- Reklama -

Ozark 4. série: Výplata se blíží

Nekonečně napínavý příběh manželského páru, který pere peníze pro mafii, se blíží svému konci. Na co se můžeme těšit v Ozark 4. série?

- Reklama -

Některá dramata v pozdějších sériích ztrácejí na síle: Seriál Ozark od Netflixu o dvojici, která pere peníze pro mexický drogový kartel, je ale s každou epizodu stále silnější. Třetí série zajímala ohromné množství diváků a dá se předpokládat, že Ozark 4. série, kterou příběh končí, bude ještě zajímavější.

Čtvrtá a závěrečná sezóna je rozdělená na dvě části, každá má sedm epizod. V první polovině, která vychází 21. ledna, se Marty Byrde (Jason Bateman) a jeho žena Wendy (Laura Linneyová) dostanou s šéfem kartelu Omarem (Felix Solis) do složitější situace, než by si přáli.

Doplatí Byrdovi na pletky s mafií?

„Vím, jak to všechno skončí,“ komentuje nadcházející epizody Jason Bateman podle serveru radiotimes.com. „Zajímala mě otázka: projde jim to, nebo zaplatí účet? Co chtějí producenti sdělit divákům o důsledcích toho, co Byrdovi udělali?“

Představitel hlavní role si zároveň myslí, že je dobře, že Ozark po 4. řadě skoníč. „Vzhledem k inteligenci Martyho a Wendy Byrdových, pokud by v tomto tempu pokračovali ještě dlouho, buď se jim to povede, nebo je buď zabijí a nebo rovnou zavřou do vězení,“ vysvětluje. „Alternativou je zploštit ten spád, aby nakonec neskočili žralokovi na špek. Ale pak prostě začneme protahovat další sezóny.“

- Reklama -

Stále důležitější Ruth…

Jednou z postav, která bude hrát v závěrečných dílech klíčovou roli, je Ruth Langmorová, kterou hraje Julia Garnerová. Ve třetí sezóně se Ruth stala důležitou součástí zločineckého podniku Byrdových, ale přerušila s nimi styky poté, co jejího milence Bena – Wendyina bratra – zavraždili.

„Ruth má opravdu dobrou intuici. A Byrdovi ji tak trochu ovládli a ona ji přestala poslouchat,“ řekla Garnerová pro web esquire.com. „Ve čtvrté sérii chce získat zpět nezávislost, kterou měla před jejich příchodem. Uvědomuje si, že bez Byrdových je silnější.“

„Čtvrtá série je o tom, zda si Ruth skutečně vytvoří něco vlastního, co chce, nebo zda chce něco jiného,‘ říká k posledním dílům výkonný producent Chris Mundy, jak informuje cheetsheet.com. „Je také o tom, jestli Byrdovi promění největší chybu svého života v obrovskou výhodu – a jak moc je karma dožene, pokud se tak stane?“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -