- Reklama -

Cobra Kai 5. série: Kdy se na Netflixu objeví pokračování?

Seriál Cobra Kai představil nové díly. Někteří fanoušci je rychle zhlédli a zajímá je, kdy a zda se objeví Cobra Kai 5. série?

- Reklama -

Fanoušci seriálu Cobra Kai právě sjíždějí čtvrtou sérii na Netflixu. Jejich pozornost se však rychle obrací k 5. řadě. Co všechno se o Cobra Kai 5 zatím ví?

Cobra Kai 5. série: Co se zatím ví?

Čtvrtá série představila zatím nejzajímavější díly celého seriálu. Na konci došlo na dramatické finále o Údolí v boji, jaký jsme v minulých sériích dosud nepoznali. Příběh přitom zůstal otevřený pro možné pokračování. Několik situací zanechalo fanoušky zmatené a lačnící po dalším ději a odpovědích.

Dobrou zprávou je, že Netflix již potvrdil, že Cobra Kai 5. série bude, píše menshealth.com. Produkce páté řady už dokonce probíhá, ale zatím je ve fázi raného vývoje.

Kdy bude Cobra Kai 5. série na Netflixu?

Vzhledem k tomu, že čtvrtá sezóna se dočkala vydání na Silvestra, 31. prosince 2021, může se stát, že si na vydání páté sezóny značně počkáme.

- Reklama -

Zdá se pravděpodobné, že pátá sezóna se dočká uvedení v podobném termínu v roce 2022, což značí, že dříve než za rok se dalších dílů nedočkáme. Netflix žádné oficiální datum vydání nevydal a očekává se, že konkrétní datum ještě mnoho měsíců ani neprozradí.

Ale vzhledem k tomu, že třetí sezóna byla venku na Nový rok, tedy 1. ledna, zdá se logické, že Netflix se pokusí o další novoroční premiéru.

Kdo bude v hrát v 5. řadě Cobra Kai?

Ačkoli to není potvrzeno, očekává se, že se v seriálu objeví všichni hlavní herci. Tedy hlavně: Daniel LaRusso a Johnny Lawrence, které hrají Ralph Macchio a William Zabka. Jejich rivalita se táhne už od původního filmu z roku 1984, slouží jako gró celého seriálu, takže bude určitě pokračovat i v další sezóně.

Očekává se, že se vrátí i Tanner Buchanan jako Robby, Peyton List jako Tory a Joe Seo jako Kyler.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -