- Reklama -

Peaky Blinders 6: Skončí seriál smrtí Tommyho Shelbyho?

Jak nakonec dopadnou Gangy z Birminghamu?

- Reklama -

Jak už jste se mohli na Světohledu dočíst, seriál Peaky Blinders je v postprodukci, která je to poslední, co brání zveřejnění nových dílů. Přežije ale další sérii hlavní hrdina seriálu Tommy Shelby? Podle mnohých fanoušků ne!

Seriál Peaky Blinders sleduje posledních 5 řad vzestup zločinecké kariéry Tommyho Shelbyho (hraje ho Cillian Murphy) a rodiny Shelbyových. Tak trochu mafiánská rodina přežila už mnohé. Teď se ale začalo spekulovat, že hlavní postava seriálu i rodiny Shelbyových se další série nedožije. Podle fanoušků Tommy možná zemře!

Zemře Tommy Shelby v šesté sérii Peaky Blinders?

Už poslední díly naznačily, že Tommymu jako by přestalo přát jeho vyhlášené štěstí. Poslední řada totiž vůbec nešla podle jeho plánu. A to zejména pokud přijde řeč na pokus o atentát na Oswalda Mosleyho (Sam Claflin).

- Reklama -

Obvykle chladný a precizní Tommy při atentátu naprosto selhal a vůbec to nenesl dobře. Vymyslel další plán, který měl proběhnout bez problémů, ale věci se rychle zvrtly a věc se nepodařila. Mosley unikl a Tommy byl prozrazen.

Na rozdíl od minulosti ale poprvé nemá tušení, kdo ho zradil a proč.

V posledním záběru sezóny Tommy frustrovaně křičí a drží si pistoli u hlavy.

Smrt, která dává smysl

Jeho smrt by nebyla zcela nepochopitelná. Spirála zločinu se v jeho rukou roztáčela od první série stále víc. A ačkoli se z oblastního vůdce gangu stal plnohodnotným politikem, bezpečnější život nevede – zabývá se zločineckými lordy a mezinárodní špionáží.

Po smrti milované Grace (Annabelle Wallisová) navíc Tommy není stejný jako předtím. Noční můry ho pronásledují víc než dřív a vzpomínky na milovanou ženu mu ho přivádějí na samý kraj šílenství.

To se podle všeho nezmění ani v šesté řadě. Annabelle Wallis už dříve potvrdila, že se vrátí, aby Tommyho v jeho snech opět pronásledovala.

Jak to Tommyho ovlivní, se teprve uvidí, ale mnozí fanoušci na Redditu věří, že závěrečné titulky nepřežije bez úhony. Když na začátku čtvrté série zemřel jeho bratr John Shelby (Joe Cole), ukázalo se, že žádný Shelby není v bezpečí.

Kdo zradil Tommyho?

Tommy si při své cestě na vrchol nadělal spoustu nepřátel a zdá se, že nad ním možná budou mít nakonec navrch.

Otázkou však zůstává, kdo ho zradil.

Fanoušci teoretizují, že by za tím mohl stát kdokoli od Ady Shelbyové (Sophie Rundleová) až po Alfieho Solomonse (Tom Hardy). V současné době ale existuje jen velmi málo vodítek, které by ukazovaly na někoho konkrétního. V závěrečné sérii se tak může stát opravdu cokoli.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -