- Reklama -

5 seriálových pecek Netflixu, co se v roce 2022 vrátí s pokračováním

Které seriálové novinky by vám neměly utéct v tomto roce?

- Reklama -

Netflix, to nejsou jenom filmy, ale také často ty nejlepší seriály, na jejichž pokračování čekají miliony fanoušků po celém světě. Na které seriálové návraty se můžeme nejvíce těšit?

Stranger Things

Kdy bude premiéra na Netflixu: léto

Čekání bylo dlouhé (třetí série Stranger Things vyšla už v červenci 2019), ale je na čase vrátit se do fiktivního městečka Hawkins v Indianě v nové řadě sci-fi eposu z 80. let. Děj pokračuje tím, že Eleven (Millie Bobby Brownová) žije se svou rodinou ve slunné Kalifornii, zbavená nadpřirozených schopností. Podrobnosti o ději jsou jako vždy přísně tajné, ale v trailerech se objevují strašidelné panenky, střelba, výbuchy a zlověstně vyhlížející muži v bílých oblecích…

Bridgertonovi

Netflix premiéra: Bude oznámeno…

Připravte se na další vznešené plesové róby, špinavé drby a nový hlavní pár, který se vrátí do vyšších kruhů londýnské společnosti v nesmírně očekávané druhé řadě této celosvětově úspěšné ságy z období viktoriánské Anglie – to jsou Bridgertonovi. Poté, co se vévoda z Hastingsu (oblíbený Regé-Jean Page, který se v nové sérii neobjeví – vzlyk!) v první sérii oženil s Daphne (Phoebe Dynevor), se nyní pozornost obrátí k začínajícímu románku mezi nejstarším sourozencem Bridgertonů Anthonym (Jonathan Bailey) a chytrou debutantkou Kate (Simone Ashley ze seriálu Sexuální výchova).

Peaky Blinders

Premiéra: Počátkem roku 2022

Příběh sledující životní osudy gangstera Tommyho Shelbyho se po velmi dlouhé odmlce vrátí začátkem roku 2022. Podle zpráv z produkce se kromě návratu Cilliana Murphyho v roli Tommyho můžeme těšit také na comeback Toma Hardyho, který hraje Žida Alfieho Salomona. Seriál Peaky Blinders nabídne divákům 6. sérii, která také má být definitivně poslední.

Koruna

Premiéra Netflix: listopad

Urozené drama z pera Petera Morgana se vrací v 5. sérii se zcela novým obsazením. Imelda Stauntonová bude nová královna Alžběta II.. Jejího manžela, prince Philipa, ztvární sir Jonathan Pryce, zatímco prince Charlese a princeznu Dianu Dominic West a Elizabeth Debicki. Lesley Manville je pak nová princezna Margaret a Bertie Carvel se připojí jako premiér Tony Blair. Nové epizody seriálu Koruna se zaměří na 90. léta, která byla pro královskou rodinu bouřlivým desetiletím.

Ledová archa

Premiéra na Netflixu: 25. ledna 2022

Vlak jede dál! Třetí série filmu Snowpiercer se na Netflixu objeví v lednu. Stejně jako ve stejnojmenném filmu „Snowpiercer“ je i v tomto seriálu středobodem děje obří vlak o 1001 vagonech, který vozí své pasažéry v nekonečných smyčkách kolem Země. Venkovní teplota: minus 84 stupňů Celsia. Po globální klimatické krizi nezbylo ze světa, jak ho známe, nic. V mrazivých teplotách už není možný normální život.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -