- Reklama -

Millie Bobby Brown prozradila, že Finn Wolfhard špatně líbá a nezlepšuje se

Millie Bobby Brown během testu na detektoru lži přiznala, že Finn Wolfhard neumí moc dobře líbat. Na základě svých pozorování uvedla, že se od jejich prvního polibku nijak nezlepšil.

- Reklama -

Millie Bobby Brown při testu na detektoru lži pro časopis Vanity Fair zopakovala svá předchozí prohlášení, že její kolega ze seriálu Stranger Things Finn Wolfhard líbá mizerně.

„Po prvním polibku s Finnem Wolfhardem jsi vykřikla: „Líbání je na nic!“. Je Finn prostě mizerný líbač?“ zeptal se tazatel herečky, která odpověděla: „Je.“

Vyšetřovatel na detektoru lži poté potvrdil, že osmnáctiletá Brownová „mluví pravdu“.

Poté se jí zeptal: „Takže se nezlepšil?“ a ona odpověděla: „Se mnou ne.“

- Reklama -

Millie navíc přiznala, že Finnovi o jeho špatných líbacích schopnostech dosud neřekla. A když se dozvěděla, že to díky testu pravděpodobně zjistí, odpověděla: „To je v pořádku.“

Finn Wolfhard byl první, koho Millie Bobby Brown líbala

Millie Bobby Brown a Finn Wolfhard si vyměnili první polibek během první série seriálu Stranger Things v roce 2016, připomíná cosmopolitan.com. Když se jich na polibek potom ptali během vystoupení v pořadu „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“, dvojice, kterým bylo v té době 12 a 13 let, přiznala, že líbání bylo „mladé a dětské“.

Brownová prý tuhle povinnost přijala s úsměvem, protože si uvědomila, že to všechno je součástí její práce. „Nakonec je to jenom herectví a je to něco, co musíte dělat, a já bych pro tu show udělala cokoli. Ostříhala jsem si vlasy, políbila jsem Finna. Rozhodně to bylo zvláštní,“ řekla. „Byl to můj první polibek, takže to bylo trochu divné. Ale pak, když jsem to udělala, jsem si řekla: ‚Páni, pro děj to dává smysl‘.“

Noah Schnapp to od Millie schytal za účes

noah schnapp
Finn Wolfhard jako Mike Wheeler a Noah Schnapp jako Will Byers v seriálu Stranger Things. | Foto: Courtesy of Netflix © 2022

Oba si zůstali blízcí i při společné práci na place, takže rýpnutí do Wolfhardova líbání snad nebude mít na jejich přátelství žádný vliv.

Finn Wolfhard přitom není jediný herecký kolega, který musí snášet až neomalenou upřímnost seriálové Jedenáctky. Na otázku, zda se jí v seriálu líbí výrazný hrncovitý sestřih kolegy Noaha Schnappa, Brownová nedokázala přímo odpovědět a přiznala, že Matt a Ross Dufferovi Schnappa „chtěli dostat“, protože je opakovaně žádal, aby mu změnili účes.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -