- Reklama -

Papírový dům 5: Přežije ještě nenavíděný ředitel Arturo Román?

První díly seriálu Papírový dům 5 máme za sebou a otázek, jak to dopadne, je zatím víc než odpovědí. Jednou ze záhad je, jestli přežije Arturo Román, který skončil v kritickém stavu v nemocnici.

- Reklama -

(text obsahuje spoilery právě uvedené 5. řady seriálu Papírový dům)

Papírový dům 5 představil 3. září první část nové řady seriálu. A jejich nedílnou součástí byla i postava Artura Romána. Arturo Román (hraje ho Enrique Arce) se o rozruch stará v seriálu Papírový dům už od samého začátku. V první sérii se představil jako záletný ředitel, který si v práci pořídil milenku Monicu a s ní dítě. Šéfoval mincovně, kterou se gang rozhodl vykrást.

Monika, která mu dělala sekretářku, pochopitelně čekala, že se Arturo rozhodne pro ní, ale ten se k tomu neměl. Když došlo k přepadení, tak se navíc vyprofiloval jako zbabělec, který myslí víc na sebe než na ostatní.

Arturo jen koukal, jak Moniku sbalil Denver

- Reklama -

Právě kvůli němu riskovala Monika život tím, že se rozhodla podvést členy gangu. To se ale nepodařilo. Místo toho měla zemřít, její popravu dostal na starosti Denver. Ten ji ale nedokázal zastřelit, a tak ji jen střelil do nohy, zamkl do sejfu, a předstíral, že je mrtvá.

Monika s Denverem se pak zamilovali a nakonec s ním skončila, když se loupež podařila. Když pak v dalších sériích došlo na loupež novou, Monika už se nejmenovala Monika, ale stejně jako ostatní si zvolila nové jméno podle města. V jejím případě to bylo Stockholm. Vedle Denvera pak porodila Arturovo dítě, které Denver přijal za své a dítě pojmenovali Cincinnati.

Arturo Román, verze 2.0

Při nové loupeži, která pokračuje v současných dílech seriálu Papírový dům 5, se ale Monika setká s Arturem, který se jí snaží získat zpět. Z Artura se opět stal rukojmí a snaží se tentokrát gangu více vzdorovat. Dostane se pak díky tomu do situace, kdy před gangem prchá spolu s dalšími rukojmími a povede se jim dostat se ke zbraním.

Arturo se navzdory radám ředitele, který prchl s ním a vyzývá ho ke klidu, rozhodne na gang zaútočit. Křičí přitom na Denvera, jak ho Monika milovala a jak by nikdy nemohla skutečně milovat zločince, který je hloupý.

Když to Monika slyší, vezme do ruky zbraň a Artura s ní pak střelí. Tomu chvíli netluče srdce, gang by ho už nejraději odepsal jako mrtvého, ale Monika bojuje o jeho život a podaří se jí ho oživit. Artura pak gang předá policii, která ho naloží do sanitky a odveze.

Šéf policejního vyšetřování ale prohlásí před tiskem, že se vše kolem Artura odehrálo jinak, než to policii popíše ředitel, kterého gang pustil spolu s Arturem. A před ostatními z vyšetřovacího týmu řekne, že by bylo nejlepší, kdyby Arturo zemřel.

Přežije Arturo Román poslední díly seriálu Papírový dům 5?

Papírový dům 5 představil poslední díly a Esther Acebo jako Stockholm v nich po postřelení Artura přestává situaci psychicky zvládat. Foto: TAMARA ARRANZ/NETFLIX © 2020

Stane se to ale doopravdy? Arturo se zatím se svou slizkou povahou dokázal dostat i z velmi nepříjemných situací a bylo by s podivem, kdyby tentokrát dal svou kůži lacino. To si myslí i fanoušci seriálu na Redditu.

„Bylo divné, že jsme nedostali žádné novinky o Arturitovi. Jsem si jistý, že se znovu objeví ve druhém díle. Bylo by skvělé, kdyby zemřel,“ píše jeden z uživatelů.

„Umřel tedy Arturo nebo ne?“ ptá se další. „To je otázka.“

„Ten určitě přežije,“ reagoval další z fans.

Jisto bohužel bude až 3. prosince, kdy se na Netflixu objeví další část 5. řady Papírového domu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -