- Reklama -

Papírový dům 5: Přežije ještě nenavíděný ředitel Arturo Román?

První díly seriálu Papírový dům 5 máme za sebou a otázek, jak to dopadne, je zatím víc než odpovědí. Jednou ze záhad je, jestli přežije Arturo Román, který skončil v kritickém stavu v nemocnici.

- Reklama -

(text obsahuje spoilery právě uvedené 5. řady seriálu Papírový dům)

Papírový dům 5 představil 3. září první část nové řady seriálu. A jejich nedílnou součástí byla i postava Artura Romána. Arturo Román (hraje ho Enrique Arce) se o rozruch stará v seriálu Papírový dům už od samého začátku. V první sérii se představil jako záletný ředitel, který si v práci pořídil milenku Monicu a s ní dítě. Šéfoval mincovně, kterou se gang rozhodl vykrást.

Monika, která mu dělala sekretářku, pochopitelně čekala, že se Arturo rozhodne pro ní, ale ten se k tomu neměl. Když došlo k přepadení, tak se navíc vyprofiloval jako zbabělec, který myslí víc na sebe než na ostatní.

Arturo jen koukal, jak Moniku sbalil Denver

Právě kvůli němu riskovala Monika život tím, že se rozhodla podvést členy gangu. To se ale nepodařilo. Místo toho měla zemřít, její popravu dostal na starosti Denver. Ten ji ale nedokázal zastřelit, a tak ji jen střelil do nohy, zamkl do sejfu, a předstíral, že je mrtvá.

Monika s Denverem se pak zamilovali a nakonec s ním skončila, když se loupež podařila. Když pak v dalších sériích došlo na loupež novou, Monika už se nejmenovala Monika, ale stejně jako ostatní si zvolila nové jméno podle města. V jejím případě to bylo Stockholm. Vedle Denvera pak porodila Arturovo dítě, které Denver přijal za své a dítě pojmenovali Cincinnati.

Arturo Román, verze 2.0

Při nové loupeži, která pokračuje v současných dílech seriálu Papírový dům 5, se ale Monika setká s Arturem, který se jí snaží získat zpět. Z Artura se opět stal rukojmí a snaží se tentokrát gangu více vzdorovat. Dostane se pak díky tomu do situace, kdy před gangem prchá spolu s dalšími rukojmími a povede se jim dostat se ke zbraním.

Arturo se navzdory radám ředitele, který prchl s ním a vyzývá ho ke klidu, rozhodne na gang zaútočit. Křičí přitom na Denvera, jak ho Monika milovala a jak by nikdy nemohla skutečně milovat zločince, který je hloupý.

Když to Monika slyší, vezme do ruky zbraň a Artura s ní pak střelí. Tomu chvíli netluče srdce, gang by ho už nejraději odepsal jako mrtvého, ale Monika bojuje o jeho život a podaří se jí ho oživit. Artura pak gang předá policii, která ho naloží do sanitky a odveze.

Šéf policejního vyšetřování ale prohlásí před tiskem, že se vše kolem Artura odehrálo jinak, než to policii popíše ředitel, kterého gang pustil spolu s Arturem. A před ostatními z vyšetřovacího týmu řekne, že by bylo nejlepší, kdyby Arturo zemřel.

Přežije Arturo Román poslední díly seriálu Papírový dům 5?

Papírový dům 5 představil poslední díly a Esther Acebo jako Stockholm v nich po postřelení Artura přestává situaci psychicky zvládat. Foto: TAMARA ARRANZ/NETFLIX © 2020

Stane se to ale doopravdy? Arturo se zatím se svou slizkou povahou dokázal dostat i z velmi nepříjemných situací a bylo by s podivem, kdyby tentokrát dal svou kůži lacino. To si myslí i fanoušci seriálu na Redditu.

„Bylo divné, že jsme nedostali žádné novinky o Arturitovi. Jsem si jistý, že se znovu objeví ve druhém díle. Bylo by skvělé, kdyby zemřel,“ píše jeden z uživatelů.

„Umřel tedy Arturo nebo ne?“ ptá se další. „To je otázka.“

„Ten určitě přežije,“ reagoval další z fans.

Jisto bohužel bude až 3. prosince, kdy se na Netflixu objeví další část 5. řady Papírového domu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -