- Reklama -

Too Hot to Handle: Kteří soutěžící jsou díky reality show milionáři?

Populární seznamovací show Netflixu, ve které se skupina atraktivních lidí na exotickém ostrově dává dohromady bez toho, aby měli sex, už vygenerovala řadu nových hvězd. Kterým z nich se díky účasti v soutěži nejlépe daří?

- Reklama -

Zdá se, že se hvězdám reality show „Too Hot to Handle“ sny opravdu plní. Alespoň ty finanční. Podle serveru thetab.com si mnozí z bývalých hvězd oblíbeného seznamovacího pořadu společnosti Netflix díky celosvětové slávěvysloužili status dolarových milionářů. Ať už jde o spuštění vlastních značek, získání statusu influencera nebo založení podcastu, tihle soutěžící ze své příležitosti skutečně vytěžili maximum.

Ale ještě než se ponoříme do seznamu nejúspěšnějších soutěžících, je třeba zmínit, že pořad Too Hot to Handle je nastaven svým jedinečným způsobem. Soutěžící si údajně při přihlášení neuvědomují skutečnou podstatu pořadu a jsou pak postaveni před zvrat, který je nutí přehodnotit své vztahy a priority. Nesmí totiž spolu mít sex, aby vybudovali hlubší vztahy.

Bez dalších okolků se podívejme na seznam čistého jmění nejbohatších osob z pořadu „Too Hot to Handle“

Emily Millerová: 1 milion dolarů

Vztah Emily Millerové a Cama Holmese ve druhé sezóně seriálu „Too Hot to Handle“ byl jedním z vrcholů celého pořadu. A vypadá to, že ve svém šťastném jackpotu pokračují i mimo obrazovku – oba jsou pořád spolu. Millerová si získala velké množství příznivců na sociálních sítích, zejména na Instagramu, kde se svými fanoušky sdílí fotografie a aktualizace ze svého života. Věnuje se také influencerství, spolupracuje se značkami na sponzorovaném obsahu a umisťování produktů. Tyto snahy pomohly zvýšit její čisté jmění na působivý 1 milion dolarů.

Rhonda Paul: 1,2 milionu dolarů

Rhonda Paul okouzlila diváky v první sezóně pořadu. Od té doby založila vlastní úspěšnou značku šperků Pure Luxx. Spolupracovala také se známými značkami, jako je Fashion Nova, což pomohlo zvýšit její čisté jmění na skvělých 1,2 milionu dolarů.

David Birtwistle: 1,8 milionu dolarů

David Birtwistle, který se také účastnil první série, sice v tomto pořadu lásku nenašel, ale litovat nemusí. Vrátil se k úspěšné kariéře osobního trenéra a výživového kouče. Stal se také zakladatelem společnosti zabývající se výkonnostním koučováním s názvem Endeavour Life, díky čemuž se nakonec dostal až k působivému čistému jmění ve výši 1,8 milionu dolarů.

Cam Holmes: 2 miliony dolarů

Cam Holmes našel ve druhé sérii Too Hot to Handle lásku a po odchodu z obrazovek k tomu našel i úspěch. Také funguje zejména na Instagramu, kde si získal značný počet příznivců a podílí se na různých značkových smlouvách a sponzorství. Díky tomu se jeho čisté jmění vyšplhalo na solidní 2 miliony dolarů.

Francesca Farago: 3 miliony dolarů

Francesca Farago, která se objevila v první sérii pořadu, dosáhla v následujících letech velkého úspěchu. Uvedla na trh vlastní etickou a udržitelnou značku plavek Farago The Label, která si získala mnoho příznivců. Kromě toho má miliony fanoušků na Instagramu a pravidelně spolupracuje se značkami na sponzorovaném obsahu. Všechny tyto kroky přispěly k jejímu působivému čistému jmění ve výši 3 milionů dolarů.

Harry Jowsey: 4,5 milionu dolarů

Harry Jowsey, který chodil v první sezóně s Francesnou, se od doby, kdy se objevil v pořadu „Too Hot to Handle“, stal skutečným magnátem. Je úspěšným youtuberem, moderátorem podcastů a influencerem na sociálních sítích s velkým počtem sledujících na TikToku a Instagramu. Založil úspěšný podcast s názvem „Dating Harry Jowsey“, kde diskutuje o vztazích a randění. Díky tomu se jeho čisté jmění odhaduje na 4,5 milionu dolarů.

Je tak zřejmé, že herci ze seriálu „Too Hot to Handle“ skutečně dostáli názvu pořadu, protože mnozí z nich dosáhli obrovského úspěchu a získali status milionáře. Ze svého působení v záři reflektorů tak skutečně vytěžili maximum – od uvedení vlastních značek a získání vlivu až po slávu v jiných reality show. A kdo ví, jaká další budoucnost tyto talentované a podnikavé jedince ještě čeká…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -