- Reklama -

Sam Heughan promluvil o těžkostech při natáčení Cizinky. Soucítí s hereckými kolegyněmi

Sam Heughen, který je známý rolí Jamieho Frasera v seriálu Cizinka, vyjádřil soucit s hereckými kolegyněmi kvůli nepříliš probíranému zákulisnímu problému.

- Reklama -

Seriál Cizinka se vrátí se šestou sérií už začátkem března. Představitel jedné z hlavních rolí Sam Heughan u té příležitosti přiznal, že natáčení nových dílů bylo občas velmi náročné. Především díky dobovým kostýmům dává totiž většině hereckého obsazení práce pořádně zabrat. V rozhovoru pro Zoe Ball Breakfast Show na rádiu BBC Radio 2 podle webu thenational.scot Heughan popsal, že dějové linie – a doprovodné oblečení – jsou pro herce někdy „brutální“ a „drsné“.

„Spousta kostýmů je ve skutečnosti dost autentických,“ uvedl Heughan. A jako muž to ještě prý nemá tak hrozné jako jeho herecké kolegyně. „Musím říct, že mám docela štěstí, protože nemusím nosit korzet!“

Sam Heughan obdivuje herečky z Cizinky

Herec neskrýval svůj obdiv, jak se s nošením historického oblečení vyrovnala většina jeho hereckých kolegyň. „Musí nosit ty korzety a upřímně nevím, jak to dělají!“ řekl seriálový Jamie. „Jsou tam opravdu náročné scény a tahle sezóna, nerad to říkám, není výjimkou.“

Ačkoli se Sam v trýznivých dějových liniích netísní v bolestivě těsných korzetech a nic ho nenutí přešívat si žebra, kilt mu samozřejmě není cizí. Skotský patriot a hvězda seriálu Muži v kiltu se přiznal, že si tradiční skotský oděv poctivě obléká i během fotbalových zápasů. A přestože se občas obává, že by ze sebe mohl ukázat víc, než by chtěl, zdá se, že kilty jsou z hercova pohledu pro nošení mnohem pohodlnější než kostýmy ženských protějšků.

Odvrácená strana slávy: Šikana a pronásledování

Sam Heughan také probral jedno nepříliš pozitivní téma. Díky obrovské popularitě, kterou získal rolí v Cizince, zažil opravdu hodně nepříjemných chvil. S úspěchem totiž často přichází i jeho odvrácená stránka a té si v posledních letech užil víc než dost. „Po posledních šesti letech neustálého šikanování, obtěžování, pronásledování a falešného vyprávění jsem na dně, jsem rozrušený, zraněný a musím se ozvat,“ napsal na Twitteru. „Ovlivňuje to můj život, duševní stav a je to každodenní starost.“

Nejhorší na tom pro Heughana je, že se nepřející fanoušci nespokojí jenom s pronásledováním jeho osoby. Odnáší to všichni, kdo se kolem něj pohybují. „Moji kostyméři, přátelé, rodina, já sám, vlastně každý, s kým jsem spojen, byl vystaven osobním urážkám, hanobení, zneužívání, vyhrožování smrtí, pronásledování, sdílení soukromých informací a odpornému, falešnému pomlouvání,“ pokračoval.

„Nikdy předtím jsem o tom nemluvil. Věřím v lidskost a vždy jsem doufal, že tito tyrani prostě zmizí. Nemohu to z přetrvávajících právních důvodů rozvést, ale jsou to profesionálové: učitelé, psychologové, dospělí, kteří by měli vědět, jak se chovat lépe,“ uzavřel.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -