- Reklama -

Papírový dům 5 poslední díly: Profesor vezme zbraň a vstoupí do banky?

Tvůrci seriálu Papírový dům konečně zveřejnili upoutávku na druhou polovinu páté série a rychle se z ní dá poznat, že El Profesore přejde do protiútoku.

- Reklama -

Po strhujícím finále první poloviny sezóny se fanoušci Money Heist nemohou dočkat, co se bude dít ve zbytku série. Vzhledem k tomu, že půjde o závěr celého seriálu, dá se očekávat explozivní finále, což naznačuje i nový teaser. Fanoušci po jeho zhlédnutí spekulují, že profesor také vstoupí do banky za ostatními.

To by byl od Profesora zásadní a nečekaný krok. Zatím vždy zůstával tak trochu stranou a spíše „koučoval“ tým zvenčí. Drží obvykle v šachu policii a nutí ji zbytečně ztrácet čas.

Teď ale bude třeba k celé věci přistoupit jinak. Poslední záběry z banky ukázaly neohroženou a brutální Sagastovu jednotku, jak se blíží k partě.

Smrt Tokio všechno změnila

Což donutilo zraněnou Tokio obětovat svůj život, aby tím Denver a Manilla získali potřebný čas k útěku.

- Reklama -

Stále se však spekuluje, jestli je vypravěčka celého seriálu opravdu mrtvá.

Ale zpět k teaseru a Profesorovi.

Nejspíš i pro něj se vše změnilo ve chvíli, kdy oblíbená Tokio v emotivní scéně přišla o život.

Netflix nyní zveřejnil teaser k posledním dílům, který poskytl několik vodítek toho, co se bude dít.

Profesor přechází do protiútoku

V poslední scéně videa je vidět, jak Profesor natahuje zbraň, což podle jednoho z fanoušků seriálu na Redditu znamená, že se chystá vstoupit do banky.

Vzhledem k potenciálnímu vstupu profesora do banky si diváci nejsou jisti, jak přesně se mu podaří vstoupit. Dokázal však nespočet nečekaných věcí, takže lze s jistotou říci, že má s největší pravděpodobností v záloze další geniální plán, jak ostatní vytáhnout z bryndy.

Krom jiného se mu naposledy podařilo přemluvit zneuznanou policistku Alicii Sierru, aby s ním spolupracovala.

Díky Aliciiným policejním znalostem a Profesorovým schopnostem by možná mohli spolupracovat a pomoci gangu uniknout bez úhony.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -