- Reklama -

5 seriálových pecek Netflixu, co se v roce 2022 vrátí s pokračováním

Které seriálové novinky by vám neměly utéct v tomto roce?

- Reklama -

Netflix, to nejsou jenom filmy, ale také často ty nejlepší seriály, na jejichž pokračování čekají miliony fanoušků po celém světě. Na které seriálové návraty se můžeme nejvíce těšit?

Stranger Things

Kdy bude premiéra na Netflixu: léto

Čekání bylo dlouhé (třetí série Stranger Things vyšla už v červenci 2019), ale je na čase vrátit se do fiktivního městečka Hawkins v Indianě v nové řadě sci-fi eposu z 80. let. Děj pokračuje tím, že Eleven (Millie Bobby Brownová) žije se svou rodinou ve slunné Kalifornii, zbavená nadpřirozených schopností. Podrobnosti o ději jsou jako vždy přísně tajné, ale v trailerech se objevují strašidelné panenky, střelba, výbuchy a zlověstně vyhlížející muži v bílých oblecích…

Bridgertonovi

Netflix premiéra: Bude oznámeno…

Připravte se na další vznešené plesové róby, špinavé drby a nový hlavní pár, který se vrátí do vyšších kruhů londýnské společnosti v nesmírně očekávané druhé řadě této celosvětově úspěšné ságy z období viktoriánské Anglie – to jsou Bridgertonovi. Poté, co se vévoda z Hastingsu (oblíbený Regé-Jean Page, který se v nové sérii neobjeví – vzlyk!) v první sérii oženil s Daphne (Phoebe Dynevor), se nyní pozornost obrátí k začínajícímu románku mezi nejstarším sourozencem Bridgertonů Anthonym (Jonathan Bailey) a chytrou debutantkou Kate (Simone Ashley ze seriálu Sexuální výchova).

Peaky Blinders

Premiéra: Počátkem roku 2022

Příběh sledující životní osudy gangstera Tommyho Shelbyho se po velmi dlouhé odmlce vrátí začátkem roku 2022. Podle zpráv z produkce se kromě návratu Cilliana Murphyho v roli Tommyho můžeme těšit také na comeback Toma Hardyho, který hraje Žida Alfieho Salomona. Seriál Peaky Blinders nabídne divákům 6. sérii, která také má být definitivně poslední.

Koruna

Premiéra Netflix: listopad

Urozené drama z pera Petera Morgana se vrací v 5. sérii se zcela novým obsazením. Imelda Stauntonová bude nová královna Alžběta II.. Jejího manžela, prince Philipa, ztvární sir Jonathan Pryce, zatímco prince Charlese a princeznu Dianu Dominic West a Elizabeth Debicki. Lesley Manville je pak nová princezna Margaret a Bertie Carvel se připojí jako premiér Tony Blair. Nové epizody seriálu Koruna se zaměří na 90. léta, která byla pro královskou rodinu bouřlivým desetiletím.

Ledová archa

Premiéra na Netflixu: 25. ledna 2022

Vlak jede dál! Třetí série filmu Snowpiercer se na Netflixu objeví v lednu. Stejně jako ve stejnojmenném filmu „Snowpiercer“ je i v tomto seriálu středobodem děje obří vlak o 1001 vagonech, který vozí své pasažéry v nekonečných smyčkách kolem Země. Venkovní teplota: minus 84 stupňů Celsia. Po globální klimatické krizi nezbylo ze světa, jak ho známe, nic. V mrazivých teplotách už není možný normální život.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -