- Reklama -

Sam Heughan promluvil o těžkostech při natáčení Cizinky. Soucítí s hereckými kolegyněmi

Sam Heughen, který je známý rolí Jamieho Frasera v seriálu Cizinka, vyjádřil soucit s hereckými kolegyněmi kvůli nepříliš probíranému zákulisnímu problému.

- Reklama -

Seriál Cizinka se vrátí se šestou sérií už začátkem března. Představitel jedné z hlavních rolí Sam Heughan u té příležitosti přiznal, že natáčení nových dílů bylo občas velmi náročné. Především díky dobovým kostýmům dává totiž většině hereckého obsazení práce pořádně zabrat. V rozhovoru pro Zoe Ball Breakfast Show na rádiu BBC Radio 2 podle webu thenational.scot Heughan popsal, že dějové linie – a doprovodné oblečení – jsou pro herce někdy „brutální“ a „drsné“.

„Spousta kostýmů je ve skutečnosti dost autentických,“ uvedl Heughan. A jako muž to ještě prý nemá tak hrozné jako jeho herecké kolegyně. „Musím říct, že mám docela štěstí, protože nemusím nosit korzet!“

Sam Heughan obdivuje herečky z Cizinky

Herec neskrýval svůj obdiv, jak se s nošením historického oblečení vyrovnala většina jeho hereckých kolegyň. „Musí nosit ty korzety a upřímně nevím, jak to dělají!“ řekl seriálový Jamie. „Jsou tam opravdu náročné scény a tahle sezóna, nerad to říkám, není výjimkou.“

Ačkoli se Sam v trýznivých dějových liniích netísní v bolestivě těsných korzetech a nic ho nenutí přešívat si žebra, kilt mu samozřejmě není cizí. Skotský patriot a hvězda seriálu Muži v kiltu se přiznal, že si tradiční skotský oděv poctivě obléká i během fotbalových zápasů. A přestože se občas obává, že by ze sebe mohl ukázat víc, než by chtěl, zdá se, že kilty jsou z hercova pohledu pro nošení mnohem pohodlnější než kostýmy ženských protějšků.

Odvrácená strana slávy: Šikana a pronásledování

Sam Heughan také probral jedno nepříliš pozitivní téma. Díky obrovské popularitě, kterou získal rolí v Cizince, zažil opravdu hodně nepříjemných chvil. S úspěchem totiž často přichází i jeho odvrácená stránka a té si v posledních letech užil víc než dost. „Po posledních šesti letech neustálého šikanování, obtěžování, pronásledování a falešného vyprávění jsem na dně, jsem rozrušený, zraněný a musím se ozvat,“ napsal na Twitteru. „Ovlivňuje to můj život, duševní stav a je to každodenní starost.“

Nejhorší na tom pro Heughana je, že se nepřející fanoušci nespokojí jenom s pronásledováním jeho osoby. Odnáší to všichni, kdo se kolem něj pohybují. „Moji kostyméři, přátelé, rodina, já sám, vlastně každý, s kým jsem spojen, byl vystaven osobním urážkám, hanobení, zneužívání, vyhrožování smrtí, pronásledování, sdílení soukromých informací a odpornému, falešnému pomlouvání,“ pokračoval.

„Nikdy předtím jsem o tom nemluvil. Věřím v lidskost a vždy jsem doufal, že tito tyrani prostě zmizí. Nemohu to z přetrvávajících právních důvodů rozvést, ale jsou to profesionálové: učitelé, psychologové, dospělí, kteří by měli vědět, jak se chovat lépe,“ uzavřel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -