- Reklama -

Phoebe Dynevor: Jaká bude Daphne bez Simona v Bridgerton 2?

Hvězda Bridgertonových Phoebe Dynevor prozradila serveru TheWrap, proč se na prequelovou sérii Královna Charlotte obzvlášť těší.

- Reklama -

Jak už fanoušci seriálu „Bridgertonovi“ dobře vědí, Daphne Bridgertonová v podání Phoebe Dynevor nebude ve 2. sérii netflixovské romance hlavní postavou a její obletovaný manžel, Simon Basset v podání Regé-Jeana Page, se neobjeví vůbec.

Zatímco pro čtenáře románové série „Brigerton“ z pera Julie Quinnové není vévodova nepřítomnost ve druhé sezóně opravdu žádným šokem, některé vášnivé diváky hitového seriálu Shondy Rhimesové to při prvním oznámení Pageova odchodu dost sebralo. Jak tedy bude příběh Daphne vypadat?

„Rozhodně je to jiné,“ řekla Daphne Dynevorová. „A už jsem to říkala, ale myslím, že fanoušci, kteří četli knihy a znají je, si uvědomují, že každá sezóna se bude soustředit na cestu jiného sourozence. Pro fanoušky, kteří mají příběh Daphne a Simona tak rádi, to možná bude trochu větší šok. Ale myslím, že z dlouhodobého hlediska je pro seriál dobré, že můžeme vidět, jak se různé milostné příběhy odehrávají.“

Druhá série seriálu Bridgerton bude sledovat Anthonyho a jeho dvoření nové postavě, Kate Sharma (známá ze seriálu Sexuální výchova). Pokud se seriál bude držet tohoto formátu stanoveného v knihách, 3. a 4. série, pro které byl seriál již obnoven, se zaměří na Daphneiny bratry Benedicta (Luke Thompson) a Colina (Luke Newton).

- Reklama -

Vévoda pryč, jeho dítě na scéně?

Pokud jde o logistiku toho, že se Daphne objeví bez manžela Simona, s nímž se jí na samém konci první série narodilo dítě, Dynevorová říká, že vévoda bude i nadále součástí jejího života – jen mimo obrazovku.

„Myslím, že se o něm bude určitě hodně mluvit. Myslím, že dítě určitě uvidíme,“ řekla. „A budeme se prostě více soustředit na její vztah s rodinou Bridgertonových.“

Dynevorová říká, že s Pageem o reakci na jeho odchod trochu mluvila, přičemž oba byli hlavně šokováni tím, jak velký okruh fandů se kolem „Bridgertonů“ se od loňských Vánoc, kdy seriál odstartoval, vytvořil.

„Myslím, že pro nás oba bylo nečekané, jak moc se seriál proslavil a jak moc si lidé postavy přivlastňují, což je v mnoha ohledech skvělé a úžasné,“ řekla herečka.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -