- Reklama -

Narcos Mexico 4. série? Netflix o pokračování nestojí

Jak to vypadá s pokračováním seriálu Narcos?

- Reklama -

Je to jen pár dnů, co se na Netflixu objevila 3. řada seriálu Narcos Mexico. Pokud jste z posledních dílů nadšení a už netrpělivě vyhlížíte pokračování, nejspíš vás zklameme – Narcos Mexico 4 se totiž konat nebude!

Příběhy pašeráků drog, tzv. Narcotráficantes, v Narcos Mexico 4? Moc možností po Narcos Mexico 3 nezůstalo. V závěru třetí série seriálu Narcos Mexiko totiž padlo mnoho klíčových hráčů.

Amado Carrillo Fuentes (José María Yazpik) umřel na komplikace způsobené plastickou operací, generál Jesus Hector Rebollo (José Zúñiga) je ve vězení, Victor Tapia (Luis Gerardo Méndez) byl zabit kvůli podezření ze spolupráce s DEA a Carlos Hank Gonzalez (Manuel Uriza) umírá na rakovinu.

Velké plány El Chapa

Zbývají Joaquin „El Chapo“ Guzman (Alejandro Edda) a Ismael „Mayo“ Zambada (Alberto Guerra),kteří plánují velké věci pro kartel Sinaloa. Po Ramonově smrti rodina Arellano Felixů upevňuje svou moc v Tijuaně. A co se týče agenta DEA Walta Breslina (Scoot McNairy) a novinářky Andrey Nuñezové (Luisa Rubino), oba pokračují ve své práci.

- Reklama -

Z pohledu několika klíčových přeživších postav tak seriál ještě tak úplně u konce není…

Proč se Narcos Mexico 4 nebude točit?

Jenže koho tohle zajímá na Netflixu? Bylo potvrzeno, že deset nových epizod bylo to poslední, co se z Narcos natočilo.

Spolutvůrce Carlo Bernard prozradil pro The Hollywood Reporter, proč seriál končí.

„Považoval jsem tuto sezónu za příběh vzniku moderního světa, ve kterém žijeme,“ řekl. „Přišlo mi, že dovést seriál až na místo, které nyní poznáváme, ať už v dobrém, nebo ve zlém, dává smysl jako místo, kde ho ukončit. Seriál dokázal zvednout oponu a ukázat, jak tahle věc začala, jak se vyvíjela,“ řekl Bernard. „Zastavení v okamžiku, kdy jsme přinesli svět, ve kterém dnes žijeme, dávalo smysl, tematicky i vypravěčsky. Rozhodně se nechceme opakovat, nikdy.“

Obchod s drogami nikam nevede

Pokračování Narcos pak vyloučil, i když mluvil se serverem Collider. „Upřímně řečeno, žádné plány nemáme, tohle je tak trochu konec jízdy, alespoň prozatím,“ přiznal Bernard. „Na ničem se nepracuje, ale obchod s drogami bohužel nikam nevede, takže možnost dalších iterací samozřejmě existuje. Prozatím je to takhle… tak nějak jsme měli pocit, že vyprávíme ucelený příběh… takže nám přišlo hezké to ukončit třetí sérií v Mexiku.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -