- Reklama -

After Life 4. série? Ricky Gervais prozradil, proč seriál musel skončit

After Life 4. série? Tak té se fanoušci seriálu v hlavní roli s Rickym Gervaisem nedočkají. Jak to vysvětluje Gervais, který After Life napsal?

- Reklama -

Jakmile dokoukáte nové díly seriálu After Life na Netflixu, je to definitivní konec. A Ricky Gervais v rozhovoru s Lauren Laverneovou v pořadu BBC před premiérou třetí série vysvětlil, proč se rozhodl, že After Life 4. série už nebude.

Ricky ale také prozradil podrobnosti o tom, co Tonyho čeká v jeho poslední řadě.

Přijde konec, slibuje Gervais. Lepší prý nevymyslel

„Žádné spoilery, ale najde důvody, proč žít v tom, že může být na světě nějak dobrý, i když není úplně šťastný,“ řekl Gerviaus. „Je tu ta část, že je smířený s tím, že má svůj život a je s ním spokojený. Nesnaží se Lisu nahradit, protože ví, že to nejde, ale říká: ‚Kdybych našel důvod, proč ráno vstávat, byl bych rád‘. A svým způsobem to dělá.“

Ze slov Gervaise je jasné, že nová nálož epizod seriál uzavře. Tvůrce seriálu After Life prozradil, že si pohrával s více než jedním možným koncem seriálu.

„Lepší konec mě nenapadl. A napadly mě asi čtyři nebo pět,“ smál se Ricky v rozhovoru s Laverneovou. „Rozhodl jsem se pro tenhle.“

Tahle délka stačí, vyloučil příchod After Life 4. série

- Reklama -

Ale jak Gervais přiznal, ukončit seriál pro něj bylo těžké. I proto, že After Life 4. série bylo něco, co všichni fanoušci tak nějak očekávali. „Problém s ukončením sitcomu je ten, že to [After Life] téměř popírá žánr,“ myslí si Gervaise „U filmu je, řekněme, začátek, prostředek a konec, zatímco u sitcomu je všechno uprostřed.“

Hvězda Kanclu pak přiznala, že se jí 3 série po 6 dílech zdály adekvátní. „Musíte se rozhodnout, kdy to [konec] přijde, a myslím, že 18 epizod je tak dlouhých, jak jen to může být,“ vysvětlil Gervais. „Možná je to dokonce ideální délka. Epizody jsou kratší než průměrný sitcom, mají 26 minut. Takže si myslím, že se na to díváte sedm nebo osm hodin v životě člověka. A myslím, že je to tak akorát.“

- Reklama -

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články