- Reklama -

Millie Bobby Brown prozradila, že Finn Wolfhard špatně líbá a nezlepšuje se

Millie Bobby Brown během testu na detektoru lži přiznala, že Finn Wolfhard neumí moc dobře líbat. Na základě svých pozorování uvedla, že se od jejich prvního polibku nijak nezlepšil.

- Reklama -

Millie Bobby Brown při testu na detektoru lži pro časopis Vanity Fair zopakovala svá předchozí prohlášení, že její kolega ze seriálu Stranger Things Finn Wolfhard líbá mizerně.

„Po prvním polibku s Finnem Wolfhardem jsi vykřikla: „Líbání je na nic!“. Je Finn prostě mizerný líbač?“ zeptal se tazatel herečky, která odpověděla: „Je.“

Vyšetřovatel na detektoru lži poté potvrdil, že osmnáctiletá Brownová „mluví pravdu“.

Poté se jí zeptal: „Takže se nezlepšil?“ a ona odpověděla: „Se mnou ne.“

- Reklama -

Millie navíc přiznala, že Finnovi o jeho špatných líbacích schopnostech dosud neřekla. A když se dozvěděla, že to díky testu pravděpodobně zjistí, odpověděla: „To je v pořádku.“

Finn Wolfhard byl první, koho Millie Bobby Brown líbala

Millie Bobby Brown a Finn Wolfhard si vyměnili první polibek během první série seriálu Stranger Things v roce 2016, připomíná cosmopolitan.com. Když se jich na polibek potom ptali během vystoupení v pořadu „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“, dvojice, kterým bylo v té době 12 a 13 let, přiznala, že líbání bylo „mladé a dětské“.

Brownová prý tuhle povinnost přijala s úsměvem, protože si uvědomila, že to všechno je součástí její práce. „Nakonec je to jenom herectví a je to něco, co musíte dělat, a já bych pro tu show udělala cokoli. Ostříhala jsem si vlasy, políbila jsem Finna. Rozhodně to bylo zvláštní,“ řekla. „Byl to můj první polibek, takže to bylo trochu divné. Ale pak, když jsem to udělala, jsem si řekla: ‚Páni, pro děj to dává smysl‘.“

Noah Schnapp to od Millie schytal za účes

noah schnapp
Finn Wolfhard jako Mike Wheeler a Noah Schnapp jako Will Byers v seriálu Stranger Things. | Foto: Courtesy of Netflix © 2022

Oba si zůstali blízcí i při společné práci na place, takže rýpnutí do Wolfhardova líbání snad nebude mít na jejich přátelství žádný vliv.

Finn Wolfhard přitom není jediný herecký kolega, který musí snášet až neomalenou upřímnost seriálové Jedenáctky. Na otázku, zda se jí v seriálu líbí výrazný hrncovitý sestřih kolegy Noaha Schnappa, Brownová nedokázala přímo odpovědět a přiznala, že Matt a Ross Dufferovi Schnappa „chtěli dostat“, protože je opakovaně žádal, aby mu změnili účes.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -