- Reklama -

Too Hot to Handle: Kteří soutěžící jsou díky reality show milionáři?

Populární seznamovací show Netflixu, ve které se skupina atraktivních lidí na exotickém ostrově dává dohromady bez toho, aby měli sex, už vygenerovala řadu nových hvězd. Kterým z nich se díky účasti v soutěži nejlépe daří?

- Reklama -

Zdá se, že se hvězdám reality show „Too Hot to Handle“ sny opravdu plní. Alespoň ty finanční. Podle serveru thetab.com si mnozí z bývalých hvězd oblíbeného seznamovacího pořadu společnosti Netflix díky celosvětové slávěvysloužili status dolarových milionářů. Ať už jde o spuštění vlastních značek, získání statusu influencera nebo založení podcastu, tihle soutěžící ze své příležitosti skutečně vytěžili maximum.

Ale ještě než se ponoříme do seznamu nejúspěšnějších soutěžících, je třeba zmínit, že pořad Too Hot to Handle je nastaven svým jedinečným způsobem. Soutěžící si údajně při přihlášení neuvědomují skutečnou podstatu pořadu a jsou pak postaveni před zvrat, který je nutí přehodnotit své vztahy a priority. Nesmí totiž spolu mít sex, aby vybudovali hlubší vztahy.

Bez dalších okolků se podívejme na seznam čistého jmění nejbohatších osob z pořadu „Too Hot to Handle“

Emily Millerová: 1 milion dolarů

- Reklama -

Vztah Emily Millerové a Cama Holmese ve druhé sezóně seriálu „Too Hot to Handle“ byl jedním z vrcholů celého pořadu. A vypadá to, že ve svém šťastném jackpotu pokračují i mimo obrazovku – oba jsou pořád spolu. Millerová si získala velké množství příznivců na sociálních sítích, zejména na Instagramu, kde se svými fanoušky sdílí fotografie a aktualizace ze svého života. Věnuje se také influencerství, spolupracuje se značkami na sponzorovaném obsahu a umisťování produktů. Tyto snahy pomohly zvýšit její čisté jmění na působivý 1 milion dolarů.

Rhonda Paul: 1,2 milionu dolarů

Rhonda Paul okouzlila diváky v první sezóně pořadu. Od té doby založila vlastní úspěšnou značku šperků Pure Luxx. Spolupracovala také se známými značkami, jako je Fashion Nova, což pomohlo zvýšit její čisté jmění na skvělých 1,2 milionu dolarů.

David Birtwistle: 1,8 milionu dolarů

David Birtwistle, který se také účastnil první série, sice v tomto pořadu lásku nenašel, ale litovat nemusí. Vrátil se k úspěšné kariéře osobního trenéra a výživového kouče. Stal se také zakladatelem společnosti zabývající se výkonnostním koučováním s názvem Endeavour Life, díky čemuž se nakonec dostal až k působivému čistému jmění ve výši 1,8 milionu dolarů.

Cam Holmes: 2 miliony dolarů

Cam Holmes našel ve druhé sérii Too Hot to Handle lásku a po odchodu z obrazovek k tomu našel i úspěch. Také funguje zejména na Instagramu, kde si získal značný počet příznivců a podílí se na různých značkových smlouvách a sponzorství. Díky tomu se jeho čisté jmění vyšplhalo na solidní 2 miliony dolarů.

Francesca Farago: 3 miliony dolarů

Francesca Farago, která se objevila v první sérii pořadu, dosáhla v následujících letech velkého úspěchu. Uvedla na trh vlastní etickou a udržitelnou značku plavek Farago The Label, která si získala mnoho příznivců. Kromě toho má miliony fanoušků na Instagramu a pravidelně spolupracuje se značkami na sponzorovaném obsahu. Všechny tyto kroky přispěly k jejímu působivému čistému jmění ve výši 3 milionů dolarů.

Harry Jowsey: 4,5 milionu dolarů

Harry Jowsey, který chodil v první sezóně s Francesnou, se od doby, kdy se objevil v pořadu „Too Hot to Handle“, stal skutečným magnátem. Je úspěšným youtuberem, moderátorem podcastů a influencerem na sociálních sítích s velkým počtem sledujících na TikToku a Instagramu. Založil úspěšný podcast s názvem „Dating Harry Jowsey“, kde diskutuje o vztazích a randění. Díky tomu se jeho čisté jmění odhaduje na 4,5 milionu dolarů.

Je tak zřejmé, že herci ze seriálu „Too Hot to Handle“ skutečně dostáli názvu pořadu, protože mnozí z nich dosáhli obrovského úspěchu a získali status milionáře. Ze svého působení v záři reflektorů tak skutečně vytěžili maximum – od uvedení vlastních značek a získání vlivu až po slávu v jiných reality show. A kdo ví, jaká další budoucnost tyto talentované a podnikavé jedince ještě čeká…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -