- Reklama -

Phoebe Dynevor: Jaká bude Daphne bez Simona v Bridgerton 2?

Hvězda Bridgertonových Phoebe Dynevor prozradila serveru TheWrap, proč se na prequelovou sérii Královna Charlotte obzvlášť těší.

- Reklama -

Jak už fanoušci seriálu „Bridgertonovi“ dobře vědí, Daphne Bridgertonová v podání Phoebe Dynevor nebude ve 2. sérii netflixovské romance hlavní postavou a její obletovaný manžel, Simon Basset v podání Regé-Jeana Page, se neobjeví vůbec.

Zatímco pro čtenáře románové série „Brigerton“ z pera Julie Quinnové není vévodova nepřítomnost ve druhé sezóně opravdu žádným šokem, některé vášnivé diváky hitového seriálu Shondy Rhimesové to při prvním oznámení Pageova odchodu dost sebralo. Jak tedy bude příběh Daphne vypadat?

„Rozhodně je to jiné,“ řekla Daphne Dynevorová. „A už jsem to říkala, ale myslím, že fanoušci, kteří četli knihy a znají je, si uvědomují, že každá sezóna se bude soustředit na cestu jiného sourozence. Pro fanoušky, kteří mají příběh Daphne a Simona tak rádi, to možná bude trochu větší šok. Ale myslím, že z dlouhodobého hlediska je pro seriál dobré, že můžeme vidět, jak se různé milostné příběhy odehrávají.“

Druhá série seriálu Bridgerton bude sledovat Anthonyho a jeho dvoření nové postavě, Kate Sharma (známá ze seriálu Sexuální výchova). Pokud se seriál bude držet tohoto formátu stanoveného v knihách, 3. a 4. série, pro které byl seriál již obnoven, se zaměří na Daphneiny bratry Benedicta (Luke Thompson) a Colina (Luke Newton).

- Reklama -

Vévoda pryč, jeho dítě na scéně?

Pokud jde o logistiku toho, že se Daphne objeví bez manžela Simona, s nímž se jí na samém konci první série narodilo dítě, Dynevorová říká, že vévoda bude i nadále součástí jejího života – jen mimo obrazovku.

„Myslím, že se o něm bude určitě hodně mluvit. Myslím, že dítě určitě uvidíme,“ řekla. „A budeme se prostě více soustředit na její vztah s rodinou Bridgertonových.“

Dynevorová říká, že s Pageem o reakci na jeho odchod trochu mluvila, přičemž oba byli hlavně šokováni tím, jak velký okruh fandů se kolem „Bridgertonů“ se od loňských Vánoc, kdy seriál odstartoval, vytvořil.

„Myslím, že pro nás oba bylo nečekané, jak moc se seriál proslavil a jak moc si lidé postavy přivlastňují, což je v mnoha ohledech skvělé a úžasné,“ řekla herečka.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -