- Reklama -

Morgan Spector se bojí o osud George Russella v dalších dílech Pozlaceného věku

Americký herec Morgan Spector má strach, jaký bude v dalších epizodách osud charismatického boháče George Russella, jedné z důležitých postav seriálu Pozlacený věk. 2. série mu může přinést potíže, myslí si jeho představitel.

- Reklama -

Jednou z důležitých postav seriálu Pozlacený věk je i postava charismatického boháče George Russella, kterou hraje Morgan Spector. Železniční magnát Russell se v 1. řadě seriálu Pozlacený věk přistěhoval do New Yorku za svou ženou Berthou (hraje ji Carrie Coonová). Russellovi, představitelé nové vlny boháčů, se ve městě stali zpočátku trochu nechtěným protipólem zavedených městských rodin v rostoucí sociální, třídní a ekonomické válce. Jejich neoblíbenost se ale postupně vytrácí.

Ve finále 1. řady George vyvinul díky svému postavení společenský tlak, aby zajistil úspěch plesu své ženy. Ačkoli paní Astorová (Donna Murphyová) pozvání Berthy zdánlivě odmítla, George využil svého finančního vlivu a přiměl muže z města, co mu byli zavázáni, aby přesvědčili manželky k účasti na plese.

Udělal si nepřátele, myslí si Morgan Spector

Tím Russell znovu dokázal, že jeho láska k Berthě nemá hranic, protože společenské zájmy své ženy jinak považuje za banální. Když ale manželky radních výzvu svých manželů odmítly, Russell je všechny bez milosti finančně zruinoval. Patrick Morris (Michel Gill) kvůli ztrátě peněz dokonce spáchal sebevraždu. Jenže právě podobné chování dravce by se podle George Spectora mohlo Russellovi nakonec vymstít.

„Myslím, že když máte takovou moc, jakou má George, musíte se neustále ohlížet přes rameno,“ komentoval Russellovy činy Spector pro indiewire.com. „Chci říct, že radní nemají zrovna malou moc. Myslím, že tyhle věci se musí neustále dolaďovat. Řekl bych, že pokud máte takovou moc, jakou má Russell, tak máte i nepřátele. To je něco, na co si bude muset určitě dávat pozor.“

- Reklama -

Byla to brutální doba, říká herec

Ať už půjde o radní nebo jiné městské elity, někdo by mohl čekat v záloze na ideální příležitost k dalšímu úderu proti Russellovým. Morgan Spector neskrývá, že by ho mrzelo, kdyby se to podařilo. Navzdory všemu, co George Russell udělal, ho totiž považuje spíš za kladnou postavu. „Nevnímám ho jako padoucha,“ zdůraznil herec pro tvline.com. „Vidím ho jako opravdu sympatickou lidskou bytost, který se nebojí do něčeho pustit. Vzhledem k okolnostem, ve kterých žije, podle mě reaguje tak nějak rozumně.“

Sám je rád, že v době, o které seriál vypráví, žít nemusí. „Opravdu si myslím, že ekonomický systém, který v té době panoval, byl hluboce nespravedlivý, nemorální, vykořisťovatelský a brutální… taková míra nerovnosti je neospravedlnitelná,“ uzavřel Spector s tím, že chamtivost a ctižádostivost by se Russellovi mohly nakonec vymstít, pokud ve 2. sérii znovu překročí hranice.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -