- Reklama -

Money Heist 5. série spoiler: Jak s dějem zamíchá expartner Tokyo?

Money Heist 5. série představí světu dva nové členy party. A o jednom se spekuluje, že by mohl být propojený s postavou Tokyo. Půjde totiž zřejmě o jejího bývalého milence!

- Reklama -

Před pátou a poslední sezónou populárního španělského seriálu Money Heist oznámila produkce, že se přidají dva noví herci. Některé momentky ze zákulisí proto v poslední době způsobují doslova šílenství fanoušků. Ti se pokouší odhadnout, jaké postavy budou nově nastupující hvězdy hrát. Nová teorie naznačuje, že Money Heist 5. série by mohla představit Miguela Ángela Silvestreho jako bývalou lásku temperamentní Tokyo.

Ačkoli natáčení zaznamenalo kvůli pandemie zpoždění, Netflix nedávno nadchl fanoušky prohlášením, že pátá a poslední sezóna Money Heist je už na cestě.

Bylo potvrzeno, že k očekávanému vydání dojde v roce 2021.

Papírový dům oživí nové postavy

Fanoušci se krom svých oblíbených hvězd mohou těšit i na Miguela Ángela Silvestreho a Patricka Criado. Ti se představí v dosud nijak nespecifikovaných rolích.

- Reklama -

Očekává se, že Silvestre, jako hvězda seriálu Sense8 sourozenců Wachowských, bude hrát klíčovou roli. Někteří fanoušci dokonce spekulují, že by se mohl postavit přímo Profesorovi (Álvarovi Morteovi).

Některé nové záběry ze zákulisí však naznačují, že jeho postava může mít spíše souvislost s minulostí vypravěčky seriálu Tokyo (Úrsula Corberó).

Fotky z natáčení ukazují Corberó a Silvestreho před společnou scénou. Oba mají obličejové masky, aby vyhověli současným španělským opatřením proti covidu.

Dvojice má ležérní oblečení neodpovídající kombinéze z přepadení. Takže vnímaví fanoušci si okamžitě zaspekulovali, že hvězdy nejspíš točí nějaké flashbackové sekvence.

Money Heist plné návratů

Návraty v čase hrály klíčovou roli i v předchozích sezónách Money Heist. Jen díky nim se znovu objevil například fanoušky oblíbený Berlín (Pedro Alonso).

V prvních třech sezónách byla Tokio ve vztahu s Riem. S tím se ale rozešla během třetí sezóny a také si prožila krátký flirt s Denverem (Jaime Lorente).

Doteď ale zůstává nejasné, zda k sobě Tokyo a Denver chovají nějaké skutečné city. Nesnaží se spíše překonat vzpomínky předchozí vztahy?

Po odmítnutí od Ria by se seriál mohl ponořit hlouběji do minulosti Tokyo a prozkoumat její vztah s předchozím přítelem. A jeho následný návrat by mohl způsobit ještě větší emoční vypětí během loupeže týmu v Bank of Spain. Tak uvidíme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -