- Reklama -

Námořní vyšetřovací služba se vrací a chystá změny. Co se bude dít?

Fanouškové dnes již legendárního amerického krimiseriálu Námořní vyšetřovací služba už netrpělivě čekají na premiérovou 18. sérii, která má ovšem kvůli covidové pandemii „pouze“ šestnáct epizod.

- Reklama -

První velkou změnou v připravovaném návratu seriálu Námořní vyšetřovací služba je, že seriál opustila postava agentky-psycholožky Jack Sloanové. Její představitelce Marii Bello totiž po třech letech vypršela smlouva a herečka se rozhodla v seriálu dále nepokračovat.

Dále se během této řady začíná v ději vyskytovat další posila hereckého týmu, Katrina Lawová, jako agentka Jessica Knightová, která se postupně začlení do stávajícího vyšetřovacího týmu, a nahradí rovněž odcházející Ellie Bishopovou.

Hledání drogového bosse pokračuje

Diváci se také u této řady bohužel mohou těšit jen menší počet epizod (celkem šestnáct). Může za to coronavirová pandemie. Už předchozí, sedmnáctá série byla ze stejného důvodu předčasně ukončena o čtyři epizody dříve.

Následně tvůrci navázali tam, kde skončili, takže využili v prvním dílu osmnácté řady napsaný scénář k nenatočené jednadvacáté epizodě sedmnácté série, ve kterém Gibbs a jeho přítel z FBI Fornell hledají drogového bosse, jenž zatáhl do nebezpečné závislosti Fornellovu dceru Emily.

Náhrada seriálu JAG, co funguje už 20 let

Seriál Námořní vyšetřovací služba (v originále NCIS neboli Naval Criminal Investigative Service) je zářným důkazem, jak se autoři a realizátoři amerických kriminálních seriálů dovedou poučit z vlastních chyb a obratem ruky přivést na obrazovky nový, mnohem dynamičtější, akčnější a po všech stránkách zajímavější produkt, a tím si udržet přízeň diváků.

Když totiž zkušený producent, scenárista a režisér Donald P. Bellisario (možná si pamatujete veleúspěšný detektivní seriál Magnum) zjistil, že seriál JAG ztrácí na atraktivnosti a jeho hrdinové už jsou okoukaní, rychle se rozhlédl kolem sebe, co právě u diváků „frčí“. Zrak mu zřejmě padl na kriminálky typu Crime Scene Investigation (u nás známé jako Kriminálky Los Angeles, New York, Miami, New Orleans…).

Vzal si z nich dobrý příklad a vytvořil sympatický tým vyšetřovatelů, v němž je zastoupeno vše, co diváky baví: tvrdý, leč téměř geniální šéf, který příliš nehledí na předpisy, agent a agentka, mezi nimiž to neustále jiskří vtipným dobíráním, ale přitom se fantasticky doplňují, velmi neortodoxní forenzní vědkyně, patolog-starý praktik, na něhož si hned tak nějaká mrtvola nepřijde, a mladý nováček, zpočátku komická figurka, občas překvapující svým potenciálním talentem.

A tak byl skomírající JAG nahrazen mladou, drzou, místy velmi vtipnou a dynamickou Námořní vyšetřovací službou – a diváci i Bellisariovi finanční poradci zajásali.

18. řadu tohohle veleúspěšného seriálu najdete od středy 26.1. na kanále Nova Action.

Zdroj: Materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -