- Reklama -

After Life 3. série: Co prozradil Ricky Gervais?

After life 3 by se mohl na Netflixu objevit již brzy. Hlavní hvězda a tvůrce Ricky Gervais poskytl fanouškům detailní informace o tom, jak probíhá natáčení.

- Reklama -

Od premiéry na Netflixu v roce 2019 seriál After Life rozesmál i rozplakal fanoušky po celém světe díky ztvárnění truchlícího Tonyho skvělým Rickym Gervaisem. Tony přišel kvůli rakovině o manželku Lisu (hraje ji Kerry Godlimanová). Diváci jsou proto svědky toho, jak bojuje se svým zármutkem a přizpůsobuje se životu bez ní. Snaží se přežít prostřednictvím černého humoru, drzého přístupu a srdcervoucích bojů. Nyní se chystá 3. sezóna a Ricky na Twitteru potvrdil, že se v současné době dokončují poslední úpravy.

Datum vydání třetí série After Life zůstává zahalené tajemstvím, ale Ricky se na Twitteru pokusil osvětlit, kdy mohou fanoušci očekávat návrat seriálu.


Natáčení začalo na začátku tohoto roku. Nyní už se dokončuje, protože Ricky se podělil o část klíčové grafiky ze seriálu před třetí sérií.

- Reklama -

Komik naznačil, že za týden bude hotovo, a dodal: „Pak to bude několik týdnů postprodukce. A pak pár měsíců překládání do 160 jazyků.“

Ricky si zároveň nenechal ujít příležitost udělat vtip: „Kdybyste věděli, kolik práce do toho dávám, víc byste si mě vážili.“

Hudba plná hvězd

Tím však série novinek neskončila. Tvůrce After Life prozradil i hudební část 3. série.

„Hudební doprovod se bude skládat ze dvou částí: „Hudba zahrnuje: Boba Dylana, Joni Mitchell, Radiohead, 10CC, Cata Stevense, Aarona Espeho, Kate Rusby, Todda Rundgrena, Hammock a spoustu originální hudby,“ dodal Ricky v samostatném tweetu.

Vzhledem k výše uvedenému to tedy vypadá, že After Life 3 by mohla být dokončen koncem listopadu nebo v prosinci.

Vzhledem k tomu, že Netflix pravděpodobně vydá seriál brzy poté, mohou fanoušci očekávat After Life 3 na začátku roku 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -