- Reklama -

Rick a Morty 5. série: Přijde hluboký ponor do vztahu Beth a Jerryho

Rick a Morty 5 už představili první díl nové série. Podle všeho bude vztah Jerryho a Beth v páté sérii obsahovat spoustu "sexuálních dobrodružství".

- Reklama -

Rick a Morty 5 diváky lákají na spoustu lascivního skotačení Jerryho a Beth Smithových. Rick se v době jejich užívání podle svého stará o Mortyho a Summer.

V rozhovoru pro Inverse herci seriálu Rick a Morty popsali děj další série. Chris Parnell, Sarah Chalkeová a Spencer Grammerová – kteří namluvili Jerryho, Beth a Summer – prozradili, že mezi bizarními a zvrácenými sci-fi výpravami se odehraje spousta „sexuálních dobrodružství“. „Pátá sezóna Jerryho a Beth je hlavně o jejich sexuálním vztahu,“ zavtipkoval Parnell. „To je tak nějak všechno, co seriál zkoumá,“ dodal.

Grammerová prohlásila, že „v 5. sérii bude více sexu“. „Myslím, že sexuální život rodičů by měl být angažovaný, experimentální a otevřený,“ řekla. „Měla by tam být kobka, samozřejmě – ale ne, to je Rickovo doupě. Možná někde jinde. Na půdě? Máme půdu?“ Grammerové poznámku o podkroví Chalkeová odmítla, ačkoli to, co přijde, popsala jako „zábavné období pro Beth a Jerryho“.

Nefunkční manželství Beth a Jerryho bylo v uplynulých sériích seriálu Rick a Morty stálým zdrojem napětí a nejistoty. Ačkoli se na začátku třetí sezóny rozvedli, Beth nakonec ve finále sezóny vzala Jerryho zpět, což Ricka dost mrzelo.

Adult Swim také nedávno oznámil, že se v současné době připravuje spin-off seriálu Rick and Morty s názvem The Vindicators. Seriál Rick a Morty můžete sledovat na HBO nebo na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -