- Reklama -

5 seriálových pecek Netflixu, co se v roce 2022 vrátí s pokračováním

Které seriálové novinky by vám neměly utéct v tomto roce?

- Reklama -

Netflix, to nejsou jenom filmy, ale také často ty nejlepší seriály, na jejichž pokračování čekají miliony fanoušků po celém světě. Na které seriálové návraty se můžeme nejvíce těšit?

Stranger Things

Kdy bude premiéra na Netflixu: léto

Čekání bylo dlouhé (třetí série Stranger Things vyšla už v červenci 2019), ale je na čase vrátit se do fiktivního městečka Hawkins v Indianě v nové řadě sci-fi eposu z 80. let. Děj pokračuje tím, že Eleven (Millie Bobby Brownová) žije se svou rodinou ve slunné Kalifornii, zbavená nadpřirozených schopností. Podrobnosti o ději jsou jako vždy přísně tajné, ale v trailerech se objevují strašidelné panenky, střelba, výbuchy a zlověstně vyhlížející muži v bílých oblecích…

Bridgertonovi

Netflix premiéra: Bude oznámeno…

Připravte se na další vznešené plesové róby, špinavé drby a nový hlavní pár, který se vrátí do vyšších kruhů londýnské společnosti v nesmírně očekávané druhé řadě této celosvětově úspěšné ságy z období viktoriánské Anglie – to jsou Bridgertonovi. Poté, co se vévoda z Hastingsu (oblíbený Regé-Jean Page, který se v nové sérii neobjeví – vzlyk!) v první sérii oženil s Daphne (Phoebe Dynevor), se nyní pozornost obrátí k začínajícímu románku mezi nejstarším sourozencem Bridgertonů Anthonym (Jonathan Bailey) a chytrou debutantkou Kate (Simone Ashley ze seriálu Sexuální výchova).

Peaky Blinders

Premiéra: Počátkem roku 2022

Příběh sledující životní osudy gangstera Tommyho Shelbyho se po velmi dlouhé odmlce vrátí začátkem roku 2022. Podle zpráv z produkce se kromě návratu Cilliana Murphyho v roli Tommyho můžeme těšit také na comeback Toma Hardyho, který hraje Žida Alfieho Salomona. Seriál Peaky Blinders nabídne divákům 6. sérii, která také má být definitivně poslední.

Koruna

Premiéra Netflix: listopad

Urozené drama z pera Petera Morgana se vrací v 5. sérii se zcela novým obsazením. Imelda Stauntonová bude nová královna Alžběta II.. Jejího manžela, prince Philipa, ztvární sir Jonathan Pryce, zatímco prince Charlese a princeznu Dianu Dominic West a Elizabeth Debicki. Lesley Manville je pak nová princezna Margaret a Bertie Carvel se připojí jako premiér Tony Blair. Nové epizody seriálu Koruna se zaměří na 90. léta, která byla pro královskou rodinu bouřlivým desetiletím.

Ledová archa

Premiéra na Netflixu: 25. ledna 2022

Vlak jede dál! Třetí série filmu Snowpiercer se na Netflixu objeví v lednu. Stejně jako ve stejnojmenném filmu „Snowpiercer“ je i v tomto seriálu středobodem děje obří vlak o 1001 vagonech, který vozí své pasažéry v nekonečných smyčkách kolem Země. Venkovní teplota: minus 84 stupňů Celsia. Po globální klimatické krizi nezbylo ze světa, jak ho známe, nic. V mrazivých teplotách už není možný normální život.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -