- Reklama -

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

- Reklama -

Streamovací platforma minulý týden představila adaptaci románu, který napsal Taylor Jenkins Reid. Seriál líčí příběh kapely z Los Angeles a její zaměření na psaní písní a vztah mezi zpěváky Billym (hraje ho Sam Claflin) a Daisy – kterou hraje Riley Keoughová.

Vnučka Elvise Presleyho, hlavní hvězda seriálu, nyní prozradila, jak přesvědčila producenty, aby jí roli Daisy Jonesové svěřili. Během promítání seriálu v New Yorku herečka popsala průběh konkurzu na roli Daisy Jonesové.

Vnučka Elvise zpívat neumí

Řekla, že před castingovými režiséry přeceňovala své pěvecké schopnosti. „Myslím, že jsem na té schůzce omdlela. Opravdu si nepamatuji, co se stalo,“ přiznala Keoughová podle stránek people.com s tím, že hudební talent po dědečkovi nezískala. „Šla jsem na konkurz jako všichni ostatní, lhala jsem jim a říkala, že umím zpívat.“

Kromě odhalení vymyšlených pěveckých schopností herečka také přiznala, že než dostala roli v minisérii, nevěděla mnoho o příběhu skupiny Daisy Jones and The Six. „Knihu jsem [před konkurzem] nečetla a zavolala mi moje agentka a řekla mi, že Hello Sunshine natáčí seriál Daisy Jones & the Six,“ vysvětlila Keoughová. „V tu chvíli jsem měla takový zvláštní vesmírný pocit. Bylo to jako: ‚V tomhle seriálu budeš Daisy.'“

- Reklama -

Ačkoli herečka přiznala, že nevěděla, že seriál je natočen podle knihy, nakonec si ji přečetla a zamilovala se do ní. Keoughová se tak ještě víc těší na roli Daisy Jonesové, zpěvačky rockové skupiny ze 70. let, kterou volně inspirovala slavná rocková skupina Fleetwood Mac.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -