- Reklama -

Námořní vyšetřovací služba se vrací a chystá změny. Co se bude dít?

Fanouškové dnes již legendárního amerického krimiseriálu Námořní vyšetřovací služba už netrpělivě čekají na premiérovou 18. sérii, která má ovšem kvůli covidové pandemii „pouze“ šestnáct epizod.

- Reklama -

První velkou změnou v připravovaném návratu seriálu Námořní vyšetřovací služba je, že seriál opustila postava agentky-psycholožky Jack Sloanové. Její představitelce Marii Bello totiž po třech letech vypršela smlouva a herečka se rozhodla v seriálu dále nepokračovat.

Dále se během této řady začíná v ději vyskytovat další posila hereckého týmu, Katrina Lawová, jako agentka Jessica Knightová, která se postupně začlení do stávajícího vyšetřovacího týmu, a nahradí rovněž odcházející Ellie Bishopovou.

Hledání drogového bosse pokračuje

Diváci se také u této řady bohužel mohou těšit jen menší počet epizod (celkem šestnáct). Může za to coronavirová pandemie. Už předchozí, sedmnáctá série byla ze stejného důvodu předčasně ukončena o čtyři epizody dříve.

Následně tvůrci navázali tam, kde skončili, takže využili v prvním dílu osmnácté řady napsaný scénář k nenatočené jednadvacáté epizodě sedmnácté série, ve kterém Gibbs a jeho přítel z FBI Fornell hledají drogového bosse, jenž zatáhl do nebezpečné závislosti Fornellovu dceru Emily.

Náhrada seriálu JAG, co funguje už 20 let

Seriál Námořní vyšetřovací služba (v originále NCIS neboli Naval Criminal Investigative Service) je zářným důkazem, jak se autoři a realizátoři amerických kriminálních seriálů dovedou poučit z vlastních chyb a obratem ruky přivést na obrazovky nový, mnohem dynamičtější, akčnější a po všech stránkách zajímavější produkt, a tím si udržet přízeň diváků.

Když totiž zkušený producent, scenárista a režisér Donald P. Bellisario (možná si pamatujete veleúspěšný detektivní seriál Magnum) zjistil, že seriál JAG ztrácí na atraktivnosti a jeho hrdinové už jsou okoukaní, rychle se rozhlédl kolem sebe, co právě u diváků „frčí“. Zrak mu zřejmě padl na kriminálky typu Crime Scene Investigation (u nás známé jako Kriminálky Los Angeles, New York, Miami, New Orleans…).

Vzal si z nich dobrý příklad a vytvořil sympatický tým vyšetřovatelů, v němž je zastoupeno vše, co diváky baví: tvrdý, leč téměř geniální šéf, který příliš nehledí na předpisy, agent a agentka, mezi nimiž to neustále jiskří vtipným dobíráním, ale přitom se fantasticky doplňují, velmi neortodoxní forenzní vědkyně, patolog-starý praktik, na něhož si hned tak nějaká mrtvola nepřijde, a mladý nováček, zpočátku komická figurka, občas překvapující svým potenciálním talentem.

A tak byl skomírající JAG nahrazen mladou, drzou, místy velmi vtipnou a dynamickou Námořní vyšetřovací službou – a diváci i Bellisariovi finanční poradci zajásali.

18. řadu tohohle veleúspěšného seriálu najdete od středy 26.1. na kanále Nova Action.

Zdroj: Materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -