- Reklama -

Netflix novinky březen 2021: 7 nejlepších nových filmů

I tento měsíc bude streamovací gigant stavět na své nabídce přidáním desítek nových filmů, včetně originálů, filmových klasik, nezávislých hitů a dalších.

- Reklama -

S tolika skvělými kousky je pak asi pro každého otázkou, na co se vlastně na Netflixu podívat. Kde začít? Světohled a jeho přehled tu jsou, aby vám pomohli. Toto jsou nejlepší filmové Netflix novinky březen 2021.


Tento seznam obsahuje pouze 7 filmů. Vyniká mezi nim Temný rytíř Christophera Nolana. Zatímco poslední film Batmanovské trilogie zatím na Netflixu není, fanoušci si v březnu mohou vychutnat dvě třetiny oblíbeného filmového maratonu s Christianem Balem v hlavní roli.


Až si užijete výlet do Gothamu, vraťte se do skutečného světa s filmem Biggie: I Got a Story to Tell, celovečerním dokumentem o legendárním rapperovi Biggie Smallsovi, známém také jako The Notorious B.I.G. Dokument Netflixu mapuje strmý vzestup a tragický pád slavného skladatele, jehož vliv na hudební svět je možné cítit dodnes.

Dále se v březnu určitě podívejte na film Rebelky od Amy Poehlerové, dokument Podmáznuté přijímačky a další filmy, které tento měsíc přistanou na Netflixu.

Pro více inspirace zde uvádíme nejlepší novinky, které se na Netflix dostanou v březnu 2021!

- Reklama -
1. března

Batman začíná (Batman Begins) a Temný rytíř (Dark Knight)

Christopher Nolan možná nebude sledovat své filmy o Batmanovi na HBO Max, ale alespoň je dokáže zachytit na Netflixu. Tento měsíc Netflix přidá první dva filmy z trilogie The Dark Knight, Batman začíná (2005) a The Dark Knight (2008), přičemž oba hrají Christian Bale jako Bruce Wayne. Batman začíná a Temný rytíř jsou základním sledováním pro filmové feťáky superhrdinů, takže nyní je čas představit další generaci fanoušků těmto filmům, které získaly Oscara.

Biggie: I Got a Story to Tell

Dlouho předtím, než se proslavil jako The Notorious B.I.G., byl jen „obyčejný“ Christopher Wallace, rapper a skladatel brooklynského původu. Snímek Biggie: I Got a Story to Tell sleduje cestu hudebníka vzestup drobného podvodníka až po krále rapu. Dokument se opírá o hodiny archivních záběrů a rozhovorů s kolegy z oboru, přáteli a rodinou, které vyprávějí kompletní příběh Biggieho Smallse, který pokračoval (a pokračuje) dlouho poté, co byl zabit během natáčení v roce 1997.

3. března

Ranařky (Moxie)

Dva roky po svém režijním debutu u komedie Wine Country, která je také ne Netflixu, se Amy Poehlerová vrací jako režisérka se snímkem Ranařky. Komedie přináší fenomén šovinistických nepokojů do 21. století prostřednictvím příběhu Vivian (Hadley Robinson), středoškolačky, která má dost každodenního sexismu, kterému ve škole čelí.

Když se Vivian dozví o matčině minulosti feministické rebelky, stvoří anonymně časopis kritizující poměry na škole, jako výzvu spolužačkám, aby přehodnotili institucionalizovanou misogynii.

5. března

Stráž (Sentinelle)

Každý měsíc se do seznamu Top 10 na Netflixu dostává nový cizojazyčný thriller. A v březnu očekáváme, že takovým filmem bude akční thriller Sentinelle. V tomto francouzském akčním filmu hraje Olga Kurylenko skvěle vycvičenou vojačku jménem Klara, která byla po traumatizaci z bojové mise převelena na místo blíž domovu. Když je ale její sestra brutálně napadena, Klara využije své smrtící schopnosti a vydává se pomstít mocnému pachateli.

12. března

Yes Day

Ve výčtu Netflix novinky březen 2021 nesmí chybět ani očekávaná rodinná komedie Yes Day. Ta údajně přinese zábavu pro celou rodinu. V hlavních rolích e představí Jennifer Garnerová (jako Allison) a Edgar Ramirez (jako Carlos).

Když si Allison a Carlos uvědomí, že svým dětem neustále říkají jen „ne“, dají jim 24 hodin na to, aby si něco přáli – a oni budou muset ve všem souhlasit. Varování: doma podobné věci raději nezkoušejte…

17. března

Podmáznuté přijímačky (Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal)

Bylo jen otázkou času, než se hollywoodský skandál kolem uplacených přijímaček na vysokou školu dostane na Netflix. Stane se to 17. března, kdy streamovací gigant představí Podmáznuté přijímačky, nový dokument o podvodném skandálu, do kterého se mimo jiné zapletly slavné herečky Lori Loughlinová a Felicity Huffmanová. Pokud ještě pochybujete, pak vězte, že snímek je od tvůrce naprosto fenomenálních dokumentů Tiger King a Fyre. Víc asi není třeba říkat.

26. března

Mizerná jízda (Bad Trip)

Ne, tento nový Netflixácký film není o psychedelických drogách. Spíše v něm jde o dva nejlepší přátele, Chrisa a Buda (Eric André a Lil Rel Howry), jejichž výlet se vymkne kontrole.

Jak diváci brzy zjistí, dvojice ukradla auto Budově sestře (hraje ji Tiffany Haddish) a celou jízdu se před ní snaží uniknout. Takže nebude nouze o celou řadu šprýmů, špásů a chaosu, které si fanoušci doma jistě užijí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -