- Reklama -

Cobra Kai 5. série: Kdy se na Netflixu objeví pokračování?

Seriál Cobra Kai představil nové díly. Někteří fanoušci je rychle zhlédli a zajímá je, kdy a zda se objeví Cobra Kai 5. série?

- Reklama -

Fanoušci seriálu Cobra Kai právě sjíždějí čtvrtou sérii na Netflixu. Jejich pozornost se však rychle obrací k 5. řadě. Co všechno se o Cobra Kai 5 zatím ví?

Cobra Kai 5. série: Co se zatím ví?

Čtvrtá série představila zatím nejzajímavější díly celého seriálu. Na konci došlo na dramatické finále o Údolí v boji, jaký jsme v minulých sériích dosud nepoznali. Příběh přitom zůstal otevřený pro možné pokračování. Několik situací zanechalo fanoušky zmatené a lačnící po dalším ději a odpovědích.

Dobrou zprávou je, že Netflix již potvrdil, že Cobra Kai 5. série bude, píše menshealth.com. Produkce páté řady už dokonce probíhá, ale zatím je ve fázi raného vývoje.

Kdy bude Cobra Kai 5. série na Netflixu?

Vzhledem k tomu, že čtvrtá sezóna se dočkala vydání na Silvestra, 31. prosince 2021, může se stát, že si na vydání páté sezóny značně počkáme.

Zdá se pravděpodobné, že pátá sezóna se dočká uvedení v podobném termínu v roce 2022, což značí, že dříve než za rok se dalších dílů nedočkáme. Netflix žádné oficiální datum vydání nevydal a očekává se, že konkrétní datum ještě mnoho měsíců ani neprozradí.

Ale vzhledem k tomu, že třetí sezóna byla venku na Nový rok, tedy 1. ledna, zdá se logické, že Netflix se pokusí o další novoroční premiéru.

Kdo bude v hrát v 5. řadě Cobra Kai?

Ačkoli to není potvrzeno, očekává se, že se v seriálu objeví všichni hlavní herci. Tedy hlavně: Daniel LaRusso a Johnny Lawrence, které hrají Ralph Macchio a William Zabka. Jejich rivalita se táhne už od původního filmu z roku 1984, slouží jako gró celého seriálu, takže bude určitě pokračovat i v další sezóně.

Očekává se, že se vrátí i Tanner Buchanan jako Robby, Peyton List jako Tory a Joe Seo jako Kyler.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -