- Reklama -

Papírový dům 5 poslední díly: Profesor vezme zbraň a vstoupí do banky?

Tvůrci seriálu Papírový dům konečně zveřejnili upoutávku na druhou polovinu páté série a rychle se z ní dá poznat, že El Profesore přejde do protiútoku.

- Reklama -

Po strhujícím finále první poloviny sezóny se fanoušci Money Heist nemohou dočkat, co se bude dít ve zbytku série. Vzhledem k tomu, že půjde o závěr celého seriálu, dá se očekávat explozivní finále, což naznačuje i nový teaser. Fanoušci po jeho zhlédnutí spekulují, že profesor také vstoupí do banky za ostatními.

To by byl od Profesora zásadní a nečekaný krok. Zatím vždy zůstával tak trochu stranou a spíše „koučoval“ tým zvenčí. Drží obvykle v šachu policii a nutí ji zbytečně ztrácet čas.

Teď ale bude třeba k celé věci přistoupit jinak. Poslední záběry z banky ukázaly neohroženou a brutální Sagastovu jednotku, jak se blíží k partě.

Smrt Tokio všechno změnila

Což donutilo zraněnou Tokio obětovat svůj život, aby tím Denver a Manilla získali potřebný čas k útěku.

Stále se však spekuluje, jestli je vypravěčka celého seriálu opravdu mrtvá.

Ale zpět k teaseru a Profesorovi.

Nejspíš i pro něj se vše změnilo ve chvíli, kdy oblíbená Tokio v emotivní scéně přišla o život.

Netflix nyní zveřejnil teaser k posledním dílům, který poskytl několik vodítek toho, co se bude dít.

Profesor přechází do protiútoku

V poslední scéně videa je vidět, jak Profesor natahuje zbraň, což podle jednoho z fanoušků seriálu na Redditu znamená, že se chystá vstoupit do banky.

Vzhledem k potenciálnímu vstupu profesora do banky si diváci nejsou jisti, jak přesně se mu podaří vstoupit. Dokázal však nespočet nečekaných věcí, takže lze s jistotou říci, že má s největší pravděpodobností v záloze další geniální plán, jak ostatní vytáhnout z bryndy.

Krom jiného se mu naposledy podařilo přemluvit zneuznanou policistku Alicii Sierru, aby s ním spolupracovala.

Díky Aliciiným policejním znalostem a Profesorovým schopnostem by možná mohli spolupracovat a pomoci gangu uniknout bez úhony.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -