- Reklama -

Papírový dům nové díly: V kolik hodin budou mít premiéru?

Seriál Papírový dům nové díly představí už za pár dní. A dokonce se už ví i v kolik hodin to bude.

- Reklama -

První část páté série Papírového domu zanechal v šoku jak partu zločinců, tak všechny diváky u obrazovek. Skončil totiž smrtí jedné z klíčových postav. A s blížícím se finále španělského dramatu fanoušci zoufale touží vědět, co se zlodějům s maskou Dalího stane.

Pátá série Money Heist odstartovala 3. září 2021. Netflix ale ukázal jen prvních pět dílů poslední řady. I přesto finále v polovině sezóny zanechalo všechny v slzách.

Tokio byla od samého začátku důležitou postavou. Oslňovala svými půvaby, tmelením party nebo románkem s Riem (Miguel Herrán). Zároveň byla seriálovou vypravečkou. Bohužel jí nebyl souzen šťastný konec…

Smutný konec krásné Tokio

Tokio, Denver (Jaime Lorente) a Manila (Belén Cuesta) byli v kuchyni ve Španělské bance vyděšení, protože se blížila armáda. Brzy objevili výtah na jídlo, do kterého se mohli schovat, ale aby měli její přátelé dost času na útěk, Tokio jim nakázala odejít bez ní.

Když vojáci vtrhli do kuchyně, Tokii zastřelili, ale ne dříve, než předvedla svůj poslední velký trumf. Ukázalo se, že když padla na zem, měla v ruce odjištěný granát. Tím způsobila výbuch, který zabil nejen ji, ale i vojáky, kteří po nich šli.

Papírový dům nové díly: V kolik hodin?

Přestože se jedná o španělské drama, jelikož Papírový dům je originální seriál společnosti Netlfix, čas vydání seriálu je diktován Američany. Je to proto, že centrála Netflixu sídlí v Los Gatos v Kalifornii.

Nicméně ať už se nacházíte kdekoli na světě, druhá část páté řady bude na streamovací službě uvedena přesně ve stejný okamžik. V Evropě bude zbytek série na Netflixu k dispozici od 9 hodin ráno.

Netflix bohužel loni potvrdil, že seriál po páté sérii nadobro skončí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -