- Reklama -

5 seriálových pecek Netflixu, co se v roce 2022 vrátí s pokračováním

Které seriálové novinky by vám neměly utéct v tomto roce?

- Reklama -

Netflix, to nejsou jenom filmy, ale také často ty nejlepší seriály, na jejichž pokračování čekají miliony fanoušků po celém světě. Na které seriálové návraty se můžeme nejvíce těšit?

Stranger Things

Kdy bude premiéra na Netflixu: léto

Čekání bylo dlouhé (třetí série Stranger Things vyšla už v červenci 2019), ale je na čase vrátit se do fiktivního městečka Hawkins v Indianě v nové řadě sci-fi eposu z 80. let. Děj pokračuje tím, že Eleven (Millie Bobby Brownová) žije se svou rodinou ve slunné Kalifornii, zbavená nadpřirozených schopností. Podrobnosti o ději jsou jako vždy přísně tajné, ale v trailerech se objevují strašidelné panenky, střelba, výbuchy a zlověstně vyhlížející muži v bílých oblecích…

Bridgertonovi

Netflix premiéra: Bude oznámeno…

Připravte se na další vznešené plesové róby, špinavé drby a nový hlavní pár, který se vrátí do vyšších kruhů londýnské společnosti v nesmírně očekávané druhé řadě této celosvětově úspěšné ságy z období viktoriánské Anglie – to jsou Bridgertonovi. Poté, co se vévoda z Hastingsu (oblíbený Regé-Jean Page, který se v nové sérii neobjeví – vzlyk!) v první sérii oženil s Daphne (Phoebe Dynevor), se nyní pozornost obrátí k začínajícímu románku mezi nejstarším sourozencem Bridgertonů Anthonym (Jonathan Bailey) a chytrou debutantkou Kate (Simone Ashley ze seriálu Sexuální výchova).

Peaky Blinders

Premiéra: Počátkem roku 2022

Příběh sledující životní osudy gangstera Tommyho Shelbyho se po velmi dlouhé odmlce vrátí začátkem roku 2022. Podle zpráv z produkce se kromě návratu Cilliana Murphyho v roli Tommyho můžeme těšit také na comeback Toma Hardyho, který hraje Žida Alfieho Salomona. Seriál Peaky Blinders nabídne divákům 6. sérii, která také má být definitivně poslední.

Koruna

Premiéra Netflix: listopad

- Reklama -

Urozené drama z pera Petera Morgana se vrací v 5. sérii se zcela novým obsazením. Imelda Stauntonová bude nová královna Alžběta II.. Jejího manžela, prince Philipa, ztvární sir Jonathan Pryce, zatímco prince Charlese a princeznu Dianu Dominic West a Elizabeth Debicki. Lesley Manville je pak nová princezna Margaret a Bertie Carvel se připojí jako premiér Tony Blair. Nové epizody seriálu Koruna se zaměří na 90. léta, která byla pro královskou rodinu bouřlivým desetiletím.

Ledová archa

Premiéra na Netflixu: 25. ledna 2022

Vlak jede dál! Třetí série filmu Snowpiercer se na Netflixu objeví v lednu. Stejně jako ve stejnojmenném filmu „Snowpiercer“ je i v tomto seriálu středobodem děje obří vlak o 1001 vagonech, který vozí své pasažéry v nekonečných smyčkách kolem Země. Venkovní teplota: minus 84 stupňů Celsia. Po globální klimatické krizi nezbylo ze světa, jak ho známe, nic. V mrazivých teplotách už není možný normální život.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -