- Reklama -

Cobra Kai 5. série: Kdy se na Netflixu objeví pokračování?

Seriál Cobra Kai představil nové díly. Někteří fanoušci je rychle zhlédli a zajímá je, kdy a zda se objeví Cobra Kai 5. série?

- Reklama -

Fanoušci seriálu Cobra Kai právě sjíždějí čtvrtou sérii na Netflixu. Jejich pozornost se však rychle obrací k 5. řadě. Co všechno se o Cobra Kai 5 zatím ví?

Cobra Kai 5. série: Co se zatím ví?

Čtvrtá série představila zatím nejzajímavější díly celého seriálu. Na konci došlo na dramatické finále o Údolí v boji, jaký jsme v minulých sériích dosud nepoznali. Příběh přitom zůstal otevřený pro možné pokračování. Několik situací zanechalo fanoušky zmatené a lačnící po dalším ději a odpovědích.

Dobrou zprávou je, že Netflix již potvrdil, že Cobra Kai 5. série bude, píše menshealth.com. Produkce páté řady už dokonce probíhá, ale zatím je ve fázi raného vývoje.

Kdy bude Cobra Kai 5. série na Netflixu?

Vzhledem k tomu, že čtvrtá sezóna se dočkala vydání na Silvestra, 31. prosince 2021, může se stát, že si na vydání páté sezóny značně počkáme.

- Reklama -

Zdá se pravděpodobné, že pátá sezóna se dočká uvedení v podobném termínu v roce 2022, což značí, že dříve než za rok se dalších dílů nedočkáme. Netflix žádné oficiální datum vydání nevydal a očekává se, že konkrétní datum ještě mnoho měsíců ani neprozradí.

Ale vzhledem k tomu, že třetí sezóna byla venku na Nový rok, tedy 1. ledna, zdá se logické, že Netflix se pokusí o další novoroční premiéru.

Kdo bude v hrát v 5. řadě Cobra Kai?

Ačkoli to není potvrzeno, očekává se, že se v seriálu objeví všichni hlavní herci. Tedy hlavně: Daniel LaRusso a Johnny Lawrence, které hrají Ralph Macchio a William Zabka. Jejich rivalita se táhne už od původního filmu z roku 1984, slouží jako gró celého seriálu, takže bude určitě pokračovat i v další sezóně.

Očekává se, že se vrátí i Tanner Buchanan jako Robby, Peyton List jako Tory a Joe Seo jako Kyler.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -