- Reklama -

Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera ve sledovanosti pronásleduje seriál Stranger Things

Seriál Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera oficiálně překročil 1 miliardu hodin zhlédnutí. Je tak třetím nejúspěšnějším seriálem Netflixu.

- Reklama -

První díl antologického seriálu z dílny Ryana Murphyho a Iana Brennana je teprve třetím titulem v historii Netflixu, který překročil hranici 1 miliardy hodin zhlédnutí během 60 dnů.

Stejný úspěch se podařil pouze dvěma dalším původním seriálům společnosti Netflix. Letos se dočkaly 4. série seriálu Stranger Things a v roce 2021 seriál Squid Game, píše variety.com. Během prvního měsíce oba tento cíl splnily. Netflix zakládá žebříček nejsledovanějších filmů a televizních pořadů na tom, kolik lidí je zhlédlo během prvních 28 dní od jejich zpřístupnění. „Squid game“ je stále v čele žebříčku s 1,65 miliardy zhlédnutých hodin. A „Stranger Things“ 4. série je nejsledovanějším anglicky mluveným pořadem s 1,35 miliardy.

Monstrum táhlo v desítkách zemí světa

Je také teprve druhým anglicky mluveným seriálem vůbec, kterému se na Netflixu něco takového povedlo. Aby těch úspěchů snad nebylo málo, Dahmer strávil sedm týdnů v globálním žebříčku Top 10 společnosti Netflix. A dostal se do Top 10 v 92 zemích světa.

Stačilo mu pouhých 12 dní vysílání, aby se probojoval do žebříčku „Nejoblíbenější anglicky vysílaný seriál“ všech dob. Tam mu aktuálně patří 2. místo. Po obrovském úspěchu seriálu si Netflix nedávno objednal další dvě řady tohoto rekordního antologického seriálu. Další díly Monstra odvypráví příběhy dalších zrůdných vrahů, co ovlivnili společnost.

- Reklama -

Ryan Murphy je král Midas Netflixu

Seriál se také stal odrazovým můstkem v kariéře herce Evana Peterse, který Dahmera hrál, informoval hypebeast.com. Jeho výkon se setkal s ohromující chválou, kritici ho označili za „legendární“, „strhující“ a „absolutně povinný“. V jednom z předchozích rozhovorů Peters prozradil, že se na roli připravoval „celé měsíce“. Prý věděl, že to „bude temná a pro něj neuvěřitelná výzva“.

Monstrum přitom není jediný úspěšný projekt z pera Ryana Murphyho. V letošním roce měl Murphy v globálním žebříčku Top 10 společnosti Netflix hned další dva své projekty. Dokonce tři týdny po sobě. Jeho film Telefon pana Harrigana se přitom umístil mezi deseti nejlepšími filmy v 91 zemích.

Hojně sledovaný byl i Murphyho další seriál Vidím vás.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -