- Reklama -

Too Hot to Handle: Kteří soutěžící jsou díky reality show milionáři?

Populární seznamovací show Netflixu, ve které se skupina atraktivních lidí na exotickém ostrově dává dohromady bez toho, aby měli sex, už vygenerovala řadu nových hvězd. Kterým z nich se díky účasti v soutěži nejlépe daří?

- Reklama -

Zdá se, že se hvězdám reality show „Too Hot to Handle“ sny opravdu plní. Alespoň ty finanční. Podle serveru thetab.com si mnozí z bývalých hvězd oblíbeného seznamovacího pořadu společnosti Netflix díky celosvětové slávěvysloužili status dolarových milionářů. Ať už jde o spuštění vlastních značek, získání statusu influencera nebo založení podcastu, tihle soutěžící ze své příležitosti skutečně vytěžili maximum.

Ale ještě než se ponoříme do seznamu nejúspěšnějších soutěžících, je třeba zmínit, že pořad Too Hot to Handle je nastaven svým jedinečným způsobem. Soutěžící si údajně při přihlášení neuvědomují skutečnou podstatu pořadu a jsou pak postaveni před zvrat, který je nutí přehodnotit své vztahy a priority. Nesmí totiž spolu mít sex, aby vybudovali hlubší vztahy.

Bez dalších okolků se podívejme na seznam čistého jmění nejbohatších osob z pořadu „Too Hot to Handle“

Emily Millerová: 1 milion dolarů

Vztah Emily Millerové a Cama Holmese ve druhé sezóně seriálu „Too Hot to Handle“ byl jedním z vrcholů celého pořadu. A vypadá to, že ve svém šťastném jackpotu pokračují i mimo obrazovku – oba jsou pořád spolu. Millerová si získala velké množství příznivců na sociálních sítích, zejména na Instagramu, kde se svými fanoušky sdílí fotografie a aktualizace ze svého života. Věnuje se také influencerství, spolupracuje se značkami na sponzorovaném obsahu a umisťování produktů. Tyto snahy pomohly zvýšit její čisté jmění na působivý 1 milion dolarů.

Rhonda Paul: 1,2 milionu dolarů

Rhonda Paul okouzlila diváky v první sezóně pořadu. Od té doby založila vlastní úspěšnou značku šperků Pure Luxx. Spolupracovala také se známými značkami, jako je Fashion Nova, což pomohlo zvýšit její čisté jmění na skvělých 1,2 milionu dolarů.

David Birtwistle: 1,8 milionu dolarů

David Birtwistle, který se také účastnil první série, sice v tomto pořadu lásku nenašel, ale litovat nemusí. Vrátil se k úspěšné kariéře osobního trenéra a výživového kouče. Stal se také zakladatelem společnosti zabývající se výkonnostním koučováním s názvem Endeavour Life, díky čemuž se nakonec dostal až k působivému čistému jmění ve výši 1,8 milionu dolarů.

Cam Holmes: 2 miliony dolarů

Cam Holmes našel ve druhé sérii Too Hot to Handle lásku a po odchodu z obrazovek k tomu našel i úspěch. Také funguje zejména na Instagramu, kde si získal značný počet příznivců a podílí se na různých značkových smlouvách a sponzorství. Díky tomu se jeho čisté jmění vyšplhalo na solidní 2 miliony dolarů.

Francesca Farago: 3 miliony dolarů

Francesca Farago, která se objevila v první sérii pořadu, dosáhla v následujících letech velkého úspěchu. Uvedla na trh vlastní etickou a udržitelnou značku plavek Farago The Label, která si získala mnoho příznivců. Kromě toho má miliony fanoušků na Instagramu a pravidelně spolupracuje se značkami na sponzorovaném obsahu. Všechny tyto kroky přispěly k jejímu působivému čistému jmění ve výši 3 milionů dolarů.

Harry Jowsey: 4,5 milionu dolarů

Harry Jowsey, který chodil v první sezóně s Francesnou, se od doby, kdy se objevil v pořadu „Too Hot to Handle“, stal skutečným magnátem. Je úspěšným youtuberem, moderátorem podcastů a influencerem na sociálních sítích s velkým počtem sledujících na TikToku a Instagramu. Založil úspěšný podcast s názvem „Dating Harry Jowsey“, kde diskutuje o vztazích a randění. Díky tomu se jeho čisté jmění odhaduje na 4,5 milionu dolarů.

Je tak zřejmé, že herci ze seriálu „Too Hot to Handle“ skutečně dostáli názvu pořadu, protože mnozí z nich dosáhli obrovského úspěchu a získali status milionáře. Ze svého působení v záři reflektorů tak skutečně vytěžili maximum – od uvedení vlastních značek a získání vlivu až po slávu v jiných reality show. A kdo ví, jaká další budoucnost tyto talentované a podnikavé jedince ještě čeká…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -