- Reklama -

Sam Heughan promluvil o těžkostech při natáčení Cizinky. Soucítí s hereckými kolegyněmi

Sam Heughen, který je známý rolí Jamieho Frasera v seriálu Cizinka, vyjádřil soucit s hereckými kolegyněmi kvůli nepříliš probíranému zákulisnímu problému.

- Reklama -

Seriál Cizinka se vrátí se šestou sérií už začátkem března. Představitel jedné z hlavních rolí Sam Heughan u té příležitosti přiznal, že natáčení nových dílů bylo občas velmi náročné. Především díky dobovým kostýmům dává totiž většině hereckého obsazení práce pořádně zabrat. V rozhovoru pro Zoe Ball Breakfast Show na rádiu BBC Radio 2 podle webu thenational.scot Heughan popsal, že dějové linie – a doprovodné oblečení – jsou pro herce někdy „brutální“ a „drsné“.

„Spousta kostýmů je ve skutečnosti dost autentických,“ uvedl Heughan. A jako muž to ještě prý nemá tak hrozné jako jeho herecké kolegyně. „Musím říct, že mám docela štěstí, protože nemusím nosit korzet!“

Sam Heughan obdivuje herečky z Cizinky

Herec neskrýval svůj obdiv, jak se s nošením historického oblečení vyrovnala většina jeho hereckých kolegyň. „Musí nosit ty korzety a upřímně nevím, jak to dělají!“ řekl seriálový Jamie. „Jsou tam opravdu náročné scény a tahle sezóna, nerad to říkám, není výjimkou.“

Ačkoli se Sam v trýznivých dějových liniích netísní v bolestivě těsných korzetech a nic ho nenutí přešívat si žebra, kilt mu samozřejmě není cizí. Skotský patriot a hvězda seriálu Muži v kiltu se přiznal, že si tradiční skotský oděv poctivě obléká i během fotbalových zápasů. A přestože se občas obává, že by ze sebe mohl ukázat víc, než by chtěl, zdá se, že kilty jsou z hercova pohledu pro nošení mnohem pohodlnější než kostýmy ženských protějšků.

Odvrácená strana slávy: Šikana a pronásledování

- Reklama -

Sam Heughan také probral jedno nepříliš pozitivní téma. Díky obrovské popularitě, kterou získal rolí v Cizince, zažil opravdu hodně nepříjemných chvil. S úspěchem totiž často přichází i jeho odvrácená stránka a té si v posledních letech užil víc než dost. „Po posledních šesti letech neustálého šikanování, obtěžování, pronásledování a falešného vyprávění jsem na dně, jsem rozrušený, zraněný a musím se ozvat,“ napsal na Twitteru. „Ovlivňuje to můj život, duševní stav a je to každodenní starost.“

Nejhorší na tom pro Heughana je, že se nepřející fanoušci nespokojí jenom s pronásledováním jeho osoby. Odnáší to všichni, kdo se kolem něj pohybují. „Moji kostyméři, přátelé, rodina, já sám, vlastně každý, s kým jsem spojen, byl vystaven osobním urážkám, hanobení, zneužívání, vyhrožování smrtí, pronásledování, sdílení soukromých informací a odpornému, falešnému pomlouvání,“ pokračoval.

„Nikdy předtím jsem o tom nemluvil. Věřím v lidskost a vždy jsem doufal, že tito tyrani prostě zmizí. Nemohu to z přetrvávajících právních důvodů rozvést, ale jsou to profesionálové: učitelé, psychologové, dospělí, kteří by měli vědět, jak se chovat lépe,“ uzavřel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -