- Reklama -

Papírový dům nové díly: V kolik hodin budou mít premiéru?

Seriál Papírový dům nové díly představí už za pár dní. A dokonce se už ví i v kolik hodin to bude.

- Reklama -

První část páté série Papírového domu zanechal v šoku jak partu zločinců, tak všechny diváky u obrazovek. Skončil totiž smrtí jedné z klíčových postav. A s blížícím se finále španělského dramatu fanoušci zoufale touží vědět, co se zlodějům s maskou Dalího stane.

Pátá série Money Heist odstartovala 3. září 2021. Netflix ale ukázal jen prvních pět dílů poslední řady. I přesto finále v polovině sezóny zanechalo všechny v slzách.

Tokio byla od samého začátku důležitou postavou. Oslňovala svými půvaby, tmelením party nebo románkem s Riem (Miguel Herrán). Zároveň byla seriálovou vypravečkou. Bohužel jí nebyl souzen šťastný konec…

Smutný konec krásné Tokio

Tokio, Denver (Jaime Lorente) a Manila (Belén Cuesta) byli v kuchyni ve Španělské bance vyděšení, protože se blížila armáda. Brzy objevili výtah na jídlo, do kterého se mohli schovat, ale aby měli její přátelé dost času na útěk, Tokio jim nakázala odejít bez ní.

Když vojáci vtrhli do kuchyně, Tokii zastřelili, ale ne dříve, než předvedla svůj poslední velký trumf. Ukázalo se, že když padla na zem, měla v ruce odjištěný granát. Tím způsobila výbuch, který zabil nejen ji, ale i vojáky, kteří po nich šli.

Papírový dům nové díly: V kolik hodin?

Přestože se jedná o španělské drama, jelikož Papírový dům je originální seriál společnosti Netlfix, čas vydání seriálu je diktován Američany. Je to proto, že centrála Netflixu sídlí v Los Gatos v Kalifornii.

- Reklama -

Nicméně ať už se nacházíte kdekoli na světě, druhá část páté řady bude na streamovací službě uvedena přesně ve stejný okamžik. V Evropě bude zbytek série na Netflixu k dispozici od 9 hodin ráno.

Netflix bohužel loni potvrdil, že seriál po páté sérii nadobro skončí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -