- Reklama -

Millie Bobby Brown prozradila, že Finn Wolfhard špatně líbá a nezlepšuje se

Millie Bobby Brown během testu na detektoru lži přiznala, že Finn Wolfhard neumí moc dobře líbat. Na základě svých pozorování uvedla, že se od jejich prvního polibku nijak nezlepšil.

- Reklama -

Millie Bobby Brown při testu na detektoru lži pro časopis Vanity Fair zopakovala svá předchozí prohlášení, že její kolega ze seriálu Stranger Things Finn Wolfhard líbá mizerně.

„Po prvním polibku s Finnem Wolfhardem jsi vykřikla: „Líbání je na nic!“. Je Finn prostě mizerný líbač?“ zeptal se tazatel herečky, která odpověděla: „Je.“

Vyšetřovatel na detektoru lži poté potvrdil, že osmnáctiletá Brownová „mluví pravdu“.

Poté se jí zeptal: „Takže se nezlepšil?“ a ona odpověděla: „Se mnou ne.“

Millie navíc přiznala, že Finnovi o jeho špatných líbacích schopnostech dosud neřekla. A když se dozvěděla, že to díky testu pravděpodobně zjistí, odpověděla: „To je v pořádku.“

Finn Wolfhard byl první, koho Millie Bobby Brown líbala

Millie Bobby Brown a Finn Wolfhard si vyměnili první polibek během první série seriálu Stranger Things v roce 2016, připomíná cosmopolitan.com. Když se jich na polibek potom ptali během vystoupení v pořadu „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“, dvojice, kterým bylo v té době 12 a 13 let, přiznala, že líbání bylo „mladé a dětské“.

Brownová prý tuhle povinnost přijala s úsměvem, protože si uvědomila, že to všechno je součástí její práce. „Nakonec je to jenom herectví a je to něco, co musíte dělat, a já bych pro tu show udělala cokoli. Ostříhala jsem si vlasy, políbila jsem Finna. Rozhodně to bylo zvláštní,“ řekla. „Byl to můj první polibek, takže to bylo trochu divné. Ale pak, když jsem to udělala, jsem si řekla: ‚Páni, pro děj to dává smysl‘.“

Noah Schnapp to od Millie schytal za účes

noah schnapp
Finn Wolfhard jako Mike Wheeler a Noah Schnapp jako Will Byers v seriálu Stranger Things. | Foto: Courtesy of Netflix © 2022

Oba si zůstali blízcí i při společné práci na place, takže rýpnutí do Wolfhardova líbání snad nebude mít na jejich přátelství žádný vliv.

Finn Wolfhard přitom není jediný herecký kolega, který musí snášet až neomalenou upřímnost seriálové Jedenáctky. Na otázku, zda se jí v seriálu líbí výrazný hrncovitý sestřih kolegy Noaha Schnappa, Brownová nedokázala přímo odpovědět a přiznala, že Matt a Ross Dufferovi Schnappa „chtěli dostat“, protože je opakovaně žádal, aby mu změnili účes.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -