- Reklama -

Narcos Mexico: 3. řada už brzy dorazí. Co se zatím ví?

Po rozpadu kartelu Guadalajara (hvězda Diego Luna už se v seriálu neobjeví) začne podle tvůrců v Narcos Mexico 3 poslední skutečná mexická drogová válka.

- Reklama -

Nová vypravěčka seriálu, která bude hlavní kladnou postavou Narcos Mexico 3, je novinářka Andra Nuňez (Luisa Rubino). Ta se v seriálu jako novinářka věnuje boji o moc a převratům v Tijuaně. Tedy ve městě, kde se po uvěznění Miguela Ángela Félixe Gallarda stává šéfkou místního kartelu Enedina Arellano Félix.

To je anotace nadcházející série v kostce. A podle všeho se máme na co těšit. Smrt agenta, která stála za koncem narkobarona Gallarda byla totiž podle všeho jen jemným úvodem do světa skutečné brutality.

V 90. letech „docházelo k politickým vraždám a ozbrojeným povstáním a práce novinářů – snaha říkat pravdu – se stala velmi nebezpečnou,“ říká výkonný producent Carlo Bernard.

A právě o tom další díly budou.

- Reklama -

Co řekl o Narcos Mexico 3 producent?

NARCOS MEXICO

To naznačují i slova producenta seriálu Erica Newmana. „Zažijeme vpád do naprostého chaosu, ale přitom budeme stále jen na jeho počátku. Uvěznění Félixe Gallarda do vězení a roztříštění impéria, co vybudoval, byl začátkem neuvěřitelně násilné kapitoly drogové války,“ řekl Newman webu Collider. „[Směřujeme] do 90. let, kdy to začne být opravdu ošklivé, protože to, co všechny drželo pohromadě, což byl Félix Gallardo a jeho sen, je pryč, a tak začíná éra zabíjení.“

Bez Félixe se jednotlivé plazy, které se nyní staly vlastními kartely, postaví proti sobě. Félix byl tím, kdo celou dobu udržoval v Mexiku mír. Teď přijde válka a krveprolití.

Mezi Tijuanou a Sinaloou panuje zlá krev a z toho, co známe z historie, se oba kartely pustí do války. S Félixem ve vězení seriál potřebuje nového hlavního záporáka, a tím nebude nikdo jiný než Joaquín „El Chapo“ Guzmán. Válka proti drogám tak teprve začíná…

Proč bude zcela chybět postava Miguela Ángela Félixe Gallarda?

narcos mexico felix
Diego Luna jako Félix Gallardo v seriálu Narcos: Mexiko. Foto: Netflix

Jednoduché vysvětlení je, že jeho postava skončila ve vězení. Jak jsme ale viděli u původních Narcos, to ještě pochopitelně není důvod, aby zmizela i seriálová postava. U Félixe Gallarda to bylo jinak. Jeho představitel Diego Luna už v natáčení nechtěl poračovat. Jak uvedl pro server IndieWire, téma seriálu ho až příliš zatěžovalo.

„Teď ne, teď ne, ne, ne, ne,“ vyloučil pro výše zmínění web Luna, že se také pustí do natáčení dalších dílů Narcos: Mexiko. „Ze začátku to byla zábava, ale pak to pro mě začalo být opravdu těžké. Potřebuji si odpočinout, ty dva roky pro mě byly opravdu intenzivní.“

Kdo bude hrát v Narcos Mexico 3?

Ve třetí sérii se vrátí následující herci: Scoot McNairy (Walt Breslin), Jose Maria Yazpik (Amado Carrillo Fuentes), Alberto Ammann (Hélmer Herrera alias Pacho), Alfonso Dosal (Benjamín Arellano Félix), Mayra Hermosillo (Enedina Arellano Félix), Matt Letscher (Jaime Kuykendall), Manuel Masalva (Ramón Arellano Félix), Alejandro Edda (Joaquín Guzmán alias El Chapo) a Gorka Lasaosa (Héctor Luis Palma Salazar).

Novými herci jsou Luis Gerardo Méndez, Alberto Guerra, Luisa Rubino a Benito Antonio Martínez Ocasio (Bad Bunny).

Kdy bude mít seriál premiéru na Netflixu?

Podle posledních informací se nová série představí 5. listopadu. Jeden z nejlepších seriálů na Netflixu tak dorazí vlastně už jen za pár týdnů.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -