- Reklama -

Papírový dům 5: Přežije ještě nenavíděný ředitel Arturo Román?

První díly seriálu Papírový dům 5 máme za sebou a otázek, jak to dopadne, je zatím víc než odpovědí. Jednou ze záhad je, jestli přežije Arturo Román, který skončil v kritickém stavu v nemocnici.

- Reklama -

(text obsahuje spoilery právě uvedené 5. řady seriálu Papírový dům)

Papírový dům 5 představil 3. září první část nové řady seriálu. A jejich nedílnou součástí byla i postava Artura Romána. Arturo Román (hraje ho Enrique Arce) se o rozruch stará v seriálu Papírový dům už od samého začátku. V první sérii se představil jako záletný ředitel, který si v práci pořídil milenku Monicu a s ní dítě. Šéfoval mincovně, kterou se gang rozhodl vykrást.

Monika, která mu dělala sekretářku, pochopitelně čekala, že se Arturo rozhodne pro ní, ale ten se k tomu neměl. Když došlo k přepadení, tak se navíc vyprofiloval jako zbabělec, který myslí víc na sebe než na ostatní.

Arturo jen koukal, jak Moniku sbalil Denver

Právě kvůli němu riskovala Monika život tím, že se rozhodla podvést členy gangu. To se ale nepodařilo. Místo toho měla zemřít, její popravu dostal na starosti Denver. Ten ji ale nedokázal zastřelit, a tak ji jen střelil do nohy, zamkl do sejfu, a předstíral, že je mrtvá.

Monika s Denverem se pak zamilovali a nakonec s ním skončila, když se loupež podařila. Když pak v dalších sériích došlo na loupež novou, Monika už se nejmenovala Monika, ale stejně jako ostatní si zvolila nové jméno podle města. V jejím případě to bylo Stockholm. Vedle Denvera pak porodila Arturovo dítě, které Denver přijal za své a dítě pojmenovali Cincinnati.

Arturo Román, verze 2.0

Při nové loupeži, která pokračuje v současných dílech seriálu Papírový dům 5, se ale Monika setká s Arturem, který se jí snaží získat zpět. Z Artura se opět stal rukojmí a snaží se tentokrát gangu více vzdorovat. Dostane se pak díky tomu do situace, kdy před gangem prchá spolu s dalšími rukojmími a povede se jim dostat se ke zbraním.

Arturo se navzdory radám ředitele, který prchl s ním a vyzývá ho ke klidu, rozhodne na gang zaútočit. Křičí přitom na Denvera, jak ho Monika milovala a jak by nikdy nemohla skutečně milovat zločince, který je hloupý.

Když to Monika slyší, vezme do ruky zbraň a Artura s ní pak střelí. Tomu chvíli netluče srdce, gang by ho už nejraději odepsal jako mrtvého, ale Monika bojuje o jeho život a podaří se jí ho oživit. Artura pak gang předá policii, která ho naloží do sanitky a odveze.

Šéf policejního vyšetřování ale prohlásí před tiskem, že se vše kolem Artura odehrálo jinak, než to policii popíše ředitel, kterého gang pustil spolu s Arturem. A před ostatními z vyšetřovacího týmu řekne, že by bylo nejlepší, kdyby Arturo zemřel.

Přežije Arturo Román poslední díly seriálu Papírový dům 5?

Papírový dům 5 představil poslední díly a Esther Acebo jako Stockholm v nich po postřelení Artura přestává situaci psychicky zvládat. Foto: TAMARA ARRANZ/NETFLIX © 2020

Stane se to ale doopravdy? Arturo se zatím se svou slizkou povahou dokázal dostat i z velmi nepříjemných situací a bylo by s podivem, kdyby tentokrát dal svou kůži lacino. To si myslí i fanoušci seriálu na Redditu.

„Bylo divné, že jsme nedostali žádné novinky o Arturitovi. Jsem si jistý, že se znovu objeví ve druhém díle. Bylo by skvělé, kdyby zemřel,“ píše jeden z uživatelů.

„Umřel tedy Arturo nebo ne?“ ptá se další. „To je otázka.“

„Ten určitě přežije,“ reagoval další z fans.

Jisto bohužel bude až 3. prosince, kdy se na Netflixu objeví další část 5. řady Papírového domu.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -