- Reklama -

Nový James Bond: Hvězda Peaky Blinders se rovnou vyřadila ze hry

Cillian Murphy má o hraní Jamese Bonda jasno.

- Reklama -

Kandidáti na příštího Jamese Bonda mají ve svém středu novou hrozbu. Po odchodu Daniela Craiga se do hry zapojil slavný herec ze seriálu Peaky Blinders. Ten však již dopředu upozornil, že si nemyslí, že by nový James Bond měl být muž.

Svět Jamese Bonda se chystá na změnu poté, co legendární Daniel Craig končí po filmu Není čas zemřít. Kurzy na to, kdo by měl být nový James Bond nyní předpovídají, kdo třiapadesátiletého herce nahradí. Nejnovějším kandidátem není nikdo jiný než samotný vůdce Peaky Blinders Tommy Shelby.

Shelbyho hraje Cillian Murphy, který má za sebou několik významných hollywoodských titulů včetně role ve filmech Christophera Nolana o Batmanovi, 28 dní poté a Tiché místo – část II. Rodilý Ir Murphy však nevypadá, že by měl velký zájem stát se nejnovějším hercem, který si zahraje agenta 007.

Ideální kandidát na nového Bonda

„Jde o to, že když řeknete něco o Bondovi, stane se z toho titulek, že ano?“ vysvětlil v minulosti webu guradian.co.uk.

- Reklama -

Murphymu je v současnosti 45 let, takže je víceméně v ideálním věku pro roli ikonické postavy.

Navíc Murphy ve své kariéře strávil spoustu let hraním několika drsných chlapů. Nejdrsnějším z nich je samozřejmě Tommy Shelby, kterého hraje už šestou sezónu. Také birminghamský gangster je často v obleku a holduje alkoholu, podobně jako sám agent 007. Takže se zdá, že by pro roli mohl být ideální kandidát.

Ať je nový James Bond žena, myslí si Murphy

Cillian Murphy však prozradil, proč se do filmové série nechce zapojit. Navzdory podobnosti drsného Tommyho a protřelého Bonda Murphy v roce 2019 prozradil: „Řeknu k tomu dvě věci. Zaprvé, existuje úplně jiné odvětví, které je zcela oddělené od filmové stránky věci, a to jsou sázkové kanceláře. Druhá věc, kterou bych řekl, je, že si myslím, že by nový James Bond měla být žena, což mě vylučuje.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -