- Reklama -

Papírový dům 5 poslední díly: Profesor vezme zbraň a vstoupí do banky?

Tvůrci seriálu Papírový dům konečně zveřejnili upoutávku na druhou polovinu páté série a rychle se z ní dá poznat, že El Profesore přejde do protiútoku.

- Reklama -

Po strhujícím finále první poloviny sezóny se fanoušci Money Heist nemohou dočkat, co se bude dít ve zbytku série. Vzhledem k tomu, že půjde o závěr celého seriálu, dá se očekávat explozivní finále, což naznačuje i nový teaser. Fanoušci po jeho zhlédnutí spekulují, že profesor také vstoupí do banky za ostatními.

To by byl od Profesora zásadní a nečekaný krok. Zatím vždy zůstával tak trochu stranou a spíše „koučoval“ tým zvenčí. Drží obvykle v šachu policii a nutí ji zbytečně ztrácet čas.

Teď ale bude třeba k celé věci přistoupit jinak. Poslední záběry z banky ukázaly neohroženou a brutální Sagastovu jednotku, jak se blíží k partě.

Smrt Tokio všechno změnila

Což donutilo zraněnou Tokio obětovat svůj život, aby tím Denver a Manilla získali potřebný čas k útěku.

Stále se však spekuluje, jestli je vypravěčka celého seriálu opravdu mrtvá.

Ale zpět k teaseru a Profesorovi.

Nejspíš i pro něj se vše změnilo ve chvíli, kdy oblíbená Tokio v emotivní scéně přišla o život.

Netflix nyní zveřejnil teaser k posledním dílům, který poskytl několik vodítek toho, co se bude dít.

Profesor přechází do protiútoku

V poslední scéně videa je vidět, jak Profesor natahuje zbraň, což podle jednoho z fanoušků seriálu na Redditu znamená, že se chystá vstoupit do banky.

Vzhledem k potenciálnímu vstupu profesora do banky si diváci nejsou jisti, jak přesně se mu podaří vstoupit. Dokázal však nespočet nečekaných věcí, takže lze s jistotou říci, že má s největší pravděpodobností v záloze další geniální plán, jak ostatní vytáhnout z bryndy.

Krom jiného se mu naposledy podařilo přemluvit zneuznanou policistku Alicii Sierru, aby s ním spolupracovala.

Díky Aliciiným policejním znalostem a Profesorovým schopnostem by možná mohli spolupracovat a pomoci gangu uniknout bez úhony.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -