- Reklama -

Ozark 4. série: Výplata se blíží

Nekonečně napínavý příběh manželského páru, který pere peníze pro mafii, se blíží svému konci. Na co se můžeme těšit v Ozark 4. série?

- Reklama -

Některá dramata v pozdějších sériích ztrácejí na síle: Seriál Ozark od Netflixu o dvojici, která pere peníze pro mexický drogový kartel, je ale s každou epizodu stále silnější. Třetí série zajímala ohromné množství diváků a dá se předpokládat, že Ozark 4. série, kterou příběh končí, bude ještě zajímavější.

Čtvrtá a závěrečná sezóna je rozdělená na dvě části, každá má sedm epizod. V první polovině, která vychází 21. ledna, se Marty Byrde (Jason Bateman) a jeho žena Wendy (Laura Linneyová) dostanou s šéfem kartelu Omarem (Felix Solis) do složitější situace, než by si přáli.

Doplatí Byrdovi na pletky s mafií?

„Vím, jak to všechno skončí,“ komentuje nadcházející epizody Jason Bateman podle serveru radiotimes.com. „Zajímala mě otázka: projde jim to, nebo zaplatí účet? Co chtějí producenti sdělit divákům o důsledcích toho, co Byrdovi udělali?“

Představitel hlavní role si zároveň myslí, že je dobře, že Ozark po 4. řadě skoníč. „Vzhledem k inteligenci Martyho a Wendy Byrdových, pokud by v tomto tempu pokračovali ještě dlouho, buď se jim to povede, nebo je buď zabijí a nebo rovnou zavřou do vězení,“ vysvětluje. „Alternativou je zploštit ten spád, aby nakonec neskočili žralokovi na špek. Ale pak prostě začneme protahovat další sezóny.“

Stále důležitější Ruth…

Jednou z postav, která bude hrát v závěrečných dílech klíčovou roli, je Ruth Langmorová, kterou hraje Julia Garnerová. Ve třetí sezóně se Ruth stala důležitou součástí zločineckého podniku Byrdových, ale přerušila s nimi styky poté, co jejího milence Bena – Wendyina bratra – zavraždili.

„Ruth má opravdu dobrou intuici. A Byrdovi ji tak trochu ovládli a ona ji přestala poslouchat,“ řekla Garnerová pro web esquire.com. „Ve čtvrté sérii chce získat zpět nezávislost, kterou měla před jejich příchodem. Uvědomuje si, že bez Byrdových je silnější.“

„Čtvrtá série je o tom, zda si Ruth skutečně vytvoří něco vlastního, co chce, nebo zda chce něco jiného,‘ říká k posledním dílům výkonný producent Chris Mundy, jak informuje cheetsheet.com. „Je také o tom, jestli Byrdovi promění největší chybu svého života v obrovskou výhodu – a jak moc je karma dožene, pokud se tak stane?“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -