- Reklama -

Narcos Mexico: 3. řada už brzy dorazí. Co se zatím ví?

Po rozpadu kartelu Guadalajara (hvězda Diego Luna už se v seriálu neobjeví) začne podle tvůrců v Narcos Mexico 3 poslední skutečná mexická drogová válka.

- Reklama -

Nová vypravěčka seriálu, která bude hlavní kladnou postavou Narcos Mexico 3, je novinářka Andra Nuňez (Luisa Rubino). Ta se v seriálu jako novinářka věnuje boji o moc a převratům v Tijuaně. Tedy ve městě, kde se po uvěznění Miguela Ángela Félixe Gallarda stává šéfkou místního kartelu Enedina Arellano Félix.

To je anotace nadcházející série v kostce. A podle všeho se máme na co těšit. Smrt agenta, která stála za koncem narkobarona Gallarda byla totiž podle všeho jen jemným úvodem do světa skutečné brutality.

V 90. letech „docházelo k politickým vraždám a ozbrojeným povstáním a práce novinářů – snaha říkat pravdu – se stala velmi nebezpečnou,“ říká výkonný producent Carlo Bernard.

A právě o tom další díly budou.

Co řekl o Narcos Mexico 3 producent?

NARCOS MEXICO

To naznačují i slova producenta seriálu Erica Newmana. „Zažijeme vpád do naprostého chaosu, ale přitom budeme stále jen na jeho počátku. Uvěznění Félixe Gallarda do vězení a roztříštění impéria, co vybudoval, byl začátkem neuvěřitelně násilné kapitoly drogové války,“ řekl Newman webu Collider. „[Směřujeme] do 90. let, kdy to začne být opravdu ošklivé, protože to, co všechny drželo pohromadě, což byl Félix Gallardo a jeho sen, je pryč, a tak začíná éra zabíjení.“

Bez Félixe se jednotlivé plazy, které se nyní staly vlastními kartely, postaví proti sobě. Félix byl tím, kdo celou dobu udržoval v Mexiku mír. Teď přijde válka a krveprolití.

Mezi Tijuanou a Sinaloou panuje zlá krev a z toho, co známe z historie, se oba kartely pustí do války. S Félixem ve vězení seriál potřebuje nového hlavního záporáka, a tím nebude nikdo jiný než Joaquín „El Chapo“ Guzmán. Válka proti drogám tak teprve začíná…

Proč bude zcela chybět postava Miguela Ángela Félixe Gallarda?

narcos mexico felix
Diego Luna jako Félix Gallardo v seriálu Narcos: Mexiko. Foto: Netflix

Jednoduché vysvětlení je, že jeho postava skončila ve vězení. Jak jsme ale viděli u původních Narcos, to ještě pochopitelně není důvod, aby zmizela i seriálová postava. U Félixe Gallarda to bylo jinak. Jeho představitel Diego Luna už v natáčení nechtěl poračovat. Jak uvedl pro server IndieWire, téma seriálu ho až příliš zatěžovalo.

„Teď ne, teď ne, ne, ne, ne,“ vyloučil pro výše zmínění web Luna, že se také pustí do natáčení dalších dílů Narcos: Mexiko. „Ze začátku to byla zábava, ale pak to pro mě začalo být opravdu těžké. Potřebuji si odpočinout, ty dva roky pro mě byly opravdu intenzivní.“

Kdo bude hrát v Narcos Mexico 3?

Ve třetí sérii se vrátí následující herci: Scoot McNairy (Walt Breslin), Jose Maria Yazpik (Amado Carrillo Fuentes), Alberto Ammann (Hélmer Herrera alias Pacho), Alfonso Dosal (Benjamín Arellano Félix), Mayra Hermosillo (Enedina Arellano Félix), Matt Letscher (Jaime Kuykendall), Manuel Masalva (Ramón Arellano Félix), Alejandro Edda (Joaquín Guzmán alias El Chapo) a Gorka Lasaosa (Héctor Luis Palma Salazar).

Novými herci jsou Luis Gerardo Méndez, Alberto Guerra, Luisa Rubino a Benito Antonio Martínez Ocasio (Bad Bunny).

Kdy bude mít seriál premiéru na Netflixu?

Podle posledních informací se nová série představí 5. listopadu. Jeden z nejlepších seriálů na Netflixu tak dorazí vlastně už jen za pár týdnů.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -