- Reklama -

Žena v domě přes ulici naproti od ženy v okně 2. série: Dočká se minisérie pokračování?

Žena v domě přes ulici naproti od ženy v okně je komediální mysteriózní drama společnosti Netflix, které fanoušky napínalo až do svého konce. A ten byl tak otevřený, že se většina fandů ptá, jestli bude mít minisérie ještě pokračování.

- Reklama -

Žena v domě přes ulici naproti od ženy v okně je temně laděný komediální thriller s herečkou Kristen Bell v hlavní roli. Seriál Netflixu paroduje slavnou Ženu v okně, kterou rovněž vytvořila mezinárodní streamovací služba. Sledujeme postavu Anny (Kristen Bell), která se stále vzpamatovává z rodinné tragédie před třemi lety. Jenže zatímco se snaží zapít svou bolest, stane se Anna svědkme vraždy, která se odehraje v domě její nové sousedky. Alespoň si to myslí…

Anna totiž zapíjí svůj život, kombinuje víno a prášky a každý den se dívá z okna svého pokoje před domem. Jedné bouřlivé noci se Anna domnívá, že viděla Lisu zavražděnou, což začne sama vyšetřovat.

Všichni kolem ní, včetně jí samotné, se stanou podezřelými z vraždy a teprve finále seriálu odhalí skutečného vraha.

Bude 2. série seriálu Žena v domě přes ulici?

Žena v domě přes ulici (zbytek názvu znáte) je od začátku prezentovaná jako minisérie. Z toho je patrné, že se s pokračováním od začátku nepočítalo. O 2. sérii nevychází zprávy, Netflix žádné oznámení ohledně pokračování také neudělal.

Seriál uzavřelo zjištění, že za vraždami své těhotné matky, učitelky i Neila stála Emma. Ta také pobodala a postřelila Annu, než se jí podařilo vražedkyni ubodat k smrti.

Anna se naštěstí uzdravila a usmířila se s Douglasem, s kterým měla další dítě. Jenže pak přijde poslední scény, která ukazuje, co se stalo o rok později.

Naznačil pokračování strhující závěr?

Anna letí do New Yorku navštívit Sloane a v letadle se setkává s neznámou ženou. Když však ženu znovu spatří, je mrtvá na záchodě v letadle… Anna zpanikaří a na několik okamžiků opustí toaletu, aby přivolala stevarda. Když se však vrátí na místo činu, tělo je pryč a stevard si myslí, že si to vymyslela.

Jenže Anna pak na sedadle našla ženino kapesní zrcátko. Znamená to, že ji čeká řešení další záhady?

Nebo mohlo jít o zábavný způsob, jak minisérii ukončit?

To nejspíš zjistíme až časem.

Pokud se o pokračování seriálu Žena v domě přes ulici (a tak dále) objeví nějaké další informace, budeme tento článek aktualizovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -