- Reklama -

Peaky Blinders 6: Skončí seriál smrtí Tommyho Shelbyho?

Jak nakonec dopadnou Gangy z Birminghamu?

- Reklama -

Jak už jste se mohli na Světohledu dočíst, seriál Peaky Blinders je v postprodukci, která je to poslední, co brání zveřejnění nových dílů. Přežije ale další sérii hlavní hrdina seriálu Tommy Shelby? Podle mnohých fanoušků ne!

Seriál Peaky Blinders sleduje posledních 5 řad vzestup zločinecké kariéry Tommyho Shelbyho (hraje ho Cillian Murphy) a rodiny Shelbyových. Tak trochu mafiánská rodina přežila už mnohé. Teď se ale začalo spekulovat, že hlavní postava seriálu i rodiny Shelbyových se další série nedožije. Podle fanoušků Tommy možná zemře!

Zemře Tommy Shelby v šesté sérii Peaky Blinders?

Už poslední díly naznačily, že Tommymu jako by přestalo přát jeho vyhlášené štěstí. Poslední řada totiž vůbec nešla podle jeho plánu. A to zejména pokud přijde řeč na pokus o atentát na Oswalda Mosleyho (Sam Claflin).

Obvykle chladný a precizní Tommy při atentátu naprosto selhal a vůbec to nenesl dobře. Vymyslel další plán, který měl proběhnout bez problémů, ale věci se rychle zvrtly a věc se nepodařila. Mosley unikl a Tommy byl prozrazen.

Na rozdíl od minulosti ale poprvé nemá tušení, kdo ho zradil a proč.

V posledním záběru sezóny Tommy frustrovaně křičí a drží si pistoli u hlavy.

Smrt, která dává smysl

Jeho smrt by nebyla zcela nepochopitelná. Spirála zločinu se v jeho rukou roztáčela od první série stále víc. A ačkoli se z oblastního vůdce gangu stal plnohodnotným politikem, bezpečnější život nevede – zabývá se zločineckými lordy a mezinárodní špionáží.

Po smrti milované Grace (Annabelle Wallisová) navíc Tommy není stejný jako předtím. Noční můry ho pronásledují víc než dřív a vzpomínky na milovanou ženu mu ho přivádějí na samý kraj šílenství.

To se podle všeho nezmění ani v šesté řadě. Annabelle Wallis už dříve potvrdila, že se vrátí, aby Tommyho v jeho snech opět pronásledovala.

Jak to Tommyho ovlivní, se teprve uvidí, ale mnozí fanoušci na Redditu věří, že závěrečné titulky nepřežije bez úhony. Když na začátku čtvrté série zemřel jeho bratr John Shelby (Joe Cole), ukázalo se, že žádný Shelby není v bezpečí.

Kdo zradil Tommyho?

Tommy si při své cestě na vrchol nadělal spoustu nepřátel a zdá se, že nad ním možná budou mít nakonec navrch.

Otázkou však zůstává, kdo ho zradil.

Fanoušci teoretizují, že by za tím mohl stát kdokoli od Ady Shelbyové (Sophie Rundleová) až po Alfieho Solomonse (Tom Hardy). V současné době ale existuje jen velmi málo vodítek, které by ukazovaly na někoho konkrétního. V závěrečné sérii se tak může stát opravdu cokoli.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -