- Reklama -

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

- Reklama -

Streamovací platforma minulý týden představila adaptaci románu, který napsal Taylor Jenkins Reid. Seriál líčí příběh kapely z Los Angeles a její zaměření na psaní písní a vztah mezi zpěváky Billym (hraje ho Sam Claflin) a Daisy – kterou hraje Riley Keoughová.

Vnučka Elvise Presleyho, hlavní hvězda seriálu, nyní prozradila, jak přesvědčila producenty, aby jí roli Daisy Jonesové svěřili. Během promítání seriálu v New Yorku herečka popsala průběh konkurzu na roli Daisy Jonesové.

Vnučka Elvise zpívat neumí

Řekla, že před castingovými režiséry přeceňovala své pěvecké schopnosti. „Myslím, že jsem na té schůzce omdlela. Opravdu si nepamatuji, co se stalo,“ přiznala Keoughová podle stránek people.com s tím, že hudební talent po dědečkovi nezískala. „Šla jsem na konkurz jako všichni ostatní, lhala jsem jim a říkala, že umím zpívat.“

Kromě odhalení vymyšlených pěveckých schopností herečka také přiznala, že než dostala roli v minisérii, nevěděla mnoho o příběhu skupiny Daisy Jones and The Six. „Knihu jsem [před konkurzem] nečetla a zavolala mi moje agentka a řekla mi, že Hello Sunshine natáčí seriál Daisy Jones & the Six,“ vysvětlila Keoughová. „V tu chvíli jsem měla takový zvláštní vesmírný pocit. Bylo to jako: ‚V tomhle seriálu budeš Daisy.'“

- Reklama -

Ačkoli herečka přiznala, že nevěděla, že seriál je natočen podle knihy, nakonec si ji přečetla a zamilovala se do ní. Keoughová se tak ještě víc těší na roli Daisy Jonesové, zpěvačky rockové skupiny ze 70. let, kterou volně inspirovala slavná rocková skupina Fleetwood Mac.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -