- Reklama -

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Zlatý věk totiž představil první trailer druhé řady.

- Reklama -

„V průběhu osmi epizod nové sezóny budeme sledovat, jak Bertha vyzývá paní Astorovou a starý systém, a snaží se nejen získat postavení ve společnosti, ale dokonce se v ní stát významnou postavou,“ stojí v oficiálním popisu HBO. Bertha Russellová (Carrie Coonová) se tak stává symbolem touhy, která nezná mezí.

Co se bude dít ve druhé řadě

George Russell (Morgan Spector), vedoucí ocelářského závodu v Pittsburghu, podle traileru čelí rostoucímu hnutí odborů. Současně musí reagovat na změny v postavení žen a dělníků ve společnosti.

V domě Brook pokračuje Marian (Louisa Jacobsonová) ve svém pátrání po vlastním směru. Tajně učí na dívčí škole, což je v této době mimořádné, a snaží se najít své místo ve světě. Ada (Cynthia Nixon) vstupuje do nového vztahu, což všechny překvapí. Nová tvář se přitom objeví i v životě Marian Brookové.

Konflikt mezi starými a novými penězi v New Yorku opět vypukne, když paní Russellová usiluje o výstavbu nové opery ve městě. Seriál nejspíš bude zase udivovat nádhernými kostýmy a ohromujícími scénickými kousky, píše tvline.com.

- Reklama -

Nebude to jen romantika

Druhá sezóna přitom neslibuje jen romantiku, ale také sociální a kulturní konflikty, které formují osudy postav v této dynamické době. A kdo se na tom bude podílet z hereckého pohledu?

Obrovský herecký soubor Zlatého věku zahrnuje podle stránek towncountrymag.com Carrie Coonovou, Christine Baranskou, Cynthii Nixonovou, Morgana Spectora, Louisu Jacobsonovou, Denée Bentonovou, Bena Ahlerse, Michaela Cerverise, Kelley Curran, Taissu Farmigovou, Jacka Gilpina, Simona Jonese, Sullivana Jonese, Celii Keenan-Bolgerovou, Debru Monk, Donnu Murphyovou, Kristine Nielsenovou, Kelli O’Harovou, Patricka Page, Harryho Richardsona, Taylora Richardsona, Blake Ritsona, Douglase Sillsa, Erin Wilhelmi a Nathana Lanea, Audru McDonaldovou, Johna Douglase Thompsona, Ashlie Atkinsonovou, Lauru Benantiovou, Nicole Brydon Bloomovou, Christophera Denhama, Davida Furra, Warda Hortona, Matildu Lawlerovou a Roberta Seana Leonarda.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.

Christopher Nolan míří do světa Jamese Bonda: Konec éry Daniela Craiga

Barbara Broccoli, producentka filmů o slavném agentovi 007, Jamesi Bondovi, má odvahu se po skončení éry Daniela Craiga vydat novým směrem. Jejím cílem je přivést k dalšímu pokračování britského režiséra Christophera Nolana, autora mnoha kritiky oceňovaných filmů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -