- Reklama -

Too Hot to Handle: Kteří soutěžící jsou díky reality show milionáři?

Populární seznamovací show Netflixu, ve které se skupina atraktivních lidí na exotickém ostrově dává dohromady bez toho, aby měli sex, už vygenerovala řadu nových hvězd. Kterým z nich se díky účasti v soutěži nejlépe daří?

- Reklama -

Zdá se, že se hvězdám reality show „Too Hot to Handle“ sny opravdu plní. Alespoň ty finanční. Podle serveru thetab.com si mnozí z bývalých hvězd oblíbeného seznamovacího pořadu společnosti Netflix díky celosvětové slávěvysloužili status dolarových milionářů. Ať už jde o spuštění vlastních značek, získání statusu influencera nebo založení podcastu, tihle soutěžící ze své příležitosti skutečně vytěžili maximum.

Ale ještě než se ponoříme do seznamu nejúspěšnějších soutěžících, je třeba zmínit, že pořad Too Hot to Handle je nastaven svým jedinečným způsobem. Soutěžící si údajně při přihlášení neuvědomují skutečnou podstatu pořadu a jsou pak postaveni před zvrat, který je nutí přehodnotit své vztahy a priority. Nesmí totiž spolu mít sex, aby vybudovali hlubší vztahy.

Bez dalších okolků se podívejme na seznam čistého jmění nejbohatších osob z pořadu „Too Hot to Handle“

Emily Millerová: 1 milion dolarů

- Reklama -

Vztah Emily Millerové a Cama Holmese ve druhé sezóně seriálu „Too Hot to Handle“ byl jedním z vrcholů celého pořadu. A vypadá to, že ve svém šťastném jackpotu pokračují i mimo obrazovku – oba jsou pořád spolu. Millerová si získala velké množství příznivců na sociálních sítích, zejména na Instagramu, kde se svými fanoušky sdílí fotografie a aktualizace ze svého života. Věnuje se také influencerství, spolupracuje se značkami na sponzorovaném obsahu a umisťování produktů. Tyto snahy pomohly zvýšit její čisté jmění na působivý 1 milion dolarů.

Rhonda Paul: 1,2 milionu dolarů

Rhonda Paul okouzlila diváky v první sezóně pořadu. Od té doby založila vlastní úspěšnou značku šperků Pure Luxx. Spolupracovala také se známými značkami, jako je Fashion Nova, což pomohlo zvýšit její čisté jmění na skvělých 1,2 milionu dolarů.

David Birtwistle: 1,8 milionu dolarů

David Birtwistle, který se také účastnil první série, sice v tomto pořadu lásku nenašel, ale litovat nemusí. Vrátil se k úspěšné kariéře osobního trenéra a výživového kouče. Stal se také zakladatelem společnosti zabývající se výkonnostním koučováním s názvem Endeavour Life, díky čemuž se nakonec dostal až k působivému čistému jmění ve výši 1,8 milionu dolarů.

Cam Holmes: 2 miliony dolarů

Cam Holmes našel ve druhé sérii Too Hot to Handle lásku a po odchodu z obrazovek k tomu našel i úspěch. Také funguje zejména na Instagramu, kde si získal značný počet příznivců a podílí se na různých značkových smlouvách a sponzorství. Díky tomu se jeho čisté jmění vyšplhalo na solidní 2 miliony dolarů.

Francesca Farago: 3 miliony dolarů

Francesca Farago, která se objevila v první sérii pořadu, dosáhla v následujících letech velkého úspěchu. Uvedla na trh vlastní etickou a udržitelnou značku plavek Farago The Label, která si získala mnoho příznivců. Kromě toho má miliony fanoušků na Instagramu a pravidelně spolupracuje se značkami na sponzorovaném obsahu. Všechny tyto kroky přispěly k jejímu působivému čistému jmění ve výši 3 milionů dolarů.

Harry Jowsey: 4,5 milionu dolarů

Harry Jowsey, který chodil v první sezóně s Francesnou, se od doby, kdy se objevil v pořadu „Too Hot to Handle“, stal skutečným magnátem. Je úspěšným youtuberem, moderátorem podcastů a influencerem na sociálních sítích s velkým počtem sledujících na TikToku a Instagramu. Založil úspěšný podcast s názvem „Dating Harry Jowsey“, kde diskutuje o vztazích a randění. Díky tomu se jeho čisté jmění odhaduje na 4,5 milionu dolarů.

Je tak zřejmé, že herci ze seriálu „Too Hot to Handle“ skutečně dostáli názvu pořadu, protože mnozí z nich dosáhli obrovského úspěchu a získali status milionáře. Ze svého působení v záři reflektorů tak skutečně vytěžili maximum – od uvedení vlastních značek a získání vlivu až po slávu v jiných reality show. A kdo ví, jaká další budoucnost tyto talentované a podnikavé jedince ještě čeká…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -