- Reklama -

Žena v domě přes ulici naproti od ženy v okně 2. série: Dočká se minisérie pokračování?

Žena v domě přes ulici naproti od ženy v okně je komediální mysteriózní drama společnosti Netflix, které fanoušky napínalo až do svého konce. A ten byl tak otevřený, že se většina fandů ptá, jestli bude mít minisérie ještě pokračování.

- Reklama -

Žena v domě přes ulici naproti od ženy v okně je temně laděný komediální thriller s herečkou Kristen Bell v hlavní roli. Seriál Netflixu paroduje slavnou Ženu v okně, kterou rovněž vytvořila mezinárodní streamovací služba. Sledujeme postavu Anny (Kristen Bell), která se stále vzpamatovává z rodinné tragédie před třemi lety. Jenže zatímco se snaží zapít svou bolest, stane se Anna svědkme vraždy, která se odehraje v domě její nové sousedky. Alespoň si to myslí…

Anna totiž zapíjí svůj život, kombinuje víno a prášky a každý den se dívá z okna svého pokoje před domem. Jedné bouřlivé noci se Anna domnívá, že viděla Lisu zavražděnou, což začne sama vyšetřovat.

Všichni kolem ní, včetně jí samotné, se stanou podezřelými z vraždy a teprve finále seriálu odhalí skutečného vraha.

Bude 2. série seriálu Žena v domě přes ulici?

Žena v domě přes ulici (zbytek názvu znáte) je od začátku prezentovaná jako minisérie. Z toho je patrné, že se s pokračováním od začátku nepočítalo. O 2. sérii nevychází zprávy, Netflix žádné oznámení ohledně pokračování také neudělal.

Seriál uzavřelo zjištění, že za vraždami své těhotné matky, učitelky i Neila stála Emma. Ta také pobodala a postřelila Annu, než se jí podařilo vražedkyni ubodat k smrti.

Anna se naštěstí uzdravila a usmířila se s Douglasem, s kterým měla další dítě. Jenže pak přijde poslední scény, která ukazuje, co se stalo o rok později.

Naznačil pokračování strhující závěr?

Anna letí do New Yorku navštívit Sloane a v letadle se setkává s neznámou ženou. Když však ženu znovu spatří, je mrtvá na záchodě v letadle… Anna zpanikaří a na několik okamžiků opustí toaletu, aby přivolala stevarda. Když se však vrátí na místo činu, tělo je pryč a stevard si myslí, že si to vymyslela.

Jenže Anna pak na sedadle našla ženino kapesní zrcátko. Znamená to, že ji čeká řešení další záhady?

Nebo mohlo jít o zábavný způsob, jak minisérii ukončit?

To nejspíš zjistíme až časem.

Pokud se o pokračování seriálu Žena v domě přes ulici (a tak dále) objeví nějaké další informace, budeme tento článek aktualizovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -