- Reklama -

Papírový dům 5: Přežije ještě nenavíděný ředitel Arturo Román?

První díly seriálu Papírový dům 5 máme za sebou a otázek, jak to dopadne, je zatím víc než odpovědí. Jednou ze záhad je, jestli přežije Arturo Román, který skončil v kritickém stavu v nemocnici.

- Reklama -

(text obsahuje spoilery právě uvedené 5. řady seriálu Papírový dům)

Papírový dům 5 představil 3. září první část nové řady seriálu. A jejich nedílnou součástí byla i postava Artura Romána. Arturo Román (hraje ho Enrique Arce) se o rozruch stará v seriálu Papírový dům už od samého začátku. V první sérii se představil jako záletný ředitel, který si v práci pořídil milenku Monicu a s ní dítě. Šéfoval mincovně, kterou se gang rozhodl vykrást.

Monika, která mu dělala sekretářku, pochopitelně čekala, že se Arturo rozhodne pro ní, ale ten se k tomu neměl. Když došlo k přepadení, tak se navíc vyprofiloval jako zbabělec, který myslí víc na sebe než na ostatní.

Arturo jen koukal, jak Moniku sbalil Denver

- Reklama -

Právě kvůli němu riskovala Monika život tím, že se rozhodla podvést členy gangu. To se ale nepodařilo. Místo toho měla zemřít, její popravu dostal na starosti Denver. Ten ji ale nedokázal zastřelit, a tak ji jen střelil do nohy, zamkl do sejfu, a předstíral, že je mrtvá.

Monika s Denverem se pak zamilovali a nakonec s ním skončila, když se loupež podařila. Když pak v dalších sériích došlo na loupež novou, Monika už se nejmenovala Monika, ale stejně jako ostatní si zvolila nové jméno podle města. V jejím případě to bylo Stockholm. Vedle Denvera pak porodila Arturovo dítě, které Denver přijal za své a dítě pojmenovali Cincinnati.

Arturo Román, verze 2.0

Při nové loupeži, která pokračuje v současných dílech seriálu Papírový dům 5, se ale Monika setká s Arturem, který se jí snaží získat zpět. Z Artura se opět stal rukojmí a snaží se tentokrát gangu více vzdorovat. Dostane se pak díky tomu do situace, kdy před gangem prchá spolu s dalšími rukojmími a povede se jim dostat se ke zbraním.

Arturo se navzdory radám ředitele, který prchl s ním a vyzývá ho ke klidu, rozhodne na gang zaútočit. Křičí přitom na Denvera, jak ho Monika milovala a jak by nikdy nemohla skutečně milovat zločince, který je hloupý.

Když to Monika slyší, vezme do ruky zbraň a Artura s ní pak střelí. Tomu chvíli netluče srdce, gang by ho už nejraději odepsal jako mrtvého, ale Monika bojuje o jeho život a podaří se jí ho oživit. Artura pak gang předá policii, která ho naloží do sanitky a odveze.

Šéf policejního vyšetřování ale prohlásí před tiskem, že se vše kolem Artura odehrálo jinak, než to policii popíše ředitel, kterého gang pustil spolu s Arturem. A před ostatními z vyšetřovacího týmu řekne, že by bylo nejlepší, kdyby Arturo zemřel.

Přežije Arturo Román poslední díly seriálu Papírový dům 5?

Papírový dům 5 představil poslední díly a Esther Acebo jako Stockholm v nich po postřelení Artura přestává situaci psychicky zvládat. Foto: TAMARA ARRANZ/NETFLIX © 2020

Stane se to ale doopravdy? Arturo se zatím se svou slizkou povahou dokázal dostat i z velmi nepříjemných situací a bylo by s podivem, kdyby tentokrát dal svou kůži lacino. To si myslí i fanoušci seriálu na Redditu.

„Bylo divné, že jsme nedostali žádné novinky o Arturitovi. Jsem si jistý, že se znovu objeví ve druhém díle. Bylo by skvělé, kdyby zemřel,“ píše jeden z uživatelů.

„Umřel tedy Arturo nebo ne?“ ptá se další. „To je otázka.“

„Ten určitě přežije,“ reagoval další z fans.

Jisto bohužel bude až 3. prosince, kdy se na Netflixu objeví další část 5. řady Papírového domu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -