- Reklama -

Žena v domě přes ulici naproti od ženy v okně 2. série: Dočká se minisérie pokračování?

Žena v domě přes ulici naproti od ženy v okně je komediální mysteriózní drama společnosti Netflix, které fanoušky napínalo až do svého konce. A ten byl tak otevřený, že se většina fandů ptá, jestli bude mít minisérie ještě pokračování.

- Reklama -

Žena v domě přes ulici naproti od ženy v okně je temně laděný komediální thriller s herečkou Kristen Bell v hlavní roli. Seriál Netflixu paroduje slavnou Ženu v okně, kterou rovněž vytvořila mezinárodní streamovací služba. Sledujeme postavu Anny (Kristen Bell), která se stále vzpamatovává z rodinné tragédie před třemi lety. Jenže zatímco se snaží zapít svou bolest, stane se Anna svědkme vraždy, která se odehraje v domě její nové sousedky. Alespoň si to myslí…

Anna totiž zapíjí svůj život, kombinuje víno a prášky a každý den se dívá z okna svého pokoje před domem. Jedné bouřlivé noci se Anna domnívá, že viděla Lisu zavražděnou, což začne sama vyšetřovat.

Všichni kolem ní, včetně jí samotné, se stanou podezřelými z vraždy a teprve finále seriálu odhalí skutečného vraha.

Bude 2. série seriálu Žena v domě přes ulici?

Žena v domě přes ulici (zbytek názvu znáte) je od začátku prezentovaná jako minisérie. Z toho je patrné, že se s pokračováním od začátku nepočítalo. O 2. sérii nevychází zprávy, Netflix žádné oznámení ohledně pokračování také neudělal.

- Reklama -

Seriál uzavřelo zjištění, že za vraždami své těhotné matky, učitelky i Neila stála Emma. Ta také pobodala a postřelila Annu, než se jí podařilo vražedkyni ubodat k smrti.

Anna se naštěstí uzdravila a usmířila se s Douglasem, s kterým měla další dítě. Jenže pak přijde poslední scény, která ukazuje, co se stalo o rok později.

Naznačil pokračování strhující závěr?

Anna letí do New Yorku navštívit Sloane a v letadle se setkává s neznámou ženou. Když však ženu znovu spatří, je mrtvá na záchodě v letadle… Anna zpanikaří a na několik okamžiků opustí toaletu, aby přivolala stevarda. Když se však vrátí na místo činu, tělo je pryč a stevard si myslí, že si to vymyslela.

Jenže Anna pak na sedadle našla ženino kapesní zrcátko. Znamená to, že ji čeká řešení další záhady?

Nebo mohlo jít o zábavný způsob, jak minisérii ukončit?

To nejspíš zjistíme až časem.

Pokud se o pokračování seriálu Žena v domě přes ulici (a tak dále) objeví nějaké další informace, budeme tento článek aktualizovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -