- Reklama -

Rick a Morty 5. série: Přijde hluboký ponor do vztahu Beth a Jerryho

Rick a Morty 5 už představili první díl nové série. Podle všeho bude vztah Jerryho a Beth v páté sérii obsahovat spoustu "sexuálních dobrodružství".

- Reklama -

Rick a Morty 5 diváky lákají na spoustu lascivního skotačení Jerryho a Beth Smithových. Rick se v době jejich užívání podle svého stará o Mortyho a Summer.

V rozhovoru pro Inverse herci seriálu Rick a Morty popsali děj další série. Chris Parnell, Sarah Chalkeová a Spencer Grammerová – kteří namluvili Jerryho, Beth a Summer – prozradili, že mezi bizarními a zvrácenými sci-fi výpravami se odehraje spousta „sexuálních dobrodružství“. „Pátá sezóna Jerryho a Beth je hlavně o jejich sexuálním vztahu,“ zavtipkoval Parnell. „To je tak nějak všechno, co seriál zkoumá,“ dodal.

Grammerová prohlásila, že „v 5. sérii bude více sexu“. „Myslím, že sexuální život rodičů by měl být angažovaný, experimentální a otevřený,“ řekla. „Měla by tam být kobka, samozřejmě – ale ne, to je Rickovo doupě. Možná někde jinde. Na půdě? Máme půdu?“ Grammerové poznámku o podkroví Chalkeová odmítla, ačkoli to, co přijde, popsala jako „zábavné období pro Beth a Jerryho“.

Nefunkční manželství Beth a Jerryho bylo v uplynulých sériích seriálu Rick a Morty stálým zdrojem napětí a nejistoty. Ačkoli se na začátku třetí sezóny rozvedli, Beth nakonec ve finále sezóny vzala Jerryho zpět, což Ricka dost mrzelo.

- Reklama -

Adult Swim také nedávno oznámil, že se v současné době připravuje spin-off seriálu Rick and Morty s názvem The Vindicators. Seriál Rick a Morty můžete sledovat na HBO nebo na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -