- Reklama -

De Niro natočil film s Pacinem, který byl tak špatný, že nechtěli, aby ho někdo viděl

Proč se Robert De Niro dodnes stydí za film, který natočil s Al Pacinem? A proč lituje, že si ho vůbec někdo pustil?

- Reklama -

Al Pacino a Robert De Niro jsou respektované legendy filmu, oba slavní herci už dohromady působí v Hollywoodu více než sto let. A to je dost dlouhá doba, aby natočili také něco, co se moc nepovedlo.

Mimo všechny ostatní filmy, ve kterých hráli spolu, se objevili v dnes už téměř zapomenutém filmu Oprávněné vraždy, který měl premiéru v roce 2008. Příběh snímku sleduje dva newyorské detektivy, které ztvárnili Al Pacino a Robert De Niro, jak se pokouší chytit pomstychtivého zabijáka.

Film vůbec neuspěl. Oprávněné vraždy byl komerční neúspěch, při výrobní ceně 60 milionů dolarů v kinech utržil na celém světě necelých 80 milionů dolarů, tvrdí ČSFD. Film nepřijali dobře kritici i diváci.

Prozření přišlo na slavnostní premiéře

A v roce 2019 Robert De Niro poskytl rozhovor, ve kterém přiznal, že si nízkou kvalitu filmu moc dobře uvědomoval. De Niro vysvětlil, že „ho to trklo“ během premiéry Oprávněné vraždy, kterou navštívil spolu s Al Pacinem, píše nme.com.

- Reklama -

Premiéra filmu Oprávněné vraždy se odehrála v Římě, pro oba herce měla být událost radostnou chvílí, při které se zúročí jejich několikaměsíční práce na filmu. Navíc: mít svůj film uvedený na tak historickém místě a s nadšenými fanoušky, mělo být pro každého herce snem.

Příště něco na co budeme hrdí, shodli se herci

Problém byl v tom, že pro De Nira a Pacina se místo toho večer stal velmi nepříjemnou vzpomínkou. Podle De Nira oba herci, které v soukromí pojí přátelství, věděli, že Oprávněné vraždy budou propadák, který zklame většinu diváků. Prý se až styděli, když se od fanoušků v Římě dočkali za snímek po premiéře ovací.

Podle De Nira se s Pacinem na premiéře Oprávněné vraždy shodli na tom, že film měl být mnohem lepší. Jak De Niro uvedl, poznamenal, že jejich další společný projekt musí být něco, na co budou oba moct být pyšní. „Řekl jsem: ‚Toto je skvělá reakce, ale bylo by hezké, kdyby tady byli kvůli filmu, na který budeme opravdu hrdí. Příště uděláme něco, co nás oba potěší,'“ svěřil se De Niro.

Herci si rozhodnutí vzali k srdci. Spolupráci znovu navázali až v úspěšném filmu Irčan od Ridleyho Scotta z roku 2019, který posbíral 10 nominací na Oscara.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -