- Reklama -

Morgan Spector se bojí o osud George Russella v dalších dílech Pozlaceného věku

Americký herec Morgan Spector má strach, jaký bude v dalších epizodách osud charismatického boháče George Russella, jedné z důležitých postav seriálu Pozlacený věk. 2. série mu může přinést potíže, myslí si jeho představitel.

- Reklama -

Jednou z důležitých postav seriálu Pozlacený věk je i postava charismatického boháče George Russella, kterou hraje Morgan Spector. Železniční magnát Russell se v 1. řadě seriálu Pozlacený věk přistěhoval do New Yorku za svou ženou Berthou (hraje ji Carrie Coonová). Russellovi, představitelé nové vlny boháčů, se ve městě stali zpočátku trochu nechtěným protipólem zavedených městských rodin v rostoucí sociální, třídní a ekonomické válce. Jejich neoblíbenost se ale postupně vytrácí.

Ve finále 1. řady George vyvinul díky svému postavení společenský tlak, aby zajistil úspěch plesu své ženy. Ačkoli paní Astorová (Donna Murphyová) pozvání Berthy zdánlivě odmítla, George využil svého finančního vlivu a přiměl muže z města, co mu byli zavázáni, aby přesvědčili manželky k účasti na plese.

Udělal si nepřátele, myslí si Morgan Spector

Tím Russell znovu dokázal, že jeho láska k Berthě nemá hranic, protože společenské zájmy své ženy jinak považuje za banální. Když ale manželky radních výzvu svých manželů odmítly, Russell je všechny bez milosti finančně zruinoval. Patrick Morris (Michel Gill) kvůli ztrátě peněz dokonce spáchal sebevraždu. Jenže právě podobné chování dravce by se podle George Spectora mohlo Russellovi nakonec vymstít.

„Myslím, že když máte takovou moc, jakou má George, musíte se neustále ohlížet přes rameno,“ komentoval Russellovy činy Spector pro indiewire.com. „Chci říct, že radní nemají zrovna malou moc. Myslím, že tyhle věci se musí neustále dolaďovat. Řekl bych, že pokud máte takovou moc, jakou má Russell, tak máte i nepřátele. To je něco, na co si bude muset určitě dávat pozor.“

Byla to brutální doba, říká herec

Ať už půjde o radní nebo jiné městské elity, někdo by mohl čekat v záloze na ideální příležitost k dalšímu úderu proti Russellovým. Morgan Spector neskrývá, že by ho mrzelo, kdyby se to podařilo. Navzdory všemu, co George Russell udělal, ho totiž považuje spíš za kladnou postavu. „Nevnímám ho jako padoucha,“ zdůraznil herec pro tvline.com. „Vidím ho jako opravdu sympatickou lidskou bytost, který se nebojí do něčeho pustit. Vzhledem k okolnostem, ve kterých žije, podle mě reaguje tak nějak rozumně.“

Sám je rád, že v době, o které seriál vypráví, žít nemusí. „Opravdu si myslím, že ekonomický systém, který v té době panoval, byl hluboce nespravedlivý, nemorální, vykořisťovatelský a brutální… taková míra nerovnosti je neospravedlnitelná,“ uzavřel Spector s tím, že chamtivost a ctižádostivost by se Russellovi mohly nakonec vymstít, pokud ve 2. sérii znovu překročí hranice.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -