- Reklama -

Nový James Bond: Hvězda Peaky Blinders se rovnou vyřadila ze hry

Cillian Murphy má o hraní Jamese Bonda jasno.

- Reklama -

Kandidáti na příštího Jamese Bonda mají ve svém středu novou hrozbu. Po odchodu Daniela Craiga se do hry zapojil slavný herec ze seriálu Peaky Blinders. Ten však již dopředu upozornil, že si nemyslí, že by nový James Bond měl být muž.

Svět Jamese Bonda se chystá na změnu poté, co legendární Daniel Craig končí po filmu Není čas zemřít. Kurzy na to, kdo by měl být nový James Bond nyní předpovídají, kdo třiapadesátiletého herce nahradí. Nejnovějším kandidátem není nikdo jiný než samotný vůdce Peaky Blinders Tommy Shelby.

Shelbyho hraje Cillian Murphy, který má za sebou několik významných hollywoodských titulů včetně role ve filmech Christophera Nolana o Batmanovi, 28 dní poté a Tiché místo – část II. Rodilý Ir Murphy však nevypadá, že by měl velký zájem stát se nejnovějším hercem, který si zahraje agenta 007.

Ideální kandidát na nového Bonda

„Jde o to, že když řeknete něco o Bondovi, stane se z toho titulek, že ano?“ vysvětlil v minulosti webu guradian.co.uk.

- Reklama -

Murphymu je v současnosti 45 let, takže je víceméně v ideálním věku pro roli ikonické postavy.

Navíc Murphy ve své kariéře strávil spoustu let hraním několika drsných chlapů. Nejdrsnějším z nich je samozřejmě Tommy Shelby, kterého hraje už šestou sezónu. Také birminghamský gangster je často v obleku a holduje alkoholu, podobně jako sám agent 007. Takže se zdá, že by pro roli mohl být ideální kandidát.

Ať je nový James Bond žena, myslí si Murphy

Cillian Murphy však prozradil, proč se do filmové série nechce zapojit. Navzdory podobnosti drsného Tommyho a protřelého Bonda Murphy v roce 2019 prozradil: „Řeknu k tomu dvě věci. Zaprvé, existuje úplně jiné odvětví, které je zcela oddělené od filmové stránky věci, a to jsou sázkové kanceláře. Druhá věc, kterou bych řekl, je, že si myslím, že by nový James Bond měla být žena, což mě vylučuje.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -