- Reklama -

Ozark 4. série: Výplata se blíží

Nekonečně napínavý příběh manželského páru, který pere peníze pro mafii, se blíží svému konci. Na co se můžeme těšit v Ozark 4. série?

- Reklama -

Některá dramata v pozdějších sériích ztrácejí na síle: Seriál Ozark od Netflixu o dvojici, která pere peníze pro mexický drogový kartel, je ale s každou epizodu stále silnější. Třetí série zajímala ohromné množství diváků a dá se předpokládat, že Ozark 4. série, kterou příběh končí, bude ještě zajímavější.

Čtvrtá a závěrečná sezóna je rozdělená na dvě části, každá má sedm epizod. V první polovině, která vychází 21. ledna, se Marty Byrde (Jason Bateman) a jeho žena Wendy (Laura Linneyová) dostanou s šéfem kartelu Omarem (Felix Solis) do složitější situace, než by si přáli.

Doplatí Byrdovi na pletky s mafií?

„Vím, jak to všechno skončí,“ komentuje nadcházející epizody Jason Bateman podle serveru radiotimes.com. „Zajímala mě otázka: projde jim to, nebo zaplatí účet? Co chtějí producenti sdělit divákům o důsledcích toho, co Byrdovi udělali?“

Představitel hlavní role si zároveň myslí, že je dobře, že Ozark po 4. řadě skoníč. „Vzhledem k inteligenci Martyho a Wendy Byrdových, pokud by v tomto tempu pokračovali ještě dlouho, buď se jim to povede, nebo je buď zabijí a nebo rovnou zavřou do vězení,“ vysvětluje. „Alternativou je zploštit ten spád, aby nakonec neskočili žralokovi na špek. Ale pak prostě začneme protahovat další sezóny.“

- Reklama -

Stále důležitější Ruth…

Jednou z postav, která bude hrát v závěrečných dílech klíčovou roli, je Ruth Langmorová, kterou hraje Julia Garnerová. Ve třetí sezóně se Ruth stala důležitou součástí zločineckého podniku Byrdových, ale přerušila s nimi styky poté, co jejího milence Bena – Wendyina bratra – zavraždili.

„Ruth má opravdu dobrou intuici. A Byrdovi ji tak trochu ovládli a ona ji přestala poslouchat,“ řekla Garnerová pro web esquire.com. „Ve čtvrté sérii chce získat zpět nezávislost, kterou měla před jejich příchodem. Uvědomuje si, že bez Byrdových je silnější.“

„Čtvrtá série je o tom, zda si Ruth skutečně vytvoří něco vlastního, co chce, nebo zda chce něco jiného,‘ říká k posledním dílům výkonný producent Chris Mundy, jak informuje cheetsheet.com. „Je také o tom, jestli Byrdovi promění největší chybu svého života v obrovskou výhodu – a jak moc je karma dožene, pokud se tak stane?“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -