- Reklama -

Phoebe Dynevor: Jaká bude Daphne bez Simona v Bridgerton 2?

Hvězda Bridgertonových Phoebe Dynevor prozradila serveru TheWrap, proč se na prequelovou sérii Královna Charlotte obzvlášť těší.

- Reklama -

Jak už fanoušci seriálu „Bridgertonovi“ dobře vědí, Daphne Bridgertonová v podání Phoebe Dynevor nebude ve 2. sérii netflixovské romance hlavní postavou a její obletovaný manžel, Simon Basset v podání Regé-Jeana Page, se neobjeví vůbec.

Zatímco pro čtenáře románové série „Brigerton“ z pera Julie Quinnové není vévodova nepřítomnost ve druhé sezóně opravdu žádným šokem, některé vášnivé diváky hitového seriálu Shondy Rhimesové to při prvním oznámení Pageova odchodu dost sebralo. Jak tedy bude příběh Daphne vypadat?

„Rozhodně je to jiné,“ řekla Daphne Dynevorová. „A už jsem to říkala, ale myslím, že fanoušci, kteří četli knihy a znají je, si uvědomují, že každá sezóna se bude soustředit na cestu jiného sourozence. Pro fanoušky, kteří mají příběh Daphne a Simona tak rádi, to možná bude trochu větší šok. Ale myslím, že z dlouhodobého hlediska je pro seriál dobré, že můžeme vidět, jak se různé milostné příběhy odehrávají.“

Druhá série seriálu Bridgerton bude sledovat Anthonyho a jeho dvoření nové postavě, Kate Sharma (známá ze seriálu Sexuální výchova). Pokud se seriál bude držet tohoto formátu stanoveného v knihách, 3. a 4. série, pro které byl seriál již obnoven, se zaměří na Daphneiny bratry Benedicta (Luke Thompson) a Colina (Luke Newton).

Vévoda pryč, jeho dítě na scéně?

Pokud jde o logistiku toho, že se Daphne objeví bez manžela Simona, s nímž se jí na samém konci první série narodilo dítě, Dynevorová říká, že vévoda bude i nadále součástí jejího života – jen mimo obrazovku.

„Myslím, že se o něm bude určitě hodně mluvit. Myslím, že dítě určitě uvidíme,“ řekla. „A budeme se prostě více soustředit na její vztah s rodinou Bridgertonových.“

Dynevorová říká, že s Pageem o reakci na jeho odchod trochu mluvila, přičemž oba byli hlavně šokováni tím, jak velký okruh fandů se kolem „Bridgertonů“ se od loňských Vánoc, kdy seriál odstartoval, vytvořil.

„Myslím, že pro nás oba bylo nečekané, jak moc se seriál proslavil a jak moc si lidé postavy přivlastňují, což je v mnoha ohledech skvělé a úžasné,“ řekla herečka.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -