- Reklama -

Rick a Morty 5. série: Přijde hluboký ponor do vztahu Beth a Jerryho

Rick a Morty 5 už představili první díl nové série. Podle všeho bude vztah Jerryho a Beth v páté sérii obsahovat spoustu "sexuálních dobrodružství".

- Reklama -

Rick a Morty 5 diváky lákají na spoustu lascivního skotačení Jerryho a Beth Smithových. Rick se v době jejich užívání podle svého stará o Mortyho a Summer.

V rozhovoru pro Inverse herci seriálu Rick a Morty popsali děj další série. Chris Parnell, Sarah Chalkeová a Spencer Grammerová – kteří namluvili Jerryho, Beth a Summer – prozradili, že mezi bizarními a zvrácenými sci-fi výpravami se odehraje spousta „sexuálních dobrodružství“. „Pátá sezóna Jerryho a Beth je hlavně o jejich sexuálním vztahu,“ zavtipkoval Parnell. „To je tak nějak všechno, co seriál zkoumá,“ dodal.

Grammerová prohlásila, že „v 5. sérii bude více sexu“. „Myslím, že sexuální život rodičů by měl být angažovaný, experimentální a otevřený,“ řekla. „Měla by tam být kobka, samozřejmě – ale ne, to je Rickovo doupě. Možná někde jinde. Na půdě? Máme půdu?“ Grammerové poznámku o podkroví Chalkeová odmítla, ačkoli to, co přijde, popsala jako „zábavné období pro Beth a Jerryho“.

Nefunkční manželství Beth a Jerryho bylo v uplynulých sériích seriálu Rick a Morty stálým zdrojem napětí a nejistoty. Ačkoli se na začátku třetí sezóny rozvedli, Beth nakonec ve finále sezóny vzala Jerryho zpět, což Ricka dost mrzelo.

Adult Swim také nedávno oznámil, že se v současné době připravuje spin-off seriálu Rick and Morty s názvem The Vindicators. Seriál Rick a Morty můžete sledovat na HBO nebo na Netflixu.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -