- Reklama -

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

- Reklama -

Streamovací platforma minulý týden představila adaptaci románu, který napsal Taylor Jenkins Reid. Seriál líčí příběh kapely z Los Angeles a její zaměření na psaní písní a vztah mezi zpěváky Billym (hraje ho Sam Claflin) a Daisy – kterou hraje Riley Keoughová.

Vnučka Elvise Presleyho, hlavní hvězda seriálu, nyní prozradila, jak přesvědčila producenty, aby jí roli Daisy Jonesové svěřili. Během promítání seriálu v New Yorku herečka popsala průběh konkurzu na roli Daisy Jonesové.

Vnučka Elvise zpívat neumí

Řekla, že před castingovými režiséry přeceňovala své pěvecké schopnosti. „Myslím, že jsem na té schůzce omdlela. Opravdu si nepamatuji, co se stalo,“ přiznala Keoughová podle stránek people.com s tím, že hudební talent po dědečkovi nezískala. „Šla jsem na konkurz jako všichni ostatní, lhala jsem jim a říkala, že umím zpívat.“

Kromě odhalení vymyšlených pěveckých schopností herečka také přiznala, že než dostala roli v minisérii, nevěděla mnoho o příběhu skupiny Daisy Jones and The Six. „Knihu jsem [před konkurzem] nečetla a zavolala mi moje agentka a řekla mi, že Hello Sunshine natáčí seriál Daisy Jones & the Six,“ vysvětlila Keoughová. „V tu chvíli jsem měla takový zvláštní vesmírný pocit. Bylo to jako: ‚V tomhle seriálu budeš Daisy.'“

Ačkoli herečka přiznala, že nevěděla, že seriál je natočen podle knihy, nakonec si ji přečetla a zamilovala se do ní. Keoughová se tak ještě víc těší na roli Daisy Jonesové, zpěvačky rockové skupiny ze 70. let, kterou volně inspirovala slavná rocková skupina Fleetwood Mac.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -