- Reklama -

Narcos Mexico 4. série? Netflix o pokračování nestojí

Jak to vypadá s pokračováním seriálu Narcos?

- Reklama -

Je to jen pár dnů, co se na Netflixu objevila 3. řada seriálu Narcos Mexico. Pokud jste z posledních dílů nadšení a už netrpělivě vyhlížíte pokračování, nejspíš vás zklameme – Narcos Mexico 4 se totiž konat nebude!

Příběhy pašeráků drog, tzv. Narcotráficantes, v Narcos Mexico 4? Moc možností po Narcos Mexico 3 nezůstalo. V závěru třetí série seriálu Narcos Mexiko totiž padlo mnoho klíčových hráčů.

Amado Carrillo Fuentes (José María Yazpik) umřel na komplikace způsobené plastickou operací, generál Jesus Hector Rebollo (José Zúñiga) je ve vězení, Victor Tapia (Luis Gerardo Méndez) byl zabit kvůli podezření ze spolupráce s DEA a Carlos Hank Gonzalez (Manuel Uriza) umírá na rakovinu.

Velké plány El Chapa

Zbývají Joaquin „El Chapo“ Guzman (Alejandro Edda) a Ismael „Mayo“ Zambada (Alberto Guerra),kteří plánují velké věci pro kartel Sinaloa. Po Ramonově smrti rodina Arellano Felixů upevňuje svou moc v Tijuaně. A co se týče agenta DEA Walta Breslina (Scoot McNairy) a novinářky Andrey Nuñezové (Luisa Rubino), oba pokračují ve své práci.

- Reklama -

Z pohledu několika klíčových přeživších postav tak seriál ještě tak úplně u konce není…

Proč se Narcos Mexico 4 nebude točit?

Jenže koho tohle zajímá na Netflixu? Bylo potvrzeno, že deset nových epizod bylo to poslední, co se z Narcos natočilo.

Spolutvůrce Carlo Bernard prozradil pro The Hollywood Reporter, proč seriál končí.

„Považoval jsem tuto sezónu za příběh vzniku moderního světa, ve kterém žijeme,“ řekl. „Přišlo mi, že dovést seriál až na místo, které nyní poznáváme, ať už v dobrém, nebo ve zlém, dává smysl jako místo, kde ho ukončit. Seriál dokázal zvednout oponu a ukázat, jak tahle věc začala, jak se vyvíjela,“ řekl Bernard. „Zastavení v okamžiku, kdy jsme přinesli svět, ve kterém dnes žijeme, dávalo smysl, tematicky i vypravěčsky. Rozhodně se nechceme opakovat, nikdy.“

Obchod s drogami nikam nevede

Pokračování Narcos pak vyloučil, i když mluvil se serverem Collider. „Upřímně řečeno, žádné plány nemáme, tohle je tak trochu konec jízdy, alespoň prozatím,“ přiznal Bernard. „Na ničem se nepracuje, ale obchod s drogami bohužel nikam nevede, takže možnost dalších iterací samozřejmě existuje. Prozatím je to takhle… tak nějak jsme měli pocit, že vyprávíme ucelený příběh… takže nám přišlo hezké to ukončit třetí sérií v Mexiku.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -