- Reklama -

Žena v domě přes ulici naproti od ženy v okně 2. série: Dočká se minisérie pokračování?

Žena v domě přes ulici naproti od ženy v okně je komediální mysteriózní drama společnosti Netflix, které fanoušky napínalo až do svého konce. A ten byl tak otevřený, že se většina fandů ptá, jestli bude mít minisérie ještě pokračování.

- Reklama -

Žena v domě přes ulici naproti od ženy v okně je temně laděný komediální thriller s herečkou Kristen Bell v hlavní roli. Seriál Netflixu paroduje slavnou Ženu v okně, kterou rovněž vytvořila mezinárodní streamovací služba. Sledujeme postavu Anny (Kristen Bell), která se stále vzpamatovává z rodinné tragédie před třemi lety. Jenže zatímco se snaží zapít svou bolest, stane se Anna svědkme vraždy, která se odehraje v domě její nové sousedky. Alespoň si to myslí…

Anna totiž zapíjí svůj život, kombinuje víno a prášky a každý den se dívá z okna svého pokoje před domem. Jedné bouřlivé noci se Anna domnívá, že viděla Lisu zavražděnou, což začne sama vyšetřovat.

Všichni kolem ní, včetně jí samotné, se stanou podezřelými z vraždy a teprve finále seriálu odhalí skutečného vraha.

Bude 2. série seriálu Žena v domě přes ulici?

Žena v domě přes ulici (zbytek názvu znáte) je od začátku prezentovaná jako minisérie. Z toho je patrné, že se s pokračováním od začátku nepočítalo. O 2. sérii nevychází zprávy, Netflix žádné oznámení ohledně pokračování také neudělal.

- Reklama -

Seriál uzavřelo zjištění, že za vraždami své těhotné matky, učitelky i Neila stála Emma. Ta také pobodala a postřelila Annu, než se jí podařilo vražedkyni ubodat k smrti.

Anna se naštěstí uzdravila a usmířila se s Douglasem, s kterým měla další dítě. Jenže pak přijde poslední scény, která ukazuje, co se stalo o rok později.

Naznačil pokračování strhující závěr?

Anna letí do New Yorku navštívit Sloane a v letadle se setkává s neznámou ženou. Když však ženu znovu spatří, je mrtvá na záchodě v letadle… Anna zpanikaří a na několik okamžiků opustí toaletu, aby přivolala stevarda. Když se však vrátí na místo činu, tělo je pryč a stevard si myslí, že si to vymyslela.

Jenže Anna pak na sedadle našla ženino kapesní zrcátko. Znamená to, že ji čeká řešení další záhady?

Nebo mohlo jít o zábavný způsob, jak minisérii ukončit?

To nejspíš zjistíme až časem.

Pokud se o pokračování seriálu Žena v domě přes ulici (a tak dále) objeví nějaké další informace, budeme tento článek aktualizovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -