- Reklama -

Námořní vyšetřovací služba se vrací a chystá změny. Co se bude dít?

Fanouškové dnes již legendárního amerického krimiseriálu Námořní vyšetřovací služba už netrpělivě čekají na premiérovou 18. sérii, která má ovšem kvůli covidové pandemii „pouze“ šestnáct epizod.

- Reklama -

První velkou změnou v připravovaném návratu seriálu Námořní vyšetřovací služba je, že seriál opustila postava agentky-psycholožky Jack Sloanové. Její představitelce Marii Bello totiž po třech letech vypršela smlouva a herečka se rozhodla v seriálu dále nepokračovat.

Dále se během této řady začíná v ději vyskytovat další posila hereckého týmu, Katrina Lawová, jako agentka Jessica Knightová, která se postupně začlení do stávajícího vyšetřovacího týmu, a nahradí rovněž odcházející Ellie Bishopovou.

Hledání drogového bosse pokračuje

Diváci se také u této řady bohužel mohou těšit jen menší počet epizod (celkem šestnáct). Může za to coronavirová pandemie. Už předchozí, sedmnáctá série byla ze stejného důvodu předčasně ukončena o čtyři epizody dříve.

Následně tvůrci navázali tam, kde skončili, takže využili v prvním dílu osmnácté řady napsaný scénář k nenatočené jednadvacáté epizodě sedmnácté série, ve kterém Gibbs a jeho přítel z FBI Fornell hledají drogového bosse, jenž zatáhl do nebezpečné závislosti Fornellovu dceru Emily.

- Reklama -

Náhrada seriálu JAG, co funguje už 20 let

Seriál Námořní vyšetřovací služba (v originále NCIS neboli Naval Criminal Investigative Service) je zářným důkazem, jak se autoři a realizátoři amerických kriminálních seriálů dovedou poučit z vlastních chyb a obratem ruky přivést na obrazovky nový, mnohem dynamičtější, akčnější a po všech stránkách zajímavější produkt, a tím si udržet přízeň diváků.

Když totiž zkušený producent, scenárista a režisér Donald P. Bellisario (možná si pamatujete veleúspěšný detektivní seriál Magnum) zjistil, že seriál JAG ztrácí na atraktivnosti a jeho hrdinové už jsou okoukaní, rychle se rozhlédl kolem sebe, co právě u diváků „frčí“. Zrak mu zřejmě padl na kriminálky typu Crime Scene Investigation (u nás známé jako Kriminálky Los Angeles, New York, Miami, New Orleans…).

Vzal si z nich dobrý příklad a vytvořil sympatický tým vyšetřovatelů, v němž je zastoupeno vše, co diváky baví: tvrdý, leč téměř geniální šéf, který příliš nehledí na předpisy, agent a agentka, mezi nimiž to neustále jiskří vtipným dobíráním, ale přitom se fantasticky doplňují, velmi neortodoxní forenzní vědkyně, patolog-starý praktik, na něhož si hned tak nějaká mrtvola nepřijde, a mladý nováček, zpočátku komická figurka, občas překvapující svým potenciálním talentem.

A tak byl skomírající JAG nahrazen mladou, drzou, místy velmi vtipnou a dynamickou Námořní vyšetřovací službou – a diváci i Bellisariovi finanční poradci zajásali.

18. řadu tohohle veleúspěšného seriálu najdete od středy 26.1. na kanále Nova Action.

Zdroj: Materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -