- Reklama -

Nový James Bond: Hvězda Peaky Blinders se rovnou vyřadila ze hry

Cillian Murphy má o hraní Jamese Bonda jasno.

- Reklama -

Kandidáti na příštího Jamese Bonda mají ve svém středu novou hrozbu. Po odchodu Daniela Craiga se do hry zapojil slavný herec ze seriálu Peaky Blinders. Ten však již dopředu upozornil, že si nemyslí, že by nový James Bond měl být muž.

Svět Jamese Bonda se chystá na změnu poté, co legendární Daniel Craig končí po filmu Není čas zemřít. Kurzy na to, kdo by měl být nový James Bond nyní předpovídají, kdo třiapadesátiletého herce nahradí. Nejnovějším kandidátem není nikdo jiný než samotný vůdce Peaky Blinders Tommy Shelby.

Shelbyho hraje Cillian Murphy, který má za sebou několik významných hollywoodských titulů včetně role ve filmech Christophera Nolana o Batmanovi, 28 dní poté a Tiché místo – část II. Rodilý Ir Murphy však nevypadá, že by měl velký zájem stát se nejnovějším hercem, který si zahraje agenta 007.

Ideální kandidát na nového Bonda

„Jde o to, že když řeknete něco o Bondovi, stane se z toho titulek, že ano?“ vysvětlil v minulosti webu guradian.co.uk.

Murphymu je v současnosti 45 let, takže je víceméně v ideálním věku pro roli ikonické postavy.

Navíc Murphy ve své kariéře strávil spoustu let hraním několika drsných chlapů. Nejdrsnějším z nich je samozřejmě Tommy Shelby, kterého hraje už šestou sezónu. Také birminghamský gangster je často v obleku a holduje alkoholu, podobně jako sám agent 007. Takže se zdá, že by pro roli mohl být ideální kandidát.

Ať je nový James Bond žena, myslí si Murphy

Cillian Murphy však prozradil, proč se do filmové série nechce zapojit. Navzdory podobnosti drsného Tommyho a protřelého Bonda Murphy v roce 2019 prozradil: „Řeknu k tomu dvě věci. Zaprvé, existuje úplně jiné odvětví, které je zcela oddělené od filmové stránky věci, a to jsou sázkové kanceláře. Druhá věc, kterou bych řekl, je, že si myslím, že by nový James Bond měla být žena, což mě vylučuje.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -