- Reklama -

Peaky Blinders 6: Skončí seriál smrtí Tommyho Shelbyho?

Jak nakonec dopadnou Gangy z Birminghamu?

- Reklama -

Jak už jste se mohli na Světohledu dočíst, seriál Peaky Blinders je v postprodukci, která je to poslední, co brání zveřejnění nových dílů. Přežije ale další sérii hlavní hrdina seriálu Tommy Shelby? Podle mnohých fanoušků ne!

Seriál Peaky Blinders sleduje posledních 5 řad vzestup zločinecké kariéry Tommyho Shelbyho (hraje ho Cillian Murphy) a rodiny Shelbyových. Tak trochu mafiánská rodina přežila už mnohé. Teď se ale začalo spekulovat, že hlavní postava seriálu i rodiny Shelbyových se další série nedožije. Podle fanoušků Tommy možná zemře!

Zemře Tommy Shelby v šesté sérii Peaky Blinders?

Už poslední díly naznačily, že Tommymu jako by přestalo přát jeho vyhlášené štěstí. Poslední řada totiž vůbec nešla podle jeho plánu. A to zejména pokud přijde řeč na pokus o atentát na Oswalda Mosleyho (Sam Claflin).

- Reklama -

Obvykle chladný a precizní Tommy při atentátu naprosto selhal a vůbec to nenesl dobře. Vymyslel další plán, který měl proběhnout bez problémů, ale věci se rychle zvrtly a věc se nepodařila. Mosley unikl a Tommy byl prozrazen.

Na rozdíl od minulosti ale poprvé nemá tušení, kdo ho zradil a proč.

V posledním záběru sezóny Tommy frustrovaně křičí a drží si pistoli u hlavy.

Smrt, která dává smysl

Jeho smrt by nebyla zcela nepochopitelná. Spirála zločinu se v jeho rukou roztáčela od první série stále víc. A ačkoli se z oblastního vůdce gangu stal plnohodnotným politikem, bezpečnější život nevede – zabývá se zločineckými lordy a mezinárodní špionáží.

Po smrti milované Grace (Annabelle Wallisová) navíc Tommy není stejný jako předtím. Noční můry ho pronásledují víc než dřív a vzpomínky na milovanou ženu mu ho přivádějí na samý kraj šílenství.

To se podle všeho nezmění ani v šesté řadě. Annabelle Wallis už dříve potvrdila, že se vrátí, aby Tommyho v jeho snech opět pronásledovala.

Jak to Tommyho ovlivní, se teprve uvidí, ale mnozí fanoušci na Redditu věří, že závěrečné titulky nepřežije bez úhony. Když na začátku čtvrté série zemřel jeho bratr John Shelby (Joe Cole), ukázalo se, že žádný Shelby není v bezpečí.

Kdo zradil Tommyho?

Tommy si při své cestě na vrchol nadělal spoustu nepřátel a zdá se, že nad ním možná budou mít nakonec navrch.

Otázkou však zůstává, kdo ho zradil.

Fanoušci teoretizují, že by za tím mohl stát kdokoli od Ady Shelbyové (Sophie Rundleová) až po Alfieho Solomonse (Tom Hardy). V současné době ale existuje jen velmi málo vodítek, které by ukazovaly na někoho konkrétního. V závěrečné sérii se tak může stát opravdu cokoli.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -