- Reklama -

Peaky Blinders 6: Skončí seriál smrtí Tommyho Shelbyho?

Jak nakonec dopadnou Gangy z Birminghamu?

- Reklama -

Jak už jste se mohli na Světohledu dočíst, seriál Peaky Blinders je v postprodukci, která je to poslední, co brání zveřejnění nových dílů. Přežije ale další sérii hlavní hrdina seriálu Tommy Shelby? Podle mnohých fanoušků ne!

Seriál Peaky Blinders sleduje posledních 5 řad vzestup zločinecké kariéry Tommyho Shelbyho (hraje ho Cillian Murphy) a rodiny Shelbyových. Tak trochu mafiánská rodina přežila už mnohé. Teď se ale začalo spekulovat, že hlavní postava seriálu i rodiny Shelbyových se další série nedožije. Podle fanoušků Tommy možná zemře!

Zemře Tommy Shelby v šesté sérii Peaky Blinders?

Už poslední díly naznačily, že Tommymu jako by přestalo přát jeho vyhlášené štěstí. Poslední řada totiž vůbec nešla podle jeho plánu. A to zejména pokud přijde řeč na pokus o atentát na Oswalda Mosleyho (Sam Claflin).

Obvykle chladný a precizní Tommy při atentátu naprosto selhal a vůbec to nenesl dobře. Vymyslel další plán, který měl proběhnout bez problémů, ale věci se rychle zvrtly a věc se nepodařila. Mosley unikl a Tommy byl prozrazen.

Na rozdíl od minulosti ale poprvé nemá tušení, kdo ho zradil a proč.

V posledním záběru sezóny Tommy frustrovaně křičí a drží si pistoli u hlavy.

Smrt, která dává smysl

Jeho smrt by nebyla zcela nepochopitelná. Spirála zločinu se v jeho rukou roztáčela od první série stále víc. A ačkoli se z oblastního vůdce gangu stal plnohodnotným politikem, bezpečnější život nevede – zabývá se zločineckými lordy a mezinárodní špionáží.

Po smrti milované Grace (Annabelle Wallisová) navíc Tommy není stejný jako předtím. Noční můry ho pronásledují víc než dřív a vzpomínky na milovanou ženu mu ho přivádějí na samý kraj šílenství.

To se podle všeho nezmění ani v šesté řadě. Annabelle Wallis už dříve potvrdila, že se vrátí, aby Tommyho v jeho snech opět pronásledovala.

Jak to Tommyho ovlivní, se teprve uvidí, ale mnozí fanoušci na Redditu věří, že závěrečné titulky nepřežije bez úhony. Když na začátku čtvrté série zemřel jeho bratr John Shelby (Joe Cole), ukázalo se, že žádný Shelby není v bezpečí.

Kdo zradil Tommyho?

Tommy si při své cestě na vrchol nadělal spoustu nepřátel a zdá se, že nad ním možná budou mít nakonec navrch.

Otázkou však zůstává, kdo ho zradil.

Fanoušci teoretizují, že by za tím mohl stát kdokoli od Ady Shelbyové (Sophie Rundleová) až po Alfieho Solomonse (Tom Hardy). V současné době ale existuje jen velmi málo vodítek, které by ukazovaly na někoho konkrétního. V závěrečné sérii se tak může stát opravdu cokoli.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -