- Reklama -

After Life 3. série: Co prozradil Ricky Gervais?

After life 3 by se mohl na Netflixu objevit již brzy. Hlavní hvězda a tvůrce Ricky Gervais poskytl fanouškům detailní informace o tom, jak probíhá natáčení.

- Reklama -

Od premiéry na Netflixu v roce 2019 seriál After Life rozesmál i rozplakal fanoušky po celém světe díky ztvárnění truchlícího Tonyho skvělým Rickym Gervaisem. Tony přišel kvůli rakovině o manželku Lisu (hraje ji Kerry Godlimanová). Diváci jsou proto svědky toho, jak bojuje se svým zármutkem a přizpůsobuje se životu bez ní. Snaží se přežít prostřednictvím černého humoru, drzého přístupu a srdcervoucích bojů. Nyní se chystá 3. sezóna a Ricky na Twitteru potvrdil, že se v současné době dokončují poslední úpravy.

Datum vydání třetí série After Life zůstává zahalené tajemstvím, ale Ricky se na Twitteru pokusil osvětlit, kdy mohou fanoušci očekávat návrat seriálu.


Natáčení začalo na začátku tohoto roku. Nyní už se dokončuje, protože Ricky se podělil o část klíčové grafiky ze seriálu před třetí sérií.

- Reklama -

Komik naznačil, že za týden bude hotovo, a dodal: „Pak to bude několik týdnů postprodukce. A pak pár měsíců překládání do 160 jazyků.“

Ricky si zároveň nenechal ujít příležitost udělat vtip: „Kdybyste věděli, kolik práce do toho dávám, víc byste si mě vážili.“

Hudba plná hvězd

Tím však série novinek neskončila. Tvůrce After Life prozradil i hudební část 3. série.

„Hudební doprovod se bude skládat ze dvou částí: „Hudba zahrnuje: Boba Dylana, Joni Mitchell, Radiohead, 10CC, Cata Stevense, Aarona Espeho, Kate Rusby, Todda Rundgrena, Hammock a spoustu originální hudby,“ dodal Ricky v samostatném tweetu.

Vzhledem k výše uvedenému to tedy vypadá, že After Life 3 by mohla být dokončen koncem listopadu nebo v prosinci.

Vzhledem k tomu, že Netflix pravděpodobně vydá seriál brzy poté, mohou fanoušci očekávat After Life 3 na začátku roku 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -