- Reklama -

Papírový dům 5: Žije ještě Tokio? Fanoušci myslí, že herečka prozradila její návrat

Papírový dům 5 ukázal na Netflixu prvních 5 dílů a mnoho fanoušků se stále ještě nemůže vyrovnat se smrtí Tokio. Někteří dokonce tvrdí, že se ještě můžeme těšit na její návrat.

- Reklama -

(tento text obsahuje spoilery posledních dílu seriálu Papírový dům)

Papírový dům 5 ukázal v nových dílech obvyklou dávku napětí a nečekaných zvratů. Situace se pro gang natolik zhoršila, že museli improvizovat, aby všichni nezemřeli kulkami nekompromisního vojáka Salgady a jeho týmu.

To bohužel vedlo i k tomu, že se Tokio (hraje ji Úrsula Corberó), Denver (Jaime Lorente) a Manilla ocitli uvězněni bez pořádné ochrany. Skrývali se jen s pár zbraněmi v kuchyni, zatímco za dveřmi k nim mířila četa těch nejlepších vojáků, co Španělsko má. Urputně vzdorovali bezútešné situaci, ale když nakonec díky zdrogované Stockholm nalézli únikovou cestu, byla už Tokio zraněná a nemohla se pořádně hýbat.

Aby ostatním pomohla, tak se alespoň obětovala. V jednom z posledních záběrů nových dílů jsme viděli její výbušný konec – odpálila se pěti granáty, zatímco se triumfálně dívala do nenáviděných očí ochrankáře Gandii, který se poté, co ho gang propustil výměnou za trochu více času na tavení zlata, vrátil zpět se Salgadou a jeho týmem.

- Reklama -

Zaplatí za loupež životem někdo jiný?

la casa de papel papirovy dum
Seriál Papírový dům je jedním z největších hitů Netflixu. Foto: Netflix

Jenže…

Zemřela Tokio opravdu?

Někteří fanoušci seriálu Papírový dům (La Casa de Papel) stále nejsou přesvědčeni, že je Tokio opravdu mrtvá. Pár z nich si všimlo (možná klíčové) stopy, která by mohla napovědět, že ji čeká zázračné uzdravení.

Alespoň to naznačují slova Úrsuly Corberó, která ji hraje. Lupič známý jako Tokio by se nakonec mohl vrátit na obrazovky, tvrdí hvězda Money Heist Úrsula Corberó. „Když jsme skončili natáčení, rozhodla jsem se, že se s Tokiem nerozloučím,“ svěřila se totiž nedávno v rozhovoru pro Variety.

Není tajemstvím, že v seriálové branži se mluví o tom, že by se Papírový dům měl dočkat pokračování, případně spin-offu. Plánovaný konec si totiž nepřeje asi nikdo. Rozhodně ne hlavní protagonisté, z nichž většina už na Instagramu konec seriálu téměř oplakala – v některých případech došlo na pláč opravdu.

Záhadná Úrsula Corberó

Je tedy možné, že se Tokio vrátí? Nebo Corberó mluvila jen o její účasti v případném spin-offu, který bude jen o její postavě?

Navíc se mluví o tom, že nejspíš některé postavy ve finálových pěti dílech Money Heist 5 nakonec zemřou. Černé vlajky vlají na fanouškovském fóru na redditu zejména nad Riem (Miguel Herrán) a Profesorem (Álvaro Morte).

Zaplatí oni životem, zatímco Tokio – jinak také vypravěčka celého příběhu – nezemře?

Těžko soudit, protože ze slov herečky se toho příliš vyčíst nedá. „Rozhodla jsem se, že Tokio ze scény vezmu navždy s sebou,“ řekla Úrusla Corberó. „Momentálně je pro mě nejlepší věnovat se jiné práci, ale to neznamená, že bych se za pár let k Tokio nemohla vrátit.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -