- Reklama -

After Life 4. série? Ricky Gervais prozradil, proč seriál musel skončit

After Life 4. série? Tak té se fanoušci seriálu v hlavní roli s Rickym Gervaisem nedočkají. Jak to vysvětluje Gervais, který After Life napsal?

- Reklama -

Jakmile dokoukáte nové díly seriálu After Life na Netflixu, je to definitivní konec. A Ricky Gervais v rozhovoru s Lauren Laverneovou v pořadu BBC před premiérou třetí série vysvětlil, proč se rozhodl, že After Life 4. série už nebude.

Ricky ale také prozradil podrobnosti o tom, co Tonyho čeká v jeho poslední řadě.

Přijde konec, slibuje Gervais. Lepší prý nevymyslel

„Žádné spoilery, ale najde důvody, proč žít v tom, že může být na světě nějak dobrý, i když není úplně šťastný,“ řekl Gerviaus. „Je tu ta část, že je smířený s tím, že má svůj život a je s ním spokojený. Nesnaží se Lisu nahradit, protože ví, že to nejde, ale říká: ‚Kdybych našel důvod, proč ráno vstávat, byl bych rád‘. A svým způsobem to dělá.“

Ze slov Gervaise je jasné, že nová nálož epizod seriál uzavře. Tvůrce seriálu After Life prozradil, že si pohrával s více než jedním možným koncem seriálu.

„Lepší konec mě nenapadl. A napadly mě asi čtyři nebo pět,“ smál se Ricky v rozhovoru s Laverneovou. „Rozhodl jsem se pro tenhle.“

- Reklama -

Tahle délka stačí, vyloučil příchod After Life 4. série

Ale jak Gervais přiznal, ukončit seriál pro něj bylo těžké. I proto, že After Life 4. série bylo něco, co všichni fanoušci tak nějak očekávali. „Problém s ukončením sitcomu je ten, že to [After Life] téměř popírá žánr,“ myslí si Gervaise „U filmu je, řekněme, začátek, prostředek a konec, zatímco u sitcomu je všechno uprostřed.“

Hvězda Kanclu pak přiznala, že se jí 3 série po 6 dílech zdály adekvátní. „Musíte se rozhodnout, kdy to [konec] přijde, a myslím, že 18 epizod je tak dlouhých, jak jen to může být,“ vysvětlil Gervais. „Možná je to dokonce ideální délka. Epizody jsou kratší než průměrný sitcom, mají 26 minut. Takže si myslím, že se na to díváte sedm nebo osm hodin v životě člověka. A myslím, že je to tak akorát.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -