- Reklama -

Sam Heughan promluvil o těžkostech při natáčení Cizinky. Soucítí s hereckými kolegyněmi

Sam Heughen, který je známý rolí Jamieho Frasera v seriálu Cizinka, vyjádřil soucit s hereckými kolegyněmi kvůli nepříliš probíranému zákulisnímu problému.

- Reklama -

Seriál Cizinka se vrátí se šestou sérií už začátkem března. Představitel jedné z hlavních rolí Sam Heughan u té příležitosti přiznal, že natáčení nových dílů bylo občas velmi náročné. Především díky dobovým kostýmům dává totiž většině hereckého obsazení práce pořádně zabrat. V rozhovoru pro Zoe Ball Breakfast Show na rádiu BBC Radio 2 podle webu thenational.scot Heughan popsal, že dějové linie – a doprovodné oblečení – jsou pro herce někdy „brutální“ a „drsné“.

„Spousta kostýmů je ve skutečnosti dost autentických,“ uvedl Heughan. A jako muž to ještě prý nemá tak hrozné jako jeho herecké kolegyně. „Musím říct, že mám docela štěstí, protože nemusím nosit korzet!“

Sam Heughan obdivuje herečky z Cizinky

Herec neskrýval svůj obdiv, jak se s nošením historického oblečení vyrovnala většina jeho hereckých kolegyň. „Musí nosit ty korzety a upřímně nevím, jak to dělají!“ řekl seriálový Jamie. „Jsou tam opravdu náročné scény a tahle sezóna, nerad to říkám, není výjimkou.“

Ačkoli se Sam v trýznivých dějových liniích netísní v bolestivě těsných korzetech a nic ho nenutí přešívat si žebra, kilt mu samozřejmě není cizí. Skotský patriot a hvězda seriálu Muži v kiltu se přiznal, že si tradiční skotský oděv poctivě obléká i během fotbalových zápasů. A přestože se občas obává, že by ze sebe mohl ukázat víc, než by chtěl, zdá se, že kilty jsou z hercova pohledu pro nošení mnohem pohodlnější než kostýmy ženských protějšků.

Odvrácená strana slávy: Šikana a pronásledování

Sam Heughan také probral jedno nepříliš pozitivní téma. Díky obrovské popularitě, kterou získal rolí v Cizince, zažil opravdu hodně nepříjemných chvil. S úspěchem totiž často přichází i jeho odvrácená stránka a té si v posledních letech užil víc než dost. „Po posledních šesti letech neustálého šikanování, obtěžování, pronásledování a falešného vyprávění jsem na dně, jsem rozrušený, zraněný a musím se ozvat,“ napsal na Twitteru. „Ovlivňuje to můj život, duševní stav a je to každodenní starost.“

Nejhorší na tom pro Heughana je, že se nepřející fanoušci nespokojí jenom s pronásledováním jeho osoby. Odnáší to všichni, kdo se kolem něj pohybují. „Moji kostyméři, přátelé, rodina, já sám, vlastně každý, s kým jsem spojen, byl vystaven osobním urážkám, hanobení, zneužívání, vyhrožování smrtí, pronásledování, sdílení soukromých informací a odpornému, falešnému pomlouvání,“ pokračoval.

„Nikdy předtím jsem o tom nemluvil. Věřím v lidskost a vždy jsem doufal, že tito tyrani prostě zmizí. Nemohu to z přetrvávajících právních důvodů rozvést, ale jsou to profesionálové: učitelé, psychologové, dospělí, kteří by měli vědět, jak se chovat lépe,“ uzavřel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -