- Reklama -

5 seriálových pecek Netflixu, co se v roce 2022 vrátí s pokračováním

Které seriálové novinky by vám neměly utéct v tomto roce?

- Reklama -

Netflix, to nejsou jenom filmy, ale také často ty nejlepší seriály, na jejichž pokračování čekají miliony fanoušků po celém světě. Na které seriálové návraty se můžeme nejvíce těšit?

Stranger Things

Kdy bude premiéra na Netflixu: léto

Čekání bylo dlouhé (třetí série Stranger Things vyšla už v červenci 2019), ale je na čase vrátit se do fiktivního městečka Hawkins v Indianě v nové řadě sci-fi eposu z 80. let. Děj pokračuje tím, že Eleven (Millie Bobby Brownová) žije se svou rodinou ve slunné Kalifornii, zbavená nadpřirozených schopností. Podrobnosti o ději jsou jako vždy přísně tajné, ale v trailerech se objevují strašidelné panenky, střelba, výbuchy a zlověstně vyhlížející muži v bílých oblecích…

Bridgertonovi

Netflix premiéra: Bude oznámeno…

Připravte se na další vznešené plesové róby, špinavé drby a nový hlavní pár, který se vrátí do vyšších kruhů londýnské společnosti v nesmírně očekávané druhé řadě této celosvětově úspěšné ságy z období viktoriánské Anglie – to jsou Bridgertonovi. Poté, co se vévoda z Hastingsu (oblíbený Regé-Jean Page, který se v nové sérii neobjeví – vzlyk!) v první sérii oženil s Daphne (Phoebe Dynevor), se nyní pozornost obrátí k začínajícímu románku mezi nejstarším sourozencem Bridgertonů Anthonym (Jonathan Bailey) a chytrou debutantkou Kate (Simone Ashley ze seriálu Sexuální výchova).

Peaky Blinders

Premiéra: Počátkem roku 2022

Příběh sledující životní osudy gangstera Tommyho Shelbyho se po velmi dlouhé odmlce vrátí začátkem roku 2022. Podle zpráv z produkce se kromě návratu Cilliana Murphyho v roli Tommyho můžeme těšit také na comeback Toma Hardyho, který hraje Žida Alfieho Salomona. Seriál Peaky Blinders nabídne divákům 6. sérii, která také má být definitivně poslední.

- Reklama -

Koruna

Premiéra Netflix: listopad

Urozené drama z pera Petera Morgana se vrací v 5. sérii se zcela novým obsazením. Imelda Stauntonová bude nová královna Alžběta II.. Jejího manžela, prince Philipa, ztvární sir Jonathan Pryce, zatímco prince Charlese a princeznu Dianu Dominic West a Elizabeth Debicki. Lesley Manville je pak nová princezna Margaret a Bertie Carvel se připojí jako premiér Tony Blair. Nové epizody seriálu Koruna se zaměří na 90. léta, která byla pro královskou rodinu bouřlivým desetiletím.

Ledová archa

Premiéra na Netflixu: 25. ledna 2022

Vlak jede dál! Třetí série filmu Snowpiercer se na Netflixu objeví v lednu. Stejně jako ve stejnojmenném filmu „Snowpiercer“ je i v tomto seriálu středobodem děje obří vlak o 1001 vagonech, který vozí své pasažéry v nekonečných smyčkách kolem Země. Venkovní teplota: minus 84 stupňů Celsia. Po globální klimatické krizi nezbylo ze světa, jak ho známe, nic. V mrazivých teplotách už není možný normální život.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -