- Reklama -

Rick a Morty: Tvůrce Dan Harmon promluvil o filmové verzi

S premiérou sedmé sezóny Ricka a Mortyho, známého televizního seriálu, se jeden z jeho spolutvůrců, Dan Harmon, pustil do vyprávění o plánech na celovečerní film. Jak přitom mohl by tento filmový projekt ovlivnit i režisér Ligy spravedlnosti, Zack Snyder?

- Reklama -

Slova Dana Harmona, která zazněla v rozhovoru s webem hollywoodreporter.com, znějí následovně: „Zack byl doslova vášnivým fanouškem a ptal se: ‚Není nějaká cesta, jak bych mohl svým ‚snyderským kouzlem‘ přispět k rozběhu tohoto filmu?‘ Takže film Ricka a Mortyho uvidí světlo světa, jakmile Zack Snyder dokončí svou dovolenou, protože chci začít s jeho verzí tohoto filmu a následně vytvořit režisérskou verzi Snyderova zpracování. Můžeme se tedy těšit na šestihodinový film Ricka a Mortyho, přičemž tři hodiny z něj budou v černobílém provedení.“

Je jasné, že slova o šestihodinovém filmu jsou pravděpodobně vtipem a odkazem na skutečnost, že Zack Snyder nedávno vydal delší verzi svého filmu Justice League v roce 2021. Nicméně, plány na film jsou zřejmě velmi reálné.

Větší rozpočet, větší šílenosti

„Mým záměrem je vzít jedno dobrodružství Ricka a Mortyho a investovat do něj více finančních prostředků, abychom vytvořili film s délkou 90 minut,“ přiznal Harmon. „Myslím, že v tomto případě platí, že méně znamená více, protože tak můžeme dát našim animátorům volnou ruku a vytvořit náročnější animaci a šílené sekvence.“

Sedmá sezóna Ricka a Mortyho není koncem jejich dobrodružství. Harmon tvrdí, že právě probíhá výroba několika dalších sezón, z nichž dvě jsou již z velké části napsané. Jakým směrem se příběh tohoto nezvyklého dueta vydá, to teprve uvidíme. Důležité je poznamenat, že spolutvůrce seriálu Justin Roiland se do dalšího tvůrčího procesu již nezapojí. Po obviněních z domácího násilí opustil stanici Adult Swim a rezignoval na pozici ve společnosti Squanch Games.

- Reklama -
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -