- Reklama -

Rick a Morty 5. série: Přijde hluboký ponor do vztahu Beth a Jerryho

Rick a Morty 5 už představili první díl nové série. Podle všeho bude vztah Jerryho a Beth v páté sérii obsahovat spoustu "sexuálních dobrodružství".

- Reklama -

Rick a Morty 5 diváky lákají na spoustu lascivního skotačení Jerryho a Beth Smithových. Rick se v době jejich užívání podle svého stará o Mortyho a Summer.

V rozhovoru pro Inverse herci seriálu Rick a Morty popsali děj další série. Chris Parnell, Sarah Chalkeová a Spencer Grammerová – kteří namluvili Jerryho, Beth a Summer – prozradili, že mezi bizarními a zvrácenými sci-fi výpravami se odehraje spousta „sexuálních dobrodružství“. „Pátá sezóna Jerryho a Beth je hlavně o jejich sexuálním vztahu,“ zavtipkoval Parnell. „To je tak nějak všechno, co seriál zkoumá,“ dodal.

Grammerová prohlásila, že „v 5. sérii bude více sexu“. „Myslím, že sexuální život rodičů by měl být angažovaný, experimentální a otevřený,“ řekla. „Měla by tam být kobka, samozřejmě – ale ne, to je Rickovo doupě. Možná někde jinde. Na půdě? Máme půdu?“ Grammerové poznámku o podkroví Chalkeová odmítla, ačkoli to, co přijde, popsala jako „zábavné období pro Beth a Jerryho“.

Nefunkční manželství Beth a Jerryho bylo v uplynulých sériích seriálu Rick a Morty stálým zdrojem napětí a nejistoty. Ačkoli se na začátku třetí sezóny rozvedli, Beth nakonec ve finále sezóny vzala Jerryho zpět, což Ricka dost mrzelo.

- Reklama -

Adult Swim také nedávno oznámil, že se v současné době připravuje spin-off seriálu Rick and Morty s názvem The Vindicators. Seriál Rick a Morty můžete sledovat na HBO nebo na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -