- Reklama -

After Life 3. série: Co prozradil Ricky Gervais?

After life 3 by se mohl na Netflixu objevit již brzy. Hlavní hvězda a tvůrce Ricky Gervais poskytl fanouškům detailní informace o tom, jak probíhá natáčení.

- Reklama -

Od premiéry na Netflixu v roce 2019 seriál After Life rozesmál i rozplakal fanoušky po celém světe díky ztvárnění truchlícího Tonyho skvělým Rickym Gervaisem. Tony přišel kvůli rakovině o manželku Lisu (hraje ji Kerry Godlimanová). Diváci jsou proto svědky toho, jak bojuje se svým zármutkem a přizpůsobuje se životu bez ní. Snaží se přežít prostřednictvím černého humoru, drzého přístupu a srdcervoucích bojů. Nyní se chystá 3. sezóna a Ricky na Twitteru potvrdil, že se v současné době dokončují poslední úpravy.

Datum vydání třetí série After Life zůstává zahalené tajemstvím, ale Ricky se na Twitteru pokusil osvětlit, kdy mohou fanoušci očekávat návrat seriálu.


Natáčení začalo na začátku tohoto roku. Nyní už se dokončuje, protože Ricky se podělil o část klíčové grafiky ze seriálu před třetí sérií.

- Reklama -

Komik naznačil, že za týden bude hotovo, a dodal: „Pak to bude několik týdnů postprodukce. A pak pár měsíců překládání do 160 jazyků.“

Ricky si zároveň nenechal ujít příležitost udělat vtip: „Kdybyste věděli, kolik práce do toho dávám, víc byste si mě vážili.“

Hudba plná hvězd

Tím však série novinek neskončila. Tvůrce After Life prozradil i hudební část 3. série.

„Hudební doprovod se bude skládat ze dvou částí: „Hudba zahrnuje: Boba Dylana, Joni Mitchell, Radiohead, 10CC, Cata Stevense, Aarona Espeho, Kate Rusby, Todda Rundgrena, Hammock a spoustu originální hudby,“ dodal Ricky v samostatném tweetu.

Vzhledem k výše uvedenému to tedy vypadá, že After Life 3 by mohla být dokončen koncem listopadu nebo v prosinci.

Vzhledem k tomu, že Netflix pravděpodobně vydá seriál brzy poté, mohou fanoušci očekávat After Life 3 na začátku roku 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -