- Reklama -

Papírový dům 5: Žije ještě Tokio? Fanoušci myslí, že herečka prozradila její návrat

Papírový dům 5 ukázal na Netflixu prvních 5 dílů a mnoho fanoušků se stále ještě nemůže vyrovnat se smrtí Tokio. Někteří dokonce tvrdí, že se ještě můžeme těšit na její návrat.

- Reklama -

(tento text obsahuje spoilery posledních dílu seriálu Papírový dům)

Papírový dům 5 ukázal v nových dílech obvyklou dávku napětí a nečekaných zvratů. Situace se pro gang natolik zhoršila, že museli improvizovat, aby všichni nezemřeli kulkami nekompromisního vojáka Salgady a jeho týmu.

To bohužel vedlo i k tomu, že se Tokio (hraje ji Úrsula Corberó), Denver (Jaime Lorente) a Manilla ocitli uvězněni bez pořádné ochrany. Skrývali se jen s pár zbraněmi v kuchyni, zatímco za dveřmi k nim mířila četa těch nejlepších vojáků, co Španělsko má. Urputně vzdorovali bezútešné situaci, ale když nakonec díky zdrogované Stockholm nalézli únikovou cestu, byla už Tokio zraněná a nemohla se pořádně hýbat.

Aby ostatním pomohla, tak se alespoň obětovala. V jednom z posledních záběrů nových dílů jsme viděli její výbušný konec – odpálila se pěti granáty, zatímco se triumfálně dívala do nenáviděných očí ochrankáře Gandii, který se poté, co ho gang propustil výměnou za trochu více času na tavení zlata, vrátil zpět se Salgadou a jeho týmem.

Zaplatí za loupež životem někdo jiný?

la casa de papel papirovy dum
Seriál Papírový dům je jedním z největších hitů Netflixu. Foto: Netflix

Jenže…

Zemřela Tokio opravdu?

Někteří fanoušci seriálu Papírový dům (La Casa de Papel) stále nejsou přesvědčeni, že je Tokio opravdu mrtvá. Pár z nich si všimlo (možná klíčové) stopy, která by mohla napovědět, že ji čeká zázračné uzdravení.

Alespoň to naznačují slova Úrsuly Corberó, která ji hraje. Lupič známý jako Tokio by se nakonec mohl vrátit na obrazovky, tvrdí hvězda Money Heist Úrsula Corberó. „Když jsme skončili natáčení, rozhodla jsem se, že se s Tokiem nerozloučím,“ svěřila se totiž nedávno v rozhovoru pro Variety.

Není tajemstvím, že v seriálové branži se mluví o tom, že by se Papírový dům měl dočkat pokračování, případně spin-offu. Plánovaný konec si totiž nepřeje asi nikdo. Rozhodně ne hlavní protagonisté, z nichž většina už na Instagramu konec seriálu téměř oplakala – v některých případech došlo na pláč opravdu.

Záhadná Úrsula Corberó

Je tedy možné, že se Tokio vrátí? Nebo Corberó mluvila jen o její účasti v případném spin-offu, který bude jen o její postavě?

Navíc se mluví o tom, že nejspíš některé postavy ve finálových pěti dílech Money Heist 5 nakonec zemřou. Černé vlajky vlají na fanouškovském fóru na redditu zejména nad Riem (Miguel Herrán) a Profesorem (Álvaro Morte).

Zaplatí oni životem, zatímco Tokio – jinak také vypravěčka celého příběhu – nezemře?

Těžko soudit, protože ze slov herečky se toho příliš vyčíst nedá. „Rozhodla jsem se, že Tokio ze scény vezmu navždy s sebou,“ řekla Úrusla Corberó. „Momentálně je pro mě nejlepší věnovat se jiné práci, ale to neznamená, že bych se za pár let k Tokio nemohla vrátit.“

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -