- Reklama -

Narcos Mexico 4. série? Netflix o pokračování nestojí

Jak to vypadá s pokračováním seriálu Narcos?

- Reklama -

Je to jen pár dnů, co se na Netflixu objevila 3. řada seriálu Narcos Mexico. Pokud jste z posledních dílů nadšení a už netrpělivě vyhlížíte pokračování, nejspíš vás zklameme – Narcos Mexico 4 se totiž konat nebude!

Příběhy pašeráků drog, tzv. Narcotráficantes, v Narcos Mexico 4? Moc možností po Narcos Mexico 3 nezůstalo. V závěru třetí série seriálu Narcos Mexiko totiž padlo mnoho klíčových hráčů.

Amado Carrillo Fuentes (José María Yazpik) umřel na komplikace způsobené plastickou operací, generál Jesus Hector Rebollo (José Zúñiga) je ve vězení, Victor Tapia (Luis Gerardo Méndez) byl zabit kvůli podezření ze spolupráce s DEA a Carlos Hank Gonzalez (Manuel Uriza) umírá na rakovinu.

Velké plány El Chapa

Zbývají Joaquin „El Chapo“ Guzman (Alejandro Edda) a Ismael „Mayo“ Zambada (Alberto Guerra),kteří plánují velké věci pro kartel Sinaloa. Po Ramonově smrti rodina Arellano Felixů upevňuje svou moc v Tijuaně. A co se týče agenta DEA Walta Breslina (Scoot McNairy) a novinářky Andrey Nuñezové (Luisa Rubino), oba pokračují ve své práci.

Z pohledu několika klíčových přeživších postav tak seriál ještě tak úplně u konce není…

Proč se Narcos Mexico 4 nebude točit?

Jenže koho tohle zajímá na Netflixu? Bylo potvrzeno, že deset nových epizod bylo to poslední, co se z Narcos natočilo.

Spolutvůrce Carlo Bernard prozradil pro The Hollywood Reporter, proč seriál končí.

„Považoval jsem tuto sezónu za příběh vzniku moderního světa, ve kterém žijeme,“ řekl. „Přišlo mi, že dovést seriál až na místo, které nyní poznáváme, ať už v dobrém, nebo ve zlém, dává smysl jako místo, kde ho ukončit. Seriál dokázal zvednout oponu a ukázat, jak tahle věc začala, jak se vyvíjela,“ řekl Bernard. „Zastavení v okamžiku, kdy jsme přinesli svět, ve kterém dnes žijeme, dávalo smysl, tematicky i vypravěčsky. Rozhodně se nechceme opakovat, nikdy.“

Obchod s drogami nikam nevede

Pokračování Narcos pak vyloučil, i když mluvil se serverem Collider. „Upřímně řečeno, žádné plány nemáme, tohle je tak trochu konec jízdy, alespoň prozatím,“ přiznal Bernard. „Na ničem se nepracuje, ale obchod s drogami bohužel nikam nevede, takže možnost dalších iterací samozřejmě existuje. Prozatím je to takhle… tak nějak jsme měli pocit, že vyprávíme ucelený příběh… takže nám přišlo hezké to ukončit třetí sérií v Mexiku.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -