- Reklama -

Money Heist 5. série spoiler: Jak s dějem zamíchá expartner Tokyo?

Money Heist 5. série představí světu dva nové členy party. A o jednom se spekuluje, že by mohl být propojený s postavou Tokyo. Půjde totiž zřejmě o jejího bývalého milence!

- Reklama -

Před pátou a poslední sezónou populárního španělského seriálu Money Heist oznámila produkce, že se přidají dva noví herci. Některé momentky ze zákulisí proto v poslední době způsobují doslova šílenství fanoušků. Ti se pokouší odhadnout, jaké postavy budou nově nastupující hvězdy hrát. Nová teorie naznačuje, že Money Heist 5. série by mohla představit Miguela Ángela Silvestreho jako bývalou lásku temperamentní Tokyo.

Ačkoli natáčení zaznamenalo kvůli pandemie zpoždění, Netflix nedávno nadchl fanoušky prohlášením, že pátá a poslední sezóna Money Heist je už na cestě.

Bylo potvrzeno, že k očekávanému vydání dojde v roce 2021.

Papírový dům oživí nové postavy

Fanoušci se krom svých oblíbených hvězd mohou těšit i na Miguela Ángela Silvestreho a Patricka Criado. Ti se představí v dosud nijak nespecifikovaných rolích.

- Reklama -

Očekává se, že Silvestre, jako hvězda seriálu Sense8 sourozenců Wachowských, bude hrát klíčovou roli. Někteří fanoušci dokonce spekulují, že by se mohl postavit přímo Profesorovi (Álvarovi Morteovi).

Některé nové záběry ze zákulisí však naznačují, že jeho postava může mít spíše souvislost s minulostí vypravěčky seriálu Tokyo (Úrsula Corberó).

Fotky z natáčení ukazují Corberó a Silvestreho před společnou scénou. Oba mají obličejové masky, aby vyhověli současným španělským opatřením proti covidu.

Dvojice má ležérní oblečení neodpovídající kombinéze z přepadení. Takže vnímaví fanoušci si okamžitě zaspekulovali, že hvězdy nejspíš točí nějaké flashbackové sekvence.

Money Heist plné návratů

Návraty v čase hrály klíčovou roli i v předchozích sezónách Money Heist. Jen díky nim se znovu objevil například fanoušky oblíbený Berlín (Pedro Alonso).

V prvních třech sezónách byla Tokio ve vztahu s Riem. S tím se ale rozešla během třetí sezóny a také si prožila krátký flirt s Denverem (Jaime Lorente).

Doteď ale zůstává nejasné, zda k sobě Tokyo a Denver chovají nějaké skutečné city. Nesnaží se spíše překonat vzpomínky předchozí vztahy?

Po odmítnutí od Ria by se seriál mohl ponořit hlouběji do minulosti Tokyo a prozkoumat její vztah s předchozím přítelem. A jeho následný návrat by mohl způsobit ještě větší emoční vypětí během loupeže týmu v Bank of Spain. Tak uvidíme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -