- Reklama -

Netflix novinky březen 2021: 7 nejlepších nových filmů

I tento měsíc bude streamovací gigant stavět na své nabídce přidáním desítek nových filmů, včetně originálů, filmových klasik, nezávislých hitů a dalších.

- Reklama -

S tolika skvělými kousky je pak asi pro každého otázkou, na co se vlastně na Netflixu podívat. Kde začít? Světohled a jeho přehled tu jsou, aby vám pomohli. Toto jsou nejlepší filmové Netflix novinky březen 2021.


Tento seznam obsahuje pouze 7 filmů. Vyniká mezi nim Temný rytíř Christophera Nolana. Zatímco poslední film Batmanovské trilogie zatím na Netflixu není, fanoušci si v březnu mohou vychutnat dvě třetiny oblíbeného filmového maratonu s Christianem Balem v hlavní roli.


Až si užijete výlet do Gothamu, vraťte se do skutečného světa s filmem Biggie: I Got a Story to Tell, celovečerním dokumentem o legendárním rapperovi Biggie Smallsovi, známém také jako The Notorious B.I.G. Dokument Netflixu mapuje strmý vzestup a tragický pád slavného skladatele, jehož vliv na hudební svět je možné cítit dodnes.

Dále se v březnu určitě podívejte na film Rebelky od Amy Poehlerové, dokument Podmáznuté přijímačky a další filmy, které tento měsíc přistanou na Netflixu.

Pro více inspirace zde uvádíme nejlepší novinky, které se na Netflix dostanou v březnu 2021!

1. března

Batman začíná (Batman Begins) a Temný rytíř (Dark Knight)

Christopher Nolan možná nebude sledovat své filmy o Batmanovi na HBO Max, ale alespoň je dokáže zachytit na Netflixu. Tento měsíc Netflix přidá první dva filmy z trilogie The Dark Knight, Batman začíná (2005) a The Dark Knight (2008), přičemž oba hrají Christian Bale jako Bruce Wayne. Batman začíná a Temný rytíř jsou základním sledováním pro filmové feťáky superhrdinů, takže nyní je čas představit další generaci fanoušků těmto filmům, které získaly Oscara.

Biggie: I Got a Story to Tell

Dlouho předtím, než se proslavil jako The Notorious B.I.G., byl jen „obyčejný“ Christopher Wallace, rapper a skladatel brooklynského původu. Snímek Biggie: I Got a Story to Tell sleduje cestu hudebníka vzestup drobného podvodníka až po krále rapu. Dokument se opírá o hodiny archivních záběrů a rozhovorů s kolegy z oboru, přáteli a rodinou, které vyprávějí kompletní příběh Biggieho Smallse, který pokračoval (a pokračuje) dlouho poté, co byl zabit během natáčení v roce 1997.

3. března

Ranařky (Moxie)

Dva roky po svém režijním debutu u komedie Wine Country, která je také ne Netflixu, se Amy Poehlerová vrací jako režisérka se snímkem Ranařky. Komedie přináší fenomén šovinistických nepokojů do 21. století prostřednictvím příběhu Vivian (Hadley Robinson), středoškolačky, která má dost každodenního sexismu, kterému ve škole čelí.

Když se Vivian dozví o matčině minulosti feministické rebelky, stvoří anonymně časopis kritizující poměry na škole, jako výzvu spolužačkám, aby přehodnotili institucionalizovanou misogynii.

5. března

Stráž (Sentinelle)

Každý měsíc se do seznamu Top 10 na Netflixu dostává nový cizojazyčný thriller. A v březnu očekáváme, že takovým filmem bude akční thriller Sentinelle. V tomto francouzském akčním filmu hraje Olga Kurylenko skvěle vycvičenou vojačku jménem Klara, která byla po traumatizaci z bojové mise převelena na místo blíž domovu. Když je ale její sestra brutálně napadena, Klara využije své smrtící schopnosti a vydává se pomstít mocnému pachateli.

12. března

Yes Day

Ve výčtu Netflix novinky březen 2021 nesmí chybět ani očekávaná rodinná komedie Yes Day. Ta údajně přinese zábavu pro celou rodinu. V hlavních rolích e představí Jennifer Garnerová (jako Allison) a Edgar Ramirez (jako Carlos).

Když si Allison a Carlos uvědomí, že svým dětem neustále říkají jen „ne“, dají jim 24 hodin na to, aby si něco přáli – a oni budou muset ve všem souhlasit. Varování: doma podobné věci raději nezkoušejte…

17. března

Podmáznuté přijímačky (Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal)

Bylo jen otázkou času, než se hollywoodský skandál kolem uplacených přijímaček na vysokou školu dostane na Netflix. Stane se to 17. března, kdy streamovací gigant představí Podmáznuté přijímačky, nový dokument o podvodném skandálu, do kterého se mimo jiné zapletly slavné herečky Lori Loughlinová a Felicity Huffmanová. Pokud ještě pochybujete, pak vězte, že snímek je od tvůrce naprosto fenomenálních dokumentů Tiger King a Fyre. Víc asi není třeba říkat.

26. března

Mizerná jízda (Bad Trip)

Ne, tento nový Netflixácký film není o psychedelických drogách. Spíše v něm jde o dva nejlepší přátele, Chrisa a Buda (Eric André a Lil Rel Howry), jejichž výlet se vymkne kontrole.

Jak diváci brzy zjistí, dvojice ukradla auto Budově sestře (hraje ji Tiffany Haddish) a celou jízdu se před ní snaží uniknout. Takže nebude nouze o celou řadu šprýmů, špásů a chaosu, které si fanoušci doma jistě užijí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -