- Reklama -

Papírový dům 5: Žije ještě Tokio? Fanoušci myslí, že herečka prozradila její návrat

Papírový dům 5 ukázal na Netflixu prvních 5 dílů a mnoho fanoušků se stále ještě nemůže vyrovnat se smrtí Tokio. Někteří dokonce tvrdí, že se ještě můžeme těšit na její návrat.

- Reklama -

(tento text obsahuje spoilery posledních dílu seriálu Papírový dům)

Papírový dům 5 ukázal v nových dílech obvyklou dávku napětí a nečekaných zvratů. Situace se pro gang natolik zhoršila, že museli improvizovat, aby všichni nezemřeli kulkami nekompromisního vojáka Salgady a jeho týmu.

To bohužel vedlo i k tomu, že se Tokio (hraje ji Úrsula Corberó), Denver (Jaime Lorente) a Manilla ocitli uvězněni bez pořádné ochrany. Skrývali se jen s pár zbraněmi v kuchyni, zatímco za dveřmi k nim mířila četa těch nejlepších vojáků, co Španělsko má. Urputně vzdorovali bezútešné situaci, ale když nakonec díky zdrogované Stockholm nalézli únikovou cestu, byla už Tokio zraněná a nemohla se pořádně hýbat.

Aby ostatním pomohla, tak se alespoň obětovala. V jednom z posledních záběrů nových dílů jsme viděli její výbušný konec – odpálila se pěti granáty, zatímco se triumfálně dívala do nenáviděných očí ochrankáře Gandii, který se poté, co ho gang propustil výměnou za trochu více času na tavení zlata, vrátil zpět se Salgadou a jeho týmem.

Zaplatí za loupež životem někdo jiný?

la casa de papel papirovy dum
Seriál Papírový dům je jedním z největších hitů Netflixu. Foto: Netflix

Jenže…

Zemřela Tokio opravdu?

Někteří fanoušci seriálu Papírový dům (La Casa de Papel) stále nejsou přesvědčeni, že je Tokio opravdu mrtvá. Pár z nich si všimlo (možná klíčové) stopy, která by mohla napovědět, že ji čeká zázračné uzdravení.

Alespoň to naznačují slova Úrsuly Corberó, která ji hraje. Lupič známý jako Tokio by se nakonec mohl vrátit na obrazovky, tvrdí hvězda Money Heist Úrsula Corberó. „Když jsme skončili natáčení, rozhodla jsem se, že se s Tokiem nerozloučím,“ svěřila se totiž nedávno v rozhovoru pro Variety.

Není tajemstvím, že v seriálové branži se mluví o tom, že by se Papírový dům měl dočkat pokračování, případně spin-offu. Plánovaný konec si totiž nepřeje asi nikdo. Rozhodně ne hlavní protagonisté, z nichž většina už na Instagramu konec seriálu téměř oplakala – v některých případech došlo na pláč opravdu.

Záhadná Úrsula Corberó

Je tedy možné, že se Tokio vrátí? Nebo Corberó mluvila jen o její účasti v případném spin-offu, který bude jen o její postavě?

Navíc se mluví o tom, že nejspíš některé postavy ve finálových pěti dílech Money Heist 5 nakonec zemřou. Černé vlajky vlají na fanouškovském fóru na redditu zejména nad Riem (Miguel Herrán) a Profesorem (Álvaro Morte).

Zaplatí oni životem, zatímco Tokio – jinak také vypravěčka celého příběhu – nezemře?

Těžko soudit, protože ze slov herečky se toho příliš vyčíst nedá. „Rozhodla jsem se, že Tokio ze scény vezmu navždy s sebou,“ řekla Úrusla Corberó. „Momentálně je pro mě nejlepší věnovat se jiné práci, ale to neznamená, že bych se za pár let k Tokio nemohla vrátit.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -