- Reklama -

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Zlatý věk totiž představil první trailer druhé řady.

- Reklama -

„V průběhu osmi epizod nové sezóny budeme sledovat, jak Bertha vyzývá paní Astorovou a starý systém, a snaží se nejen získat postavení ve společnosti, ale dokonce se v ní stát významnou postavou,“ stojí v oficiálním popisu HBO. Bertha Russellová (Carrie Coonová) se tak stává symbolem touhy, která nezná mezí.

Co se bude dít ve druhé řadě

George Russell (Morgan Spector), vedoucí ocelářského závodu v Pittsburghu, podle traileru čelí rostoucímu hnutí odborů. Současně musí reagovat na změny v postavení žen a dělníků ve společnosti.

V domě Brook pokračuje Marian (Louisa Jacobsonová) ve svém pátrání po vlastním směru. Tajně učí na dívčí škole, což je v této době mimořádné, a snaží se najít své místo ve světě. Ada (Cynthia Nixon) vstupuje do nového vztahu, což všechny překvapí. Nová tvář se přitom objeví i v životě Marian Brookové.

Konflikt mezi starými a novými penězi v New Yorku opět vypukne, když paní Russellová usiluje o výstavbu nové opery ve městě. Seriál nejspíš bude zase udivovat nádhernými kostýmy a ohromujícími scénickými kousky, píše tvline.com.

- Reklama -

Nebude to jen romantika

Druhá sezóna přitom neslibuje jen romantiku, ale také sociální a kulturní konflikty, které formují osudy postav v této dynamické době. A kdo se na tom bude podílet z hereckého pohledu?

Obrovský herecký soubor Zlatého věku zahrnuje podle stránek towncountrymag.com Carrie Coonovou, Christine Baranskou, Cynthii Nixonovou, Morgana Spectora, Louisu Jacobsonovou, Denée Bentonovou, Bena Ahlerse, Michaela Cerverise, Kelley Curran, Taissu Farmigovou, Jacka Gilpina, Simona Jonese, Sullivana Jonese, Celii Keenan-Bolgerovou, Debru Monk, Donnu Murphyovou, Kristine Nielsenovou, Kelli O’Harovou, Patricka Page, Harryho Richardsona, Taylora Richardsona, Blake Ritsona, Douglase Sillsa, Erin Wilhelmi a Nathana Lanea, Audru McDonaldovou, Johna Douglase Thompsona, Ashlie Atkinsonovou, Lauru Benantiovou, Nicole Brydon Bloomovou, Christophera Denhama, Davida Furra, Warda Hortona, Matildu Lawlerovou a Roberta Seana Leonarda.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -