- Reklama -

Papírový dům nové díly: V kolik hodin budou mít premiéru?

Seriál Papírový dům nové díly představí už za pár dní. A dokonce se už ví i v kolik hodin to bude.

- Reklama -

První část páté série Papírového domu zanechal v šoku jak partu zločinců, tak všechny diváky u obrazovek. Skončil totiž smrtí jedné z klíčových postav. A s blížícím se finále španělského dramatu fanoušci zoufale touží vědět, co se zlodějům s maskou Dalího stane.

Pátá série Money Heist odstartovala 3. září 2021. Netflix ale ukázal jen prvních pět dílů poslední řady. I přesto finále v polovině sezóny zanechalo všechny v slzách.

Tokio byla od samého začátku důležitou postavou. Oslňovala svými půvaby, tmelením party nebo románkem s Riem (Miguel Herrán). Zároveň byla seriálovou vypravečkou. Bohužel jí nebyl souzen šťastný konec…

Smutný konec krásné Tokio

Tokio, Denver (Jaime Lorente) a Manila (Belén Cuesta) byli v kuchyni ve Španělské bance vyděšení, protože se blížila armáda. Brzy objevili výtah na jídlo, do kterého se mohli schovat, ale aby měli její přátelé dost času na útěk, Tokio jim nakázala odejít bez ní.

Když vojáci vtrhli do kuchyně, Tokii zastřelili, ale ne dříve, než předvedla svůj poslední velký trumf. Ukázalo se, že když padla na zem, měla v ruce odjištěný granát. Tím způsobila výbuch, který zabil nejen ji, ale i vojáky, kteří po nich šli.

Papírový dům nové díly: V kolik hodin?

Přestože se jedná o španělské drama, jelikož Papírový dům je originální seriál společnosti Netlfix, čas vydání seriálu je diktován Američany. Je to proto, že centrála Netflixu sídlí v Los Gatos v Kalifornii.

- Reklama -

Nicméně ať už se nacházíte kdekoli na světě, druhá část páté řady bude na streamovací službě uvedena přesně ve stejný okamžik. V Evropě bude zbytek série na Netflixu k dispozici od 9 hodin ráno.

Netflix bohužel loni potvrdil, že seriál po páté sérii nadobro skončí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -