- Reklama -

Cobra Kai 5. série: Kdy se na Netflixu objeví pokračování?

Seriál Cobra Kai představil nové díly. Někteří fanoušci je rychle zhlédli a zajímá je, kdy a zda se objeví Cobra Kai 5. série?

- Reklama -

Fanoušci seriálu Cobra Kai právě sjíždějí čtvrtou sérii na Netflixu. Jejich pozornost se však rychle obrací k 5. řadě. Co všechno se o Cobra Kai 5 zatím ví?

Cobra Kai 5. série: Co se zatím ví?

Čtvrtá série představila zatím nejzajímavější díly celého seriálu. Na konci došlo na dramatické finále o Údolí v boji, jaký jsme v minulých sériích dosud nepoznali. Příběh přitom zůstal otevřený pro možné pokračování. Několik situací zanechalo fanoušky zmatené a lačnící po dalším ději a odpovědích.

Dobrou zprávou je, že Netflix již potvrdil, že Cobra Kai 5. série bude, píše menshealth.com. Produkce páté řady už dokonce probíhá, ale zatím je ve fázi raného vývoje.

Kdy bude Cobra Kai 5. série na Netflixu?

Vzhledem k tomu, že čtvrtá sezóna se dočkala vydání na Silvestra, 31. prosince 2021, může se stát, že si na vydání páté sezóny značně počkáme.

- Reklama -

Zdá se pravděpodobné, že pátá sezóna se dočká uvedení v podobném termínu v roce 2022, což značí, že dříve než za rok se dalších dílů nedočkáme. Netflix žádné oficiální datum vydání nevydal a očekává se, že konkrétní datum ještě mnoho měsíců ani neprozradí.

Ale vzhledem k tomu, že třetí sezóna byla venku na Nový rok, tedy 1. ledna, zdá se logické, že Netflix se pokusí o další novoroční premiéru.

Kdo bude v hrát v 5. řadě Cobra Kai?

Ačkoli to není potvrzeno, očekává se, že se v seriálu objeví všichni hlavní herci. Tedy hlavně: Daniel LaRusso a Johnny Lawrence, které hrají Ralph Macchio a William Zabka. Jejich rivalita se táhne už od původního filmu z roku 1984, slouží jako gró celého seriálu, takže bude určitě pokračovat i v další sezóně.

Očekává se, že se vrátí i Tanner Buchanan jako Robby, Peyton List jako Tory a Joe Seo jako Kyler.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -