- Reklama -

Phoebe Dynevor: Jaká bude Daphne bez Simona v Bridgerton 2?

Hvězda Bridgertonových Phoebe Dynevor prozradila serveru TheWrap, proč se na prequelovou sérii Královna Charlotte obzvlášť těší.

- Reklama -

Jak už fanoušci seriálu „Bridgertonovi“ dobře vědí, Daphne Bridgertonová v podání Phoebe Dynevor nebude ve 2. sérii netflixovské romance hlavní postavou a její obletovaný manžel, Simon Basset v podání Regé-Jeana Page, se neobjeví vůbec.

Zatímco pro čtenáře románové série „Brigerton“ z pera Julie Quinnové není vévodova nepřítomnost ve druhé sezóně opravdu žádným šokem, některé vášnivé diváky hitového seriálu Shondy Rhimesové to při prvním oznámení Pageova odchodu dost sebralo. Jak tedy bude příběh Daphne vypadat?

„Rozhodně je to jiné,“ řekla Daphne Dynevorová. „A už jsem to říkala, ale myslím, že fanoušci, kteří četli knihy a znají je, si uvědomují, že každá sezóna se bude soustředit na cestu jiného sourozence. Pro fanoušky, kteří mají příběh Daphne a Simona tak rádi, to možná bude trochu větší šok. Ale myslím, že z dlouhodobého hlediska je pro seriál dobré, že můžeme vidět, jak se různé milostné příběhy odehrávají.“

Druhá série seriálu Bridgerton bude sledovat Anthonyho a jeho dvoření nové postavě, Kate Sharma (známá ze seriálu Sexuální výchova). Pokud se seriál bude držet tohoto formátu stanoveného v knihách, 3. a 4. série, pro které byl seriál již obnoven, se zaměří na Daphneiny bratry Benedicta (Luke Thompson) a Colina (Luke Newton).

- Reklama -

Vévoda pryč, jeho dítě na scéně?

Pokud jde o logistiku toho, že se Daphne objeví bez manžela Simona, s nímž se jí na samém konci první série narodilo dítě, Dynevorová říká, že vévoda bude i nadále součástí jejího života – jen mimo obrazovku.

„Myslím, že se o něm bude určitě hodně mluvit. Myslím, že dítě určitě uvidíme,“ řekla. „A budeme se prostě více soustředit na její vztah s rodinou Bridgertonových.“

Dynevorová říká, že s Pageem o reakci na jeho odchod trochu mluvila, přičemž oba byli hlavně šokováni tím, jak velký okruh fandů se kolem „Bridgertonů“ se od loňských Vánoc, kdy seriál odstartoval, vytvořil.

„Myslím, že pro nás oba bylo nečekané, jak moc se seriál proslavil a jak moc si lidé postavy přivlastňují, což je v mnoha ohledech skvělé a úžasné,“ řekla herečka.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -