- Reklama -

Money Heist 5. série spoiler: Jak s dějem zamíchá expartner Tokyo?

Money Heist 5. série představí světu dva nové členy party. A o jednom se spekuluje, že by mohl být propojený s postavou Tokyo. Půjde totiž zřejmě o jejího bývalého milence!

- Reklama -

Před pátou a poslední sezónou populárního španělského seriálu Money Heist oznámila produkce, že se přidají dva noví herci. Některé momentky ze zákulisí proto v poslední době způsobují doslova šílenství fanoušků. Ti se pokouší odhadnout, jaké postavy budou nově nastupující hvězdy hrát. Nová teorie naznačuje, že Money Heist 5. série by mohla představit Miguela Ángela Silvestreho jako bývalou lásku temperamentní Tokyo.

Ačkoli natáčení zaznamenalo kvůli pandemie zpoždění, Netflix nedávno nadchl fanoušky prohlášením, že pátá a poslední sezóna Money Heist je už na cestě.

Bylo potvrzeno, že k očekávanému vydání dojde v roce 2021.

Papírový dům oživí nové postavy

Fanoušci se krom svých oblíbených hvězd mohou těšit i na Miguela Ángela Silvestreho a Patricka Criado. Ti se představí v dosud nijak nespecifikovaných rolích.

Očekává se, že Silvestre, jako hvězda seriálu Sense8 sourozenců Wachowských, bude hrát klíčovou roli. Někteří fanoušci dokonce spekulují, že by se mohl postavit přímo Profesorovi (Álvarovi Morteovi).

Některé nové záběry ze zákulisí však naznačují, že jeho postava může mít spíše souvislost s minulostí vypravěčky seriálu Tokyo (Úrsula Corberó).

Fotky z natáčení ukazují Corberó a Silvestreho před společnou scénou. Oba mají obličejové masky, aby vyhověli současným španělským opatřením proti covidu.

Dvojice má ležérní oblečení neodpovídající kombinéze z přepadení. Takže vnímaví fanoušci si okamžitě zaspekulovali, že hvězdy nejspíš točí nějaké flashbackové sekvence.

Money Heist plné návratů

Návraty v čase hrály klíčovou roli i v předchozích sezónách Money Heist. Jen díky nim se znovu objevil například fanoušky oblíbený Berlín (Pedro Alonso).

V prvních třech sezónách byla Tokio ve vztahu s Riem. S tím se ale rozešla během třetí sezóny a také si prožila krátký flirt s Denverem (Jaime Lorente).

Doteď ale zůstává nejasné, zda k sobě Tokyo a Denver chovají nějaké skutečné city. Nesnaží se spíše překonat vzpomínky předchozí vztahy?

Po odmítnutí od Ria by se seriál mohl ponořit hlouběji do minulosti Tokyo a prozkoumat její vztah s předchozím přítelem. A jeho následný návrat by mohl způsobit ještě větší emoční vypětí během loupeže týmu v Bank of Spain. Tak uvidíme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -