah Schnapp o konci Willa ve Stranger things: Bude to perfektní a krásné, slibuje herec

Hvězda populárního sci-fi seriálu Stranger Things, Noah Schnapp, naznačil, co čeká Willa Byerse ve finální řadě. A prozradil, že scénáristé si pro jeho postavu naplánovali "dokonalý" konec.

- Reklama -

Bratři Dufferové prý vytvořili naprosto famózní konec seriálu Stranger Things. Alespoň to tvrdí Noah Schnapp, který v seriálu hraje Willa Byerse. Ten totiž nedokáže skrýt nadšení, jak dokonale se povedlo tvůrcům celý příběh uzavřít.

„Jen vám mohu říci, že se velmi, velmi, velmi těším na to, co přijde. Myslím, že se s postavou Willa to udělali skvěle,“ řekl herec stránkám Forbes.com. „Krásně zodpověděli vše, co by mohlo fanoušky zajímat. Způsob, jakým uzavřeli show, je prostě dokonalý – příběh s Willem začal a s Willem také skončí.“

Stranger Things 5 musí vše uzavřít, říkají Dufferové

A závěr asi není jediné překvapení, co se chystá. Noah Schnapp v rozhovoru s Variety.com z loňského června diskutoval také možný coming out Willa, protože je všem fanouškům jasné, že je zamilovaný do Mikea, svého dlouholetého kamaráda z Hawkinsu, který chodí s El. „Mike se vyvíjí a teď se stará jen o Eleven. Jsem zvědavý, jak s tím Dufferové naloží v 5. řadě a jak tuto linii uzavřou.“

Něco málo z toho, co přijde, naznačili i samotní „Duffer Brothers“. Během nedávného FYC panelu Ross Duffer prohlásil, že je „zásadní“ uspokojivě uzavřít příběhové linie pro trvalé postavy seriálu, včetně Willa Byers.

„Stejně důležité jako uzavřít ty nadpřirozené je i uzavření příběhu ostatních postav, z nichž většina ještě žije. Je důležité tyto linie uzavřít, protože mnoho těchto postav se od počátku od rozvíjí už od první série,“ řekl Ross Duffer podle stránek movieweb.com. „Takže nás čeká vyvážená akce mezi dáním jim času na dokončení osobnostních linií a také uzavíráním dalších volných konců a prováděním našich finálních odhalení.“

Noah Schnapp přiznal, že se identifikuje jako gay

@noahschnapp

I guess I’m more similar to will than I thought

♬ original sound – princessazula0

A to nejsou jediné zpráva, co přilétly ze světa Stranger Things. Noah Schnapp také nedávno sdílel TikTok video, ve kterém prozradil, že se identifikuje jako gay. „Když jsem konečně řekl svým přátelům a rodině, že jsem gay po tom, že jsem se před tím schovával po dobu 18 let, a vše, co řekli, bylo: ‚my to víme‘.“

Ve videu se Schnapp usmívá, zatímco lip syncuje hlasový přepis textu, který říká: „Víte, co to nikdy nebylo? Příliš vážné. Nikdy to nebylo tak vážné, jak jsem myslel. Upřímně to ani nikdy nebude tak vážné.“

Pod videem Schnapp ještě přidal: „Asi jsem si s Willem více podobný, než jsem si myslel“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -