- Reklama -

Papírový dům 5 poslední díly: Profesor vezme zbraň a vstoupí do banky?

Tvůrci seriálu Papírový dům konečně zveřejnili upoutávku na druhou polovinu páté série a rychle se z ní dá poznat, že El Profesore přejde do protiútoku.

- Reklama -

Po strhujícím finále první poloviny sezóny se fanoušci Money Heist nemohou dočkat, co se bude dít ve zbytku série. Vzhledem k tomu, že půjde o závěr celého seriálu, dá se očekávat explozivní finále, což naznačuje i nový teaser. Fanoušci po jeho zhlédnutí spekulují, že profesor také vstoupí do banky za ostatními.

To by byl od Profesora zásadní a nečekaný krok. Zatím vždy zůstával tak trochu stranou a spíše „koučoval“ tým zvenčí. Drží obvykle v šachu policii a nutí ji zbytečně ztrácet čas.

Teď ale bude třeba k celé věci přistoupit jinak. Poslední záběry z banky ukázaly neohroženou a brutální Sagastovu jednotku, jak se blíží k partě.

Smrt Tokio všechno změnila

Což donutilo zraněnou Tokio obětovat svůj život, aby tím Denver a Manilla získali potřebný čas k útěku.

- Reklama -

Stále se však spekuluje, jestli je vypravěčka celého seriálu opravdu mrtvá.

Ale zpět k teaseru a Profesorovi.

Nejspíš i pro něj se vše změnilo ve chvíli, kdy oblíbená Tokio v emotivní scéně přišla o život.

Netflix nyní zveřejnil teaser k posledním dílům, který poskytl několik vodítek toho, co se bude dít.

Profesor přechází do protiútoku

V poslední scéně videa je vidět, jak Profesor natahuje zbraň, což podle jednoho z fanoušků seriálu na Redditu znamená, že se chystá vstoupit do banky.

Vzhledem k potenciálnímu vstupu profesora do banky si diváci nejsou jisti, jak přesně se mu podaří vstoupit. Dokázal však nespočet nečekaných věcí, takže lze s jistotou říci, že má s největší pravděpodobností v záloze další geniální plán, jak ostatní vytáhnout z bryndy.

Krom jiného se mu naposledy podařilo přemluvit zneuznanou policistku Alicii Sierru, aby s ním spolupracovala.

Díky Aliciiným policejním znalostem a Profesorovým schopnostem by možná mohli spolupracovat a pomoci gangu uniknout bez úhony.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -