- Reklama -

After Life 3. série: Co prozradil Ricky Gervais?

After life 3 by se mohl na Netflixu objevit již brzy. Hlavní hvězda a tvůrce Ricky Gervais poskytl fanouškům detailní informace o tom, jak probíhá natáčení.

- Reklama -

Od premiéry na Netflixu v roce 2019 seriál After Life rozesmál i rozplakal fanoušky po celém světe díky ztvárnění truchlícího Tonyho skvělým Rickym Gervaisem. Tony přišel kvůli rakovině o manželku Lisu (hraje ji Kerry Godlimanová). Diváci jsou proto svědky toho, jak bojuje se svým zármutkem a přizpůsobuje se životu bez ní. Snaží se přežít prostřednictvím černého humoru, drzého přístupu a srdcervoucích bojů. Nyní se chystá 3. sezóna a Ricky na Twitteru potvrdil, že se v současné době dokončují poslední úpravy.

Datum vydání třetí série After Life zůstává zahalené tajemstvím, ale Ricky se na Twitteru pokusil osvětlit, kdy mohou fanoušci očekávat návrat seriálu.


Natáčení začalo na začátku tohoto roku. Nyní už se dokončuje, protože Ricky se podělil o část klíčové grafiky ze seriálu před třetí sérií.

Komik naznačil, že za týden bude hotovo, a dodal: „Pak to bude několik týdnů postprodukce. A pak pár měsíců překládání do 160 jazyků.“

Ricky si zároveň nenechal ujít příležitost udělat vtip: „Kdybyste věděli, kolik práce do toho dávám, víc byste si mě vážili.“

Hudba plná hvězd

Tím však série novinek neskončila. Tvůrce After Life prozradil i hudební část 3. série.

„Hudební doprovod se bude skládat ze dvou částí: „Hudba zahrnuje: Boba Dylana, Joni Mitchell, Radiohead, 10CC, Cata Stevense, Aarona Espeho, Kate Rusby, Todda Rundgrena, Hammock a spoustu originální hudby,“ dodal Ricky v samostatném tweetu.

Vzhledem k výše uvedenému to tedy vypadá, že After Life 3 by mohla být dokončen koncem listopadu nebo v prosinci.

Vzhledem k tomu, že Netflix pravděpodobně vydá seriál brzy poté, mohou fanoušci očekávat After Life 3 na začátku roku 2022.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -