- Reklama -

Morgan Spector se bojí o osud George Russella v dalších dílech Pozlaceného věku

Americký herec Morgan Spector má strach, jaký bude v dalších epizodách osud charismatického boháče George Russella, jedné z důležitých postav seriálu Pozlacený věk. 2. série mu může přinést potíže, myslí si jeho představitel.

- Reklama -

Jednou z důležitých postav seriálu Pozlacený věk je i postava charismatického boháče George Russella, kterou hraje Morgan Spector. Železniční magnát Russell se v 1. řadě seriálu Pozlacený věk přistěhoval do New Yorku za svou ženou Berthou (hraje ji Carrie Coonová). Russellovi, představitelé nové vlny boháčů, se ve městě stali zpočátku trochu nechtěným protipólem zavedených městských rodin v rostoucí sociální, třídní a ekonomické válce. Jejich neoblíbenost se ale postupně vytrácí.

Ve finále 1. řady George vyvinul díky svému postavení společenský tlak, aby zajistil úspěch plesu své ženy. Ačkoli paní Astorová (Donna Murphyová) pozvání Berthy zdánlivě odmítla, George využil svého finančního vlivu a přiměl muže z města, co mu byli zavázáni, aby přesvědčili manželky k účasti na plese.

Udělal si nepřátele, myslí si Morgan Spector

Tím Russell znovu dokázal, že jeho láska k Berthě nemá hranic, protože společenské zájmy své ženy jinak považuje za banální. Když ale manželky radních výzvu svých manželů odmítly, Russell je všechny bez milosti finančně zruinoval. Patrick Morris (Michel Gill) kvůli ztrátě peněz dokonce spáchal sebevraždu. Jenže právě podobné chování dravce by se podle George Spectora mohlo Russellovi nakonec vymstít.

„Myslím, že když máte takovou moc, jakou má George, musíte se neustále ohlížet přes rameno,“ komentoval Russellovy činy Spector pro indiewire.com. „Chci říct, že radní nemají zrovna malou moc. Myslím, že tyhle věci se musí neustále dolaďovat. Řekl bych, že pokud máte takovou moc, jakou má Russell, tak máte i nepřátele. To je něco, na co si bude muset určitě dávat pozor.“

- Reklama -

Byla to brutální doba, říká herec

Ať už půjde o radní nebo jiné městské elity, někdo by mohl čekat v záloze na ideální příležitost k dalšímu úderu proti Russellovým. Morgan Spector neskrývá, že by ho mrzelo, kdyby se to podařilo. Navzdory všemu, co George Russell udělal, ho totiž považuje spíš za kladnou postavu. „Nevnímám ho jako padoucha,“ zdůraznil herec pro tvline.com. „Vidím ho jako opravdu sympatickou lidskou bytost, který se nebojí do něčeho pustit. Vzhledem k okolnostem, ve kterých žije, podle mě reaguje tak nějak rozumně.“

Sám je rád, že v době, o které seriál vypráví, žít nemusí. „Opravdu si myslím, že ekonomický systém, který v té době panoval, byl hluboce nespravedlivý, nemorální, vykořisťovatelský a brutální… taková míra nerovnosti je neospravedlnitelná,“ uzavřel Spector s tím, že chamtivost a ctižádostivost by se Russellovi mohly nakonec vymstít, pokud ve 2. sérii znovu překročí hranice.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -