- Reklama -

Námořní vyšetřovací služba se vrací a chystá změny. Co se bude dít?

Fanouškové dnes již legendárního amerického krimiseriálu Námořní vyšetřovací služba už netrpělivě čekají na premiérovou 18. sérii, která má ovšem kvůli covidové pandemii „pouze“ šestnáct epizod.

- Reklama -

První velkou změnou v připravovaném návratu seriálu Námořní vyšetřovací služba je, že seriál opustila postava agentky-psycholožky Jack Sloanové. Její představitelce Marii Bello totiž po třech letech vypršela smlouva a herečka se rozhodla v seriálu dále nepokračovat.

Dále se během této řady začíná v ději vyskytovat další posila hereckého týmu, Katrina Lawová, jako agentka Jessica Knightová, která se postupně začlení do stávajícího vyšetřovacího týmu, a nahradí rovněž odcházející Ellie Bishopovou.

Hledání drogového bosse pokračuje

Diváci se také u této řady bohužel mohou těšit jen menší počet epizod (celkem šestnáct). Může za to coronavirová pandemie. Už předchozí, sedmnáctá série byla ze stejného důvodu předčasně ukončena o čtyři epizody dříve.

Následně tvůrci navázali tam, kde skončili, takže využili v prvním dílu osmnácté řady napsaný scénář k nenatočené jednadvacáté epizodě sedmnácté série, ve kterém Gibbs a jeho přítel z FBI Fornell hledají drogového bosse, jenž zatáhl do nebezpečné závislosti Fornellovu dceru Emily.

- Reklama -

Náhrada seriálu JAG, co funguje už 20 let

Seriál Námořní vyšetřovací služba (v originále NCIS neboli Naval Criminal Investigative Service) je zářným důkazem, jak se autoři a realizátoři amerických kriminálních seriálů dovedou poučit z vlastních chyb a obratem ruky přivést na obrazovky nový, mnohem dynamičtější, akčnější a po všech stránkách zajímavější produkt, a tím si udržet přízeň diváků.

Když totiž zkušený producent, scenárista a režisér Donald P. Bellisario (možná si pamatujete veleúspěšný detektivní seriál Magnum) zjistil, že seriál JAG ztrácí na atraktivnosti a jeho hrdinové už jsou okoukaní, rychle se rozhlédl kolem sebe, co právě u diváků „frčí“. Zrak mu zřejmě padl na kriminálky typu Crime Scene Investigation (u nás známé jako Kriminálky Los Angeles, New York, Miami, New Orleans…).

Vzal si z nich dobrý příklad a vytvořil sympatický tým vyšetřovatelů, v němž je zastoupeno vše, co diváky baví: tvrdý, leč téměř geniální šéf, který příliš nehledí na předpisy, agent a agentka, mezi nimiž to neustále jiskří vtipným dobíráním, ale přitom se fantasticky doplňují, velmi neortodoxní forenzní vědkyně, patolog-starý praktik, na něhož si hned tak nějaká mrtvola nepřijde, a mladý nováček, zpočátku komická figurka, občas překvapující svým potenciálním talentem.

A tak byl skomírající JAG nahrazen mladou, drzou, místy velmi vtipnou a dynamickou Námořní vyšetřovací službou – a diváci i Bellisariovi finanční poradci zajásali.

18. řadu tohohle veleúspěšného seriálu najdete od středy 26.1. na kanále Nova Action.

Zdroj: Materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -