- Reklama -

Rick a Morty: Tvůrce Dan Harmon promluvil o filmové verzi

S premiérou sedmé sezóny Ricka a Mortyho, známého televizního seriálu, se jeden z jeho spolutvůrců, Dan Harmon, pustil do vyprávění o plánech na celovečerní film. Jak přitom mohl by tento filmový projekt ovlivnit i režisér Ligy spravedlnosti, Zack Snyder?

- Reklama -

Slova Dana Harmona, která zazněla v rozhovoru s webem hollywoodreporter.com, znějí následovně: „Zack byl doslova vášnivým fanouškem a ptal se: ‚Není nějaká cesta, jak bych mohl svým ‚snyderským kouzlem‘ přispět k rozběhu tohoto filmu?‘ Takže film Ricka a Mortyho uvidí světlo světa, jakmile Zack Snyder dokončí svou dovolenou, protože chci začít s jeho verzí tohoto filmu a následně vytvořit režisérskou verzi Snyderova zpracování. Můžeme se tedy těšit na šestihodinový film Ricka a Mortyho, přičemž tři hodiny z něj budou v černobílém provedení.“

Je jasné, že slova o šestihodinovém filmu jsou pravděpodobně vtipem a odkazem na skutečnost, že Zack Snyder nedávno vydal delší verzi svého filmu Justice League v roce 2021. Nicméně, plány na film jsou zřejmě velmi reálné.

Větší rozpočet, větší šílenosti

„Mým záměrem je vzít jedno dobrodružství Ricka a Mortyho a investovat do něj více finančních prostředků, abychom vytvořili film s délkou 90 minut,“ přiznal Harmon. „Myslím, že v tomto případě platí, že méně znamená více, protože tak můžeme dát našim animátorům volnou ruku a vytvořit náročnější animaci a šílené sekvence.“

Sedmá sezóna Ricka a Mortyho není koncem jejich dobrodružství. Harmon tvrdí, že právě probíhá výroba několika dalších sezón, z nichž dvě jsou již z velké části napsané. Jakým směrem se příběh tohoto nezvyklého dueta vydá, to teprve uvidíme. Důležité je poznamenat, že spolutvůrce seriálu Justin Roiland se do dalšího tvůrčího procesu již nezapojí. Po obviněních z domácího násilí opustil stanici Adult Swim a rezignoval na pozici ve společnosti Squanch Games.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -